Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

lera1
10. bře 2011

@majka12 no my od června 2010 🙂

majka12
10. bře 2011

@lera1 tak to taky není zrovna chvilka. 😔 A co manžel a spermio? Neuvažovali jste o tom? Je to vesměs první takový vyšetření pokud ti cyklus normálně jede. 😉

lera1
10. bře 2011

@majka12 jj,už jsem to tu psala,doktor řekl,at tomu dáme rok,takže manža sám říkla,že kdyžtak v cervnu pujde,ale ja verim,že to nebude potřeba 😉

barakara
10. bře 2011

@majka12 ty jo to je teda martyrium...nastesti s dobrym koncem. 35 dni cyklus je celkem dlouhe co? Ono se to pak cely protahne, ja min mesic mela 36 a prislo mi to jak vecnost.
To druhy se urcite povede, kdyz se povedlo to prvni. Musime zustat optimistky!

majka12
10. bře 2011

@lera1 to by bylo to nejlepší, kdyby to nebylo zapotřebí 😉 Moji švagrovci se snažili taky dlouho a nic a pak šel švára na spermio a asi za týden švagrová zjistila, že je těhotná 😅
@barakara jako když se nesnažím otěhotnět, tak to není špatná délka 😀 😀 Ovšem to čekání na ovuli při snažení bylo fakt nekonečný. Nehledě na to, že třeba jeden cyklus vynecháš, protože je manžel na služebce, tak zase další doba čekání 😔 😝 I když právě ten cyklus, kdy jsem si byla 100% jistá, že to nemohlo vyjít, protože jsme se snažili hooodně sporadicky, tak to vyšlo 😅 Pro tohle neplatí žádný zákonitosti bych řekla a je to o jednom velkým štěstí a náhodě. 😉

barakara
10. bře 2011

nasla sem na netu tohle:
Of all couples trying to conceive, here's about how long it takes:

•30 percent get pregnant the first cycle (about one month)
•59 percent get pregnant within three cycles (about three months)
•80 percent get pregnant within six cycles (about six months)
•85 percent get pregnant within 12 cycles (about one year)
•91 percent get pregnant within 36 cycles (about three years)
•93 to 95 percent get pregnant within 48 cycles (about four years)

teda cekat treba 4 roky to uz je maso

barakara
10. bře 2011

@majka12 jj to je des, taky sme meli par cyklu, kdy manzel odfrcel nekam a neslo to nebo sme byli nekde kde neslo sexovat. Asi je to o nahode a hlavne je to desny se trefit do toho jednoho dne.

barakara
10. bře 2011

@lera1 Jak se drzis dneska?

lera1
10. bře 2011

@barakara držim se zuby nechty(ťuk ťuk ťuk) 😀 co Ty?To by byla švanda,kdyby se nám to takhle oběma hned povedlo(teda hned,co jsme šly na tuhle diskuzi 😀 )

barakara
10. bře 2011

@lera1 Jo?! tak to je super. Ja taky mno, ale fakt mam tucha, ze prijde mrcha a ze je uz za dverma.

lera1
10. bře 2011

@barakara tak se zamkni a nepouštěj jí 😀

lera1
10. bře 2011

tak já frčim do práce a držme si palečky 😉

barakara
10. bře 2011

@lera1 nepoustim, nebavim, ignoruju....ale ona je hrozna vterka.
Ja uz v praci sem a palce drzim!

lera1
10. bře 2011

@barakara tak už jsem z roboty doma ajdu něco dělat,ať mě myšlenky plavou jinde 🙂
přesně tak,chovám se k ní stejně,ale ona je fakt vtěrka,snad jí to minulej cyklus už opustilo a už nedorazí 😀

barakara
10. bře 2011

@lera1 haha doufam, ze jo potrebuje to dat durazne najevo! Ty se mas, ja jeste tvrdnu v praci a jeste tak hodku budu. Pak jdem s mazelem do argentinsky restaurace ( ma narozky) , tak sem zvedava co ty argentinci vlastne varej asi to bude hodne masity, si myslim;)

lera1
10. bře 2011

@barakara týýý jo,tak to mě musíš dát zítra vědět,co jste měli dobrýho 😉 Já teda maso nejim,takže bych tm asi jedině koukla ana svého manžu jak se cpe 😀

barakara
10. bře 2011

@lera1 to vis ze poreferuju. No ja to taky objednala kvuli nemu je to desnej masozrout, ja bych se obesla. A navic ani zadnej darek sem mu letos neporidila sem ostuda.

lera1
10. bře 2011

@barakara náhodou večeře je krásnej dárek 😉 a navíc noc je mladá,že? 😀

lera1
11. bře 2011

@barakara Ahojky 🙂 Tak co jste si včera dali dobrého?
Jinak u mě to vypadá špatně,sice ms ještě nedorazila,ale podle čípku dorazí buď dnes nebo zítra 😔 takže držím palečky alespoň Tobě,sice nevim,s kym si tu pak budu povídat, 😅 ale hl,že se zadaří alespoň jedné z nás 😉 Je mě z toho jako každý nevydařený cyklus pěkně ouvej,ale to brzo přejde.Asi se taky stavim u doktora,a't mě vezme alespoň krev.Je to fakt na budku 😔

majka12
11. bře 2011

Ahojky,
@barakara teda na dobrou véču bych taky zašla 😵 😵 Snad jste si to hezky užily 😎
@lera1 ☹ ☹ to je škoda 😖 Ale tak můžeš zajít k doktorovi na hormonální profil a aspoň ti to třebas psychicky pomůže a nakopne tě, že se něco děje. 😔

lera1
11. bře 2011

@majka12 jéé,tak tu budem alespoň dvě 🙂 No jo,asi za nim zajdu 😉 všichni raděj,jak je nejlepší na to nemyslet,ale já na mimčo intenzivně myslim až na konci cyklu,kdy má přijít ms,jinak jsem v klidu a ?Nic.Takže vyzkoušim Tvojí radu a půjdu si nechat udělat hormonální profil,a't mám pocit,že se to někam hejbe 😉 Ty jsi na něm byla?

majka12
11. bře 2011

@lera1 nemyslet na to je ta nejblbější rada co kdo může dát a říkají to hlavně ti, kterým se mimčo povedlo hned a neměli žádné problémy a nevědí o čem to je. 😔 😝 😝 Na hormonálním profilu jsem taky byla. Jenom mi v určitých dnech cyklu nabrali krev a zkoumali hladiny hormonů, jestli není nějaký zvýšený. 😔

barakara
11. bře 2011

@lera1 ahoj tak to ja Vas zas tak jentak neopustim jak sem hlasila uz pred nekolika dny ms prijde cobydup i kdyz nezvana. Taky mi neni nic moc, ale co se da delat. Na ten profil si zajdi sice nevim co to je 🙂 ale zni to odborne a treba to pomuze.

barakara
11. bře 2011

jo jinak veca byla super. Moc mila obsluha, na zacatku prisel ke stolu typek s velkym prknem a ruznymi druhy masa, teda spis s ruznych casti kravy🙂 a vysvetloval co je co. Samotny jidlo bylo uzasny, predkrm takova tasticka plnena rajcaty a mozarellou, pak ten steak a pak cheesecake. No mnam odkoulela sem se rovnou postele a jeste ted nemam hlad.

agnes.78
11. bře 2011

@lera1 Mě na krev na vyšetření hladiny hormonů poslali hned po manželově spermiogramu, ten jsme měli jako první. Tuším, že jsem byla 3 den cyklu a pak 17 až 21. Je to podle délky cyklu, na druhý odběr se má jít po ovulaci. Podle hormonální hladiny je vidět jestli probíhá ovulace. Výsledky jsem měla v pořádku, proto mě pak doktorka poslala na tu laparoskopii, aby se zjistila průchodnost vejcovodů. No a pak už následuje jen CAR 😒 . Tak uvidíme, prozatím laparku odkládám, v práci rozjíždíme nový projekt, který jsem dostala na starost a teď si nemůžu dovolit na 3 dny zmizet. No třeba se ledy prolomí 🙂 . Nezbývá než doufat 🙂 Teď mám po MS tak přichází čekání na OVU, to se mi zdá vždycky nekonečné a pak zase jen čekání na MS ☹ Mrcha jedna dorazí vždycky naprosto přesně.

majka12
11. bře 2011

@barakara ježiš to zní dobře. To já z tvého příspěvku dostala hlad 😀 😀 😀

barakara
11. bře 2011

@majka12 mno a to sem to nepopsala tak barvite🙂 A ted se tu laduju cokoladovym dortem, kterej prinesla do prace kolegyne, odchazi pryc. Ja asi fakt prasknu.
@lera1 Jak si na tom? Uz ses objednala? Ja to mam uplne stejne, ve vysledku na to myslim, tak tri dny cyklu a mrzi me to na konci kdyz to dostanu, jinak si taky myslim, ze sem pomerne v klidu, takze stresem to urcite nebude.

majka12
11. bře 2011

@barakara téééda ty si dáváš 😎 😎 Aspoň něčím si člověk musí spravit náladu. 😉 Já tady střídavě lítám mezi vařením a bavením toho našeho torpéda a za pochodu užďibuju čokošku. 😀

barakara
11. bře 2011

@majka12 jee ty se mas chtela bych taky bavit nejaky torpedo🙂 Jak mas stary mimco?

majka12
11. bře 2011

@barakara malýmu bude přesně 31.3. rok 😵 😵 Bohužel miminko už mi odrostlo a to tak strááášně rychle 😅