Snažilky o mimi po samovolném potratu

oliras
23. črc 2009

ahojky holky hledám spřízněné duše co mají stejný osud. Potratila jsem v 17tt je to 15 dní ale už ted plánuju jak se budu snažit zase a co Vy

maladama
8. led 2010

Jen prolítám, protože absolutně nestíhám v práci před dovolenou a zítra ráno mizím...

mějte se tu všichni mezitím krásně!

maladama
8. led 2010

jo, val, to jsme na tom podobně, já už jsem z toho všeho tak hrozně unavená (teď jsem to dostala s týdenním zpožděním, takže samozřejmě jsem si trochu dělala naděje a zas nic), že už ani vlastně nevím, jestli se chci vůbec pokoušet otěhotnět.

Sex mě baví, to zas jo, ale jsou dny, kdy už bych celý ten pokus o vlastní biologické dítě nejradši odpískala a vyzvedla si papíry k adopci. Rozhodně mi chybí elán a optimismus, že příště už to určitě vyjde - to, co jsem až do toho potratu měla. Teď je to takové, no, tak kdyby to vyšlo, stejně se pak budu nervovat, jestli potratím, no to ať už to radši dostanu a vím, na čem jsem.

marcajda
9. led 2010

no, tak to by člověk plakal, když toto čte.. děvčátka, to se zlomí, bude dobře!!! Mali přijede z hor odpočinutá a naplněná sluníčkem a bude líp!!!

ten strach z dalšího potratu mám taky, po 3 letech jsem otěhotnela a tak se mi hrůzou stále svíral žaludek a celé bříško, že mě pořád bolelo a při každém výtoku jsem letěla na wc jestli nekrvácím, až jsem začala krvácet. A vůbec nevím, jak se té hrůzy zbavit. třeba někdo poradí? rada tipu nemyslet na to vůbec nepomáhá stejně za mě myslelo podvědomí..
to abych přidala do té deprese..

Vali, pořád piji ten ječmen a řekla bych, že jsem spokojená. Přešla mě únava, a to vstávám ve 4, a jsem taková klidnější. a co se týče toho strachu z potratu, tak i to je mírnější. věřím, že bude to tělo silnější. a i díky tomu cvičení Mojžíšové. možná je toto řešení, dělat takovéto věci na podporu těla a vložit do toho naději..
no, taky stále věřím, že mě má ten v nebíčku rád a nakonec mi nějakou tu dušičku pošle 🙂

Zkus si o tom ječmenu přečíst na ZELENÉ POTRAVINY. řekla bych, že to působí dobře. jen mě štve, že se to vyrábí v americe a ne u nás, na to jsem trošku citlivá, přece jen tu máme ten státní dozor pečlivější...

Tak Mali, krásnou, klidnou a požehnanou dovolenou!!! moc pěkně si ji užij a žádné smutky 😀

valentynkaa07
11. led 2010

Ahoj holky, Marci, já jsem nebyla vynervovaná, nějak jsem to nečekala, až když dr. řekl, že se mu to nezdá, tak jsem začala mít obavy....ale na to rada není, jak se zbavit strachu, leda se přeorientovat na něco jiného a co nejméně myslet na otěhotnění a vše kolem toho, ale to asi taky dost dobře nejde....
Maladamo, myslím, že bude líp. Teď mi to nějak nejde, ale snažím se myslet pozitivně.
Chodím na to slunění a to mě docela pozitivně nabíjí 🙂

marcajda
12. led 2010

sluníčko je úžasné, to je energetická baterka 😀
a jaké máš koníčky, já docela hodně čtu a taky miluji zvířata. to mě i živí, tak jsem spokojená. právě se mi za mlada na mateřskou nechtělo, že si napřed něco odpraciji a pořád s pocitem, že ono to potom půjde.. a pak si osud trošku zahrál a nebylo s kým a pak ty potraty..
takže teď mě doma čekají kocouři a rybky..na ty se vydržím koukat třeba hodinu. to moje stavění domů přes zimu skončilo, tak si docela užívám lenošení právě s knížkou..
no, prošku jsem doufala, že jsme se o vánocích s přítelem hooodně snažili to miminko přivábit, ale už vím, že zase nic.. byla jsem včera hodně smutná.. jak se člověk pozoruje, tak cítí všechny možné příznaky 😉
měj pěkný večer

