Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

barakara
17. bře 2011

@lera1 noo neni to tak davno, na Vanoce. Ale celkem rada bych jela zaparit do Prahy za kamaradama, ale ted kdyz nad tim tak premyslim...skoro vsichni maji deti, takze by to spis bylo posezeni u caje, i to by stacilo🙂
jee to bych taky si nekam zaletela...stacily by ctyri dny, ale v dohledny dobe me nic takovyho neceka.
Jak si psala o tech lidech z prace, ze maji deti a abys to nechytla...tak to o tobe vedi v praci, ze se snazite? Ja to nikomu moc nerikam, ale zaroven nevim, co mam rikat, kdyz se me zeptaj a co deti planujete?🙂 to je desna otazka.

lera1
17. bře 2011

@barakara no věděli,že jsme loni měli svatbu,že mě bylo v loni 30 a tak si logicky vyvodili,že asi budem chtít rodinu,že bychom se přímo snažili,nebo jak dlouho nevědí,ale samozdřejmě se ptaj,hlavně já to mám i těžký proto,že na "skladě"není hromada čekatelek na mě povolání a protože učim 150 dětí,odejít jen tak nejde,když když za mě nebude náhrada,kdo bude děti učit,atd...takže kdyby se nám zadařilo do konce letních prázdnin bylo by to nejlepší 🙂

majka12
18. bře 2011

@lera1 třeba tady to jde koupit 😉 http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=... Ale pokud máte ve městě bylinkářství, tak to tam určo taky budou mít 😉 . Já to kupovala u nás v Čaji života a tam mají bylinkové čaje z čerstvých bylin, různé tinktury, mastě apod. 😉 Jedna tinktura mi stačila na měsíc, takže je to fakt za hubičku a na bylinky teď nedám dopustit, protože hormony nic spíš ještě horší a jediný bylinky zabraly. 😵 😵
@barakara hele já když jsem se poprvé odhodlala si to vyříkat, tak jsem si dala frťana a srdce mi bušilo jak na prvním rande 😀 😀 😀 Ale bylo to fakt nutný se změnit a jsem ráda, že jsem to udělala. 😔

lucija
18. bře 2011

Ahoj holky 🙂
Nás se taky lidi různě ptají, jeslti bude mít Šíma sourozence a když odpovím, že se tomu nebráníme, tak většinou koukají jako blázni, páč s přítelem jsme spolu něco přes rok a kdo ho znal nebo zná, tak věděli o jeho přesvědčení, že dítě už nikdy! Takže jsou vyjevení no a já mám teda jistotu, že mě fakt miluje, když k tomu přistoupil a ještě jel na ten spermiogram 😀 😵

@majka12 Na co přesně je ten Jeřáb? Já piju kontryhelový čaj a maliník, ten je prý dobrý na ten plodný hlen 😅 Jinak jsem koukala, že pít to po panácích tak by to bylo zajímavé vzhledem k množství alkoholu 😀

lera1
18. bře 2011

@majka12 děkuju,já jsem taky spíš pro bylinky 😉 tenhle měsíc jsem užívala kapky Maliník a stejně jsem to měla rozházený,takže asi to chce užívat dýl.Na ten jeřáb juknu,člověk má pocit,že alespoň nějak tělu pomáhá a s pomocí bylinek to nikdy není na škodu 🙂
@lucija to je určitě krásnej důkaz lásky 😉 asi pro žádnýho chlapa není spermiogram jednoduchej,nebo spíš pak čekání na výsledek.Manža dneska ráno dosnídal a automaticky do sebe šupl E,tak mě taky potěšilo,že na to myslí sám 😉

lera1
18. bře 2011

@barakara tak mám dneska 1 měření za sebou 😀

lucija
18. bře 2011

@lera1 éčko taky zobe, ale semtam mu to musím připomenout, ale jinak vždycky ráno ho do sebe sypne 😀 Kolikátku baští Tvůj choť?

lucija
18. bře 2011

@lera1 jo ono ani nejde o ten spermiogram jako o to, že vůbec přistoupil na to, že budeme mít miminko...no a on se na to kupodivu i těší 😀 😵 Z toho jsem vedle, protože on byl opravdu spoustu let, proti tomu mít další dítě...

majka12
18. bře 2011

@lucija je to na úpravu cyklu a měl by se používat aspoň 3 měsíce. Mě hned první měsíc zkártil cyklus o 3 dny a pak jsem ho měla pravidelný 😉 Jako mě paní v bylinkářství radila nebrat všechno najednou, ale začít s jeřábem a potom kdyžak něco přidat kdyby to cyklus neupravilo. Že když se bere hodně bylinek najednou, tak to může být kontraproduktivní. 😉
@lera1 já měřila teď tři dny za sebou,protože čekám ovu a dneska vzorně 21 den je teplotní pokles 😉 Takže ještě zítra a pozítří měřím a pak zase šlus. 😎

lera1
18. bře 2011

@lucija no je to vitamín E 400,doktor říkal 3x týdně jednu tabletku 😉 no vidíš,jak Tě pěkně přítel překvapil 😉 asi hledal tu správnou ženu a když už jí teď má,tak se na společný dítko těší,to je paráda 😉

