Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

lucija
8. čer 2011

Ahoj holky.
@lera1
@barakara to mě mrzí, ale dokud není MS, neházet flintu do žita. Někomu neukáže test čárky ani v den, kdy má mrcha přijít.
Já byla včera na tom kontrolním ultrazvuku, byla tam doktorka místo doktora a byla jsem příjemně překvapená. Všechno mi vysvětlila, povídala si se mnou a hned zahájila další kroky, že není na co čekat. Takže 20DC přijít na krev na zjištění jeslti opravdu ovulace proběhla, pak při další MS na hormonální profil, který nemám udělaný no a pak se dál uvidí. Ale to hlavní...minulý měsíc jsem byla 12DC a byly tam 3 větší velikosti 14mm no a včera jsem byla 11DC a bylo tam pár malých a jeden velikosti 19mm 😀 To paní doktorka říkala, že to vypadá hooodně pěkně 🙂 Tak jsem zvědavá, dneska asi testnu ten ovu test a uvidíme.

barakara
8. čer 2011

@majka12 dekuju ses moc hodna!
snad to jednou klapne. Manzel je naprosto v pohode, ma ted starosti s praci a nejaky miminko ho vubec nezajima 🙂

@lera1 urcite nam to jednou vyjde uvidis! 🙂

lera1
8. čer 2011

@lucija
@majka12 holky dík,je fajn,že se tady člověk může vypovídat 😉
@lucija no tak super,jen a't folíci krásně rostou,taky na to po ms chci zajít a prosím Tě kolikátý DC se na ty folíky chodí? 🙂
@barakara no jo,jednou se snad dočkáme....ale je to o nervy 😔

lucija
8. čer 2011

@lera1 chodí se 11 až 13DC ale většinou se ten UTZ dělá při braní toho clostilu. Tak nevím jeslti Ti to udělá jen tak, ale záleží na doktorovi asi 😉
Tak jsem si udělala ten OVU testa jsem na rozpacích asi ho vyfotím a zkušenější ho zhodnotíte, ju?

majka12
8. čer 2011

@lucija tak to je hezká velikost folíku 😵 To je nadějný 😉 Tak se to taky začíná pěkně hýbat 😵

lera1
8. čer 2011

@lucija aha a jak to s tím clostilem souvisí? 😕 Já právě si říkám,že ovu testy vychází,ale jestli nakonec dojde k ovulaci nevim,tak mě přijde tahle metoda,kdy bude ovu a jestli proběhla ovu docela dobrá 😉 jj,hoď sem test 😉

lucija
8. čer 2011
majka12
8. čer 2011

@lera1 myslím, že ti udělá folikumetrii i bez clostylu 😉 😉 Já tam taky byla 😉

majka12
8. čer 2011

@lucija krasavec 😵 😵 😵 Co se ti nezdá? 😕

lucija
8. čer 2011

@lera1 Jo Ty myslíš odběry kvůli ovulaci, tak to jo, to by Ti snad mohli udělat. Já myslela ten ultrazvuk kvůli folíkům 😉

lucija
8. čer 2011

@majka12 jo? Já někde četla, že by testovací čárka měla být silnější než kontrolní 😕

lera1
8. čer 2011

@lucija krásnej,takhle jsem ho měla krásnej dva dny 😉 takže šup na to 😀
jinak u mě už umřela i ta poslední kapka naděje,začala jsem malinko špinit a čípek je úkázkovej před čekánim na ms,takže tenhle cyklus konec zvonec.
@majka12 takže se chodí nějak 11 DC,ju?

majka12
8. čer 2011

@lucija mají být stejné 😉 A ty je máš fakt pěkný, takže bych testla ještě zítra jaká bude změna, nicméně bych to viděla, že ovu přijde brzo a už bych se klidně snažila 😀 😀 😀

lera1
8. čer 2011

@lucija odběry? 😕 já myslim utz 🙂 to je ta folikulometrie,ne? 😉 jinak já myslim,že stačí tahle krásná čárka,nemusíš jí mít silnější než kontrolní 😉

majka12
8. čer 2011

@lera1 no já chodila přesně ten od 10 dne a potom podle toho jak to vypadalo. Když tam nebylo nic, tak třebas za další tři dny a když to vypadalo nadějně, tak každý den. Prostě podle velikosti folíků 😉 😉

lera1
8. čer 2011

@majka12 jj děkuju,takže já půjdu po ms hned na krev kvůli tomu prolaktinu a pak rovnou na tohle 🙂

majka12
8. čer 2011

@lera1 hlavně když měla dr. podezření na PCO, tak mě sledovala jak ostříž. Byla jsem tam 2 cykly a moc moudré jsme z toho nakonec nebyli 😖 😖 Vypadalo to na to PCO a tak mi dala žádanku na laparku. 😔

lucija
8. čer 2011

@lera1 tak jooo, folikulometrie je kvůli velikosti nebo tvoření folíků, to joooo. Já jdu pak ještě na odběry krve, podle kterého se pozná, jestli ovulka opravdu proběhla 😀 Už v tom máme hokej. No tak jo, zkusíme na to dneska vlítnouta nejenom dneska teda...asi každej den by se mělo, že?

