Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

romcca
9. lis 2009

Blahopřeju k úspěchům, holky!

dckami
9. lis 2009

HOlky, díky moc 🙂 , zatímje vše OK, za týden jedu do Pronatalu na poslední utz, potom musím ke svojí dr. 😠 .

A co vy, jak se máte??? Nejbe, kukám, že malému bude rok, ten čas tak letí......... 😕

romcca
7. pro 2009

Tak buď už všechny snazilky po tricitce otěhotněly nebo už nejsou snažilky...

A mně už bylo 33, to to letí...

marcajda
8. pro 2009

jo, to by byla krása, všechny nedočkavé třicátníce těhotné.. jsem nedočkavá už pár let a houby z toho 😉 a už se mi to láme k 37, tak se i docela bojím..

romcca
8. pro 2009

Jak dlouho se snažíte?

dckami
23. pro 2009

ahoj holčiny,
přeji všem krásné prožití vánočních svátků - snažilkám pozitivní testíky a plodný Nový rok a těhulkám pohodové těhulkování a zdravá miminka. 😅

dckami
19. kvě 2010

ahoj kočky,
koukám, že letos tu ještě nikdo nebyl, vy to teda flákáte 😖 ! Čekala jsem, jaké zde budou změny, nové těhulky a ono nic. Tak se ozvěte, ať jsem také v obraze. Mě už se to pomalu krátí, za pár týdnů bude mrňousek na světě, už se na něj moc těšíme... 😵 Doma je vše nachystané, čekáme pouze na kočárek, bude příští týden.

majka12
20. čer 2010

@dckami ahojky 🙂 ty jo to to letí, tak hlavně ať to moc nebolí a máš to brzo za sebou 😉 My už máme lumpíka od 31.3. na světě,tak je času míň 😅 Pár foteček toho našeho prcka 😉

dckami
21. čer 2010

ahoj holky,
v neděli 13.6.2010 v 16.41 hodin se nám narodil ŠIMON - 3500g a 51cm 😅.
Porod byl rychlý, od pátku jsme doma, taťka má dovolenou, tak nám pomáhá.Šimůnek je zatím moc hodné miminko, kojíme zhruba po 3-4 hodinách, ani moc nepláče, tak snad mu to vydrží.... Dnes jsem byli na první prohlídce u dětské doktorky, váží 3300g. Zatím nemáme stáhnuté fotky, ale až budou, tak je sem hodím.

Majko, máš krásného chlapečka. 🙂

majka12
22. čer 2010

@dckami moc, moc gratuluju 😵 😵 😵 Krásné míry, tak ať jenom roste a dělá vám radost 😎 😎 Maxík měl při porodu 3450g a 50cm 😉 Těším se na fotečky 🙂 🙂

monajs
23. čer 2010

Majko, Dckami - holky, obrovské gratulace !!!! Máte nádherné miminka 😀
U nás nic - vlastně jo, opět jsem v květnu potratila 😢 ještě mámm 3 mrazáčky, ale tohle byla taková poslední kapka(pořád mám teď nějaké problémy po tom vyčištění) tak jsem vyzvedla papíry k adopci a hned jsme žádost podali.Teď čekáme na návštěvu paní ze sociálky a pak bude kolotoč a dlouhé čekání, ale určitě se dočkáme 😀 😀 😀 mám radost, že se to nějak rozhýbalo a možná se dám lepší dokupy.

Tak dávejte fotečky jak dětičky rostou.papa a přeju nejhodnější miminka 😀

majka12
28. čer 2010

@monajs díky za gratulace 🙂 Je mi líto, že to zase nevyšlo ☹ ☹ Jednou se to snad musí podařit ne? Přeji hodně štěstí a ať nečekáte dlouho na sviště 😔 Věřím, že ti to pomůže že se konečně něco děje, tak ať to trvá co nejkratší možnou dobu. 😔

monajs
28. čer 2010

@majka12 Maji, díky 😀 za 14 dní k nám přijde paní ze sociálky na kontrolu domů 😅 ale prý už má o nás všechny papíry, tak ještě kukne k nám a pak nás snad schválí a budeme čekat na psychotesty 😅 ale konečně se to hýbe 😀
tak papa a zase dej nové fotečky 🙂

dckami
8. črc 2010

@monajs ahoj - jsem ráda, že jsi mezi námi. Je milíto, co vás v květnu potkalo, ale nic není ztraceno, když máte ještě mrazáčky 😉. I nám se ivf povedlo na poslední pokus, a to jsem měli po PK pouze 1 embryo - a vidíš, jaké je z něj krásné miminko 😵. Hlavu vzhůru, mám to trvalo 3 roky než jsem podruhé otěhotněla 😖 .... Ale adopci vám schvaluji, je to běh na dlouhou trať a mezi tím se třea zadaří ket. Hodně zdaru.

majka12
21. črc 2010

Ahojky 🙂

my se vrátili z dovolené, tak tady pár foteček 😎 A taky doma z bazénu 😵 😵

majka12
21. črc 2010

@dckami tak jak doma válčíte?

dckami
22. črc 2010

ahoj, krásné fotečky. U nás je to celkem v pohodě, akorát ta vedra jsou úmorná ☹ , ven chdoíme pouze dopoledne, pak jsme doma. Začali ho trápit prdíky, takže občas mám záchvat, je rudej a šponuje nohy. Dáváme kapičky, nahříváme bříško, ale nic moc to nepomohlo... ☹ Elí je na táboře, zítra se vrací. Už se na ni moc těšíme. 😵

majka12
23. črc 2010

@dckami ty vedra jsou u nás taky naprd. My naopak chodíme ven až navečer, dopoledne prospí 😅 Prdíky jsme taky měli a nic moc teda 🙄 U nás jediný co pomohlo byly pecičky na bříško a cvičení a masáž bříška. Po kapkách to měl vždycky horší i po fenyklovým čaji 😔 Po těch kapkách i masti na bříško jakoby měl větší křeče, takže jsme to vysadili a pak už to bylo mnohem lepší. 😔 A co Eli na malýho? Pomáhá a nežárlí?

jita32
24. črc 2010

Ahoj holky, jsem ráda,že jsem objevila tyto stránky. Je mi 32 a snažíme se druhý měsíc o druhé dítě. První se nám zadařílo hned po vysazení HA.Teď jsem vysadila HA po 6 ti letech a zatím nic.... 😉 Můj manžel mně řekl, že jsem se měla rozhoupat dřív a ne když je malé už 7 let, moc vtipnej 😒

dckami
9. srp 2010

ahoj Jito,
vítej 🙂. Přeji, aby vaši snažilkování bylo brzy úspěšné a objevila si na testu // . Podávej průběžně zprávy.

Holky - u nás je to fakt katastrofa, ty povodně jsou děsivé. My bydlíme přímo ve městě, tady je pouze vylité Labe, ale okolní obce, kde teče Ploučnice a Kamenice jsou totálně zaplavené 😠 . My jsem pouze včera odčerpávali ze sklepa na chalupě vodu, v baráku nic nebylo. V televizi ukáží pouze pár obrázků, ale to, co mi říkali známí je katastrofa.... 😖

sipkova
12. srp 2010

@jita32 ahoj tady to asi moc nežije že?

majka12
14. srp 2010

Ahojky,

no tady to moc nežije 😔 Sešli jsme se tu snažilky, co to bohužel měly a mají nějaký problém s početím, takže to řešily i v jiných diskuzích 😔 Nakonec se povedlo otěhotnět mě a dckami a přidáváme sem občas info jak to vypadá 🙂 Ale určitě by bylo fajn, kdyby diskuze ožila.

@dckami jako ty povodně jsou fakt katastrofa ☹ ☹ My to zažili před osmi lety, kdy jsme byli vytopený a přišli jsme o hodně věcí ( na sebe jsem měla jen to v čem jsem byla ) a už to nikdy nechci zažít. Je mi zaplavených lidí upřímně líto, protože vím jak je to těžký 😔

dckami
18. srp 2010

ahoj holky,
byla jsem minulý týden s Šímou znovu na ortopedii - má bouli na krku ( kalcifikace zdvihače hlavy), prý z porodu, budeme chodit na rehabilitaci, jelikož si hlavičkou ulevuje a stáčí jí vlevo. Doma mu jí mám podkládat plínkou a uvidíme. Jak byl zkroucený v děloze, tak má vtočenou nožičku, včera mu jídali do sádry, má ji na týden, potom jedeme na kontrolu a buď mu jí znovu nasadí nebo dostane dlahu. ☹
Přidala jsem aktuální fotky.

