Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

barakara
28. bře 2011

@lera1 no snad dnes asi?🙂 test vysel poz vcera, takze ted nekdy....prijde mi to vsechno hrozne dlouhy, porad vlastne na neco cekam. Nejdriv jestli to vyjde, pak ms, pak ovulka a tak dokola🙂
To ti zavidim, ze des az odpoledne do prace, ja sedim v praci a dneska vyjmecne nemam co delat a to je utrpeni, chce se mi spat....

lera1
28. bře 2011

@barakara jojo,už jsem to tu psala,že jsme spíš čekatelky,než snažilky 😀 je to pravda,utíká to děsně,pak přijde krátká doba snažení a když do nevyjde,kolotoč na novo 🙄 ale prostě to tak příroda zařídila a my se musíme podřídit 🙂 aspoň udělala příjemný snažení 😉 představ si,že by šlo otěhotnět jen kdybys třeba každý den v roce musela makat v dole 😀

lera1
28. bře 2011

@barakara myslim jako v uhelnym dole 😀

barakara
28. bře 2011

@lera1 to je pravda, to snazeni je na tom to nejlepsi. My sme uz spolu fakt dlouho a posledni dva roky to je asi uplne nejlepsi vztah.
No v uhelnym dole si to teda nedokazu vubec predstavit s moji klaustrofobii vubec ne, ale nikdy nerikej nikdy...jeden den zas neni tak desny, zalezi jaky by byly sance, ze by ten jeden den byl uspesny🙂

lera1
28. bře 2011

@barakara no já to špatně napsala,myslela jsem jako makat tam celej rok každej den a pak těhu 😀
jj,my budem letos s manžou 9let a brali jsme se loni 19.6.2010 a taky bych řekla,že poslední 2 roky má ten náš vztah supr grády, a nemyslim jen v posteli 🙂

barakara
28. bře 2011

@lera1 jo tak takhle tak to by asi nevyslo...si predstavuju sebe po rocni v praci dole 😀 no asi nehezkej pohled by to byl a manzel by vzal nohy na ramena.
Tak to ste spolu taky pekne🙂 my meli svatbu taky loni akorat 1.5.
Chystate neco na vyroci? My sme si panovali jak to poradne oslavime, ale asi z toho sejde a zustanem doma.

lera1
28. bře 2011

@barakara 😀 no byly bychom špinavý, vyhublý,ruce plný mozolů ženy,no 😀
no,začátkem července chceme vyrazit někam do ciziny,tak to bude asi dárek k výročí,ale ňákou drobnost mu určitě připravim,vidim to na nějakou kulišárnu 😉
a kde jste se brali?V Čechách?

barakara
28. bře 2011

@lera1 jee tak to zni super. Ja miluju cestovani, je to moje vasen, jen kdyby bylo vic casu.
my mozna pojedem jen tady po Anglii nekam, sme tu 4 roky a v podstate moc mist sme jeste nevideli.
Brali sme se v Cechach a troufnu si rict, ze nase svatba byla hezka🙂 klidne bych si to zopakovala. nebylo to nic moc velkyho, meli sme omezenej pocet lidi(60).
A co ty? Jakou ste meli svatbu?
Tema svatby je taky celkem vdecny vid🙂

lera1
28. bře 2011

@barakara tak jsem z roboty zpět a za chvíli půjdu s hafanem 😉
no tak to jsme měli stejně velkou veselku,nás bylo taky + - 60 😉 a taky si troufnu říct,že to byla svatba podle mých představ a snů 😉
mám tady odkaz,je to sestřih z našeho svatebního dne 😉

https://www.youtube.com/watch?v=Xh1fvNHsTro
lucija
28. bře 2011

@lera1 Tož jsi normální??? Tu řvu jak kráva 😠 😀 😀 😀 Moc krásný 😵 Jsi krásná ženská a manžel je sympaťák 😵 Jj, sluší vám to 😉

lera1
28. bře 2011

@lucija Tož nech tohooo!!! 😀 Taková chvála,su jak rajče 😅 😀 ale děkuju 🙂

barakara
28. bře 2011

@lera1 Uz doma jo?!
tyjo! Tak sem to zkoukla...mno si fakt hezka. 🙂 Videjko taky moc hezky, poradna romantarna, ja takovej romantik nejsem, ale i pres to se mi to moc libi! Pravda svatba je celkem romanticka zalezitost ze jo🙂
Taky bych ti poslala na oplatku nejaky, ale zadny nemame🙂

lera1
28. bře 2011

@barakara no jo,pondělek mám kraťoučkej 😉
no naše celý video taková romanťárna není,spíš tam furt blbnem,hlavně náš svatební tanec byla pěkná show,ale tu krátkou verzi nám udělali takhle romanticky 😉
No a tak nějaký fotky 😉 Já miluju svatby a na beremku očumuju další nevěsty 😀

lera1
28. bře 2011

já tu jsem věčně sama 😠 😀 teda jestli se náhodou všechny nesnažilkujete 😀

lucija
28. bře 2011

@lera1 Já ne, chlap je v hospodě, ale teď pomažu do sprchy 😉

barakara
28. bře 2011

@lera1 no ja bych tu byla, ale travim ty dny v praci a vecer sem vystavena. Ted sem teprve dovarila, dojedla veceri a umyla nadobi a sedla si k pc. Ja sem zvedava co mi zejtra udela teplota jestli nevyskoci tak ten teplomer snad roslapu 😀

fotky jo a kam ti je mam poslat?

