Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

lera1
6. dub 2011

@barakara no právě,hlavně,aby tam došli 😀 ale tak když bude mít pevně stanovenej termín,tak snad jo 🙂 tak já už jsem začala čistit pokojíček,tak doufám,že když te'd musíme oželet skoro na 3 týdny sex,že to bude mít ten požadovaný efekt! 🙂 Jdu s hafanem,na mě tady čučí jak vejr 🙂

lera1
6. dub 2011

Holky kde všichni jstééé 🙂

barakara
6. dub 2011

V praciiii!!! 😀
Dneska sem se rozhodla, ze si dam pohov od mereni teploty...nejak me to zaclo stresovat.
Jinak sem tak procitala ten manzeluv dopis na spermiogram a zjistila sem, ze se musi vlastne znova objednat do laborky, takze sem mu tam dnes volala a nejblizsi termin je az 18.4. no ale hlavne, ze ma ten termin🙂

majka12
6. dub 2011

Já byla s malým na roční prohlídce 😉 Celý to probrečel a "dobrá" nálada nadále trvá 🙄 🙄 🙄

@barakara já už na to taky prdím 😀 😀 +- vím jak to je a 4 měsíce je to pravidelný jako hodinky, tak má dušička klid. 😎

Manžel se teda taky musel objednat a v praxi to bylo tak, že já jsem ho objednala a jeli jsme tam spolu. 😉 Tak snad chcete dítě oba a vy taky musíte podstoupit různý vyšetření, který nejsou zrovna příjemný, tak by s tím nemuseli dělat takový cavyky 😅 😅

barakara
6. dub 2011

@majka12 🙂 chudera ten ma krusny obdobi
no my sme u doktorky uz byli a ona nam soupla doporuceni na ten spermiogram do laborky, nejak nas\ma nenapadlo, ze se tam bude muset jeste objednat. Tak ale ted ma termin a pude.
🙂

majka12
6. dub 2011

@barakara no je to dneska děsnej den a já už jsem docela vyčerpaná po celodenním brekotu a neustálého nošení desetikilového klíštěte. 🙄 🙄 🙄 Naštěstí těhle dnů nemá hodně, ale já teď fakt vůbec nevím co chce a čím bych ho utěšila. 😔 😔 Jsem z toho přešlá. 😔

barakara
6. dub 2011

@majka12 hmm to musi byt narocne, ale verim, ze si statecna a zvladnete to oba prekonat a pak uz bude jen lip.
Znam ten pocit benadeje, ale trochu jinak...rikam si proc nam to nejde a sem z toho smutna, ale pak si hned reknu, ze se to urcite jednou podari a ze musim bejt trpeliva.
Tvoje miminko🙂 je to to nejlepsi co te mohlo potkat, uvidis, ze to prejde.
Dneska je tu nadherne a je videt, ze vsichni maji hned lepsi naladu, tak posilam trochu toho optimismu!

lera1
7. dub 2011

dobré ráno 🙂
@majka12 jak je maličkýmu?Už je zase jako sluníčko? 🙂

@barakara už máte termín?super,teď už to bude na jisto! 🙂 my jedeme zítra na celý víkend na Moravu za příbuznýma,moc se těšim,ale zároveň na mě asi padne depka,mám tam 4 sestřenky a 2 bratránky a všichni až na jednu sestřenku už mají děti,navíc jsou všichni v mém věku a děti mají malé,všem se zadařilo snad na poprvé a tak je vždycky jen objíždíme a já si chovám malé andílky a je mi smutno,že nemám v náruči už svýho drobečka ☹ navíc se všichni ptaj a to nikomu taky nepřidá,takže ač se těšim a jejich dětičky miluju,bude to pěknej záhul a asi se sem tam nějaký slzičce neubránim 😔