lera1
8. čer 2011

@majka12 prosím Tě a můžeš mě říct jak ta laparka probíhá?Třeba se toho děsim zbytečně 🤐

lera1
8. čer 2011

@lucija jj,teď se snažte denně 😉 moc držim palce 😉

lucija
8. čer 2011

Jen nnevím, jestli drahý bude mít chuť, páč nám dneska vykradli sklep, tak jsem mu musela zavolat, že mu krom jiného ukradli i jeho kolo, které si sám poskládal v hodnotě asi 30 tisíc ☹

majka12
8. čer 2011

@lucija no to je blbý, tak ho zkus utěšit 😔 😉
@lera1 laparka byla sranda 😉 Jeden den mě přijali do nemocnice a druhý den byl výkon. Před výkonem mi dali klystýr ( já teda měla Yal a můžu jedině doporučit) a to nic není a nic nejíš a do půlnoci den před můžeš pít, pak už nic. Dostala jsem prášek na zklidnění a šupky na sál, kde jsem se ani nenadála a už jsem spala a probudila jsem si na pokoji a přelepeným pupíkem a bylo mi fajn 😉 😉 Asi za dvě hoďky jsem v pohodě vstala a sama chodila a břicho mě bolelo třebas jako když hodně cvičíš břišáky, prostě žádná tragédie. 😎 Další den jsem si ještě celý pobyla a další jsem šla domů ráno. Trochu jsem krvácela, ale fakt málo a asi jen 4 dny. 😉 Jako i s tou operací jsem byla do týdne zase jak rybička. 🙂 🙂 Já na ní teda byla v Praze na Homolce a super péče a přístup a hned večer po laparce mi řekli výsledek. 😉 😉 Potom už jsem jenom čekala na výsledky hystologie, kdy mi tam ufikli ten nádor. 😎

lera1
8. čer 2011

@majka12 sranda jo 😅 když já(ťuk ťuk ťuk)ještě nikdy nebyla v nemocnici....ach jo,bojim bojim,snad na to nedojde 😔

lera1
8. čer 2011

@lucija aj,tak to je děs,zloději zasr... 😠

majka12
8. čer 2011

@lera1 fakt to nic nebylo 🙂 A náhodou to byl docela dobrý relax 😀 Nehledě na to, jak tě pak manžel opečovává 😵 😵 Lepší, když na to nedojde, ale když dojde, tak se neboj. 😉 A jestli to do Prahy nemáš zas tak daleko, tak bych na tu Homolku šla - specializují se na gynekologické operace. 😔 My to máme 100km a fakt jsem neváhala. 😎

lera1
8. čer 2011

@majka12 tak to máme do Prahy o kousek blíž...děkuju za typ,snad se stane zázrak 🙂

zajda007
8. čer 2011

@lera1 to mě teda mrzí ☹
Ovu test opět negativní, ale podle stavu plodného hlenu a píchání v podbřišku bych tipla, že se to blíží. A nebo mám špatné ovu testy 😀

kafr
8. čer 2011

@lera1 víš, co už jsem tu jednou psala? OSLAVOVAT! Je to nefér, je to k vzteku, tak si užij aspoň všechno to, co si pak 9 měsíců budeš muset odříkat! Já vím, že je to slabá útěcha, ale co - lepší než drátem do voka. (ono teda pokud zatím jen špiníš... prý i při těhotenství některé tak trochu menstruují... )
Holky držte se, já budu šílet za pár dní.

lera1
8. čer 2011

@kafr krásně jsi to napsala!!! 😵 Máš pravdu a taky se tím řídím,jen ten první den si alespoň musim zabulet a zanadávat 😉 navíc manža přijel z práce,dali jsme si růžový vínko a hodně jsme kecali,ptal se na spoustu věcí a myslim,že konečně pochopil,že početí není jen o snažení,ale že ženská musí myslet na plno jiných věcí s tím spojený.A před ms špinim vždycky,navíc čípek malej,otevřenej a měkej,takže u mě i poslední naděje paaaa a k výročí svatby si prostě musíme nadělit jinej dáreček 😉
Jinak držim palečky,klidně šil,my Tě podržíme a na konci doufám pořádně pogratulujem 😉

lera1
9. čer 2011

Dobré ráno holky 🙂
tak hlásím dnes 1DC,ms dorazila a jediný pozitivní je,že mám ted krásnej cyklus 28DC 🙂 malá útěcha,ale přesto ňáká 😉
@barakara co Ty?Držim palce,dokud ms nedorazila,nic není ztraceno 😉