Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

barakara
18. dub 2011

Kde ste vsici?!!
Ja vzdycky zmeskam tu nejvetsi ranni debatu! ☹

lucija
18. dub 2011

@barakara Jsem tady a znavena 😅 Mákla jsem si na zahrádce, poryla jsem jeden a půl záhonu a jsem KO.
Jen jsem Ti chtěla napsat, že ten Clostyl budu brát až dojde mrcha, tento cyklus jsem to už nestihla, takže zatím jedeme přírodně 😀

majka12
19. dub 2011

@barakara s tím profilem nevím, ale pokud vím, tak se dělají na začátku 😕

barakara
19. dub 2011

@majka12 asi jo.
tak sem si pro ty vysledky sla osobne a prej mam vysokou hladinu prolaktinu, teda to jsem s papiru co jsem dostala vycetla, odpoledne mi bude volat doktorka a prej se poradime co dal.

@lucija ja sem myslela, ze uz ho beres. Tak to je jeste lepsi, ze to mas prirozene!To pak pujde urcite samo.

lucija
19. dub 2011

@barakara A nekoukala jsi jeslti ta vysoká hladina může bránit v početí? 😕
Jj, jsem ráda, že aspoň něco funguje přirozeně 😀

lucija
19. dub 2011

http://www.pfizer.cz/showdoc.do?docid=1103

@barakara tohle jsem našla...no tak asi mě budeš následovat v braní Clostylu 😉

barakara
19. dub 2011

@lucija jee dekuju...no potes panbuh 🙂 at mi da Clostyl a je to!
no prej to je hormon kterej se vylucuje kdyz zenska koji, nebo stresem taky vetsinou nema ovulaci...a to sem si myslela, ze mam 😒 ....a jsou s tim spojene nepravidelne cykly, coz mam....uvidime az zavola ta doktorka.

lera1
19. dub 2011

Ahojky holči,tak manžel byl v 9.30h na spermiogramu a už ve 12h si měl zavolat na výsledky a?Volal mi,že už to ví a byl zticha,tak jsem se samo vylekala,co se děje 😲 A jak to dopadlo? 😨 čeká nás oprava celýho bytu,páč to u nás odnesou všechny futra!!!! 😀 je zdravej jako rybička,prej maj spermouši i správnej tvar 😀 jsem moc ráda,páč jsem na něm viděla,jak byl ráno nervní.Takže teď jsem zvědavá co v pátek já a snad už to pofrčí k vytouženýmu cíli 😵
@barakara tak to je v poho,daj Ti pilulky a budeš těhu jedna dva 😉 třeba se v pátek k Tobě přidám a budem Clostil dlabat obě 😉

barakara
19. dub 2011

@lera1 jee tak to je uzasna novina!

lucija
19. dub 2011

@lera1 gratulace Tobě, Tvému drahému a i bytu, že se dočká nových futer 😀 😀 😀 Super, mám radost 🙂 No jak to tak vypadá tak na Clostylu zkončíme všechny tři 🙂 holkýýýýý, miminka se blííížííííííí 😵

barakara
19. dub 2011

@lucija nestras!! 😀

majka12
19. dub 2011

@barakara aha, tak co vím, tak prolaktin může ztížit početí 😔 A jak jsi sledovala ovulku??Testy a měření?

@lera1 super zpráva 😵 😵 😵

majka12
19. dub 2011

Já si dneska koupila ovu testy 😕 😅 Teď jsem ho zkusila a čárka je slabá, takže je ještě fakt brzo. Teda i podle teplot 😀 😀 Mám čas do konce týdne asi, tak uvidíme, jestli to potvrdí teplota i test. 😉

barakara
19. dub 2011

@majka12 no merila sem BT 3 mesice a pokazdy mi vyslo, ze ji mam i kdyz pokazde jinak a taky sem mela testy a ty byly pozitivni.

majka12
19. dub 2011

@barakara aha 😕 tak to si měla ne?? 😅 😅

barakara
19. dub 2011

@majka12 JJ to asi jo, ja sem jen psala, ze je to vetsinou spojeny s tim,ze ovulace neni.

barakara
19. dub 2011

Tak volala doktorka a prej to mam zvyseny ne tak dramaticky, takze se udelaji novy testy za 4-6 tydnu. Rikala, ze to muze byt ze stresu. Takze zadnej Closty....snad se to povede i bez neho.

