• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky po třicítce, přidejte se.

24. dubna 2013 
@lera1 máš kapradiny? :confused: Jak kdy :sweat_smile: Obden minimálně a někdy i dva dny po sobě ( když počítám celý týden plodný) :grinning:
25. kvě 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 holka kapradinky tam furt nejsou,spíš je to něco mezi :confused: uvidíme co na to dneska testík :wink: děkuju za odpověd :grinning: tak odedneška to rozjedem :sunglasses:
25. kvě 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 hm, tak to jsem zvědavá ikdyž teoreticky by to odpovídalo, protože jestli jsou tlustý čárky na ovu testu, tak to znamená, že ovu přijde během 48 hodin a na mikroskopu by teda měly být do dvou dnů od tlustých čárek taky ty kapradiny, páč tam to ukazuje už přímo ovu ne? :confused: :confused: :sweat_smile:
25. kvě 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 myslim že je to tak jak píšeš :wink: každopádně čárky by měli dneska či zítra už být obě stejný,takže pak jak píšeš budou i kapradinky do 2 dnů :wink:
25. kvě 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 jsem normálně napnutá jak kšandy :sweat_smile: :sweat_smile: To musí vyjít :dizzy_face:
25. kvě 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 já se momentálně nacházim ve stavech:depka,víra,depka,naděje,pláč,absolutní pozitivní nálada,depka,rezignace,pláč,naděje...a takhle furt do kola :sweat_smile: kéž by!Kéž byl tenhle měsíc pro nás dlouhosnažilky úspěšnej :dizzy_face:
25. kvě 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 to je pěkný mišmaš :confounded: :confounded: Naprosto tě chápu :pensive:
25. kvě 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 jj,znáš to,viď :pensive: každopádně jsi to tu jako první rozjela,takže naše diskuze už je krásně pobacilovaná :grinning: a jak Ti je?Nevolnosti moc nezlobí?
25. kvě 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 zrovna dneska nic moc :confounded: Nevolnosti mě trápí pořád někdy víc a někdy míň, ale dneska jsem i hrozně unavená , asi to ještě na chvilku zalomím kdy M. spí :sweat_smile: :sweat_smile:
25. kvě 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 jj,odpočívej :wink: jinak jsem ovutestila a jsou tam // tralalááááá :grinning: už stejně silný!!!!juch,takže prášky asi zabrali :wink: a ted,poradtě,píše se,že sex by měl být za 24h-do 48h,takže je lepší až od zítra,nebo,dneska,zítra pozítří? :grinning: mám radost jak malá :wink:
25. kvě 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 prosím jednou poplivat :grinning:
25. kvě 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 Tak jsem Ti tam flusla a valím do školky pro prcka :wink: :grinning:
25. kvě 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija :grinning: dík,pro štěstí super,tak ještě od naší těhulky,a't to má dvojitou dávku štěstí :wink: odpočala jsi si? :wink:
25. kvě 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak ja mam dneska den takovej vselijakej.
Vcera sem mastila domu v dobre vire, ze si to uzijem. No a ono nic! Manzel prohlasil, ze mel tezkej den a je UNAVENEJ!!! Neuveritelny. To sou boje, tohle me fakt zmaha.
Jo a byla sem na ty krvi, ale tak mam pocit, ze uplne zbytecne.
25. kvě 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara u nás bylo včera taky prdlajs,manža vytuhnul jak špalek :angry: ale dneska to má spočítaný!!! :grinning:
25. kvě 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 tfuj tfuj tfuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já jsem pro dneska, zítra i pozítří a ještě i popozítří :grinning: :grinning:
25. kvě 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

no tak co???? Holky co ovulace a lucija co mentruace? :confused: :sweat_smile: Vůbec nepodáváte hlášení :grinning: :grinning: Podle toho asi ovulace byla , když tu nejsou holky :grinning: :grinning:
26. kvě 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte, tak jsem 38DC..... zítra ráno si udělám test...... možná už dnes odpoledne...... stále se utěšuji :sweat_smile: ......že možná to klapne...... ale spíš to vidím na to, že 43DC to příjde. :unamused: Podle mě by to na testu už bylo vidět. Poslední jsem si dělala z odpolední močky v úterý.
26. kvě 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kocka5 uvidíš, ale spíš už by to mělo být vidět :pensive: I když záleží na tom, kdy byla ovulace jaký den cyklu asi :wink:
26. kvě 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile:

