Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

kocka5
12. kvě 2011

majka 12......blahopřeji😀.....15. leden je dobrý termín..... je už přes 30 let i můj 😎

kocka5
12. kvě 2011

@majka 12 ...... co říká na pohlaví chytrý graf?.....co jsem zkoušela známým vyšlo (ze srandy) 😝 ... http://mimino.kvalitne.cz/

majka12
13. kvě 2011

@lera1 dneska posílám doporučené psaní 😎 😎

majka12
13. kvě 2011

@kocka5 tak podle grafu spíš holka 😅 A zkoušela jsem na syna a tam by to vyšlo. Tak se necháme překvapit. 😎

lera1
13. kvě 2011

@majka12 jéé,tak děkuju,doufám,že je řádně poplivaný těhu bacilama 😀

lucija
13. kvě 2011

Dobré ránko 🙂
Tady v noci pěkně popršelo, to se bude dýchat. Šíma ještě spí a až dopiju kafčo tak jdeme k mudře na kontrolu. Ráno už jsem mu ATB an nedávala, doufám, že už je nebude muset 😒
Včera jsme byli na procházce a zakončili to pivkem, tak mu říkám, ať si nemyslí, že jako že nic, že jestli jsem ty prášky opravdu jedla zbytečně, tak jsem je jedla naposledy! A že na nějaké domluvy nehraju, že holt dneska ano ať chce nebo nechce 😀 A vůbec, že se ho nebudu ptát a vezmu si co chci 😀 No nakonec jsem to večer začala vzdávat, že se teda na to vyprdneme. No ale tak prý ne, postavil se k tomu zodpovědně a máknul si 😀 Ode dneška beru Utrogestan, tak uvidíme...

lera1
13. kvě 2011

@lucija no tak super,ještě aby chlap odolal,vždyť co víc si můžem přát,než to,že je snažilkování tak fajn příjemná záležitost 😀 tak držim palečky,aby ten jeden ocásek vyhrál a vajíčko ho přijalo domů 😀

lucija
13. kvě 2011

@lera1 modleme se aby jen jedno vajíčko 😀 I když u mě spíš ,,ASPOŇ,, to jedno. Ale holt budu si celou dobu říkat, hlavně se na to moc neupínat...to bude zklamání, už teď se toho bojím...

lera1
13. kvě 2011

@lucija néé,neboj,prostě to nějak dopadne a protože už tu jednu těhulku máme a ta na nás pěkně prská,spíš očekávám,že to u Tebe dopadne dobře 😉 zklamání to je vždycky,ať to čekáš nebo ne,tak proč si dopředu přidělávat vrásky 🙂

lucija
13. kvě 2011

@lera1 jasně, dopředu se nervit nehodlám 😉 Co bych z toho života měla abych se půl měsíce nervila jestli to vyjde a dalšího půl měsíce tesknila, že to nevyšlo 😅 To teda ne 😉 Holky, užívejme teplíčka, chození po venku, zábavu prostě to nechat plynout a užívat a ne myslet na dobu snažení jako něco nepěkného 😉 Se mi to hezky píše, co? Si to spíš tak píšu pro sebe, abych si to uvědomila 😀 Ale jo, myslím, že jsem v pohodě 🙂

lera1
13. kvě 2011

@lucija 😀 jdeš na to dobře,pěkně si to opakuj a než se naděješ,budeš v ruce držet pozitivní test 😉

majka12
13. kvě 2011

@lucija teda ty chlapi jsou někdy na zabití 😠 😠 Ale u nás to bylo hodně podobný, vždycky když byl čas ovu, tak měl manžel hodně práce a nebyl doma nebo byl utahanej 😝 😝

kafr
13. kvě 2011

Ahoj, omlouvám se za pauzu... byli jsme na chalupě (máme ji kousek od města, tak je jedno, jestli jezdíme do práce z bytu, nebo z chlupy) a ještě tam nemáme internet... To si člověk nevybere, já pravidelně na ovu chytala rýmu a ucpané dutiny...
jak jsme se tento měsíc strefovali do ovu, tak ještě nevím, mám to dostat za 10 dní, ale jak si měřím tu BT, tak to spíš vypadá, že mi vaječník vynechává. Je to fakt divný - furt mám teplotu 36,7 (už jsem podezírala i teploměr), teď se mi teda píživě zvedá... ale že by proběhala ovu? Jinak dneska je mi blbě, jak bych to měla dostat, takže PMS jasný, MS očekávám opět na Algifenu...
Toš červen taky pěkný měsíc, 13. snažení snad bude šťastné...
všem děkuji za pochvaly ohledně fotky 🙂

beritek
13. kvě 2011

Ahoj! 🙂 Rozhodla jsem se vyzkoušet i něco jiného než gynekologii a byla jsem dnes u čínské lékařky specializované na podobné věci. Takže pokud by to to některá z Vás plánovala, probíhalo to zhruba jako hodinový (velmi podrobný) rozhovor za přítomnosti tlumočnice. Následně mi byla sdělena pravděpodobná diagnoza (bohužel jsem musela ujistit překladatelku, že jedna z jejích vět :"Nemáte si věci tak brát a pokuste se na to nemyslet" se náramně podobá tomu, co mi poměrně zvedá adrenalin.. 😠 ), dostala jsem nějaké rady a namíchají mi čaj.
Tak uvidíme... 🙂

kocka5
13. kvě 2011

@majka12 tak snad to klapne😀

kocka5
13. kvě 2011

Já tedy nevím jak vy, ale já tak týden po ovu si zjistím, kdy by byla doba porodu....a jak se podívám na to datum...tak mě přepadne pocit, že to opět nevyšlo. Teď to vypadá na 13.2. už to datum se mi nelíbí...tak si myslím že to opět neklaplo. 😒 Tak nic...začnu alespoň hubnout 😎 .....minule jsem z hubnutí otěhotněla😀....zaměřila jsem se na něco jiného.

barakara
13. kvě 2011

tak sem zpet z prace a vikend zacina!!hura!

@kafr tak drzim place, treba to vyslo...

@beritek cinskou medicinu sem taky zkousela asi dva mesice, byla to akupunktura, ktere predchazela konzultace jak rikas ty a po jehlach mi predepsala doktorka byliny asi na tyden. takhle sem to opakovala dvakrat, lezlo to desne do penez. Sla sem tam spis kvuli stresu, ktery mam z prace a myslim, ze mi to trochu pomohlo. Ale ty byliny to byl blivajz neskutecnej.

lera1
14. kvě 2011

ahojky holči 😉 tak včerejší ms mě teda dala pěkně zabrat,mám pocit,jak kdyby se těma práškama uvolnil ve mě nějakej špunt,protože takhle bolavou a silnou ms jsem dlouho neměla 😕 a dnes to nebude o moc lepší.Ale úspěch je,že jsem už špinila jen 1 den,což dřív bylo 3-4 dny,takže ty prášky asi zabíraj 😉 No a co máte v plánu o víkendu?

majka12
14. kvě 2011

@lera1 představ si, jak jsem blbá 😠 😠 Poslala jsem ti ten tester a teď jsem zjistila, že jsem ti tam nedala návod 🙄 🙄 🙄 Já ho kdyžtak nascanuju a pošlu do mailu jo? 😅

My dneska odpoledne jedeme na zahradu na oslavu, tak snad nebude pršet. Je to tu takový všelijaký 😖

lera1
14. kvě 2011

@majka12 😀 nejsi blbá,to se stane,představ si,kdyby jsi mě poslala jen návod 😀 ten tester by se přes mail poslat nedal 😀 mail je lera1@seznam.cz a ještě jednou fakt moc díky,už se těšim,jak budu zkoumat kapradinky 😀 u nás je celkem pěkně,chceme vyjet na Ještěd,tak snad nás nepřepadne déšť.Užijte si oslavičku 😉

majka12
14. kvě 2011

@lera1 víš jak ale kdyby jsi viděla, jak jsem si to hezky připravila a ani na tý poště mi to nedošlo až dneska ráno 😅 Já nevím jestli to zvládnu dneska nascanovat, ale během víku určitě. 😉

lera1
14. kvě 2011

@majka12 je čas 😉 stejně začnu bádat až tak od čtvrtka,to budu 8DC,tak kdybych měla ovu nějako hooodně brzo,abych to neprošvihla 🙂 pořád mám v paměti mojí kamarádku,která otěhotněla den po ms a ví to na 100%,protože její manžel pracoval v cizině a tohle byl jejich jediný sexík,takže splést se nemohla 😉

majka12
14. kvě 2011

@lera1 tak můžeš študovat i dřív abys viděla jak se mění struktura 😉

lera1
14. kvě 2011

@majka12 budu 😉 stane se ze mě odborník přes kapradiny 😀

majka12
14. kvě 2011

@lera1 teď jsem našla návod na netu, tak posílám odkaz 😉 Je to stejný co mám doma. 😎

http://ecl.svethostingu.cz/Files/lady-q(cz).pdf

kocka5
14. kvě 2011

majka12@
lera1@
ženy ta věc je úplné scifi 😎 ...... s tím zařízením bych si připadala jako mladý přírodovědec.... 😅

Jsem zvědavá jak bude probíhat luštění 🙂

majka12
15. kvě 2011

@kocka5 to jo 😉 Ale je to prý nejpřesnější a hlavně to můžeš používat pořád dokola než pořád kupovat drahý ovu testy. Teda pro ty, co chtějí zkoumat ovu 😎 I když já nic nevykoumala, protože jsem ho zakoupila až po ovu a další už nebyla 😀 😀 😀

kocka5
15. kvě 2011

majka12@ to jsem zvědavá jak to Lera1 vykoumá 😝. Doufám, že ho taky nebude potřebovat a bude putovní 😎

barakara
15. kvě 2011

ahoj holky! tak jakej byl/je vikend?
my sme meli pohodicku vcera sem byla rano cvicit, trochu nakupy a pak domaci pohoda a dneska uz totalni lenora a sli sme jen kafe vedle do kavarny🙂
a zejtra zase narocnej den vubec se mi nechce 😒

lera1
16. kvě 2011

ahojík holky 🙂 dneska se tu otočim až večer,mám dneska náročnej den a o zítřku ani nemluvim,to zas bude na Bohnice 😀 papa