Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

majka12
24. bře 2011

@lera1 ve finále jo a to více než roční utrpení měla zakončení jak z červený knihovny 😅 Ještě si pamatuju, jak jsem se loučila před dovolenou v práci a holky mi říkali Ať nejedete dva a nevrátíte se tři!!!! 😀 😀 😀 A vůbec si to ten náš šmudla hezky vybral, páč já to zjistila 23.července a 29. jsme měli výročí svatby a ten den mi potvrdila těhotenství i doktorka 😵

lera1
24. bře 2011

@majka12 krááása!!! 😵 já chci taky už happy end 😀

barakara
24. bře 2011

@majka12 majko to je fakt hezkej pribeh lera ma pravdu. A ja chci taky sobecky! 😀

majka12
24. bře 2011

@lera1
@barakara každá si přejeme hyppy end a každá si ho zasloužíme 😉 , takže se určitě taky dočkáte 😵 😵 😵 😵

lera1
24. bře 2011

@majka12 letošní rok je prý mega plodný,tak to by bylo aby to nebylo 😀
jdu si udělat salát 🙂

lera1
24. bře 2011

mě je dneska smutno ☹ nějak to na mě zas všechno padlo.Už aby přijel mužiček a pronesl zas nějakou zaručeně rozveselující větu 😅

barakara
24. bře 2011

@lera1 nesmutni! vsechno dobre dopadne driv nebo pozdeji 🙂 ja sem mela dnes pohodovej den v praci a zejtra uz jen patek a pak viiiikend!! uz se nemuzu dockat.
Jak si na tom s ovulkou kdy ji cekas?

lera1
25. bře 2011

dobré ráno 😉

@barakara tak už je mi zase dobře,stačil dobrý spánek 😉 ovulku mám rozdvojenou 😀 podle jednoho výpočtu mězačíná od zítra,podle druhého od 31.3.,takže na sebe ty výpočty pěkně navazujou 😀 v teplotách se pořád neorientuju,takže ještě uvidíme co hlen a testy a prostě od zítra do 4.3.bude mít manžílek hodně práce 😀 Co Ty?Už máš ovu?

barakara
25. bře 2011

@lera1 ahoj, tak to je fajn!
jo to nekdy hodne pomuze se poradne vyspat, ja spanek miluju!
taky to mam nejaky rozhaprovany, mela sem pocit, ze ma prijit dnes nebo zitra, ale teploty mi nejak desne skacou a ani me nepoboliva v podbrisku...tak nevim nevim, necham se prekvapit a mozna zkusim testy.

lera1
25. bře 2011

@barakara máš teploty taky jako jojo? 😀 vítej v klubu 😀

barakara
25. bře 2011

@lera1 no to mam🙂 uplny hory mi to tam vykresluje....

majka12
25. bře 2011

Ahojky, 🙂

tak mě vyznačil graf ovulku 25 den cyklu 😝 To jsem zvědavá kdy dostanu ms, začíná se to zase prodlužovat 😖 😖

majka12
25. bře 2011

@lera1 mě se nic neotevře bez přihlášení 😕

lera1
25. bře 2011

@majka12 už je to ok 😉

lera1
25. bře 2011

@majka12 25 DC ovulku?Týý jo a co že tak najednou?

majka12
25. bře 2011

@lera1 to kdybych věděla 😕 😨 Jako vždycky mi to vycházelo na ten 22 den 😔 Už tak je to pozdě a teď ještě dál. 😝

majka12
25. bře 2011

@lera1 pořád nic 😅

lera1
25. bře 2011

@majka12 nic?Tak já na to juknu,proč to nejde,to by v tom byl čert 🙂
takže se to takhle posunulo...no mě to pořád taky blbne,každy cyklus jak na houpačce 😒

lera1
25. bře 2011
lucija
25. bře 2011

Ahoj holky A ž doteď nám od středy nešel net , ale už ho konečně zapli, tak vám chci v rychlosti říct, že nám přišly výsledky spermiogramu a závěr je ten, že nález by neměl zásadněji ovlivňovat možnost koncepce, tudíž jak jsem pochopila, by neměl být problém otěhotnět 😵 😵 😵 😵 😵 Já su tak ščastnééééééééééééé 😵 😵 😵 😵 Dočtu později, zatím páááááá 😵

majka12
25. bře 2011

@lera1 pěkný himaláje 😲 😅 To jsou skoky jako blázen. Až je to divný 😅 A ty máš i ovulační testy? Ovulace podle teplot by měla být když nastane prudký pokles a pak následně prudký vzestup, tak ten den toho vzestupu. 😔
@lucija gratulka 😵 😵

lera1
25. bře 2011

@lucija no super 😀 další páv ,co šel hrdě od doktora,že? 😀
@majka12 no právě!!!já jsem z toho jelen 😕 a navíc už se začíná rýsovat plodnej hled,takže zítra asi už zkusim ovu test,to moje tělo mě teda dává 😠

majka12
25. bře 2011

@lera1 mě občas přijde, že moje tělo má opravdu smysl pro humor 😝 😝 A dělá naschvály 😅 Vždycky všechno docela funguje a když si to chci ověřit, tak zmatek a všechno je jinak 😀

lera1
25. bře 2011

@majka12 jj,přesně takhle funguje moje tělo.Neznaj se ty naše těla náhodou? 😀

majka12
25. bře 2011

@lera1 😀 😀 😀 Já asi zkusím ještě jeden cyklus měření a pak se na to zase vyprdnu. 😅

lera1
25. bře 2011

@majka12 já zajdu k doktorovi a jestli další cyklus zase budou himaláje,prdim na to taky 😀

majka12
25. bře 2011

@lera1 tak my jsme teď zase na začátku a chtěla bych se držet na uzdě a bez planých nadějí a ne jak u prvního 😅 😉 To jsem svými vědeckými pokusy napáchala víc škody jak užitku. 😀 😀 Já to vidím tak, že pokud do roka neotěhotním, tak půjdu do práce a manža bude doma s malým a já se v práci odreaguju a bude to pro nás taky dobré a zlepšíme aspoň finanční situaci o stálý plat. 😔 😉

lera1
25. bře 2011

@majka12 jj,to je dobrej přístup 😉 ale přece jen se to plánuje líp,když už jedno dítko máte,než nám,bezdětným třicítkám 😅

barakara
25. bře 2011

@lera1 ja uz sem v praci tak nemusu tak spisovat, ale na grafik sem mrkla a je to v pohode k himalajim bych to neprirovnala. Mas to hodne podobny jak ja a ja verim, ze ovulka prijde. Uz cejtim bolest v podbrisku takze prognoza by se snad mela naplnit🙂

@lucija no tyjo tak to gratulace to verim, ze odchazel opet jako pav!