@majka12 no tak u mě MS zatím nic. Jsem 29DC. Čekala jsem ji už včera, páč doktor říkal, že po vysazení Utrouše by MS měla přijít do 3 dnů. No tak ale může to být i dýl, že...zatím nijak nestresuju, nic na sobě nepociťuji, jen to, že mě konečně přestaly bolet vaječníky. Bolely mě celou dobu, co jsem ty prášky brala.
@kocka5 Tak to budu držet palce!!!
@majka12 a jak se cítíš Ty naše těhulko? :slight_smile:
26. kvě 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija mě snad jednou dorazila po utroši nejdýl do 5 dnů :wink: Tak jestli tam je, tak neuteče :sweat_smile: :sweat_smile: Dneska to jde, ale včera byla krize. Zase prozvracený celý den a k tomu únava jako prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Někdy je to lepší jindy horší. :sweat_smile: Už bych ráda aby bylo srdíčko a nejlépe první trimestr za mnou. :sweat_smile:
26. kvě 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 co neuteče? :confused: sedím si na vedení :sweat_smile: A kdy jdeš na potvrzení srdíčka?
26. kvě 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija to mimi jestli tam, tak neuteče :wink: :wink: Na srdíčko jdeme 7.6. - 14 dní téměř ještě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 ahááá :grinning: Ty brďo, proč až za tak dlouho? :confused: To bych nevydržela. Pro Tvůj klid Tě mohli pozvat dřív. Mě v tomhle přijdou doktoři strašný sadisti. Musí vědět jak je každá mamina nervní, jestli je všechno v pořádku a oni ji nechají třeba další měsíc čekat :angry:
26. kvě 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, tak jsem udělala test..... nic.....takže, jak jsem říkala....vypadá to, že se budu muset spolehnout na to, že příští měsíc to výjde v normálním cyklu:grinning:.
26. kvě 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kocka5 to je škoda :frowning2: už jsem čekala další těhulku. Tak vzhůru do nového měsíce :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija no však to bude skoro měsíc co jsem tam byla poprvé. :sweat_smile: To víš, tak jako stejně tam půjdu v tom 9.týdnu a to už bude muset být srdíčko a když nebude, tak je to jasný :pensive: Jako asi z hlediska dr. to fakt nemá smysl si zvát dřív, když není žádný problém a vypadá to na bezproblémové těhu, ale která maminka to má vydržet že? :sweat_smile: Na druhou stranu mě těší, že mě nechce vidět dřív, páč to teda je zatím vše Ok a žádná komplikace. :pensive:
26. kvě 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dámy, jak tak koukám, jsem tady po týdnu! přiznávám se bez mučení, vše jsem dočíst nestihla. Mi dorazila MS s třídením zpožděním, ale byla jsem v klidu- recept? problémy jinde. Prostě když se něco ser.. tak pořádně, že, to myslím známe všichni. Takže uvidíme v červnu, což je 13. snažení - taky pěkné číslo, ni? Jinak bolesti byly, algifen jen abych to ustála v práci, takže provera asi zabrala a já nekolabovala.
Všem ovu držím palce, ať se zadaří a snad se budu moct ukázat dřív. papa :wink:
26. kvě 2011 v 15:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holči :slight_smile: tak mise včera splněna :grinning: včera jsem na férovku manžovi řekla,že prostě bude mít 3 denní maraton a jestli 4 den nepadne,tak 4 denní maraton :grinning: trochu jsem byla v obavách co on na to a potěšil :wink: prej je připraven splnit rozkaz na 100% :grinning: jinak dneska jsem si zas dělala ovu test a je stejně krásně pozitivní jako včera...může být takhle dva dny? :confused: doufám,že jo :slight_smile:

@majka12 kapradinky stále nejsou vidět,ale je to jiný než na začátku,tak třeba to už kapradí je,jen to moje vypadá jinak :grinning:
@kafr děkujem za držení palečků,brzo se zase budete moc snažit,tak si ty palečky vyměníme :wink:
@kocka5 je dobře,že to bereš takhle s nadhledem :wink: však se dočkáme všechny :dizzy_face:
26. kvě 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska nikdo? :confused:
26. kvě 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek