Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

majka12
22. bře 2011

@lera1 však se říká,že iba trénik robí maistrouv 😵 😵 Přeci jen je to ještě pro potěšení a ne jenom výroba miminka. 😀

barakara
22. bře 2011

@lera1 tak sem v praci a po doktorovi, poslala me na krevni testy, ktey teda budou delat az prvni den cyklu a manzela na spermiogram a na ten muze kdykoliv (ma nejaky doporuceni). Takze sem rada, ze mame aspon tohle a uvidi se.

@majka12
@lera1 holky s tim treninkem mate pravdu! lepsi si je to posychrovat ( ted nevim jaky i\y) ze jo. A hlavne jde o to poteseni, me to stale jeste ba po tech deviti mesicich, ale sem zvedava jak dlouho jeste.

lera1
22. bře 2011

@barakara první den cyklu?Tak to už možná na žádný krevní testy ani nepůjdeš 😀 nám doktor napsal dopor.na spermiogram už v listopadu,ale sám řekl,ať tomu dáme rok,čehož se manža chytil a půjde na spermio až v červnu 🙂 a Tvůj manža půjde hned?
@majka12 přesně tak,nejhorší je,když se z milování stane fakt jen výrobna mimča...to musí bejt šílený.Ale u mě to nehrozí,protože od vysazení HA se ve mě probudila dračice 😀 takže spojit příjemný s užitečnym,nejlepší kombinace 😉

lera1
22. bře 2011

halo,je tu někdo? 😕

barakara
22. bře 2011

@lera1 Tak ja uz tu odpoved pisu po sty....nejak vypada konipas.
No kez by....no doktorka povidala, ze ma dat spermikum dva az pet dni voraz a pak naplnit kelimek a to dost dobre v dobe snazeni nejde, takze pujde az po skonceni meho cyklu, stejne jako ja na tu krev. To uz bude skoro deset mesicu stejnak.
A jak si prezila narocnej den? A co chripajzna? Ja sem porad tak desne unavena, ze uz se tesim na vikend a to jeste neni ani pulka tejdne pryc.
Tak ja zas varim lektvar a to je smradu jak v Carihradu....

majka12
23. bře 2011

Ahoj 🙂

@lera1 u mě po porodu ta dračice nějak vyhasla 😅 Ale spíš je to tím kolotočem kolem malýho a taky jaksi nejde na to hupnout, když máš zrovna chuť, ale spíš když je čas 😅 😅

lera1
23. bře 2011

@barakara ahojky 🙂 no,včera konipásek pěkně vypadával 🙄
takže manža na spermio reagoval v pohodě?To je chválihodné,máme to ale zodpovědné muže 🙂 Já jsem tu včera četla nějaké příspěvky holčiny,která začala dlabat clostilbegyt a potom utrogestan a hned ten měsíc se jim zadařilo)před tím už asi 7 měsíců zkoušeli).Ten první je na ovulku a ten druhej na udžení vajíčka,na dobrý uhnízdění 🙂 tak mě napadlo,když jsme obě měly ten jeden nevydařenej pokus,jestli by nám ten utoges.taky třeba nebodnul,tak se na to gynďáka zeptám,každopádně se mě o to dneska zdálo a doktor mě za to i pochválil 😀 tak za zeptání nic nedám,že 😉
no bylo to včera náročný,děti cítí jaro,tak jsou jak když se probuděj ze zimního spánku 😀 my jsme dneska s manžou taky byli jak medvědi brtníci,vůbec se nám nechtělo z pelechu.Lektvar 😀 no jo,hlavně ať je účinej,smrádek se dá vydržet 😉 já popíjim už vulgární kontryhel 😀
jo a teplota mě dneska vylítla na 36,85.Já tomu vůbec nerozumim?Mám ten graf ja jojo 😅

lera1
23. bře 2011

@majka12 no jo,to říkaj všechny maminky a tak o to víc si to uvědomuju,že první miminko se uplácává daleko snáž než to druhé.Nejdřív vychytat čas,chuť přijde sama 🙂

