Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

lucija
15. bře 2011

@majka12 My jsme pana doktora ani neviděli, dali jsme to sestře, ta s přítelem vyplnila minidotazník a šli jsme....

majka12
15. bře 2011

@lucija tak to fakt dělají všude jinak 😅 My žádný dotazník nevyplňovali. Šli jsme k doktorovi do ordinace , kde byl on sám a ptal se nás na věci jako jak dlouho se snažíme, ale vesměs se ani na nic neptal a spíš nám povídal co se na tom vyšetření zkoumá a jaký jsou normy atd. No a my mu dali vzorek ( přinesli jsme si z domova 😔 ) a šli ven na necelou hodinu a pak nás vzal znovu do ordinace a ukázal nám pod tím mikroskopem ty spermíky a řekl nám výsledek a rovnou předal zprávu. 😎 😎

barakara
15. bře 2011

@majka12 no jezisi Majko, jak tak ctu ten tvuj prispevek tak tam snad bezim s tou zkumavkou hned🙂 to zni hrozne lehce. Ja myslela, ze to je desna anabaze.

barakara
15. bře 2011

@lera1 tak hura! Konecne prisla urcite by bylo lepsi bejt tehu, ale aspon uz to dorazilo a muzes jet nanovo!🙂

lera1
15. bře 2011

Ahojky holky 😉
@barakara jj,konečně dorazila,ale zase mě teda dává pěkně na prdel,křeče v břichu,děsný jatka,teda co já jí jen udělala,že je na mě takhle zlá 😕 jinak dneska jsem si koupila 6 ovu testů,až odejde milostpaní červená,tak začnu měřit BT ať vim,že ovulka fakt je(přestože hlen a čípek říkaj že jo) 😀

@majka12 ty joo,tak to je fakt nášup,ta rychlost 😉

majka12
15. bře 2011

@barakara
@lera1 jj, bylo to rychlý, bezbolestný a hlavně důstojný 😉 Mileráda jsem tam to pětikilo vyplázla a manža taky, protože mu vyšel spermiogram nadprůměrných kvalit, tak se nesl jako páv 😀 😀 Pan doktor mu říkal: ááá pán je okresní bejček 😀 😀 😀 O to víc zase ale drtilo mě, že to nejde 😝

barakara
15. bře 2011

@majka12 haha tak to je fakt legrace, ale verim, ze pro chlapa je to jako medaile z tom bej poradnej chlap.

lera1
15. bře 2011

@majka12 😀 týýý jo,tak to věřim,že manža odcházel jak nejvetší páv světa 😀

lera1
15. bře 2011

tak jsem si dneska na bolest místo prášku naordinovala vínko a hned je ten svět veselejší 😀
dneska to na mě od rána padlo,nejen ms,ale i depka,navíc v úterý mám pracovně nejnáročnější den z týdnu,tak jsme si pak s manžou večer sedli,já to na něj všechno vybalila,on mě uklidnil,pohladil a teď jdem koukat na film 😉 tak dobrou 🙂

majka12
16. bře 2011

@barakara
@lera1 no přesně 😉 Se málem nevešel do auta, jak se dmul pýchou 😀 😀 Bohužel jsme teda zářným příkladem, že asi s nadprůměrným spermiem a žádné pořádné "vady" u mě to stejně nešlo. 😔 😝 😝 Je to prostě asi fakt hodně i o náhodě a štěstí. 😒

majka12
16. bře 2011

@lera1 vínko rozveselí i duši viď? 😉 Ono je toho člověka někdy prostě fakt hodně 😔 A dneska už je líp?

lera1
16. bře 2011

@majka12 Dobré ráno 😉 jj dneska už je dobře,někdy je lepší se tomu smutku nebránit a nechat to ze sebe pěkně vyplavat ať se to pozdějc nenakupí,udělalo by to v člověku daleko větší paseku 😔 takže poplakáno,dušička očištěná a jedeme dáááál 😀
No,alespoň víš,že jste oba zdraví,my v to zatím jen pevně doufáme 😉

majka12
16. bře 2011

@lera1 to já právě neuměla a nechávala jsem všechno v sobě 😔 Musela jsem se to naučit a taky se naučit říkat co mě trápí a co mě štve všem lidem v mým okolí bez toho, abych měla pocit viny. 😔 Jak jsem si to všechno vyříkala a vyčistila okolo sebe, tak se mi stráááášně ulevilo. 😉 😎 😎 Jako při tom dlouhým snažení jsem si i přála, aby přišly na nějakou příčinu proč to nejde. Protože jak pomoci něčemu, když nevíme čemu? 😕 😕 No nakonec to rozsekla ta laparka a teď doufám, že žádný problém už nenastane 😔

barakara
16. bře 2011

Ahoj, tak vcera sem na tom byla podobne jak lera taky to na me dolehlo plus narocnej den v praci 😢 doufam, ze s blizici se ovulkou na tom budu jen jen lip 😉 tak preju vsem hezky den!

