Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

lera1
30. kvě 2011

@majka12 no právě,to čekání je dlouhý,ale prostě to k tomu patří,tak co 🙂 ale chci bejt myšlenkově trochu jinde,ať pak zase neprobulim celej den,kdyby ms přišla 😔 naštěstí toho teď mám každý den hodně 🙂 tak chlapeček 😀 jé i kdyby joo,mýt dva kluky je taky nádherný 😵

majka12
30. kvě 2011

@lera1 však je to jedno, hlavně atˇ jsou zdravý 😉 Tak já budu mít nervíky z utz a ty z ms 😔 Doufám, že nám to oběma dobře dopadne. 😉

lera1
30. kvě 2011

@majka12 přesně tak,hlavně to zdravíčko 😉 jj,doufám taky,že nám všem 😉 někdy je to fakt na budku,ale jednou ten šťastný začátek přijít musí 😀

majka12
30. kvě 2011

@lera1 tak tak a děláte pro to všechno na plný pecky, takže víc už dělat fakt nemůžete, jenom doufat a věřit. 😉

lera1
30. kvě 2011

@majka12 pravda 😉 věřit,doufat a čekat 😉 kdy Ty jsi testovala?Až po vynechání ms?

majka12
30. kvě 2011

@lera1 já testovala dva dny před ms 😔 Asi nějaký tušení či co 😅

majka12
30. kvě 2011

@majka12 ale silný pozitivní test jsem měla víc jak týden po vynechání 😉

lera1
30. kvě 2011

@majka12 a dva dny před ms jsi už na testu něco měla?Já si hrozně ráda čtu tyhle testovací story s dobrym koncem,proto tak sonduju 😀

kafr
30. kvě 2011

@lera1 Držím palce, ať už jsou konečně čárečky dvě(nemyslím ty ovu)! Je to sranda pozorovat, jak se do toho chlapi pouští s vervou... oni, naši nadsamci. Už byl tvůj manžel na sperie?
@majka12 Doufám, že nám bude blbě všem co nejdřív 😀 Pak napiš jak dopadla kontrola a jestli se kartářka trefila.
Kamarádce se teď narodila holčička... tak ji to přeju, že... jak jinak, ale když si uvědomím, že jsem mohla mít taky odrozeno... Tak snad tento měsíc. Ach jo.

barakara
30. kvě 2011

Ahoj holky, tak dneska mam jeste volno takze sem pred chvili vstala 😀
Jinak je po snazeni a ted se uvidi jak to dopadlo, uz od ctvrtka me desne boli v podbrisku vcera vecer sem si kvuli tomu musela vzit prasek, uz to bylo nesnesitelny. Myslela jsem, ze je to slepak. Dneska je to uz lepsi, ale porad to poboliva.

@kafr mym vsem kamaradkam se rodi deti a dokonce uz druhe 🙂 jedinej kdo me drzi nad vodou je moje sestra je jeste starsi nez ja a deti nema a zatim ani neplanuje.
Tento mesic to urcite vyjde! Dyt je to ten 13ty a pro tebe stastny.

majka12
30. kvě 2011

@lera1 jj, celkem hezky viditelnou 😉 dám sem fotku- od prvního do posledního testu v rozmezí cca 10 dnů 😀

majka12
30. kvě 2011
majka12
30. kvě 2011

no koukám, že na fotce to tolik nevynikne 😅 Jako ten první test nebyl žádný duch,ale regulérní pěkná čárka 😅

lera1
30. kvě 2011

@kafr děkuju 😉 no jo,Ti naši nadsamci 😀 manžel už na spermiog.byl,dopad na výbornou tak se nosil jak páv 😀 moje kamarádky z první diskuze už taky pomalu rodí(2 už to maj za sebou) a já pořád prdlajs ☹ tak snad tento cyklus klapne 😉 nám všem,aby jsme to tu pořádně všechny zatěhulili 😀
@barakara ty hele,to je fakt švanda ,zase ta podobnost😀 já mám staršího bráchu,kterej taky ještě nemá s manželkou děti a od pátka mě v podbřišku bolí taky,pak mě různě na přeskáčku píchnou vaječníky,ta bolest sice neni tak velká,jako píšeš Ty(na prášek to není),ale cejtim to dost 🙂 snad je to dobý znamení 😉

majka12
30. kvě 2011

@kafr
@barakara musí to vyjít a já vám pak budu jenom říkat ---- jo dneska je mi taky blbě a co vy atd..... 😎 😎 😎

Což mi připomíná, že jsem to zvracení dneska zakřikla a byla si už popovídat 😝 😝 😝

majka12
30. kvě 2011

@lera1 já měla ten úspěšný cyklus taky bolení 😉 😎

lera1
30. kvě 2011

@majka12 ty br'do to jsou nádherý testy 😵 😵 😵 jéé,takže už dva dny před ms taková krásná čárka?No děkuju,že jsi je sem dala,třeba nám všem přinesou štěstí 😉

majka12
30. kvě 2011

tak jsem si poslechla mimíse a jdu spát na chvíli 😉

lera1
30. kvě 2011

@majka12 taky?Jéé 😅 takže myslíš,že to bolení nemuselo být jen tak nějaký bolení? 😀 já vim,hlavně se na nic neupínat....ale každá podobnost potěší 😉

kafr
30. kvě 2011

už aby byla zas ovu. to věčné čekání mě nebaví. nejdřív se čeká na ovu, pak na neMS, pak smůla, pak zas čekání na ovu... je to otrava. začátkem července jdu na kontrolu a už teď jsem otávená... doufám že tam zas nepotkám zástup těhulek s pupkama... ☹ V rachotě je to taky otrava... už aby byly prázdniny = nutná regenerace pro děti i učitele.

majka12
30. kvě 2011

@lera1 jejda víš jak může a nemusí 😅 Nechi vytvářet plané naděje 😔

barakara
30. kvě 2011

@lera1 haha tak to je fakt dobry 😀 kolik je brachovi? Moji segra ma kristova leta. A deti teda moc chce jen bohuzel nema s kym ☹ ale dela vse proto aby bylo tak doufam, ze ji to brzo vyjde.
s tou bolesti to je divny vid? ja si prave rikam cim to je, protoze na to aby to bylo spojeny s tehotenstvim, to se mi zda hodne brzo 3DC. Dnes to stale citim ale s tim vcerejskem se to neda srovnat.

@majka12 super testiky!!! ted uz sme poradna snazilkovsko-tehotenska diskuze 😀
taky uz je sem chci davat!! a zazit testovaci manii

@kafr cekani je des bes, je to stale dokola vid. Ale jednou to vyjde musime verit a nevzdavat to!

lera1
30. kvě 2011

@majka12 kdepak neboj 😉 žádný falešný naděje nevytváříša já se určitě nechytám každého podobného bodu,to bych musela být těhu každý měsíc 😀
@kafr souhlasim paní učitelko,děti jak cejtěj už prázdniny,tak sjou k neudržení 😉 já už se těšim,jak ve čtvrtek 30.6. rozdám výza a pápá na 2 měsíce(nebo nejlépe už v září jen oznámit těhu a papá) 😀
@barakara brácha má 35let,ale manželka měla přechozenou bolerku,tak se teď pořád léčí 😒 ta bolest je divná,taky jí mám furt,ale není to žádný drama,jen ten podbřišek cejtim stejně,jako když se blíží ms a jsem taky 3DPO 😀 holka my to prostě musíme tentokrát dát 😀

barakara
30. kvě 2011

@lera1 musime a dame!!! 😉

@kafr
@lera1 holky ja vam tak zavidim ty prazdniny! 😀 ale teda ta prace musi bejt desna drina, ja bych na to nemela nervy.

ja uz se psychicky pripravuju na zitrek, budu toho mit v praci hodne tenhle tyden.

lera1
31. kvě 2011

Dobré ráno 😉
tak jsem se sama sebe krapet lekla,nějak se mě ze dne na den zhoršila ple't 😕 po vysazení HA to byl brutus,pak se to na dlouho dalo celkem do kupy a teď z ničeho nic baf a vypadám hrozně 😖 kdybych měla před ms,tak to chápu,ale co si o tom mám myslet teď?Já prostě musim mít furt něco 😝
@barakara jj,prázdiny si opravdu právoplatně zasloužíme 🙂 s harantíkama je to dost často na boudu budku 😀 tak ať Ti ten dnešní náročnej den uteče,já jsem na tom(opět) podobně 😀 úterý je záhul.

majka12
31. kvě 2011

@lera1 hihi já v prvním těhu vypadala katastrofálně do 5.měsíce 😕 😅 Před těhu docela dobrý a jak jsem otěhotněla katastrofa 😅 😅 Teď zase pleť jako dětská prdelka 😎 😎

lera1
31. kvě 2011

@majka12 se bojim,že se mě děti leknou,už pro ně nebudu princezna ale pupínkatá ježibaba 😕 😀 ale ve školce to se mnou přežili,tak snad to zkousnou i ostatní.Ale fakt jako zhoršení jako blázen.Takže u druhýho těhu máš krásnou pleť?Tak super 😉 takže až na blinkání samá pozitiva 😀 tak já jdu zas do jámy lvové a jestli budou harantíci zlobit,budu bít halvou o mříže 😀 trocha poezie 😀

barakara
31. kvě 2011

Ahoj!
tak dnes prisla do prace kolegyne, ze jeji sestra je tehotna. Tak me to zas prepadlo, jestli ja vubec nekdy. Chjo.

@lera1 smarja pupinky! ty me trapi vicemene porad, ted zrovna ne;) ale okolo ovu me vzdy naskacou.
no muze to byt cimkoliv asi hormonama....

lera1
31. kvě 2011

@barakara jj,může to být u mě změnou počasí,nebo si prostě jen pupínky řekli,že vyskáčou a je to 😉 s tou kolegyní Tě chápu,mám uplně stejné pocity,když nějáká moje kolegyně učitelka otěhulí a to jsem tam nejmladší 😖

lera1
31. kvě 2011

@lera1 jo a co břicho?Já ho teda cítim furt,dneska bodali zas vaječníky a břicho bolí střídavě 😕 ale vůůůbec nic si o tom nemyslim 😀 žádný falešný naděje,prostě bolí břicho a tím to hasne 😀