Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

majka12
25. kvě 2011

@lera1 máš kapradiny? 😕 Jak kdy 😅 Obden minimálně a někdy i dva dny po sobě ( když počítám celý týden plodný) 😀

lera1
25. kvě 2011

@majka12 holka kapradinky tam furt nejsou,spíš je to něco mezi 😕 uvidíme co na to dneska testík 😉 děkuju za odpověd 😀 tak odedneška to rozjedem 😎

majka12
25. kvě 2011

@lera1 hm, tak to jsem zvědavá ikdyž teoreticky by to odpovídalo, protože jestli jsou tlustý čárky na ovu testu, tak to znamená, že ovu přijde během 48 hodin a na mikroskopu by teda měly být do dvou dnů od tlustých čárek taky ty kapradiny, páč tam to ukazuje už přímo ovu ne? 😕 😕 😅

lera1
25. kvě 2011

@majka12 myslim že je to tak jak píšeš 😉 každopádně čárky by měli dneska či zítra už být obě stejný,takže pak jak píšeš budou i kapradinky do 2 dnů 😉

majka12
25. kvě 2011

@lera1 jsem normálně napnutá jak kšandy 😅 😅 To musí vyjít 😵

lera1
25. kvě 2011

@majka12 já se momentálně nacházim ve stavech:depka,víra,depka,naděje,pláč,absolutní pozitivní nálada,depka,rezignace,pláč,naděje...a takhle furt do kola 😅 kéž by!Kéž byl tenhle měsíc pro nás dlouhosnažilky úspěšnej 😵

majka12
25. kvě 2011

@lera1 to je pěkný mišmaš 😖 😖 Naprosto tě chápu 😔

lera1
25. kvě 2011

@majka12 jj,znáš to,viď 😔 každopádně jsi to tu jako první rozjela,takže naše diskuze už je krásně pobacilovaná 😀 a jak Ti je?Nevolnosti moc nezlobí?

majka12
25. kvě 2011

@lera1 zrovna dneska nic moc 😖 Nevolnosti mě trápí pořád někdy víc a někdy míň, ale dneska jsem i hrozně unavená , asi to ještě na chvilku zalomím kdy M. spí 😅 😅

lera1
25. kvě 2011

@majka12 jj,odpočívej 😉 jinak jsem ovutestila a jsou tam // tralalááááá 😀 už stejně silný!!!!juch,takže prášky asi zabrali 😉 a ted,poradtě,píše se,že sex by měl být za 24h-do 48h,takže je lepší až od zítra,nebo,dneska,zítra pozítří? 😀 mám radost jak malá 😉

lera1
25. kvě 2011

@majka12 prosím jednou poplivat 😀

lucija
25. kvě 2011

@lera1 Tak jsem Ti tam flusla a valím do školky pro prcka 😉 😀

lera1
25. kvě 2011

@lucija 😀 dík,pro štěstí super,tak ještě od naší těhulky,a't to má dvojitou dávku štěstí 😉 odpočala jsi si? 😉

barakara
25. kvě 2011

ahoj holky,

tak ja mam dneska den takovej vselijakej.
Vcera sem mastila domu v dobre vire, ze si to uzijem. No a ono nic! Manzel prohlasil, ze mel tezkej den a je UNAVENEJ!!! Neuveritelny. To sou boje, tohle me fakt zmaha.
Jo a byla sem na ty krvi, ale tak mam pocit, ze uplne zbytecne.

lera1
25. kvě 2011

@barakara u nás bylo včera taky prdlajs,manža vytuhnul jak špalek 😠 ale dneska to má spočítaný!!! 😀

majka12
25. kvě 2011

@lera1 tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵 😵 Já jsem pro dneska, zítra i pozítří a ještě i popozítří 😀 😀

majka12
26. kvě 2011

Ahojky,

no tak co???? Holky co ovulace a lucija co mentruace? 😕 😅 Vůbec nepodáváte hlášení 😀 😀 Podle toho asi ovulace byla , když tu nejsou holky 😀 😀

kocka5
26. kvě 2011

Hojte, tak jsem 38DC..... zítra ráno si udělám test...... možná už dnes odpoledne...... stále se utěšuji 😅 ......že možná to klapne...... ale spíš to vidím na to, že 43DC to příjde. 😒 Podle mě by to na testu už bylo vidět. Poslední jsem si dělala z odpolední močky v úterý.

