• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky po třicítce, přidejte se.

24. dubna 2013 
@barakara jj,obden si taky myslim že ok :wink: takže my se dneska s mužem můžem flákat :grinning: kdy jdeš na tu krev?Já až v půlce června...
23. kvě 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara čus, dobrý, vidíš? Dneska jsem první den bez utrouše a na břicho jsem si ani nevzpoměla, i když možná občas píchanec, ale bolest ne. No měla bych to do středy dostat, tak se uvidí.
Jdu chrnět, jsem KO a ráno musím přichystat Šímu, jedou na celodenní výlet se školkou. A teď už se mi nechce :grinning:
Dobrou holky :dizzy_face:
23. kvě 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija
@lera1 dobrou s kobrou
ps: taky mame dnes volno :grinning:
23. kvě 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara dobrou,teda koukám,že u nás kopírák hadr :grinning:
23. kvě 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
my jsme včera napustily bazén, ale máme vyhřejvání, takže už jsme se večer s manžou váleli v bazéně když M. spal. :sunglasses: A začala diskuze o jménech a nakonec to dopadlo tak, že jsme přišly domů a najeli na seznam jmen a vypsali jsme a vyškrtali a zůstali nám Dominika a Denis. :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: Doufám, že to bude holka :grinning: Moje prosazovaná Týna ani Kristýna to bohužel nevyhrála, i když Kristýna byla v užším výběru. :rolling_eyes:
24. kvě 2011 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kocka5
@zajda007 jéé holky to je na pytel :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale tak ms ještě nedorazila :wink:
24. kvě 2011 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile: tak jsem si přečetla,že jedné holčině z mojí staré diskuze se narodila holčička :dizzy_face: tak teď už to tam pofrčí s porodama jak na běžícim páse :wink: co z toho,že já ještě ani nejsem těhulka :sweat_smile: no,prostě trpělivost mimča přináší :grinning:
@majka12 jéé,bázén,to muselo být fááájn :slight_smile: jména máte vybraný moc pěkný :wink:
24. kvě 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky den, cely den!
dneska je tady pekne a ja zase v praci a vubec me to nebavi, mela jsem jit na tu krev, ale necham to az na zitrek, nejak se me nechtelo vstavat.
@majka12 teda bazenek, vy se mate. Jinak pekny jmena ste vybrali :slight_smile:
24. kvě 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1
@barakara no já s Denisem nejsem úplně ztotožněná :sweat_smile: Ne že by se mi nelíbilo, ale nevím jak změkčit a jak mu říkat. Asi Deny jenom nebo nevím :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 jee my meli Denyho psa kdyz sem byla mala :grinning: teda to ti asi moc nepomohlo.
ja myslim, ze hodne zalezi na prijmeni. me se libi spousta jmen, ale nejde to s manzelovym prijmenim.

24. kvě 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara :grinning: :grinning: :grinning: Pěkný :grinning: :grinning: Ale co, tak už jedno "psí" jméno máme, tak zkousneme i druhý :grinning: :grinning: :grinning: Tak s naším příjmením můžeme mít tak Josefa nebo Václava :grinning: :grinning: :grinning: Takže jsme se na to vyprdli a ať si říká každý co chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 no presne co je komu do toho, ze jo :slight_smile:
Me se treba libilo jmeno Ema a pak to mela pulka republiky :slight_smile: Je to tezky.
24. kvě 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to vždy....my jsme dali Jaroslava - ctěli jsme něco ganz českého..... co na tom, že v čr je 240 tisíc Jardů. Jsme si říkali...to jsou ti důchodci:slight_smile:..... Jdu na pokoj po porodu..... a paní vedle.....porod po mě..... kluk a Jarda......příjde kámoška na pokoj...... a že její sestře se narodila Jaroslala.....moje nervy :grinning:
24. kvě 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimochodem.....udělala jsem si test.....zase pešek....ale MS nikde......myslím si, že jeden vejčník se rozhodl, že 43DC je v klidu. :sweat_smile:
24. kvě 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara tak co dnešní ovu test?U mě už je druhá čárka na spadnutí :grinning: ale na nic nečekám,řeklo se obden,takže dneska to vidim na kuchtění dobré večeře,spokojený manžel=uspokojená manželka :grinning:
24. kvě 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kocka5 teda jakto? 43dni to je peklo teda....

@lera1 taky tak taky tak, mam to na spadnuti :slight_smile:
akorat sem jeste v praci a jeste nejakou dobu budu, takze to bude pozdni sichta dneska i doma :grinning:
24. kvě 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara jj,u nás taky manža se vrátí až tak kolem 22h,takže mám dnes taky noční :grinning:
24. kvě 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 no dyt stejne je nejlepsi takhle vecer, ja pak hned vycerpanim usnu :grinning:
24. kvě 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara stejně jak já :grinning: no a jestli zejtra budou dvě,tak je jasný,co budem ve čtvrtek obě robit :grinning:
24. kvě 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si při dělání té super večeře opařila ruku :angry: ,manža přijede až kolem 23h :angry: (stejně má smůlu,prostě bude se mnou držet obdení snažilkování :grinning: )no prostě nic nejde jednoduše ,že? :grinning:
24. kvě 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak včerejší smolnej den dopal tak,že mě manža hned usnul :angry: :grinning: prostě den,kdy se fakt vše dařilo....no nic,jedem dál,snad už se testík dneska pěkně vybarvý,navíc manža přijede dnes brzo a už při snídani se mě ptá"Dneska je co?"říkám"Středa"manža si zanotoval klasiku"Středa,je ho tam třeba" :grinning: takže hlavně,že si toho je vědom :wink:
25. kvě 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 koukám,že si tu opět píšu sama se sebou :grinning:
25. kvě 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 To píšeš, ale já Tě čtu :grinning: :grinning: :grinning:
Dobré ránko :slight_smile: Já už zase ale mažu, jdu ke kosmetičce s kámoškou, na chvilku a pak koupit nějaké kytí do truhlíku, včera jsem si uklidila balkon, tak ho ještě zkrášlím :dizzy_face:
Dneska by měla dorazit MS a zatím nic, tož huvidíme. Tak zatím páááááááááá
25. kvě 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 tak hlavně aby na to nezapomněl :grinning: :grinning: Jen tak mezi náma, u nás výroba nikdy zábava nebyla, protože se vždycky manželovi nechtělo :grinning: :grinning: :grinning: Ovšem když musíš, tak musíš :grinning: A jakmile skončila ovu, tak měl elánu :angry: :angry: Zákon schválnosti prostě. :wink: Anebo ať začne"pracovat" hned ráno když je ještě odpočatej :dizzy_face:
25. kvě 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija kuk :wink: včera jsem měla opět ředkvičkovou párty :grinning: týýý jo,tak držim palce,aby nedorazila ani dnes ani dalších 9 měsíců :wink:
25. kvě 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 díky :slight_smile: Já si včera vzala dva svazky na zahradu, miluju ředkvičkýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: A už tu fakt nejsem :grinning:
25. kvě 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 no myslim,že dneska je to jasný a pokud se vybarví ovu test,tak má do pátku dost práce :grinning: ráno jedině o víkendu,páč stává přes týden brzo a protože to je medvěd brtník,tak je ráno nepoužitelnej :grinning: prosím Tě a jestli se můžu zeptat,v Tvých výtězných :grinning: plodných dnech jste "pracovali" obden?Já jen pro inspiraci :grinning:
25. kvě 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 fuj hnusná chyba"vítězných" :wink:
25. kvě 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija :grinning: já taky zbouchala 2 svazky :grinning:
25. kvě 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara Já jen nechápu, že celých 17 let to mám co 30 - 31dní a tento rok v březnu si jeden hajzlík usmyslí že 43DC je ok. Což o to.....bylo by to fajn.....kdybychom se neznažili a už 3 týdny mě nepíchalo v boku :unamused:
Ale to jsou malé věci.....:grinning:

Právě mi vzali malého do školky.....hurááááá. Dnes plánuji doma gaučing...... po několika dnech co jsme se nezastavila si lehnu------asi na zahrádku.

:sunglasses:
25. kvě 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek