Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

majka12
19. kvě 2011

@barakara můj manža to včera zalomil v devět 😀 😀

kafr
19. kvě 2011

Ahoj baby, tady toho zase je...
@lera1 diskuzi o jménech tiše závidím... u nás na to řeč příjde až to bude opravdu nutné, jinak manžílek reaguje slovy, že asi nemám co dělat, tak vymýšlím kraviny... (ještě nejsem těhotná, tak k čemu nějaká jména, že!) No, on k porodu nechce, tak aby se pak nedivil, co najde v rodném listě 😀
Jinak co se méhostavu týče, tak to mám v sobotu dostat a NEMŮŽU NAJÍT ALGIFEN!!! Vyloženě se těším 😠

lera1
19. kvě 2011

@majka12 no,je pravda,že cyklus 29DC jsem od vysazení ještě neměla 🙂 a špinění taky bylo normální a né 4 denní 🙂 tak tenhle měsíc mě snad ovulku ukáže mikroskop a příští ovulaci už bych chtěla zjišťovat s doktorem na utz 🙂 ale i tak...představa,že v červenci to bude rok.... ☹ no jo,musím být trpělivá 😔
@barakara tak bude pěknej večír jindy,prostě spánek je někdy mocnější 😉

lera1
19. kvě 2011

@kafr no neboj,to bavení se o dětech je u nás aktuální tak 2 měsíce...ale zase čumim,jak se otočil pěkně a už (jak sám říká)je zela připraven 😀 a algifen nehledej,třeba nebude potřeba!!! 😉 držim palce 😉

barakara
19. kvě 2011

@kafr z toho si nic nedelej ja taky s tematem o detech u nas doma trpim samomluvou....
a k porodu ho taky nedostanu!

majka12
19. kvě 2011

@lera1 no právě že v červenci to bude rok, tak už to musí každou chvíli vyjít 😉
@barakara
@kafr manžel taky tvrdil, že ani náhodou a nakonec byl u celýho porodu 😀 😀 Ono se to nějak semlelo na tom porodním sále, že tam zůstal 😅

barakara
19. kvě 2011

@majka12 semlelo jo? 😀
tak to bude asi jedina moznost jak ho tam dostat, nereseit to predtim a pak cekat az to semele....

majka12
19. kvě 2011

@barakara tak já ho nepřemlouvala aby tam se mnou šel a on nechtěl a nakonec to dopadlo jak to dopadlo 😅

kocka5
19. kvě 2011

Hojte,
@barakara
@kafr

My jsme byli s MM domluveni že k porodu nepůjde. Pak jsem byla přes noc v nemocnici a on že dojde ráno. Přišel v 8 zrovna, když mi dali vyvolávačku....a přišel v zeleném...... sestry ho do toho u vstupu navlékly😀 😀 😀
A to jsme měli všude napsané, že k porodu nepůjde 🙂

barakara
19. kvě 2011

@majka12
@kocka5
takze takova je taktika nechat to konovi a on nakonec pujde 😀
@lera1 tak co kdy cekas ovu? ja tak za pet dni. Tenhle mesic to klapne cejtim to v kostech!!! 🙂

lera1
19. kvě 2011

tak manžel říká že k porodu naopak určitě chce,ale kdo ví,jak to ve finále bude,že? 😉
@majka12 kéž by jsi měla pravdu 😵
@barakara no já ji nečekám,páč nevim kdy,ale mám mikroskop,tak snad napoví 😀 dřív jsem jí mívala na 19DC.Jéé,cejtíš to v kostech?Já taky cejtim,že by to mohlo tentokrát vyjít.... 😵

barakara
19. kvě 2011

@lera1 cekej, cekej...stesti preje pripravenym 😉
snad uz jo, vsak sme se uz nacekaly. ja jdu pristi tyden znovu na krev jestli mi klesnul ten prolaktin, tak doufam, ze jo i kdyz nevim jak by jen tak znicehonic mohl klesnout.

lera1
19. kvě 2011

@barakara to neřeš,prostě určitě bude kleslej 😉 my máme přesně za měsíc výročí svatby,tak to bychom si nadělili ten nejkrásnější dáreček,ale ač moc věřim,bojim se doufat...však mi rozumíš,viď 🙂 prostě to čekání je fááákt na boudu budku 🙄

barakara
19. kvě 2011

@lera1 rozumim.
my sme meli vyroci pred tremi tydny jak sme byli na tom vejlete tak sem si taky pred tim myslela budem vejletit budem odpocaty pude to...ale vono neee.
Uz si vymyslela nejaky darek?Nebo nedavate?

lera1
19. kvě 2011

@barakara a to všichni rozumbradové tvrdí,že na dovolených to jde nejlíp 😠 dárek ještě nemám,ale manžovi jsem naznačila,že bych ráda prožila večer ve hvězdárně,jen my dva,hvězdář a pozorování hvězd,s ňákou véčou a přednáškou 😉

majka12
20. kvě 2011

Ahoj holky ☹

u nás po lepším dni je to zase asi na začátku 😢 😢 M. včera odpoledne skoro celý prospal a byl divný a večer zase 3xzvracel. Mě už je z toho do breku. 😢 😢 Hodně zhubnul a bojím se dehydratace, tak hodně kojím, ale z toho ho zase bolí bříško jak už není tolik zvyklý na mlíko a bulí. ☹ ☹ Navíc mě zřejmě dostihly těhu nevolnosti. 😕 Večer už jsem si na to zvykla a občas to neustála, ale dneska je mi teda blbě i po ránu a už jsem si "povídala" s wc mísou. 🙄 🙄 Ještě včera jsem říkala manželovi, že je fajn, že zvracím až večer, kdy se nemusím starat o Maxíka. 😅 😅 Jestli budu zvracet jako v prvním těhu, tak mě čekají dost zajímavé 4 měsíce 😝 😝 😝

kafr
20. kvě 2011

@lera1 Algifen už nehledám, volám doktorovi, ať mi předepíše další. Dostanu to 100% už to cítím v "kostech". A tento měsíc to ani neřeším, jsem to čekala.
@barakara
@kocka5 manžel nemůže vidět krev, prostě omdlí (už jsem ho jednou křísila) Chlap jak hora, ale na tohle padavka. Taky plánuju, že mu nabulíkuju něco o dobách porodních apak budu doufat, že nestihne utéct 😀 😎

majka12
20. kvě 2011

@kafr manžel taky jako že tam se mnou teda bude jen než začnu tlačit a počká a bude hlídat mimčo jak ho váží apod. 😉 To byla domluva, ale já strávila na porodním sále 7 hodin než jsem mohla tlačit a když už konečně došlo na tlačení, tak se tam nahrnulo tolik lidí, že už neměl kam utéct. 😅 😅 Ale za mimčem hned šel, to zase jo. 😎 Ale těch 7 hodin si vytrpěl se mnou, protože jsem měla jednu kontrakci za druhou ale neotvírala jsem se, takže jsem musela ležet naboku s nohou nahoře a tu mi držel manžel a ještě jsem mu drtila ruku 😀 😀

barakara
20. kvě 2011

ahoj holky! tak dneska patecek a hura vikend🙂 nakoupila sem hromadu ovu testu a budu testit az se ze me bude kourit 😀

@lera1 tak to zni jako hezky ztravenej cas, prvni vyroci je dulezity ze jo tak at to vyjde.
@majka12 jesis znova? to je des bes...preju at to rychle prejde.
@kafr takze jedes 15.mesic? nebo kolikaty? ty bolesti to musi bejt hrozny, to te lituju.

majka12
20. kvě 2011

@barakara no asi jo, navíc po celým dni stráveným s wc mísou si myslím, že to nejsou těhu nevolnosti, ale to stejný co má Maxík 😔 😝 Je mi fakt mizerně a jestli je takhle i malýmu, tak se nedivím, že pořád spí. 🙄 🙄

lera1
21. kvě 2011

@majka12 aj,tak hlavně aby jste oba byli co nejdřív zdravý a bylo vám dobře!!!
@barakara já jsem nakonec taky ještě přikoupila kopu ovu testů,takže mikroskopuju(kapradinky ještě nevykukujou na mě 🙂 )a propojim to i s ovu testama 🙂 tak holka,snad to klapne,když jsme na stejný vlně 😀

lera1
21. kvě 2011

@kafr jj,já to taky min.cyklus čekala a rozštípalo mě to stejně 😔 ale co,už jsem zase plná nadějí a víry 🙂

barakara
21. kvě 2011

@lera1 ja sem ty ovu testy zapomnela v praci!Me voklepne....no tak zacnu testit az v pondeli.