majka12
7. dub 2011

Ahoj holky, 🙂
@lera1 dneska už to vypadá zase dobré, snad 😔 😵 😵 😵 Vypadá to zase na nějaký zoubky 😖 😖 To je hrůza jak ty broučkové potom trpí. 😢 😢
@lera1 přeju ti hodně sil a snad si to aspoň v rámci možností užiješ. 😔 😉

lera1
8. dub 2011

Ahojky holči 🙂
tak po obědě vyjíždíme na Moravu,včera jsem byla tomu nejmenšímu prďolkovi koupit něco na sebe a do obchodu si to přihasily 2 moje žačky(4.třída)tak zvědavě koukaly co mám v košíku a jak jsem šla k pokladně,ta jedna zařvala"Jééé,paní učitelko,Vy budete mít miminko???A kdo nás jako bude učit?"ach jo,tak jsem jí řekla,že to mám pro chlapečka mojí sestřenky a že nemusí mít strach,že je budu učit dál.Já vim,jsou to děti,tak to musim brát. 😉 Ale pravda je,že jsem vyšla z obchodu a do očí se mě hrnuli slzy,protože mě přišlo líto,že pořád jen nakupuju na miminka druhých.....taková momentální depka.No a teď celej víkend ta Morava,snad budou všichni taktní a nebudou se moc vyptávat 😔 Jinak už mě asi 5 den bolí bradavky,dneska mě chytla i záda,tak by mě zajímalo,co to na mě zase moje tělo zkouší 🙄

majka12
8. dub 2011

@lera1 a kolikátý den cyklu jsi? 😕 😨 😨 Tohle nakupování zamrzí a ještě ta návštěva před vámi. 🙄 Já jsem vždycky taky byla vynervovaná a asi po 3/4 roce když to nešlo, tak jsme na nějaký oslavě řekli, že bychom miminko moc chtěli, ale že to nejde a máme zdravotní komplikace a od tý doby se nás nikdo neptal a byl klid. 😔 😉

barakara
8. dub 2011

Ahojky holky!
dneska je tu tak krasne, ze jde vse lip, jeste, ze je uz patek.
@lera1 uzij si Moravu a nedepkar🙂, ty zas muzes delat spoustu jinych veci zatim, tak si toho uzivej dokad to jde.
s tema bradavkama to je dost divny, prvni co me napadlo jestli nejsi v tom....
Me teda dost boli brich, ale to je prichod ms bych tipla.

Holky mam jit na ty hormonalni testy a doktorka napsala 1-2.den cyklu, no ale co kdyz to dostanu zitra? O vikendu tam samo nikdo neni. Myslite, ze by vadilo, ze tam pudu 3.den cyklu?

lera1
8. dub 2011

@barakara
@majka12 jsem 25DC a ms mám až na 33DC,takže blbost a navíc podle grafu ani nebyla ovule,takže těhu to nebude 😔
@barakara mě doktor říkal,že na horm.prof.se chodí až 3-4DC,takže by to vadit nemělo 😉
jj,holky,však já se dám do kupy a tu Moravu si prostě užiju 🙂
co plánujete vy na víkend?

barakara
8. dub 2011

@lera1 nikdy nerikej nikdy, treba sis jen blbe zapsala teploty do grafu 😀
To vis ze jo, uzij si to. ja doklepu jeste pet hodin v praci a pak hura vikend, nic spesialniho v planu nemame, ale asi piknik v parku a mozna nejaka kultura.

xaxanka
8. dub 2011

ahoj holky..je tady nejaka co se snazi po vice letech o mimi...ze treba uz ma vetsi ditko doma

zirafka52
8. dub 2011

@xaxanka Ahojky, je mi 35 let a snažím se otěhotnět po 11 letech. Snažíme se 5. měsíc. Doma mám 16letou holku a 10letého kluka 😵

lucija
8. dub 2011

Ahoj ženušky 🙂
Měla jsem menší pauzičku, nic se mi nechtělo, mám jarní únavu, ale snad už to bude dobrý....
Dneska jsem byla na gyndě s výsledkama spermio, jsem 8DC a dostala jsem na příští měsíc (tento už je pozdě) Clostilbelgyt či jak se to píše, ten budu brát 5 až 9tý DC potom 11. 12. nebo 13tý DC na ultrazvuk skouknout vaječníky a potom zase utrogestan...no tož to jsu zvědavééééé 🙂
A co tady nového?

@xaxanka
@zirafka52 ahoj holky, tak ať se i vám brzy zadaří 😉

xaxanka
9. dub 2011

@zirafka
52 je tak to mas skoro jako ja..mam desetiletou holcicku......

xaxanka
9. dub 2011

@lucija ahojky

zirafka52
9. dub 2011

@xaxanka ahoj, já jsem se minulý rok podruhé vdala a chceme ještě miminko 😉 snažíme se 5. měsíc, tak to ještě není tak dlouho vzhledem k našemu věku. Teď právě očekávám MS, tak doufám, že nepřijde 🙂 Jinak děti se mi povedly hned na poprvé, jenomže jsem trochu straší, tak je mi jasný, že to nebude hned.

xaxanka
9. dub 2011

@zirafka52 ahojky...tak mi tomu nechavame volny prubeh..tak treba ted uz ms neprijde : 😉

lucija
10. dub 2011

@lera1
@barakara kde jste holky? 😕 ☹

majka12
11. dub 2011

Ahojky 🙂
@lera1 tak jaký byl víkend? Přežija jsi bez újmy? 😕 😕

lera1
11. dub 2011

ahojky holči 😉
@lucija přes víkend je tu vždycky pusto prázdno 😅

@majka12 no nakonec paráda,v sobotu jsme seděli a bratránek se celkem přímo,ale tak nerejpavě zeptal a můj manža se chopil odpovědi a prostě narovinu řekl,že se o děti snažíme,že prostě zatím nic,že už to pomalu řešíme i s mudr.a že jim určitě všem řeknem,až se zadaří 🙂 a byl klid,naopak bylo vidět,že nás chápou a budou nám držet palce 🙂 takže nakonec dobrý,ani slzička mě neukápla,ač touha mít vlastní miminko v náruči vzrostla zase o milion % 😀
a co vy o víkendu?

@barakara Tak co?Už jsi byla na horm.profilu? 😉

barakara
11. dub 2011

Pekne rano!
vitam nove holky a zdravim vsechny ostatni!
Jakej ste meli vikend? tady bylo nadherny pocasi, takze sme to travili prevazne venku.
No a ted supajdim zas do prace ☹ to je des

@lucija jarni unavu to znam mam ji snad celej rok🙂, tak doufam, ze ten Closty..neco pomuze

barakara
11. dub 2011

@lera1 jeste ne, porad babizna nedorazila....dava si na cas

majka12
11. dub 2011

@lera1 tak to je super, že to nakonec takhle dopadlo. Podobně to bylo u nás a pak už byl klid a nikdo se nás na nic neptal, pokud jsme o tom nezačali sami. 😉 My měli sobotu pracovní , takže nic moc, ale neděle byla fajn 😉 Byly jsme hodně venku a Maxík trénuje chození a zvedá ze země samý kamínky apod., takže s kočárkem se pomalu loučíme 😅 😅 Zoubky mu snad dali taky na chvíli pokoj. 🙂 Jinak mám bohužel pořád rýmu a bolení v krku 😒 😠 😠 Rýma už není strašná, ale bolení v krku je fakt hrozný. 😒 😒

lera1
11. dub 2011

@barakara no tak zatínám palce a držim a držim!!!!!!! 😀 😵

lera1
11. dub 2011

@lera1 tak manža už má taky termín spermiog.jde 19.4.a odpoledne už budou výsledky(to je rychlost 😀 )

lera1
11. dub 2011

@barakara jsem to poslala sobě místo Tobě 😀