lera1
19. dub 2011

holky moc děkuju za držení palců,určitě zabraly 😉
@barakara tak hlavně že ovulka byla a že to není žádný drama,takže já myslim,že tenhle cyklus budeš mít úspěšnej 😉

majka12
20. dub 2011

@barakara no tak super 😵 😵 Tak to nebude tak dramatický a bude to dobrý 😉

lera1
20. dub 2011

ahojky holči 🙂

lucija
21. dub 2011

Nazdárek 🙂 Kde jste kdo? Vždyť není víkend? 😕

majka12
21. dub 2011

Ahojky 😀

to asi to krásný počasí nebo ovulace?? 😅 😀 😀 Já mám dneska naprosto krásný pozitivní ovu test jak z učebnice 😵 😵 Dokonce ta kontrolní čárka je silnější jak ta testovací. 😎 😎 😎 Takže opravdu zase bude ovu 22-23 den cyklu. 😉

radysekpavla
21. dub 2011

Ahoj holky,
dlouho čtu tyto diskuse a musím se už vypovídat, jelikož to sama nezvládám. V roce 2004 jsem normálně otěhotněla a já to tolik obrečela, protože s manželem jsme spolu bylli jen 3 měsíce a já si chtěla ještě užívat... Narodil se nám krásnej zdravej kluk. Když mu byly dva roky, rozhodli jsme se s manželem, pořídit mu sourozence. Po třech měsících snažení jsem otěhotněla, bohužel mimoděložní těhotenství - roh dělohy(ani jsem nevěděla, že to lze do rohu, věděla jsem jen o vejcovodech). Půl roku jsme si museli dát pauzu a pak hurá do toho.... po roce neúspěchu jsem zašla do centra asist.reprodukce. Jen jsem chtěla zjistit příčinu,proč to nejde.. S umělým jsem vůbec nepočítala. A výsledek. Neprůchodný vejcovod, druhý zašitý... Nevěřila jsem tomu a další rok jsme to zkoušeli znovu... Opět nic. Po roce jsem podstoupila první IVF a jen 2 embria, jedno zavedli-nic. Druhé se nerozmrazilo. Teď v dubnu druhé IVF - 6 embrií, jedno zavedli - nic a teď mě čeká KET. Mému synovi už je šest let, takže už skoro 4 roky snažení... Už nemám sílu na další nezdary...

majka12
21. dub 2011

@radysekpavla to je docela dost vysilující co? 😖 😖 A ty jsi byla na laparce? Nám první nešlo (nezhoubný nádor na vaječníku) a když teď nepůjde druhé, tak jsme rozhodnutí, že budeme mít jenom syna. 😔 Já bych už nechtěla nic řešit po více jak roce léčéní neplodnosti, takže buď se to povede samo nebo budeme mít jedináčka 😉 😅 😅

lera1
21. dub 2011

@majka12 tak dneska,zítra,pozítří Tě tu neuvidíme,co? 😀 To se bude u vás země třást 😀
@radysekpavla teda holka,koukám,že jsi si těch lapálií užila už dost a moc držim palce aby Ti to KET vyšlo!!!!!!! 😉 A hlavně hodně síly!!!! 🙂

majka12
22. dub 2011

@lera1 haha asi se nám to protáhne na celý víkende a velikonoce 😀 😀 Dneska opět pozitivní test o malinko slabší jak včera, ale pořád jsou čárky obě stejně tlustý a barevný 😅 Teplota neklesla, takže asi ještě není ovule 😅 😅 v tom aby se prasátko vyznalo teda. Teď se zase bojím, že tím pádem bude krátká luteální fáze. 😖 😝 😝 To je furt něco.

lera1
22. dub 2011

hola holky 🙂

@majka12 ale zase je super,že ovu máš 😉

lera1
22. dub 2011

jinak já byla dnes u doktora a dopadla jsem tak,že mám zvíšený Prolaktin(opsala jsem si i hodnoty,norma je 70,8-556,5 a já mám 779,2 což mudr říkal,že to není žádná katastrofa,ale že díky tomu nedochází k ovulaci,tak jsem dostala Medocriptin a do 3 měsíců by to mělo být ok,ale pokud na to moje tělo bude reagovat dobře,můžu bejt těhule coby dup 😀 Tak jsem zvědavá a mám fakt dobrej pocit,že se to tak pěkně posunulo 😉
@barakara tak jsme na tom stejně s tim prolaktinem,jen mě nedal ten Clostil,ale medocriptin 😉

majka12
22. dub 2011

@lera1 no vidíš, aspoň se to někam hnulo a teď už to půjde jedna báseň určitě 😉 😉 😉 Já ovu mám a musím napsat, že po porodu teda dost bolestivou. 😝 Dneska jsem dokonce vyčetla, že to je normální a můžu být ráda, že to bolí že aspoň vím, že se vajíčko uvolnilo 😅 😅 Ale teda včera děs běs večer, jsem si nemohla ani normálně sednout, jak mě bolel ten vaječník a celý břicho. 😔 Ani spát mi moc nešlo a ráno ještě břicho bolelo a teď už dobrý, takže už je po ovu a maximálně si myslím ještě víkend je plodný a zase čekání na ms. 😝 😎

lera1
22. dub 2011

@majka12 no ale bezva je,že Ti tělo takhle krásně funguje 😉 tak to tě tu celej víkend neuvidíme 😀