lera1
16. bře 2011

Ahojky holči,tak konečně klídek,domácí pohoda 🙂
@barakara my jsme na tom už od začátku dost podobně 😀 to by bylo,abychom to spolu v dubnu nedotáhly obě na // 😀

lera1
16. bře 2011

teda vy už dneska všechny spíte? 😕 🙂

barakara
16. bře 2011

@lera1 doufam a moc nam to preju!!🙂 Uz si zacla merit?
tak ja se vratila ze cviceni s aspon trochu lehci hlavou.
@majka12 majko a jak ses naucila rikat co te trapi? ja mam s timhle trochu problem, neumim se nikomu moc sverovat a pak to dusim v sobe a kdyz uz neco reknu tak to vyzni hrozne blbe🙂

barakara
16. bře 2011

@lera1 ja ne sem tu🙂 jeste sem ani nevecerela.....

lera1
16. bře 2011

@barakara měřit ještě ne,ms se rozjela až včera a pořád to jsou pěkný jatka,tak doufám,že v pátek už budu moct začít měřit,koupila jsem si k tomu i 6 ovu testů,tak to bude tenhle měsíc dobrodrůžo 😀 a co děláš za cvíčo?
Jinak k tomu říkat lidem,co mě trápí,jsem uměla vždycky,jen jsem se musela naučit(a pořád se to učím)že se nemůžu svěřit každému,jenže já jsem pořád tak hrozně důvěřivá ač už jsem si kolikrát namlela hubu.Ale dusit v sobě svoji bolest nebo trápení neumim.A kolikrát když prostě potřebuju brečet,tak se klidně někam schovám a pobulim si a ono je fakt hned líp.Včera to na mě padlo cestou do práce(jezdim vlakem) a jsou po cestě hned za sebou 4 tunely,tak než jsme vyjeli z posledního,utřela jsem slzy a bylo líp.Ale jen do chvíle,než jsem došla do práce 😀

barakara
16. bře 2011

@lera1 to ses pekne vybavena, ja ovu testy mam jeste z minulyho mesice, tak je asi taky pouziju at je jistota.Ttak to je dobry s tema tunelama, ja dybych vyjela z tunelu byla bych cela ruda otekla a nemohla bych mluvit, ale ted si mi pripomnela, ze kdyz sem odchazela z prace sla sem na zachod a taky sem zacla brecet🙂 ale nejak sem to zahnala a nakonec z toho nic nebylo, tak to asi byl nejakej divnej den.
Ja chodim jen na Pilates nebo Jogu, je to spis takovy odreagovani, ale mam hodne rada tanec, problem je, ze sem celkem poleno a blbe se mi pamatuje jakakoliv choreografie🙂 kdysi sem hodne tancovala latinskoamericky tance a pak sem delala jazzdance ale to je uz minulost, uz nejsem tak odvazna🙂

Tak ted sem si udelala nejakej bylinkovej caj z Turecka, dala mi ho kamoska, ktera je uz tehotna a ze prej stopro zabira🙂

lera1
16. bře 2011

@barakara no jo,když se chce dušičce brečet,proč jí to nedopřát kdekoliv,třeba tunelu,nebo v práci na záchodě 😉
na jodu bych taky ráda,ale tady ta klasická není.Ale docela aktivně medituju,prošla jsem si 2 super intenzivníma seminářema a dělá mě to vyloženě blaho na duši i těle 😵 já mám tanec denně v práci,ale už mě to pomalu ani radost nepřináší 😒
tak jdem spolu dom BT i do ovu testů,bude švanda 😉
a jak se ten zázračnej tureckej čaj jmenuje? 😉

barakara
16. bře 2011

@lera1 jojo to bude, uz aby tu ta ovu byla, to cekani to je des.
A co teda delas za praci? jestli to neni tajny...
Hmm to s tou jogou je zajimavy, me to taky bavi, vic ta joga nez pilates, ale na tu jogu je dulezitej lektor. A jakou si delala? Ja zkousela Hatha a Istanga(si nejsem jista jak se to pise) jogu a ty me bavi asi nejvic. Treba ta bikram me moc nelaka, ale pravda jeste sem ji nezkousela🙂
Ten tureckej caj, clovece nevim, mam ho tady uz dlouho, ale nejaka bylina to bude🙂 a je celkem dobrej. Pijes ten kontryhelovej caj?

lera1
16. bře 2011

@barakara to jo,čekání na ovu,pak zase čekání jestli to vyšlo,my jsme spíš čekatelky než snažilky 😀
já učim na ZUŠ tanec děti od 3-20let.Samozdřejmě na skupinky podle věku 😉
já právě jogu ješně nikdy nedělala.Měla jsem na mysli jiný meditace,které s jogou nesouvisej 🙂
Kontryh.jsem pila dloooouho,ale byl k prdu,tak jsem ho v prosinci už nepila,ale teď jsem zase začla(teda udělala jsem si jeden 😉 )

barakara
16. bře 2011

@lera1 jee to je hezka prace..teda me to zni hezky🙂
no tak to z tou jogou sem teda popletla...nectu poradne, promin.
ja Kontryh taky nepiju, tady ho nemaj, ale asi budu pit ten tureckej a uvidim co to se mnou udela 😉
tak dobrou noc!

lera1
17. bře 2011

Dobré ráno,teda dneska je hnusně venku 😒

@barakara tak to vypadá,že od zítra už budu moct měřit BT 😉 jj,práce je to krásná,ale učim už dlouho a všeho se člověk jednou přejí,navíc bych ráda taky v životě vyzkoušela jinou práci,ale to teď zatím neřešim,doufám,že teď mě na pár let zaměstná mateřská(přáli bychom si dvě děti celkem rychle po sobě).U nás v práci má kolegyně roční dvojčátka a kolega s manželkou teď v létě taky čekaj dvojčátka,tak prej mám chodit s rouškou,že je to nakažlivý 😀 nene,žádná rouška 😀

majka12
17. bře 2011

Dobré dopoledne 🙂
tady je taky hnus počasí 😖 😝 😝 Nevím co budeme celý den dělat, když nemůžeme ven 😖
@barakara já jsem vždycky pláč potlačovala, aby mě nikdo neviděl 😖 A taky když mi někdo řekl něco co se mě dotklo nebo mě zamrzelo, tak jsem to neřekla a dusila to v sobě. Pak jsem byla u toho léčitele a ten mi říkal, že to musím ze sebe dostat i starý křivdy a myslet hodně na sebe a ne na ostatní co si o mě pomyslí a vyčistit si kolem sebe vzduch. 😔 😅 Moje první reakce byla, že to nezvládnu, že jsem prostě taková a basta, ale pak jsem skoro měsíc přemýšlela o všem co mi řekl a uznala, že se musím změnit hlavně kvůli sobě a prvním krokem bylo, že jsem přiznala mužovi, že jsem psychicky na dně a řekla mu co mám na srdíčku. Pomohlo tomu ale nějaké vínko napoprvé 😀 😀 No a pak jsem si vyčistila vzduch u všech ostatních a řekla jim co se mě kdy dotklo i za cenu toho, že se na mě naštvou. Překvapivě se nenaštvali, ale vyříkali jsme si to a mě se táááááák strašně ulevilo jak nikdy a teď už jsem se naučila říkat hned co se mi nelíbí nebo mě zamrzí. 😔

@lera1 nechceš zkusit ten jeřáb ptačí? 😉 Je to bylinka a simuluje ženské hormony. Mě fakt hrozně pomohla na rozhozený cyklus. 😉 Je to tinktura, takže se pije několik kapek denně ve vodě a stojí to asi 70,-Kč. 😔

lera1
17. bře 2011

@majka12 moc dobře Ti pan léčitel poradil 😉 mě z mých problémů taky nejvíc pomohla léčitelka(myslím psych.problémů).Dodones k ní tak 3-4 do roka zajdu a je pro mě balzám na duši 😵
jeřáb ptáčí?A to najdu na netu?70kč,to je zadarmo 😉

lera1
17. bře 2011

tak dneska zase pusto prázdno,asi si tu začnu povídat sama se sebou 🙂

barakara
17. bře 2011

@lera1 ja sem tu🙂 snazila sem se ted asi hodinu najit co, ze to piju za tu bylinku, ale bezuspesne. Takze sem napsala ty kamosce co mi to dala, jestli to nahodou nevi, co ji to babka korenarka prodala v tom Turecku.
Takze zitra zacina mereni co?🙂

Dneska letel kolega do Prahy na vikend, tak sem mu taak zavidela.

@majka12 jinak Majko to te obdivuju ses statecna, ze si premohla sama sebe a krasne si to na vsechny vybalila. Ja mam mozna jednu vyhodu, ze manzelovi reknu vsechno...teda nevim jestli to je vyhoda, ale pred nic nedusim.

lera1
17. bře 2011

@barakara no fajn,nejsem tu sama 🙂
jj,ms slábně,zítra už bude fuč 🙂 no jo,babky kořenářky vědí co namíchat 😉
a jak jsi dlouho nebyla doma?Já bych teď tak ráda zbalila pár švestek a zaletěla si s manžou na pár dní někam vypnout hlavu 🙂