majka12
26. kvě 2011

@kocka5 uvidíš, ale spíš už by to mělo být vidět 😔 I když záleží na tom, kdy byla ovulace jaký den cyklu asi 😉

lucija
26. kvě 2011

Nazdárek 🙂

@majka12 no tak u mě MS zatím nic. Jsem 29DC. Čekala jsem ji už včera, páč doktor říkal, že po vysazení Utrouše by MS měla přijít do 3 dnů. No tak ale může to být i dýl, že...zatím nijak nestresuju, nic na sobě nepociťuji, jen to, že mě konečně přestaly bolet vaječníky. Bolely mě celou dobu, co jsem ty prášky brala.
@kocka5 Tak to budu držet palce!!!
@majka12 a jak se cítíš Ty naše těhulko? 🙂

majka12
26. kvě 2011

@lucija mě snad jednou dorazila po utroši nejdýl do 5 dnů 😉 Tak jestli tam je, tak neuteče 😅 😅 Dneska to jde, ale včera byla krize. Zase prozvracený celý den a k tomu únava jako prase 😝 😝 Někdy je to lepší jindy horší. 😅 Už bych ráda aby bylo srdíčko a nejlépe první trimestr za mnou. 😅

lucija
26. kvě 2011

@majka12 co neuteče? 😕 sedím si na vedení 😅 A kdy jdeš na potvrzení srdíčka?

majka12
26. kvě 2011

@lucija to mimi jestli tam, tak neuteče 😉 😉 Na srdíčko jdeme 7.6. - 14 dní téměř ještě 😝 😝

lucija
26. kvě 2011

@majka12 ahááá 😀 Ty brďo, proč až za tak dlouho? 😕 To bych nevydržela. Pro Tvůj klid Tě mohli pozvat dřív. Mě v tomhle přijdou doktoři strašný sadisti. Musí vědět jak je každá mamina nervní, jestli je všechno v pořádku a oni ji nechají třeba další měsíc čekat 😠

kocka5
26. kvě 2011

Ha, tak jsem udělala test..... nic.....takže, jak jsem říkala....vypadá to, že se budu muset spolehnout na to, že příští měsíc to výjde v normálním cyklu😀.

lucija
26. kvě 2011

@kocka5 to je škoda ☹ už jsem čekala další těhulku. Tak vzhůru do nového měsíce 🙂

majka12
26. kvě 2011

@lucija no však to bude skoro měsíc co jsem tam byla poprvé. 😅 To víš, tak jako stejně tam půjdu v tom 9.týdnu a to už bude muset být srdíčko a když nebude, tak je to jasný 😔 Jako asi z hlediska dr. to fakt nemá smysl si zvát dřív, když není žádný problém a vypadá to na bezproblémové těhu, ale která maminka to má vydržet že? 😅 Na druhou stranu mě těší, že mě nechce vidět dřív, páč to teda je zatím vše Ok a žádná komplikace. 😔

kafr
26. kvě 2011

ahoj dámy, jak tak koukám, jsem tady po týdnu! přiznávám se bez mučení, vše jsem dočíst nestihla. Mi dorazila MS s třídením zpožděním, ale byla jsem v klidu- recept? problémy jinde. Prostě když se něco ser.. tak pořádně, že, to myslím známe všichni. Takže uvidíme v červnu, což je 13. snažení - taky pěkné číslo, ni? Jinak bolesti byly, algifen jen abych to ustála v práci, takže provera asi zabrala a já nekolabovala.
Všem ovu držím palce, ať se zadaří a snad se budu moct ukázat dřív. papa 😉

lera1
26. kvě 2011

Ahojky holči 🙂 tak mise včera splněna 😀 včera jsem na férovku manžovi řekla,že prostě bude mít 3 denní maraton a jestli 4 den nepadne,tak 4 denní maraton 😀 trochu jsem byla v obavách co on na to a potěšil 😉 prej je připraven splnit rozkaz na 100% 😀 jinak dneska jsem si zas dělala ovu test a je stejně krásně pozitivní jako včera...může být takhle dva dny? 😕 doufám,že jo 🙂

@majka12 kapradinky stále nejsou vidět,ale je to jiný než na začátku,tak třeba to už kapradí je,jen to moje vypadá jinak 😀
@kafr děkujem za držení palečků,brzo se zase budete moc snažit,tak si ty palečky vyměníme 😉
@kocka5 je dobře,že to bereš takhle s nadhledem 😉 však se dočkáme všechny 😵

lera1
26. kvě 2011

dneska nikdo? 😕