• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky po třicítce, přidejte se.

24. dubna 2013 
@barakara jj,je to založený na Jonášo.metodě,prostě to vypočítá podle hvězd a je to :wink: ještě nepsala,ale určitě sem hodim info :wink:
jsme tu teď pořád samy,že? :confused:
30. bře 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 tak to sem pak hod, ja se dnes objednam znovu na tu akupunkturu :wink:
mno to vypada, ze vsichni deti uz maji, pritom sem procitala tuhle diskuzi od zacatku a byla tam hromada holek, tak nevim kam se podely....
30. bře 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara a nebo jsme jediný bezdětný třicítky na MK :grinning:
30. bře 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tady taky :slight_smile: Hele tři, to je tak akorát, si to tu zamkneme, ne? :grinning: :grinning: :grinning: Dělám si prdel :grinning:
Jonášova metoda mi něco říká, něco jsem i četla, ale už si to nepamatuji .
No tak když už sem nechoděj, tak se jim asi zadařilo :slight_smile: Nebojte, i my si za chvilku založíme novou diskuzi třeba Těhule a maminky po třicítce :wink: :dizzy_face:
30. bře 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija jj taky bych byla pro zamceni, myslim, ze mame slusnej pocet diskutujicich a buuhvi kdo nam tu smiruje, ze jo :grinning: :grinning:
30. bře 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija
@barakara holky máte pravdu,zamknem se,přece jen tu probíráme dost osobní a choulostivé věci,jako nemusí přece každá na MK číst,co jsem vařila manželovi včera k večeři,že?Jednoznačně zamknout!!! :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 to ze si nekde psala???Pockej, to me hodne zajima...nalistuju si to :grinning:
30. bře 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara právě jsem to nakonec nenapsala,protože nejsme zamčený :angry: :grinning: :grinning:
30. bře 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara jinak pan astrolog se jmenuje pan Josef Kulovaný a je o něm i tady na MK diskuze :wink: ale stará :slight_smile:
30. bře 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara jo a tady čtu,že tu poradnu dělá zdarma :confused: Ty brďo,to je mazec.
30. bře 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara
@lera1 se z vás poseru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No nic, je vidět, že jsem tu správně :grinning:
I když asi tady tři diskutující musíme vypadat dost zoufale, co? :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Letím do školky, zatím páááááá :wink: A moc se nerozepisujte, ať stíhám dočítat :angry: :grinning:
30. bře 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 zadarmo? chmm to je nejaky divny ne? a z ceho ten clovek zije...
ja to klido reknu, vcera sme meli pizzu:slight_smile:

tak ted sem se dovedela, ze jedu do bruselu zitra na jednu noc s mym sefem!Bleee! se tak nece :unamused:
30. bře 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija :grinning: večer si nic neplánuj,myslim,že do rána nás možná dočteš,ale moc si nefandi,píšem jak posedlý :sunglasses: :grinning: :grinning:
30. bře 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara pizzu?A to tady takhle veřejně napíšeš? :astonished: jsi odvážná :confused: :grinning: :grinning:
víš co,jestli umí něco,co jiný ne a dostal to od "pána Boha",pak je fajn,že na tom nechce zbohatnout.Je to dar a tak by s ním měl i zacházet.Vadí mě,když slyším kolik si rádoby ůžasní léčitele berou prachů a nakonec to jsou obyčejní šarlatáni,co parazitujou na neštěstí a důvěře druhých :angry: Myslím,že tam psali,že prodává taky různé bylinky a kapičky a ty určitě zadarmo nebudou.Ve mě to naopak vzbuzuje velkou důvěru :wink:
30. bře 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija presne pisem jak posedly a pockej az bude Lera omamena od p.Kulovanyho to bude teprv toco!! :grinning: :grinning:
Deset str denne!!
30. bře 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara to sem nebudu stíhat chodit,páč nám určitě p.Kulovaný napíše,že musíme 3x denně,celý měsíc :grinning:
30. bře 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 no to jo, ja to nemyslela spatne, jen fakt nechapu z ceho zije, ale asi to vysvetlujou ty kapicky. Me taky narvali na ty akupunkture byliny a ty byly drahy jak slak, musela sem lhat mazelovy, trefil by ho z ty castky infarkt.
30. bře 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara já vim,jen mě vždycky rozpálí do ruda,když slyšim,kolik někdo zapaltil u léčitele!!! :angry: čím víc zaplatíš,tím míň Ti to pomůže :grinning:
Já taky doma skrejvám novou žehličku na vlasy :grinning:
30. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 ne ne to budes tak nabita energiii, ze prece budes stihat vsechno s prstem v nose :grinning: a to ze porodis deti toho si ani nevsimnes :slight_smile:
30. bře 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 skrejvas zehlicku na vlasy jo? :grinning: tak to je dobry...a cim si ty vlasy zehlis teda, to delas taky potaji?
ja neskryju nic, mame pidibyt a manzel furt smejdi:slight_smile: vsechno by nasel....ja snizuji castky za ktere dana vec byla koupena:slight_smile:
30. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara já žehličku(pro manžu naprosto zbytečnou věc)ještě tak 14 dní nechám v utajení a pak řeknu"To je přece ta žehlička,jak už jí mám dlouho,říkala jsem Ti o ní" :grinning: jj,ráno vstávám o půl hodky dřív a žehlim jak vzteklá :grinning: částky taky snižuju :grinning:
30. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara letim do roboty,dneska mám výbornou náladu :grinning:
30. bře 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 let let, ja sem uz doletela....
30. bře 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara teda dnešní psaní fakt nemá šanci nikdo dočíst :grinning:
30. bře 2011 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 tak ja jsem si dala tedka research na netu a zjistila sem, ze lubrikanty nejsou vhodny, kdyz se snazis pocit. Tak to je v p...i my ho pouzivame pokazdy. Dokonce to pisou na str Durexu, ze prej zabijej spermie a spomalujou je.
Tyjo to alchymie to aby si to clovek pomalu zapisoval....
30. bře 2011 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara jo?To jsem nevěděla :confused: My ho teda nikdy nepoužívali,ale tohle by mě nenapadlo.No tak třeba v tom byl zakopanej pes,přestanete ho používat a jsi těhu raz dva :wink:
Jinak ještě k tomu astrologovi,včera jsem si volala s tou kámoškou a ptala jsem se,jak tpo bylo u ní a ona právě říkala,že měla vypočítaný termín den po ms,tak na to vlítli a podařilo se,i doktor kroutil hlavou :grinning: A ty termíny jsou třeba jen 3 v roce.Já mu zavolám,jsem zvědavá :grinning: a ta jedna kamarádka takhle otěhotněla u obou dětí,jeli jen na den výpočtu :grinning: vesmír je chytrej :astonished: :grinning: :grinning:
31. bře 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 no jo tak tenhle mesic je to uz jedno, ovulka uz probehla. Takze ten pristi:slight_smile:
Den po ms? Tyjo....to je divny ne? No zavolej, sem taky teda zvedava, a z ceho to vypocitava? Treba ti to vypocita az za pul roku... :grinning:
31. bře 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara už Ti ovule proběhla?Mě ještě asi ne,ale i tak se snažíme,člověk nikdy neví :grinning:
jj,den po ms,však to tady už pár holek psalo,že otěhotněli mimo ovulku...příroda je mocná :wink:
jj,třeba vypočítá až za půl roku,ale i tak se třeba trefíme dřív :wink: to je jedno,za pokus nic nedám,že? :wink:
31. bře 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek