Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

majka12
16. kvě 2011

Ahojky 🙄 U nás je to blbé, páč Maxula má angínu, takže jenom zvrací a má horečku a já se bojím, abych to taky nechytla ☹ ☹

lucija
16. kvě 2011

Nazdárek 🙂

@majka12 Šimon ještě dobírá ATB po angíně, měl taky vysoké horečky, já ho furt mazlila a pusinkovala a nic jsem nechytla, tuk tuk. Tak snad ani Ty a Maxíkovi ať je brzy lépe 🙂 Je to hnus když jsou ty naše zlatíčka marodný ☹

@lera1 hlásím se jako další adept na ovu test 😉 Tak koukej těhotnět ať můžu i já 😀
Jinak mě od předpokládané ovu furt pobolívá břicho, vaječníky, podbřišek a více méně furt, při námaze víc. Tak jestli mi tam ten Clostil udělal nějakej bordel, no tak potěš koště 😠

kafr
16. kvě 2011

Ahoj, víkend pryč a opět v pracovním nasazení. Dnes jsem v nějakém dobrém rozmaru dala dětem do ruky tempery, ale je to hodná třída navíc malují co chtějí (chudáci netuší, že téma je volná fantazie a tak si myslí jak jsem na ně hodná 😀 )
@majka12 Držím palce, ať se Maxík brzo uzdraví! Hlavně to nechyť!
@barakara radši si moc nadějí nedávám...
Někomu třeba to měření BT vadí, ale já jsem ráda, že alespoň trochu tuším, co se děje. Každý měsíc očekávat šílené stavy je fakt stresující. Jinak jsem měla na Aukru vyhlídnutý ten ovu test na kapradiny a někdo mi ho vyfouk. Kontrolovala jsem jednu seminárku a zapomněla na čas (manžel říkal, že to mám za to, že o víkendu pracuju!) ... tak snad někomu přinese štěstí.

barakara
16. kvě 2011

nazdarek kasparek!
@majka12 smarja! tak at se brzo vyleci, chudyna malej a ty at to nechytnes. snad to bude v pohode.

@lera taky mam frmoly v praci, tak at nam to brzy utece🙂 a zejtra sem ve Svedsku a vstavam v pet rano!😨
@lucija treba to znamena, ze si v tom...ty bolesti...!

holky ja mam dnes radost, mela jsem ted meeting s sefama a budu si brat v zari mesic neplaceny volno, chci si udelat autorizacni zkousky v Cechach tak se paradoxne tesim, ze se budu mesic ucit na chalupe🙂

snazilkazl
16. kvě 2011

Ahojky, je tu někdo, kdo se ještě snaží? 😅

lucija
16. kvě 2011

@snazilkazl ahoj 🙂 No jen Majka12 už se dosnažila, jinak se tu snažíme všechny, co to dá 😀 😀 😀
@barakara no tak tomuhle moc nevěřím, spíš mám obavu z cyst, ani nevím jestli cysty bolí a mám obavu, že jo. Po tom Clostylu se prý někdy cysty dělají 😕 🙄

snazilkazl
16. kvě 2011

Tak já se přidávám a budu se s nažit s vámi.... 😀. Jsem zrovna v té fázi, kdy budeme zkoušet IVF potřetí (máme za sebou 2x IVF, 1x KET), protože to holt u nás jinak nepůjde než uměle ☹ . Chystá se někdo z vás v blízké době na IUI nebo IVF? My se chystáme na podzim (nebo jak to vyjde). Jo a jsem Pavla 😎

barakara
16. kvě 2011

@lucija jee to snad ne. Treba to je jen bolest z te ovulace, byla poradna tak poradne bolela🙂
nasla sem diskuzi o tom Closti, ale ty uz to mas urcite nacteny 😉
http://www.mojetehotenstvi.cz/clostilbegyt-40

@snazilkazl ahoj vitam te!

lucija
16. kvě 2011

@barakara tak zrovna tuhle jsem nečetla 🙂 No uvidíme, nejspíš to bude z těch tabletek, ale ovulka už asi těžko ta byla čtvrtek nebo pátek, pravděpodobně. Od té doby mě to břicho pobolívá. A dneska teda výrazněji. 😒

lera1
16. kvě 2011

čau holky 😀
@majka12 aj,tak ať je prďolka brzo zdravej a neboj,nechytneš nic 😉 jinak mikroskůpek už mám na poště,akorát si ho vyzvednu až zítra,musím už v 8h být zítra v práci ☹ ale moc se na něj těším,jsi zlatá 😉
@lucija jsi další v pořadí,snad se u mě nezasekne dlouho 😀 ostatně,ty ho možná ani potřebovat nebudeš 😀 věřim,že bolesti nepramění z cyst,ale z výtězného spermouše,co se dostal do vajcucha 😉 😀
@snazilkazl vítej 😉
@barakara tý jo do Švédska!!!já chcu takýýýýýýý 😀

barakara
16. kvě 2011

holky tak ja jeste tvrdnu v praci to je na pytel a zejtra vstavam v pet!