@majka12 jj,nic se nemá přehánět,ani s bylinkama 😉 takže když je pokles,znamená to,že ovu už proběhla?Nebo teprve dorazí 🙂

majka12
18. bře 2011

@lera1 pokles znamená že probíhá nebo bude do 24 hodin. Záleží jaká bude teplota zítra a pokud vyskočí, tak ovu proběhla dneska a jestli bude ještě nízká, tak to bude zítra 😉

lera1
18. bře 2011

@majka12 děkuju,jsem teď zase chytřejší v měření BT,není nad to se rovnou zeptat,než to sáhodlouze někde na internetu studovat 😉 já jsem dneska teprve 4DC,takže zatím leháro 😀

lucija
18. bře 2011

@lera1 No on se kvůli mě i rozvedl 😅 A manželka prý pořád chtěla druhé, ale ten jejich vztah byl složitější, no...to až někdy příště....
S Ečkem, jsem četla, že v tomhle případě se má brát 200 až 300 jedna denně.

lucija
18. bře 2011

Já si myslím, že ovulka u mě proběhla 14. 15.tého, i podle toho hlenu, jsem to nějak víc teď zkoumala.. No tak holt uvidíme...děj se vůle boží 😀

lera1
18. bře 2011

@lucija jéé,nová fotka 🙂 Moc Ti to sluší 😉
se máš,že už jsi v cyklu tak daleko,já jsem teprv 4DC,takže kolotoč teprve začíná,ale zase bude hodně snaženíčka a to je moooc fajn záležitost 😀

lucija
18. bře 2011

@lera1 Děkuji, byli jsme se fotit s malým a s bráchou a bratránkama na fotku pro babičku k 90tinám, budu jí dělat veliký plakát vnoučat a pravnoučat, tohle je výřez jedné z nich 🙂 No já jsem zvědavá jeslti tentokrát, ale pochybuji. Musím letět, dítě chce z vany....

lera1
20. bře 2011

Ahojky holky,tak koukám,že o víkendu je tu pusto prázdno 🙂 jaký jste měli víkend? 😉

lera1
20. bře 2011

@barakara ahojky,dlouho jsem Tě tady neviděla 🙂 hodně práce,nebo samé večírky? 😉

barakara
20. bře 2011

@lera1 ahooj, no presne si to odhadla...oboji🙂 V patek sem byla dlouho v praci a pak sem padla do postele unavou, opet me nastval muj sef, tak premyslim, ze si zkusim najit novou mene stresujici praci. V sobotu sem sla na tu akupunkturu a hrozne se mi to libilo. Rekla sem ji co me trapi tak mi to podle toho asi napichala🙂 a jeste mi namichala nejky bylinky a budu si z toho delat sedm dni caj. Zaroven to byla takova a psychoterapie, zpovidala me co me trapi, tak sem ji vypravela o praci a tom, ze se snazime o dite. Asi tam pujdu znova.
No a vcera sme meli jeste opozdenou party k manzelovym narozkam, takze sem dnes opet spolecensky unavena.

A co ty? Jak to jde? Meris, meris?
Ja ocekavam, ze pristi tyden by mela prijit ovulka, takze se budem snazit co to pujde🙂 Tak moc nam preju aby to tentokrat vyslo!

lera1
20. bře 2011

@barakara no já už se začala bát,že tu zůstanu sama 😅 Já jsem zase propařila v pátek a včera jsme před půlnocí vyjemi s manželem na velikej kopec,vzali našeho hafana a jeli se podívat na ten velkej měsíc,celý to bylo takový magický,nějaký pán tam měl profi dalekohled,tak jsme se koukali na krátery na měsíci,bylo to neuvěřitelný,škoda,že jsem všera neměla ovulku,určitě by se zadařilo 😀
Páni,tak to je dobře,že jsi byla na té akupunktuře takhle spokojená!Já půjsu příští měsíc za jednou paní,ke které chodím už 4 roky,říkám jí hodná čarodějka 🙂 a nechám si od ní taky namíchat nějaké bylinky a hlavně pohladit duši,vždycky když od ní odcházim,jsem nabitá sílou a enegií,že vše dopadne dobře 🙂
jinak třetí den měřim,v pátek a včera 36,6 a dneska 36,9,tak jsem koukala jak mě to vylítlo,ale to je asi normální,ne? 🙂 Mě ovulka čeká podle výpočtů až kolem 29.3.ale uvidíme,co řeknou testy,teplota a hlavně doktor,chci v době ovulky za ním jít,ať se utv podívá,jestli tam nějaký vajíčka mám 🙂
Jo holka,ani mě nemluv,jak moc bych nám to i já přála!Po takové době snažení,už by se nám mohlo zadařit,viď 😉

barakara
20. bře 2011

@lera1 nene sem porad tu🙂
no ten mesic to byla poradna koule, my kdyz sme sli z te hospody tak nam pekne svitil na cestu....magicky jak rikas.
Jakyho mate hafana? Muj manzel chce hrozne pejska, ale tady ho bohuzel mit nemuzem:( takze az v Cechach.
A ta pani jak o ni povidas to je nejaka terapie? Taky bych nekoho takovyho potrebovala na uklidneni....🙂
S temi teplotami to je asi v poho me se pohybuji kolem 36.3 a pak v lutealni casti mam kolem 36.6.

lera1
20. bře 2011

@barakara no my máme výmarskýho ohaře,je to pěknej rošťák 😀 A kdy se chcete vracet do Čech?
Jj,ta paní je zlatá,ona oficiálně dělá masáže(chodí k ní moje mamča a je moc spokojená),ale zárověň se vyzná v bylinkách a hlavně v lidský duši.Já když jsem k ní šla poprvé,byla jsem před zhroucením,měla jsem za sebou psychologa i paní na kineziologii a nic.Pak jsem šla k téhle paní a ta se mnou po hodině a půl udělala divy a to jsme si jen povídaly 🙂 prostě tohle musí mít člověk v sobě a nemusí na to mít 10 psycholog.titulů 🙂 napsala knížku "Slunce zapadá na východě" a je opravdu vyjímečná 🙂
tak to jsem ráda,že ta teplota je normální,uvidíme co dál 🙂

barakara
20. bře 2011

@lera1 tak tuhle rasu naprosto zboznuju, maji krasnou barvu.
Vracet se chceme za rok v breznu, uz sme si takhle stanovili termin jinak bysme zustali na porad a to se me nechce🙂
No tak to je super, ze si tu pani nasla a sedly ste si, myslim, ze je to vyjmecny se s nekym takovym potkat.

lera1
20. bře 2011

@barakara jj,vymaráci nám do oka padli už od začátku a tomu našemu bude v červnu už 6 let,ale je to šílenej divoch 😀
já jsem byla krátkodobě taky pracovně v cizině,ale žít jsem chtěla vždycky jen tady a manža taky 🙂 a jak dlouho jste už v UK?

majka12
21. bře 2011

Ahojky holky 🙂

my měli nějak náročný víkend 😔 Malýmu rostly zoubky a včera jsme šli na večeři a moje mamča hlídala, tak jsem to tady připravovala a sebe taky, když jsem šla po roce do společnosti. Tak to dalo zabrat. 😀 😀 Večeře byla mňamózní a přejedla jsem se jak to prasátko 😀 😀
@lera1 teplota může vyskočit třebas i po vínku 😉 Mě docela ta mrška mate tenhle cyklus. Včera i dneska nijak zvláštní vzestup, tak teda nevím co to zas je, ale podle čípku a hlenu ovulka proběhla. 😉

lera1
21. bře 2011

ahojky holky 🙂

@majka12 téda,tak to je moc dobře,že si takhle s manžou vyrazíte a babička byla určitě ráda,že mohla hlídat 😉
no právě,že v sobotu jsem nepila a v neděli to takhle vyskočilo,dneska už zase 36,6,takže jsem si to zapsala do grafu a uvidíme co dál.Každopádně jsem si na 2 stránkách vypočítala,kdy mám mít ovulku a obě mě to vypočítali jinak,ač jsem zadala stejný údaje,takže stejně se nakonec budu orientovat podle sebe a asi hupsnu i za tím doktorem 🙂 A jestli Ti čípek i hlen ovulku potvrdil,tak bych tomu věřila 😉

lucija
21. bře 2011

Krásný první jarní den 🙂

@lera1 výmaráčci jsou krásní psi 😵 ale já mám slabost pro zrůdičky 😀 Mám roční bulterierku 🙂
@majka12 no vida, po roce venku? To jsem si připadala jak v Jiříkově vidění a hlavně jsem nebyla schopná být venku bez kočárku, takže když jsem šla i sama na nákup, tak jsem houpala nákupní vozík 😀 😀 😀
Takže teplotka hapruje i po vínku? No tak to já bych se toho moc nedozvěděla, páč my si sem tam doma dáme po dvojčičce i po dvouch, takže já bych v tom měření měla totál chaos 😅

majka12
21. bře 2011

@lera1 my si vyrazily poprvé po roce 😀 Právě že babičky se do hlídání nehrnou 😖 Navíc pořád kojím, takže je to i logisticky náročný někam vyjít. 😔
@lucija to já zase pořád koukala na hodinky, jestli ještě máme čas 😅 😅 No a když jsem mohla poprvé do krámu bez kočáru, tak to byl taky luxus 😀 😀

majka12
21. bře 2011

A my máme bernskýho salašníka 😎

lucija
21. bře 2011

@majka12 😀 😀 😀 víme o čem mluvíme 😀