majka12
19. srp 2010

@dckami chudátko malý ☹ A jak to Šimonek snáší??? Mimo to je celý manžel viď?? 😎

sblanch
6. bře 2011

Ahojky, zdravím všechny snažilky po třicítce! Chtěla bych trochu obnovit tuhle diskuzi. Jak kdo bojuje, jaké má zkušenosti a tak.
Manžel ve středu slaví kristova léta, mě bude stejně v létě. Prostě už dost pokročilej věk na děti. A ty zatím nikde... Už přes 2 roky chodíme do centra asistované reprodukce - netvoří se mi hormony a tudíž bez prášků od doktorů to nepůjde, což vím už dlouho. Nejdřív jsem musela brát hormony, aby se mě zvětšila děloha - necelý rok. Pak jsme začali iui, následovalo 2x ivf a loni na podzim ket. Protože se úspěch opět nedostavil, snažili jsme se zjistit další možné příčiny. Tak jsem byla v listopadu na laparce, která dopadla dobře - vaječníky průchozí, děloha ok, a taky s manželem na genetice. Z té výsledky zatím nevíme, měly by přijít co nejdřív. Snad budou příznivé, protože bych chtěla co nejdřív začít pracovat na dalším ivf... Bude to náš 3, teda poslední placený. Co se dá dělat. Peníze by člověk nějak sehnal. horší je ten věk.
A co vy, jaké jsou vaše příběhy? Taky jako já zatím na malé teprv čekáte? Připadá mi, že ten věk nějak rychle letí...
Hezké a hlavně úspěšné snažení
Blanches

lera1
6. bře 2011

@sblanch :Ahojky,tak já jsem dlouho na koníkovi nebyla,chodila jsem k holčinám,které už jsou všechny(až asi na dvě)těhulinky a tak jsem říkala,že se od jara poohlédnu po nových snažilkách a protože mě už táhne na 31,tak mě tahle diskuze praštila do očí 🙂 takže se přidávám 🙂 My se snažíme s manželem od června 2010,já beru listovku a te´d jsem začala brát kapičky Maliník a ještě piju kontryh.čaj,jinak s doktorem jsme se dohodli,že tomu dáme rok,takže do června času dost a stále žijeme v přesvědčení a sladné naději,že se nám zadaří přirozeně 😉
Koukám,že Tvá cesta za mimískem,je malinko složitější,ale věřím,že vaše 3 ivf bude to vítězný 😉

barakara
6. bře 2011

Ahoj, koukam, ze se na konikovi obnovila diskuze, ktera me celkem zajima🙂 a tyka se me. Me je 30 a manzelovi o par let vic. Snazime se uz devet mesicu a stale nic, ale porad si rikam, ze snad se do roka zadari, protoze se mi nechce k doktorovi. Ted prave probiha konec cyklu a tusim tusim, ze opet neuspesne.
Tak vsem moc drzim palce at se brzy podari!

lera1
6. bře 2011

@barakara tak koukám,že jsme na tom hodně podobně,my se snažíme taky 9 měsíc a taky jsem na konci cyklu,takže konec příštího týdne bude napínavý a aspoň si budem držet palce!!! 😉

barakara
7. bře 2011

@lera1 tak to jo. Tak drzim palce. Ja cekam, ze uz to kazdym dnem prijde, ale nadeje umira posledni ze jo🙂 A jak to beres? Hodne to prozivas nebo spis sportovne? Ja mela prvni pul rok desny stavy, moc me to mrzelo, ale paradoxne cim dyl to trva uz to tak neprozivam a verim, ze se to jednou povede.

lera1
7. bře 2011

@barakara přesně tak,dokud není ms,naděje tam pořád je a jsme si podobný i v tomhle,do listopadu jsem to hodně prožívala,navíc všechny holčiny v mé diskuzi začaly být těhulky a to jsem věděla,že si to musím v hlavě posrovnat,jinak mě bude ouvej čím dál víc a te'd jak ty říkáš,jsem v klidu,protože vím,že se to prostě povede 😉 a vždycky si ten celej cyklus užívám,snažím se dělat to,co jako těhulka moct nebudu a tím tak vyhánim černý brouky z hlavy 😉 Asi jsme na tom s DC podobně,já jsem taky ve fázy čekací,ale držme si palce 😀