lucija
23. bře 2011

Dobré ránko 🙂
@lera1 hned po ránu mě strašit? Já si první mimi uplácávala osm let 😕 S tou dračicí jsem na tom stejně jako @majka12 😖 no jo, ale občas to jde 😀 Jinak j ájsem Utrogestan brala tři měsíce a nic, ale je pravda, že jsme se asi netrefili do ovulace, no ale ani mi nesrovnala nějak extra cyklus. Já jen vím, že dnes jsem to nedostala, tak už se snad nebude opakovat minulý měsíc, že jsem to měla po 23dnech 😒

lera1
23. bře 2011

@lucija neboj,u Tebe to bude obráceně 😉 Kdo uplácává dlouho první,druhý půjde jako po másle 😀 a že jsi to nedostala může znamenat jednu krásnou skutečnost,tak na ms ani nemysli 😉

lucija
23. bře 2011

@lera1 No jsem ráda, že jsem to nedostala po těch 23 dnech, ale tak počítám 26 nejpozději 28 den a nebo naopak, zase se někde zapomene a přijde později, já už vůbec nevím kdy ji čekat. A na krásnou skutečnost radši ani nemyslím, snažím se 😀

lera1
23. bře 2011

@lucija no jo,jsou to nervy,to Ti povim 🙂 kdyby to každá z nás měla jako hodinky,nemusely bychom se stresovat 🙄 ale zase je aspoň ňáký dobrodrůžo 😉 držim palečky ať už nedorazííííííííí 😉

lucija
23. bře 2011

@lera1 děkuji 🙂 Ale já bych v tom raději měla jasno, než takový dobrodrůžo, no uvidíme, kolem 25tého by měly být výsledky spermiogramu, tak jsem zvědavá.

majka12
23. bře 2011

Mě dneska vystoupla konečně teplota na 37,1, takže za 12 čekám ms. 😅 😀

lera1
23. bře 2011

@majka12 jak ms?Žádná ms!!! 😉

majka12
23. bře 2011

@lera1 tentokrát určitě bude, páč nebylo žádný snažení. 😅 😅

lera1
23. bře 2011

@majka12 aj,tak bez snažení to asi nejde 😅

barakara
23. bře 2011

@lera1 utrogestan rikas jo? a to se da koupit volne nebo na predpis?
tak se ho zeptej a uvidime, ja uz ted zadnyho doktora neuvidim krome ty krve a to je zas nekdo kdo jen bere krev.
Ty mas teplomer presnej na setiny? To je nejakej profi🙂 36.85 je v poho pokud si predtim mela 36.6 to to zas tak nevylitlo.
Ja si taky dneska nemohla vyhrabat ale je tu tak hezky pocasi, ze je fakt skoda sedet v praci ☹

@majka12 hura tak aspon probehla ovulka, dilci uspech taky uspech🙂

majka12
23. bře 2011

@barakara jasan 😉 Stačí že vím, že funguju. 😉 Já jsem taky brala Utrogestan a byl teda u nás na předpis a krom toho, že mi po něm bylo blbě jak nikdy, tak to se mnou neudělalo vůbec nic. 😖 😖

majka12
23. bře 2011

@lera1 brala jsem clostyl asi 3 měsíce a k tomu utrogestan, ale fakt u mě nezabralo. 😠 😒 Ani po clostylu jsem neměla ovulku dřív jak tak 20 den a doktorka pak už nevěděla co se mnou. 🙄 🙄

lera1
23. bře 2011

hola holči 😉

@barakara já se mudra zeptám 😉 ten teploměr je přímo jen na bazální teplotu,koupila jsem ho přes internet 😉 jojo,moc to nevylítlo,ale na grafu to vypadá jak hora 😀
@majka12 no jde vidět,že jsme každá jiná a každé zabírá něco jiného 😉 ale tak jedoho mrňouska máš,takže určitě přijde i další 😉

lera1
24. bře 2011

dobré ráno 🙂
tak hurá čtvrtek je tu 😉

barakara
24. bře 2011

@lera1 hura a zejtra patek! Tady je dneska leto...fakt krasny pocasi. Tak preju vsem krasny den.