valentynkaa07
13. led 2010

já zvířata moc nemůžu, kvůli tomu ekzému, ale u rodičů máme kocoura i psa....jedno dítě už mám, dceru 15let, a dlouho nebylo s kym mít druhé🙂 a když je, tak zas bum, a nejde to tak snadno.
já taky ráda čtu, hlavně detektivky.
no a pozorovat se nebudu´🙂 ted mam třetí MS a příští týden už ten doktor, tak snad mi dá zelenou.
hezký den.

marcajda
13. led 2010

jejda, tak to je fajn, že se jedna podařila 😉 to už máš doma i chůvičku nachystanou..
takžes vychovávala sama, to muselo být náročné.. mám moc milou kamarádku a ta má 2 kluky a bojují spolu sami úplně od malička.. obdivuji ji a i to, že jejich tata kluky nechtěl a až je vypiplala, tak si najednou vzpomněl a bere si je. a že mu je dala. má pravdu v tom, že mají kluci na tatu právo, ale vím, že ty prázdné víkendy ze začátku proplakala. je krásné mít děti, ale je těch starostí a těžkých chvilek strašně moc. snad to zvládnu..

tak detektivek se bojím, bydlím většinu času sama a to se pak bojim a těžko se mi usíná 😀
já historii a nějakou tu romantiku.. a pohádky.. všechno co uklidňuje..

no, doktor nás čeká společně, tak jsem zvědavá jakým směrem nás pošle..

valentynkaa07
18. led 2010

Ahoj holky, je tady nějak mrtvo, kdo už se začne snažit? haloo .... 🙂

simasara
18. led 2010

J8 už se snažím!!!!!V pátek jsme dostali zelenou, ale HA jsem dobrala 3.1. tak snad....

valentynkaa07
18. led 2010

ahoj símo, já jdu k dr v pátek, uvidíme zda mi požehná 😀 . Držím palce, at se ti zadaří.

simasara
18. led 2010

Taky taky, budu na tebe myslet, byla to neuvěřitelná radost, když i řekl, že je děloha ok, a můžme se snažit hned!!

marcajda
18. led 2010

no, tak co povi doktor v ponděli mě?? snažit se uz mohu davno a přítel se snazí o sto šest 😀 , tak jsem zvedava..
holky, tak same dobré zprávy!!!

simasara
19. led 2010

Holky myslíte, že mohu otěhotnět už tento měsíc???Když jsem vysadila antikoncepci 3.1.???Mentruace už byla a pobolívá mě v podbříšku napravo........

marcajda
19. led 2010

myslím, že klidně můžeš, zaleží kterým směrem se ti ty hormony vrtnou. kamarádka má Matýska taky hned z prvního zkoušení po patáčkách. pak byla celá nešťastná, že si to zkoušení vůbec neužila.. klepla bych ju 😀

hlavně na to zkus nemyslet, nebo přijdou úplně všechny příznaky a to zklamání pak pořádně boli.. ale stejně budeš, tomu se neporučí.. tak pěkně počítej dny 😉

simasara
19. led 2010

Pokusím se počítat, ale uvidíme, celá se drbu, myslím, že ženská podruhé už to zjistí mnohem dříve!!!

marcajda
20. led 2010

simi, ja mezi prvním a druhým těhotenstvím měla hooodně dlouhou pauzu, tak jsem ty příznaky stihla zapomenout. a tím, že pokaždé následoval potrat, tak jsem to podvědomě i zapomenout chtěla.
jenomže se mnou si ta psychika hraje, že si docela často myslím, že se to povedlo.. tak se už snažím ty pocity ignorovat..
to pobolívání v podbřišku může být i ovulace, já mám přitom takový tlak na vaječníkách. děvčata si měří teplotu, nebo kupují ty ovu testy, ale zas tak moc kolem toho nešlapu, takže to nechávám přírodě.

valentynkaa07
21. led 2010

Ahoj ,
somo, ja si myslim, že otěhotnět klidně můžeš. počkej pár dní a testni to.

marcajda
22. led 2010

ahoj, Somo, jak je? myslím na tebe 😀
holky, to je zima, dnes přijede miláček, to raději ani nevylezeme z postýlky, abychom nezmrzli 😀
přeji pěkný víkend!!

valentynkaa07
25. led 2010

ahoj holky, tak pan doktor říkal, že vše ok, mám počkat ještě jednu MS a pak se můžem snažit. dostala jsem duphaston na lepší udržení těhotenství. 🙂

simasara
25. led 2010

Holky, tak jsem volala sestřicce od doktora a mám se zítrs testnout, začali mě totiž bolet prsa a bolí mě to při sexu......tak uvidíme..

valentynkaa07
25. led 2010

simo, tak to držím palce, at je vše ok 😉

valentynkaa07
28. led 2010

Ahoj holky, tak coo, jak se snažíte?? 🙂
Simčo, čtu tvoje příspěvky na prosincových snažilkách, tak ti přeju, at to dobře dopadne a jsi těhu, já jsem ted skončila tu fototeraopii a na fleky, co jsem měla potěle-nebylo jich moc-mi to pomohlo, ted ještě chodím na ruce, protože ty se mi nezahojily. Už jsem jednou těhu byla, jenže to bylo před mnoha lety, ten ekzem jsem neměla tolik co ted a v těhu se mi to hrozně zhoršilo, takže ted, když to mám i normálně mnohem víc, tak si vůbec nedovedu představit, co to udělá... 🙄 Drž se.
A co Marci a maladama, nikdo nic nepíše 😎

marcajda
28. led 2010

máš pravdu, nějak ten týden nestihám.
ale k večeru se ozvu 😀

simasara
28. led 2010

Valentýnko, spíše jsem na snažilkách, tak jsou i nové příspěvky, tak tam jukni🙂 😉

marcajda
28. led 2010

no, tak ¨jsem to nestihla. dává nám ten sníh zabrat. musíme telátků odhazovat sníh.. je to fuška..
No, Maladama by už měla být zpět z hor, určitě bude odpočinutá , spokojená..
já mám za sebou toho doktora, tak budu chodit po vyšetřeních. chtěla jsem to tak, takže si nestěžuji 😉
posílá mě i do infertilní poradny kvůli těm potratům. snad mě to trochu uklidní a nebudu příště tak zmatkovat..
tak a jedu domu. tou vánicí, snad i dojedu..

marcajda
31. led 2010

a už mám za sebou i dnešní službu a jdu si užívat svých miloučkých neteřinek. moc se na ně těším.

děvčata, vůbec vám ten ekzém nezávidím, ještě že se mi ztratil.. co vám říkají, jaká je šance, že i dítě bude atopik? dá se to nějak ovlivnit?

Tak kdepak máme tu Maladamu? dohání spoustu práce?

maladama
31. led 2010

no, je sice pravda, že práce mám docela dost v poslední době, ale spíš nějak tak se mi ani nechce psát, protože nemám tu správnou snaživou náladu, a ani se mi nechce se přemáhat a předstírat, že mám... prostě tomu nechávám všemu volný průběh, nemyslím na to a neřeším to, takže chodit na miminovský server mě nějak samo od sebe nenapadne...

ale koukala jsem, že simi možná už čeká, tak doufám, že pak napíše, jak to dopadlo!

valentynkaa07
1. únor 2010

ahoj marci,
dcera atopik není, ale má zase docela dost akné. Když je jeden rodič atopik je šance u dítěte 65 procent, že bude,no ale moji rodiče nejsou ani jeden a moje sestřenka má dvě dcery, obě ekzematičky a ona ani manžel nemají nic.
Takže to beru jako hop nebo trop.

svoba
20. kvě 2010

ahoj, chci se zeptat, jsem po samovolném potratu (v 8tt) dva dny. jak nastartovat tělo na další snažení? je dobrý kontryhelový čaj nebo nějaké vitamínky?
pajinka: je ten čaj dobrý po potratu?
děkuju za odpovědi!

valentynkaa07
25. kvě 2010

Ahoj svobi, já s kontryhelovým čajem zkušenost nemám, beru femibion 800, to mi doporučil mudr.