Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

lera1
23. kvě 2011

@barakara jj,obden si taky myslim že ok 😉 takže my se dneska s mužem můžem flákat 😀 kdy jdeš na tu krev?Já až v půlce června...

lucija
23. kvě 2011

@barakara čus, dobrý, vidíš? Dneska jsem první den bez utrouše a na břicho jsem si ani nevzpoměla, i když možná občas píchanec, ale bolest ne. No měla bych to do středy dostat, tak se uvidí.
Jdu chrnět, jsem KO a ráno musím přichystat Šímu, jedou na celodenní výlet se školkou. A teď už se mi nechce 😀
Dobrou holky 😵

barakara
23. kvě 2011

@lucija
@lera1 dobrou s kobrou
ps: taky mame dnes volno 😀

lera1
23. kvě 2011

@barakara dobrou,teda koukám,že u nás kopírák hadr 😀

majka12
24. kvě 2011

Ahojky
my jsme včera napustily bazén, ale máme vyhřejvání, takže už jsme se večer s manžou váleli v bazéně když M. spal. 😎 A začala diskuze o jménech a nakonec to dopadlo tak, že jsme přišly domů a najeli na seznam jmen a vypsali jsme a vyškrtali a zůstali nám Dominika a Denis. 😀 😀 😅 😅 Doufám, že to bude holka 😀 Moje prosazovaná Týna ani Kristýna to bohužel nevyhrála, i když Kristýna byla v užším výběru. 🙄

majka12
24. kvě 2011

@kocka5
@zajda007 jéé holky to je na pytel ☹ ☹ ☹ Ale tak ms ještě nedorazila 😉

lera1
24. kvě 2011

dobré ráno 🙂 tak jsem si přečetla,že jedné holčině z mojí staré diskuze se narodila holčička 😵 tak teď už to tam pofrčí s porodama jak na běžícim páse 😉 co z toho,že já ještě ani nejsem těhulka 😅 no,prostě trpělivost mimča přináší 😀
@majka12 jéé,bázén,to muselo být fááájn 🙂 jména máte vybraný moc pěkný 😉

barakara
24. kvě 2011

Hezky den, cely den!
dneska je tady pekne a ja zase v praci a vubec me to nebavi, mela jsem jit na tu krev, ale necham to az na zitrek, nejak se me nechtelo vstavat.
@majka12 teda bazenek, vy se mate. Jinak pekny jmena ste vybrali 🙂

majka12
24. kvě 2011

@lera1
@barakara no já s Denisem nejsem úplně ztotožněná 😅 Ne že by se mi nelíbilo, ale nevím jak změkčit a jak mu říkat. Asi Deny jenom nebo nevím 😀 😀 😀

barakara
24. kvě 2011

@majka12 jee my meli Denyho psa kdyz sem byla mala 😀 teda to ti asi moc nepomohlo.
ja myslim, ze hodne zalezi na prijmeni. me se libi spousta jmen, ale nejde to s manzelovym prijmenim.

majka12
24. kvě 2011

@barakara 😀 😀 😀 Pěkný 😀 😀 Ale co, tak už jedno "psí" jméno máme, tak zkousneme i druhý 😀 😀 😀 Tak s naším příjmením můžeme mít tak Josefa nebo Václava 😀 😀 😀 Takže jsme se na to vyprdli a ať si říká každý co chce 😝 😝

barakara
24. kvě 2011

@majka12 no presne co je komu do toho, ze jo 🙂
Me se treba libilo jmeno Ema a pak to mela pulka republiky 🙂 Je to tezky.

kocka5
24. kvě 2011

Tak je to vždy....my jsme dali Jaroslava - ctěli jsme něco ganz českého..... co na tom, že v čr je 240 tisíc Jardů. Jsme si říkali...to jsou ti důchodci🙂..... Jdu na pokoj po porodu..... a paní vedle.....porod po mě..... kluk a Jarda......příjde kámoška na pokoj...... a že její sestře se narodila Jaroslala.....moje nervy 😀

kocka5
24. kvě 2011

Mimochodem.....udělala jsem si test.....zase pešek....ale MS nikde......myslím si, že jeden vejčník se rozhodl, že 43DC je v klidu. 😅

lera1
24. kvě 2011

@barakara tak co dnešní ovu test?U mě už je druhá čárka na spadnutí 😀 ale na nic nečekám,řeklo se obden,takže dneska to vidim na kuchtění dobré večeře,spokojený manžel=uspokojená manželka 😀

barakara
24. kvě 2011

@kocka5 teda jakto? 43dni to je peklo teda....

@lera1 taky tak taky tak, mam to na spadnuti 🙂
akorat sem jeste v praci a jeste nejakou dobu budu, takze to bude pozdni sichta dneska i doma 😀

lera1
24. kvě 2011

@barakara jj,u nás taky manža se vrátí až tak kolem 22h,takže mám dnes taky noční 😀

barakara
24. kvě 2011

@lera1 no dyt stejne je nejlepsi takhle vecer, ja pak hned vycerpanim usnu 😀

lera1
24. kvě 2011

@barakara stejně jak já 😀 no a jestli zejtra budou dvě,tak je jasný,co budem ve čtvrtek obě robit 😀

lera1
24. kvě 2011

tak jsem si při dělání té super večeře opařila ruku 😠 ,manža přijede až kolem 23h 😠 (stejně má smůlu,prostě bude se mnou držet obdení snažilkování 😀 )no prostě nic nejde jednoduše ,že? 😀

lera1
25. kvě 2011

ahojky holky 🙂 tak včerejší smolnej den dopal tak,že mě manža hned usnul 😠 😀 prostě den,kdy se fakt vše dařilo....no nic,jedem dál,snad už se testík dneska pěkně vybarvý,navíc manža přijede dnes brzo a už při snídani se mě ptá"Dneska je co?"říkám"Středa"manža si zanotoval klasiku"Středa,je ho tam třeba" 😀 takže hlavně,že si toho je vědom 😉

lera1
25. kvě 2011

@lera1 koukám,že si tu opět píšu sama se sebou 😀

lucija
25. kvě 2011

@lera1 To píšeš, ale já Tě čtu 😀 😀 😀
Dobré ránko 🙂 Já už zase ale mažu, jdu ke kosmetičce s kámoškou, na chvilku a pak koupit nějaké kytí do truhlíku, včera jsem si uklidila balkon, tak ho ještě zkrášlím 😵
Dneska by měla dorazit MS a zatím nic, tož huvidíme. Tak zatím páááááááááá

majka12
25. kvě 2011

@lera1 tak hlavně aby na to nezapomněl 😀 😀 Jen tak mezi náma, u nás výroba nikdy zábava nebyla, protože se vždycky manželovi nechtělo 😀 😀 😀 Ovšem když musíš, tak musíš 😀 A jakmile skončila ovu, tak měl elánu 😠 😠 Zákon schválnosti prostě. 😉 Anebo ať začne"pracovat" hned ráno když je ještě odpočatej 😵

lera1
25. kvě 2011

@lucija kuk 😉 včera jsem měla opět ředkvičkovou párty 😀 týýý jo,tak držim palce,aby nedorazila ani dnes ani dalších 9 měsíců 😉

lucija
25. kvě 2011

@lera1 díky 🙂 Já si včera vzala dva svazky na zahradu, miluju ředkvičkýýýýýýýý 😀 😀 😀 A už tu fakt nejsem 😀

lera1
25. kvě 2011

@majka12 no myslim,že dneska je to jasný a pokud se vybarví ovu test,tak má do pátku dost práce 😀 ráno jedině o víkendu,páč stává přes týden brzo a protože to je medvěd brtník,tak je ráno nepoužitelnej 😀 prosím Tě a jestli se můžu zeptat,v Tvých výtězných 😀 plodných dnech jste "pracovali" obden?Já jen pro inspiraci 😀

lera1
25. kvě 2011

@lera1 fuj hnusná chyba"vítězných" 😉

lera1
25. kvě 2011

@lucija 😀 já taky zbouchala 2 svazky 😀

kocka5
25. kvě 2011

@barakara Já jen nechápu, že celých 17 let to mám co 30 - 31dní a tento rok v březnu si jeden hajzlík usmyslí že 43DC je ok. Což o to.....bylo by to fajn.....kdybychom se neznažili a už 3 týdny mě nepíchalo v boku 😒
Ale to jsou malé věci.....😀

Právě mi vzali malého do školky.....hurááááá. Dnes plánuji doma gaučing...... po několika dnech co jsme se nezastavila si lehnu------asi na zahrádku.

😎