lera1
21. kvě 2011

@barakara já budu testit taky až od pondělí 😉 to je znamení 😀

lera1
22. kvě 2011

Dobré ráno,to máme krásně 🙂 dneska jedem s mužem a hafanem odpoledne na velkej výlet,bude tam veselo,páč tam bude stará parta lidí a pejsků,co se známe z výcviku,tak se moc těšim 😉 kapradinky zatím nenalezeny,snad to dělám správně,ona to zas taková legranda není 😅 no neva,až budou kapradinky a potvrdí to i ovu test,budu moudřejší 😉 co máte v plánu vy všechny? 🙂

majka12
22. kvě 2011

Ahojky,
M. je snad zdravý (tuk, tuk) a máme doma zase lumpíka veselého. 😎 Mě zůstataly těhu nevolnosti, takže ráno nic moc a nesmím mít hlad, jinak se mi obrací žaludek a večer mi taky není nejlíp. Ale to nevadí, hlavně se už necítím slabá a jsem jinak v pohodě. 😉
My jedeme dneska odpoledne k našim. Mají tam velkou zahradu a půjdeme se podívat na koníky a možná do cukrárny 😉 Ale nebudu šmudlu moc přepínat, když je po nemoci. Hlavně naši bydlí kousek blíž horám a není tam takové vedro, tak to bude pro M. lepší. 😎 😎 Už se těším po tom strašným týdnu. 😔

barakara
22. kvě 2011

Dobre dopoledne! Hlasim Anglie ma taky dneska krasne🙂
manzel zatim jeste pracuje, ja se povaluju a ctu si. odpoledne pujdem na nejakou vystavu a budem koukat na formule.
Dneska sem pomerila BT a mam pocit, ze ovulka prijde zas kolem tak 15DC. Tak uvidime. Bylo by dobry kdyby se mi cyklus srovnal aspon na tech 29 dni.

@lera1 koukam z tebe se stava maly biolog 😀 kam si zaznamenavas vysledky? to mas nejakej sesit?
@majka12 super, ze je lip, tak preju at se den vydari!

lera1
22. kvě 2011

tak jsme ještě před výletem s manžou uklidili celý byt,prostě ve dvou se to lépe táhne a hned je tu u nás doma krásnějc 🙂 pak výlet,nákup a večer opět válendo u filmu s vínkem a já opět neodolám min.2 svazkům ředkviček 😀 dneska mě překvapil můj starý známý ovu hlen,tak jsem teda testla(jsem 11DC)a jako čárka dost viditelná,sice stejně silná jako kontrolní ne,ale myslím,že ovu bude mnohem dřív,než 19DC-bejvávalo 😀 takže uvidíme,jestli se kapradinky dohodnou s testama a předvedou mě ukázkovou ovu 😉
@barakara to je dobře,že podle BT poznáš ovu 😉 sešit nemám,ale píšu si takový zkratky do diáře 😉
@majka12 krásnej den máte dneska naplánovanej,tak ať se vydaří 😉

kocka5
22. kvě 2011

Hojte,
tak ženy pěkný víkend je za námi. A zítra pokud mě MS nepřekvapí jdu dělat test. Už 3 dny meškám. Ale těhotná se necítím.....tak si myslím, že to bude jako poprvé v životě před 2 měsíci, kdy ludra přišla o cca 13dní později. Přitom to mám tak co 30-31dní.

Mimochodem, všechny mé kámošky už čekají 2 baby.Já moc nepospíchám....ale měla jsem v plánu být max 1rok v práci a nastoupila jsem na začátku prosince.
A poslední kámoška co nečekala dítě mi řekla že už je v 11tt. Nejsem úplně dodrbaná ....ale za několik dní určitě budu. 😒
Teď jsem vám to napsala a cítím se 100% líp. 😎

majka12
23. kvě 2011

@lera1 tak to jsem zvědavá jak se to bude shodovat. A kdy cca by jsi teda měla ovu 13-14 den? To by bylo super ne?? 😵 😵
@kocka5 vypadá to nadějně, tak potichoučku držím palce, ať to není zpoždění, ale krásný 9-měsíční bacil 😎 😎

My jsme si víkend užily hlavně proto, že robátko je zdravé a hravé a veselé. 😎 😎 😎 To mu odpostím zase i nějakou lumpárnu, hlavně že je zdravý. 😅 Dokonce jsem měla včera dvě hodiny hlídání, tak jsem si mohla poklidit tu spoušť co tu byla za týden nemohoucí cokoliv dělat. 🙂