Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

barakara
11. dub 2011

@lera1 super tak se to zacina hybat.
Palce nedrz, vim, ze tam nic neni a mrcha stejne prijde 🙂
Vidis tak to ma den pred tim mym, ale vysledky nevim kdy bude mit, predpokladam s tou jejich rychlosti tady tak tyden.
Jezis me to dneska tak nebavi v ty praci....

lera1
11. dub 2011

@barakara no jo,už se to opravdu hýbe,tak mám radost.Já jsem dneska 28DC a v sobotu bych to měla dostat,tak půjdu v pondělí na krev.Snad se tenhle pomalu rozjetej kolotoč brzo zastaví a budem těhule 😉 já Ti ty palce stejně budu pro jistotu držet,nikdy nevíš 😉 já jsem ale taky přesvědčená,že to dostanu a hotovo,takže tě chápu 🙂

lera1
11. dub 2011

koukám,že dneska jsme zase popsaly 100 stránek!!!Aby nás díky takový rychlosti nezrušili 😀 😀

lucija
11. dub 2011

Nazdárek, já už se lekla, že jste se ztratily ☹ 😉
No tak koukám, že už se to hýbe a vše je na dobré cestě 🙂 No já jsem na ten příští měsíc zvědavá 😀 i když trochu pochybuji, no tak ale uvidíme, no. 🙂
Vašim chlapům asi budou taky za chvíli futra malý, co? 😉 😀 Budu držet palce tak silně, jako jste držely vy mě 😵

barakara
11. dub 2011

@lucija a kam se ti ztratila fotka? Nebo mam nejakej poblbanej pocitac....
na pristi mesic sem taky zvedava ale takhle zvedava sem uz devet mesicu takze zvedavost mirne klesa ale fakt jen mirne.
Futra maly? 😀 to doufam, uz jen pro klid doma.
takze bastis ten Closti...neco? Doufam, ze to pomuze.

@lera1 si myslim, za chvili nam vydaj knizku

wsmoulinkaa
11. dub 2011

ahojky holky...jen přidám svůj příběh...

snažili jsme se od mých 32let otěhotnět, nedařilo se...gyndař nás poslal do Prahy na inseminaci...než jsme měli jet tak mě napadlo udělat si ještě ovulační test...první měsíc,bez ovulace...a další měsíc ovulace, bolest vaječníků, že jsem nemohla ani chodit(mívám velmi bolestivou ovulaci dodnes) a tak jsem řekla zkusíme to...byla to rychlovka 😀 fakt mě to bolelo 😲 a mimi bylo na světě...napoprvé 😵 to jsme tomu nemohli dlouho uvěřit 🙂)

přeju vám aby se vám taky tak zadařilo!! 🙂)

lucija
11. dub 2011

@barakara fotku jsem si smazala a radši i alba a všechno, kvůli situaci na koni 😖 Clostil začínám až od příštího cyklu, teď už jsem to nestihla 😒 Teď jsem 11DC, počkám na mrchu a pátý DC začnu s tím clostilem...

@wsmoulinkaa hezký příběh 😵 hezky se to čte 🙂

barakara
11. dub 2011

@lucija smarja! a co se deje na koni?! Sem nejak mimo....a ja si tam zrovna dala novou fotku 😀

@wsmoulinkaa jj takovy pribehy mam rada a jak dlouho ste se nakonec snazili teda?

lucija
11. dub 2011

@barakara Ále, velice divné chování adminů, no tak ale vás se to netýká...zatím, do budoucna možná jo. Najdu link, mmnt.

lucija
11. dub 2011

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/otazky-p...

No a tak zo pár stránek dozadu, jen pro obrázek... 😖 Já už tu lezu jen za váma, jinak naše diskuze se přestěhovala na emimino.

lucija
11. dub 2011

Nic, jdu do postele, jsem nějaká uondaná, tak jutro 😉

lera1
12. dub 2011

Hola hoj holky 🙂
teda čumim,málem mě spadla brada,kolik jste toho napsaly 😀 😀

@lucija snad i u nás budem pro klid doma bourat hlavou futra 😀

@barakara tak já už dneska začala špinit,je to jako min.měsíc přesně na den,tak možná už čištění pokojíčku začíná zabírat 😉 takže ať už se ms rozjede ať můžu jít na krev a šup šup,a't se to hejbá 🙂

lucija
12. dub 2011

@lera1 Ahoj 🙂 No tak super, to už máš za chvilku, já ještě musím počkat, ale snad to k něčemu bude 🙂

lera1
12. dub 2011

@lucija jj,docela se to hejbe,manžel jde v utery do Gennetu na spermouše,výsledky budou už ten den odpoledne a já stejně typuju,že on bude ok a u mě půjde o nějakej hormon,kterej me dela v tele neplechu,nebo tam vůbec neni,takže pak zobnu ňákou zázračnou piluli a přijde miminko 😀 a ten Clos...něco co bereš,ten je na co? 🙂

lucija
12. dub 2011

@lera1 Je to Clostilbegyt a jsou to prášky, na dorůstání folíků. Třeba kdo neovuluje tak by to mělo nabudit ty vaječníky k ovulaci. Rizikem je vícečetné těhotenství, páč po těch práškách jich může vyrůst i víc 😕 😅 No takže 5.-9. den budu jíst jednu tabletku, pak jedenáctý dvanáctý nebo třináctý DC půjdu na UTZ aby doktor kouknul kolik jich narostlo a jak velké no a pak by mi měl říct kdy asi tak bude ovulka a kdy na to vlítnout 🙂 To budu muset před K. zatajit, aby si nemyslel, že chci sex jen kvůli tomu 🙄

lera1
12. dub 2011

@lucija ty br´do,to zní moc dobře,to by pak měla být 99% úspěšnost 😉 já tenhle měsíc ovulku asi neměla,takže předpokládám,že mě to na hormon.profilu zjistí a jestli se to řeší Closti...tak Tě budu následovat 😉 a souhlasim s Tebou,taky bych to doma neříkala,však nemusí chlapi vědět všechno 😉 Udělala bych to stejně 😉

lucija
12. dub 2011

@lera1 no úspěšnost by to být měla, pokud je problém v tom, že mi ty vajucha nedozrávají...ale pokud je problém v něčem jiném.... no uvidíme. Ale jsem ráda, že je K. v pořádku, kvůli němu. Dost ho to žralo a myslím, že měl i strach, že ho vyměním, páč ví jak moc mimi chci. Takže teď je v klidu a je to na něm znát 😵
No ale pokud by byl problém v tomle, tak spoustu hoek co jsem různě četla, tak otěhotněly hned ten první měsíc, no ale na to se upínat rozhodně nebudu. Já jsem ráda, že už se to hlavně řeší 🙂

lera1
12. dub 2011

@lucija no jo,ja myslim,že každy chlap se toho bojí.Je to logicky 🙂 navic ten můj byl pár let profi voják a píchali do nich sem tam nějaký srajdy jako očkování do mise(na kterou díky Bohu nikdy nemusel a teď už je 1,5 z armády pryč)takže má o to víc strach.Ale já věřim,že bude ok 😉

xaxanka
12. dub 2011

ahoj holky....je tady nektera co se ted pot ricitce snazi ale uz ma nejaky ditko.....

majka12
12. dub 2011

Ahojky 🙂

zní to pěkně ten clostyl 😉 To by byl čert, aby to nezabralo. 😎 Chlapi asi nesou hůř, když je problém u nich. 😔 Je pravda, že když má chlap špatný spermie, tak je to hůř léčitelný jak u ženy problém s hormony. 😖 Navíc se přesně bojí, že kdyby to bylo moc špatný, tak je vyměníme. 😅 Není nad to mít doma klid. 😎
@xaxanka já se hlásím 😉

wsmoulinkaa
12. dub 2011

@barakara snažili jsme se 2roky :-/
nevím jak jste na tom tady všichni, nečetla jsem ....a určitě jste to taky zkoušeli...no nevím, třeba by se to taky už nepodařilo...jen jsme si tenkrát říkali, proč jsme to přes ovulační test neskusili už dřív a proč mi o tom neřekl třeba doktor, ani jsem nevěděla že jsou ty testy.
Kamarádka to taky zkoušela, ale nezadařilo se, ale oni tam měli nějaké zdravotní problémy s přítelem....

xaxanka
12. dub 2011

@majka12 tak aspo nekdo... 🙂 jak stary mas ditko

lucija
12. dub 2011

@xaxanka já se taky hlásím 🙂
@majka12 no jsem zvědavá jak to dopadne 🙂 U chlapů si myslím, že to je katastrofa pro jejich ego. K. naštěstí byl v klidu, páč už nikdy žádný dítě nechtěl, jak to tvrdil ze začátku i mě 😀 no, ale jakmile ho začal chtít, tak začal být i nervozní. Ale teď je to v pohodě, a věřím, že u mě se to taky nějak zmákne 🙂

lucija
12. dub 2011

@lera1 určitě to bude OK, snad by do nich nepíchali něco, co by jim zabíjelo spermie, to by muselo být uváděno jako vedlejší účinky a on by o tom musel vědět! Takže to určitě bude v pohodě 😉

xaxanka
12. dub 2011

@lucija AHOJKY A TY UZ MAS DITKO....jak velky..zajima me po jake dobe

lucija
12. dub 2011

@xaxanka Šimon měl v září 3 roky 😉

lera1
12. dub 2011

@barakara holka kde se touláš 😎 🙂
mě už dneska asi končí špinění a zítra to vypadá na ms,no čípky asi zabrali a já budu moct už v pátek na krev,jupí 😉

lucija
13. dub 2011

@lera1 nazdárek, tak jak? Už MS dorazila?

lera1
13. dub 2011

@lucija hojky,no ještě ne naplno,ale do zítra musí 😠

lucija
13. dub 2011

@lera1 kurde a to Ti takhle chodívá? Nejdřív několik dní špinění a pak MS? 😕