@lucija tyjo to by bylo super kdyby si byla v tom a bylo to z tehotneni...treba jo. Cetla sem ze ten Clostyl ma vysoky ucinky.

@lera1 nechtej, jedu tam pracovne a jeste se sefem

lera1
16. kvě 2011

@barakara no ale aspoň vypadneš,já se pracovně podívám leda do p.... 😠 ale ne,13,14,15.6. jedem tancovat na Slovensko,tak aspoň něco 😀

lucija
16. kvě 2011

@lera1 😀 spermouši do vajcucha, jo? 😀 No doufejme 🙂
@barakara jo brouku, dobrý by to bylo, ale já si nejsem jistá jeslti to nedozrávání vajec nebo anovulační cyklus byl můj problém. Pokud ano, tak by clostil mohl zabrat, ale pokud je problém jinde....
No a jináč my teď přišli z venku, Šíma večeří a jde do vany a já se cpu korbačíkama 🙂 😀
@barakara švédsko si užij 😉

barakara
16. kvě 2011

@lera1 jee Slovensko no vidis tam bych jela zase ja. jednou sme delali projekt ve Spissky Novy Vsi a tam bylo nadherne sem si slibila, ze tam pojedem na dovcu.

@lucija mnam korbaciky!! ty se mas! nedelej mi chute 😠

lucija
16. kvě 2011

Korbačíky mi nosí mů milý z hospody jako omluvenku, ale teď jsme byli venku, já odcházela a on mi je už předem vrazil do ruky 😀 No nic, jdu chrnět, dobrou noc babulky 😵

majka12
17. kvě 2011

@lera1 tak to přišlo brzo 😵 😵 😵

My jsem strávili celé dopoledne zase u doktorky 😖 Maxík ráno otevřel oči a od tý doby jenom řve, řve a řve a není k utišení. Tak jsem jela k dr a ta mi řekla, že angínu nemá 😅 😅 Prý to včera dr. asi špatně diagnostikovala, když zvracel mlíko a vypadalo to, že má povlak na mandlích 😅 😅 Teplotu má jenom zvýšenou už, ale teda je příšernej. 😕 😕 😕 Já jsem normálně už na chocholouška s tím nepřestávajícím řevem. No a závěr je, že ho bolí bříško, že mu hodně bublají střeva a vypadá to na střevní chřipku 😝 😝 😝 Asi mi miláček připomíná, jaký to je, když miminko bolí bříško a pořád brečí abych si už zvykala. 😀 😀

lera1
18. kvě 2011

@majka12 no jo,pošta je nějaká rychlá 😉
tak hlavně,že to není angína a dneska už určitě přešli i u Maxíka plakánky 🙂 a směje se jako sluníčko 🙂 dneska před prácí letim na poštu,jupí a od zítra(prý je nejlepší ráno)jdu zkoumat kapradinky 😀 prosím Tě,jen takový asi blbý dotaz 😅 ty sliny tam mám na to sklíčko jako dostat jak?Na obrazku mě přijde,že si mám naslinit prst a pak to namatlat na to sklíčko,ale neovlivní to nějak ty sliny? 😕 jako jestli nemám spíš na to sklíčko rovnou plivnout 😅 to je dotaz,co? 😀

beritek
18. kvě 2011

@snazilkazl Ahoj! 🙂 My máme za sebou 1 x IUI (za 10 dní bude následovat další) a o IVF (ev. IVM) reálně uvažujeme... taky to vychází zhruba na podzim. 🙂 Snaha teď zhruba rok a půl. 🙂
Držím palce! 🙂

barakara
18. kvě 2011

ahoj holky, tak jak to dneska jde?
ja sem polomrtva, dnes pudu driv z prace a udelame si s manzelem peknej vecer 😀
@majka12 chudinka Maxik to je teda martyrium s tou jeho nemoci, ten si vytrpi a do toho jeste tehu, no doufam, ze se to brzy spravi.

majka12
19. kvě 2011

@lera1 hele, já si naslinila prst, ale jestli to ovlivní to nevím 😅 Jsem to nestačila zjistit. 😀

lucija
19. kvě 2011

Nazdárek buchty 😵
Tak já mám dítko po dvou týdnech konečně ve školcééé 😀

@majka12 Maji, tak jak? Co Maxík? Je mu lépe? A co Ty? Držíš se? Doufám, že jo 🙂
@barakara Tak co pěknej večer? Vyvedl se? Mě bylo včera tak zle, že jsem toho mýho radši poslala na pivo 😀 Ale fakt mi bylo blbě, kolem čtvrté ráno jsem tak dvakrát třikrát vydýchávala abych nešla blejt 😖 No naštěstí jsem to vydejchala. Už mám toho Utrouše asi po krk 😅
@lera1 Tak co kapradí? Už se to tam formuje? 😉

lera1
19. kvě 2011

Nazdárek 🙂
@majka12 tak co Maxík?Už je jak rybička?A jak se jinak cejtíš těhulko naše první? 😉
@barakara no jo,jsem taky zvědavá,jak jste se včera měli krásně 🙂 my jsme si s manžou taky udělali pěknej večer 😉 vínko a film v posteli 🙂
@lucija kapradí ještě nebylo,podle prvního průzkumu zatím ovulka není(bodejť jo,když jsem 8DC 😀 ale chci to každej den zkoumat,abych viděla,jka se to mění 😉

majka12
19. kvě 2011

@lucija
@lera1 děkuju za optání. Dneska už snad to vypadá, že je normální 😉 Jedeme v poledne na kontrolu, ale už včera večer jevil zájem o jídlo a teloty už taky neměl, tak snad to bude dobrý. Ještě je trošku protiva a rychle se unaví, ale to je jasný. 😉 Jinak mě je celkem pořád dobře. Občas je mi šoufl a teda hlavně večer kolem desátý se musím držet, abych to rozdejchala, ale jinak dobrý. Trochu větší únava se dostavuje,
@lucija mě bylo po utroši taky strašně zle. Normálně dvě hodiny potom co jsem si vzala prášek jsem byla total nepoužitelná. Návaly, motání hlavy, dýchat jsem nemohla a chtělo se mi omdlít. Po dvou hodinách to pak přešlo. 😔 V těhu jsem ho pak zaváděla a to bylo už v pohodě. 😅

lera1
19. kvě 2011

@majka12 tak to je paráda,že je malej už zdravej 😉 já včera dělala večeři a říkam mužoj,co kdyby se náš syn jednou jmenoval Theodor a on říká,já bych chtěl holčičku Kristýnku,já říkám,já zase Noemi 😀 muž,ale to není český jméno,tak říkám,co Johanka?Muž,Hanka?Né,Johanka 😀 Hmm..prej ne,tak říkám co Tea(to má moje kamarádka a strašně se mě to líbí)to se zamyslel a pravil,že to je pěkný 🙂 tak to byl náš první rozhovor o jménech 😉 😀

majka12
19. kvě 2011

@lera1 😀 😀 to je hezký 😉 My diskutujeme pouze o holčičích jménech a jestli to bude kluk, tak nemáme žádné. Manža si vůbec možnost kluka nepřipouští. 😀

lera1
19. kvě 2011

@majka12 tak u vás je to už krásně aktuální,u nás je to pořád jen o představách 😒

majka12
19. kvě 2011

@lera1 neboj, všechno bude 😵 😵

barakara
19. kvě 2011

@lucija buchty 😀 😀 to se mi libi to budu pouzivat
to ti nezavidim ty nevolnosti, tak aby aspon k necemu byl. Kdy ma prilitnout mrcha a jak to vidis, prijde...neprijde?
jinak ke skolce gratuluju musi to byt uleva 🙂
@majka12 super tak vypada, ze se blyska na lepsi casy.

jinak vecer se moc nevydaril jak sem si to malovala, ze si udelame peknej prisla sem domau snedla veceri a zalomila to v pul desaty do postele a spala az do rana 😀
@lera1 koukam diskutuje o jmenech to me taky hrzone bavi, ale s manzelem to zatim nejde, neni to aktualni. Tea je moc hezky jmeno.

majka12
19. kvě 2011

@lera1 náhodou zse je bezva, že tvoje tělo reaguje na tu léčbu a zkrátil se ti cyklus i špinění. To znamená, že by fakt mohla být zrada jen v tom prolaktinu a určitě se brzo zadaří. 😉

barakara
19. kvě 2011

teda ja koukam co tam mam tech chyb zase, se omlouvam.