lera1
24. bře 2011

@barakara jj,dneska je fakt nádherně 😉
Jinak jedna moje kamarádka po 10 měsících otěhotněla,tak jsem jí říkala,ať prská těhu bacily jak o život 😀 a asi prská,protože s té samé diskuze je další holčina těhu 😉 No jo,někdo poslední být musí,já jsem si už od malička tahala v kartách černýho petra 😀
Dneska teplota 38,2 a podle jednoho výpočtu mě čeká ovu už za dva dny,podle dalšího až 31.3.tak nevim teda.Podle teploty se orientovat neumím,takže uvidim podle hlenu,ale ten mě právě mate,páč spíš odpovídá na tu dřívější ovulku.Jsem z toho jelen,každopádně v pondělí ráno šupajdim k doktoru,už vidim,jak mě uvidí ve dveřích a zvolá"Nedotala jsi to!!!" 😀 (už to na mě 2x volal) a já už mu po třetí musim říct"Dostala" 😢 no,to je jedno,hlavně,že se ledy začnou hýbat 😉

majka12
24. bře 2011

Ahojky 🙂
@lera1 jj, každý reaguje na něco jiného. Já ale bohužel šla do toho s tím, že to vyjde na 100% a dala jsem do toho všechnu svojí naději a pak jsem tvrdě narazila. ☹ 😖 😖 Já tady sleduju jednu holčinu co první dítko taky nešlo a snad otěhotněla až po dvou letech ( opět samovolně ani nevěděla jak 😅 ) no a chtěli druhý a zase už jsou to dva roky a pořád nic. 😖 😖 Modlím se, aby to nebyl náš případ, každopádně už nejsem takový optimista jako jsem bývala. 😅
@barakara u nás je taky krásně a manža dneska pracuje jenom dopoledne, tak pak si to snad užijeme. 😉

Tyhle poslední tři dny byly hoooodně krutý. 😖 😖 Malýmu rostly zuby a já byla už zralá na odvoz po celodenním řvaní a jekotu. ☹ ☹ ☹ Dneska už to vypadá lépe, tak doufám že mu dají ty potvory chvíli klid. 😔

majka12
24. bře 2011

@lera1 teplota 38,2? 😲 😲 To je nějak hodně ne? 😕

lera1
24. bře 2011

@majka12 oj,šmudlik malej,no jo,zuby nám už od mala dávaj co proto ☹ A věřim,že i Ty jsi hodně unavená.Tak aspoň že svítí sluníčko,bude víc úsměvů a energie 😉
jj,já už si byla taky 2x 100% jistá že to vyšlo,jednou z toho se mě to potvrdilo ale,po dvou testech čágo bélo 😒 člověk se s každým nepovedeným cyklem bojí věřit...

lera1
24. bře 2011

@majka12 😀 36,82 😀

majka12
24. bře 2011

@lera1 ty zuby jsou fakt svinstvo 😝 😝 Ale dneska už se smál, tak je to hned veselejší a cítím se nabitá energií. 😉
Já když jsem byla těhotná, tak to byla ta poslední možnost a vůbec jsem tomu nevěřila a ani testy jsem si nechtěla dělat, že jsou to vyhozený peníze. 😅 Měli jsme týden do dovolený a já to nedostala a byla jsem děsně vytočená, že to dostanu na dovolený a nakoupila si sebou asi tak milion tampónů 😀 😀 Ale protože jsme motorkáři a měli jsme jet na motorkách, tak do mě hustila kolegyně z práce, ať zkusím test pro jistotu. 😅 No a odjížděli jsme v sobotu a já si v pátek ráno dělala test. Jenže druhá čárka nikde a já si začala nadávat co jsem si asi tak myslela, že jsem blbá, že jsem se nechala ukecat a najednou se ta druhá začala rýsovat a já na to čučela s otevřenou pusou a nemohla jsem tomu uvěřit 😅 😅 😅 No bušilo mi srdce jako splašený a celá jsem byla roztřesená a jediný na co jsem se zmohla bylo : a do pr... 😀 😀 😀 Nakonec jsme jeli na dovču autem. 😵

lera1
24. bře 2011

@majka12 😀 to je krásnej příběh s dobrým koncem 😀 ten život je prostě pestrej a každýmu to "naservíruje"jinak a vy jste to měli teda krásný 😵