@lucija ty se mas, ze mas chlapa v hospode ten muj tady furt vokouni🙂

lera1
28. bře 2011

@barakara tak třeba na mail? lera1@seznam.cz počkej teplota má vyskočit,když je ovu?nebo jak to je?hernajz já se v tý bazálce nevyznám 😠
my si teď dali víno a jahody 😵 ňam ňam,už zas můžu alkohol 😀 po tý hrozný sobotě 😖

barakara
28. bře 2011

@lera1 tak posilam 😉
no ta teplota ti vyskoci prave po ovu, tak poznas, ze probehla. Proto ten prvni mesic mereni je to tezko odhadnutelny.
Ale ty mas tu zkusenost s tim cipkem, tak je to asi jedno a uz vis, kdy asi bude podle toho bych se ridila.
Mnam jahody a vino, to zni dobre. No ja jak sem se s prominutim zlila minulej tejden v sobotu, tak si davam 14dni pauzu. Mela sem kocovinu jeste ctyri dny potom...fuj

lera1
29. bře 2011

Ahojída holky 🙂 tak můj náročnej den dneska začíná,ale s chutí do toho a ono to uteče 😉
jinak teplota mě dneska udělala tohle-prudkej pokles 😕

lera1
29. bře 2011

@barakara no nádhera ty fotky!!!! 😵 ty černobílý jsou výstavní!!! 😵 byla jsi jak víla 😵

lera1
29. bře 2011

teď jsem někde četla,že teplota by měla 1-2 dny před ovu klesnout,tak že by?Čípek je otevřenej už pár dní,hlen si ze mě dělá každý den dobrý den 😠 ,takže ještě ty ovu testy snad pomůžou 😠 Booože,to je věda ta ovulace 😀

barakara
29. bře 2011

@lera1 co to tam vykreslujes?🙂 slusne to lita. Ale to bude dobry.
Me jeste neprisla, takze taky nevim. Meli sme mensi hadku doma, ze to porad resim, takze se snazim skrejvat konika pred manzelem. Je nabrousenej.
No tak treba ti to ted kleslo a prijde ovulka. Kez by co? Hlavne to snazeni trefit do toho🙂

lera1
29. bře 2011

@barakara no já nevim,jdu si te´d udělat ovu test 😉
jj,manža byl na podzim taky prudérní,že to moc řešim a že mě to pak jen ubližuje,tak jsem na koníka chodila taky tajně a te´d už mu to nevadí.Já si prostě o tom musim s někym pokecat,v okolí žádná kámoška se na baby nechystá a dusit to v sobě rozhodně nehodlám.Takže mě je tu fajn a manžel už neprudí 😀

barakara
29. bře 2011

@lera1 tak to mas fajn toho bych taky chtela docilit 😀 ja mu taky neprudim do jeho veci....
tak co test? sem zvedava🙂

lera1
29. bře 2011

@barakara noo,hádej...prd,druhá jen slabý náznak,takže ovule v nedohlednu,ale podle 2 výpočtu by měla přijít až 3.4.,takže jsem ještě v klidu,vždycky mě to začínalo až kolem 19DC,takže mám ještě čas 🙂
No jo,chlapi prostě tohle nechápou(což jim nikdo nebere)ale proč do toho rejpaj?Vrrrr 😠

barakara
29. bře 2011

@lera1 no teda si to s nama zahrava co?🙂 ale tak kdo si pocka ten se docka.
Ja mastim za chvilu z prace, tak zas premejslim, co varit, to je furt dokola, asi to dneska necham na manzelovi.

lera1
29. bře 2011

@barakara to teda,ovu jedna!!! 😀
manža vaří?To se máš,můj manža fakt akorát čaj 😀

barakara
29. bře 2011

@lera1 no jo vari🙂 lip nez ja, okolnosti ho donutily, hrozne ho to bavi a navic nema tak casove narocnou praci se da rict. Vyzral si to pred lety a ted ma klidek 🙂 Ono kdyby nevaril, tak by se nenajedl, ja sem nekdy uplne hotova.

lera1
29. bře 2011

@barakara to já se snad taky někdy dočkám,že mě manža překvapí a něco uklohní,navíc já nejsem žádná výtečná kuchařka,takže by to bylo supr 🙂
jinak kamarádka mě psala o nějakym astrologovi,že prý její 3 kamarádky otěhotněly podle jeho výpočtu,no tonoucí se stébla chytá,tak až mě pošle víc info,juknu mu na stránky 😀

barakara
29. bře 2011

@lera1 no ja prave taky ne a proto neni tezke byt lepsi nez ja 😀
tyjo tri jo? to je uz docela dost, tak dej pak vedet jak to funguje....to ti jako predpovi den kdy mate mit sex?🙂