Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

lera1
30. bře 2011

@barakara jj,je to založený na Jonášo.metodě,prostě to vypočítá podle hvězd a je to 😉 ještě nepsala,ale určitě sem hodim info 😉
jsme tu teď pořád samy,že? 😕

barakara
30. bře 2011

@lera1 tak to sem pak hod, ja se dnes objednam znovu na tu akupunkturu 😉
mno to vypada, ze vsichni deti uz maji, pritom sem procitala tuhle diskuzi od zacatku a byla tam hromada holek, tak nevim kam se podely....

lera1
30. bře 2011

@barakara a nebo jsme jediný bezdětný třicítky na MK 😀

lucija
30. bře 2011

Já jsem tady taky 🙂 Hele tři, to je tak akorát, si to tu zamkneme, ne? 😀 😀 😀 Dělám si prdel 😀
Jonášova metoda mi něco říká, něco jsem i četla, ale už si to nepamatuji .
No tak když už sem nechoděj, tak se jim asi zadařilo 🙂 Nebojte, i my si za chvilku založíme novou diskuzi třeba Těhule a maminky po třicítce 😉 😵

barakara
30. bře 2011

@lucija jj taky bych byla pro zamceni, myslim, ze mame slusnej pocet diskutujicich a buuhvi kdo nam tu smiruje, ze jo 😀 😀

lera1
30. bře 2011

@lucija
@barakara holky máte pravdu,zamknem se,přece jen tu probíráme dost osobní a choulostivé věci,jako nemusí přece každá na MK číst,co jsem vařila manželovi včera k večeři,že?Jednoznačně zamknout!!! 😀 😀 😀

barakara
30. bře 2011

@lera1 to ze si nekde psala???Pockej, to me hodne zajima...nalistuju si to 😀

lera1
30. bře 2011

@barakara právě jsem to nakonec nenapsala,protože nejsme zamčený 😠 😀 😀

lera1
30. bře 2011

@barakara jinak pan astrolog se jmenuje pan Josef Kulovaný a je o něm i tady na MK diskuze 😉 ale stará 🙂

lera1
30. bře 2011

@barakara jo a tady čtu,že tu poradnu dělá zdarma 😕 Ty brďo,to je mazec.

lucija
30. bře 2011

@barakara
@lera1 se z vás poseru 😀 😀 😀 😀 😀 No nic, je vidět, že jsem tu správně 😀
I když asi tady tři diskutující musíme vypadat dost zoufale, co? 😀 😀 😀

lucija
30. bře 2011

Letím do školky, zatím páááááá 😉 A moc se nerozepisujte, ať stíhám dočítat 😠 😀

barakara
30. bře 2011

@lera1 zadarmo? chmm to je nejaky divny ne? a z ceho ten clovek zije...
ja to klido reknu, vcera sme meli pizzu🙂

tak ted sem se dovedela, ze jedu do bruselu zitra na jednu noc s mym sefem!Bleee! se tak nece 😒

lera1
30. bře 2011

@lucija 😀 večer si nic neplánuj,myslim,že do rána nás možná dočteš,ale moc si nefandi,píšem jak posedlý 😎 😀 😀

lera1
30. bře 2011

@barakara pizzu?A to tady takhle veřejně napíšeš? 😲 jsi odvážná 😕 😀 😀
víš co,jestli umí něco,co jiný ne a dostal to od "pána Boha",pak je fajn,že na tom nechce zbohatnout.Je to dar a tak by s ním měl i zacházet.Vadí mě,když slyším kolik si rádoby ůžasní léčitele berou prachů a nakonec to jsou obyčejní šarlatáni,co parazitujou na neštěstí a důvěře druhých 😠 Myslím,že tam psali,že prodává taky různé bylinky a kapičky a ty určitě zadarmo nebudou.Ve mě to naopak vzbuzuje velkou důvěru 😉

barakara
30. bře 2011

@lucija presne pisem jak posedly a pockej az bude Lera omamena od p.Kulovanyho to bude teprv toco!! 😀 😀
Deset str denne!!

lera1
30. bře 2011

@barakara to sem nebudu stíhat chodit,páč nám určitě p.Kulovaný napíše,že musíme 3x denně,celý měsíc 😀

barakara
30. bře 2011

@lera1 no to jo, ja to nemyslela spatne, jen fakt nechapu z ceho zije, ale asi to vysvetlujou ty kapicky. Me taky narvali na ty akupunkture byliny a ty byly drahy jak slak, musela sem lhat mazelovy, trefil by ho z ty castky infarkt.

lera1
30. bře 2011

@barakara já vim,jen mě vždycky rozpálí do ruda,když slyšim,kolik někdo zapaltil u léčitele!!! 😠 čím víc zaplatíš,tím míň Ti to pomůže 😀
Já taky doma skrejvám novou žehličku na vlasy 😀

barakara
30. bře 2011

@lera1 ne ne to budes tak nabita energiii, ze prece budes stihat vsechno s prstem v nose 😀 a to ze porodis deti toho si ani nevsimnes 🙂

barakara
30. bře 2011

@lera1 skrejvas zehlicku na vlasy jo? 😀 tak to je dobry...a cim si ty vlasy zehlis teda, to delas taky potaji?
ja neskryju nic, mame pidibyt a manzel furt smejdi🙂 vsechno by nasel....ja snizuji castky za ktere dana vec byla koupena🙂

lera1
30. bře 2011

@barakara já žehličku(pro manžu naprosto zbytečnou věc)ještě tak 14 dní nechám v utajení a pak řeknu"To je přece ta žehlička,jak už jí mám dlouho,říkala jsem Ti o ní" 😀 jj,ráno vstávám o půl hodky dřív a žehlim jak vzteklá 😀 částky taky snižuju 😀

lera1
30. bře 2011

@barakara letim do roboty,dneska mám výbornou náladu 😀

barakara
30. bře 2011

@lera1 let let, ja sem uz doletela....

lera1
30. bře 2011

@barakara teda dnešní psaní fakt nemá šanci nikdo dočíst 😀

barakara
30. bře 2011

@lera1 tak ja jsem si dala tedka research na netu a zjistila sem, ze lubrikanty nejsou vhodny, kdyz se snazis pocit. Tak to je v p...i my ho pouzivame pokazdy. Dokonce to pisou na str Durexu, ze prej zabijej spermie a spomalujou je.
Tyjo to alchymie to aby si to clovek pomalu zapisoval....

lera1
31. bře 2011

@barakara jo?To jsem nevěděla 😕 My ho teda nikdy nepoužívali,ale tohle by mě nenapadlo.No tak třeba v tom byl zakopanej pes,přestanete ho používat a jsi těhu raz dva 😉
Jinak ještě k tomu astrologovi,včera jsem si volala s tou kámoškou a ptala jsem se,jak tpo bylo u ní a ona právě říkala,že měla vypočítaný termín den po ms,tak na to vlítli a podařilo se,i doktor kroutil hlavou 😀 A ty termíny jsou třeba jen 3 v roce.Já mu zavolám,jsem zvědavá 😀 a ta jedna kamarádka takhle otěhotněla u obou dětí,jeli jen na den výpočtu 😀 vesmír je chytrej 😲 😀 😀

barakara
31. bře 2011

@lera1 no jo tak tenhle mesic je to uz jedno, ovulka uz probehla. Takze ten pristi🙂
Den po ms? Tyjo....to je divny ne? No zavolej, sem taky teda zvedava, a z ceho to vypocitava? Treba ti to vypocita az za pul roku... 😀

lera1
31. bře 2011

@barakara už Ti ovule proběhla?Mě ještě asi ne,ale i tak se snažíme,člověk nikdy neví 😀
jj,den po ms,však to tady už pár holek psalo,že otěhotněli mimo ovulku...příroda je mocná 😉
jj,třeba vypočítá až za půl roku,ale i tak se třeba trefíme dřív 😉 to je jedno,za pokus nic nedám,že? 😉