Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

svatule
27. črc 2011

@majka12 já nějak nechtěla vědět, manžel taky ne, malou jsme oslovovali Kuky, tak to bylo fajn, no a za sebe musím říct, že ten okamžik, jak mi řekli, že to je Eliška byl okouzlující 😵 😵 je fakt, že malá byla KP a nožky měla tak propletené, že jak ji vyndali(rodila jsem císařem), tak i jim trvalo nějaké 2 minutky, než zjistili, že to je holčička, takže ani utz by nám u ní nepomohl 😀 A na co se cítíš? 😎

svatule
27. črc 2011

@lera1 chápu, já jsem totiž líná měřit bt, tak taky zkusím dražší ale pro mě nenáročnou metodu 😎 držím pěsti, ať to dobře dopadne v caru

lera1
27. črc 2011

@svatule a kde kupuješ ovu testy?Já přes internet a celkem to cenově jde 😉 lepší než v lékárně 🙂

majka12
27. črc 2011

@svatule na co se cítím? 😅 Tak na dítě 😀 😀 😀 Jako já fakt nevím 😅 Celý tohle těhotenství je jiný a kdybych dala na pověry, tak to musí být holka, páč jsem samý pupínek, vlasy mi nedrží a sladký je moje nejčastější jídlo 😅 Ale moje kamarádka měla tohle podobný a čekají druhého kluka 😉 A to mám ještě stavy, kdybych chtěla raději holku a druhý den zase kluka 😀 😀 No a třeba se nám neukáže a my si počkáme 😅 😅

majka12
27. črc 2011

@lera1 ale i tak dej vědět jak to probíhalo a co se bude dít 😉

svatule
27. črc 2011

@lera1 taky přes internet, nebo v lékárně, můžu si tam vybrat akce, protože v ní pracuju 😎 takže podle toho, kde to je zrovna výhodnější

svatule
27. črc 2011

@majka12 já vím, to jsou dotazy, co 😀 😀 😀 já celé těhotenství taky nic netušila a na konci jsem tipovala holku, ale hlavně proto, že všichni mi říkali kluka, tak jsem chtěla, aby to bylo vyvážené 😀 😀
Říká se, že pokud je těhotenství jiné, tak to bude stejné pohlaví...tak se necháme všichni překvapit 😎

majka12
27. črc 2011

@svatule fakt? To jsem ještě neslyšela 🙂

svatule
27. črc 2011

@majka12 mě to říkalo víc lidí a když jsem pak dělala svůj mini průzkum, tak opravdu, kdo měl jiné 2. těhotenství, tak má stejné pohlaví 😎 ale nevím, možná to je náhoda, hlavně ať je miminko zdravé 😵

frapik
27. črc 2011

Ahoj ženy, jsem tu nová, je mi 33 let, první měsíc co se snažíme. 🙂

svatule
27. črc 2011

@frapik vítám tě, my jedeme tento měsíc taky poprvé, akorát na druhé dítě 🙂

frapik
27. črc 2011

@svatule No joo, tak vy už jste zkušení mazáci. 🙂 Tak hodně štěstí. 😎

baboo
27. črc 2011

já se taky přidávám.....je mi 36, mám 13ti letou puberťačku a několik měsíců se zatím marně snažíme o druhého prcka ..... 😕

lucija
28. črc 2011

Nazdárek 🙂
Prvně vítám nově příchozí a přeju hodně štěstí 🙂
Já to dneska dostala, po sedmi dnech zpoždění. Můžu vám říct, že už hodně dlouho mě to takhle nesrazilo ☹ Taky už to je přesně rok, co se ,,snažíme". No nic, stejně jsem si říkala, že tento měsíc je to nemožné, ale pak si začnu říkat, že se právě občas děje to, že se na to nemyslí, neplánuje, sex jindy než má být...a stejně to vyjde...no tak u mě ne. Ach jo. Tak jsem si sem přišla trošku zadepkařit 😅 Omlouvám se.

@lera1 Tak jak?

@baboo prosímtě co to máš na fotce za pejska? Neříkej mi že bulíka 🙂

frapik
28. črc 2011

@lucija Ahoj lucijo. Je mi to moc líto. Klidně si postěžuj. Všechny tu máme stejný cíl a tak sdílíme jak ti je.

lucija
28. črc 2011

@frapik Díky 🙂 Já jsem to většinou přecházela tak nějak v klidu. Chvilka zklamání a pak už zase v pohodě, že jdeme dál...jen dneska mi to nějak nejde, no. Ale jo, zas bude líp 😉 Třeba ten druhý rok bude úspěšnější. Na Šimona jsem čekala 8 let a dočkala se, jen doufíám, že teď to tak dlouho nebude 😖

frapik
28. črc 2011

@lucija Jo tak ty už jsi maminka? 🙂 Já jsem zatím jen hlídací teta. A řešíš to takhle s mužem, jako že zase nic nebo si to držíš v sobě?

lucija
28. črc 2011

@frapik no dneska mu to asi vybleju 😀 Ale nechci stresovat i jeho, tak uvidíme. Ale on ví, že mě to mrzí a vím, že jeho taky.
Jinak ano, jsem maminka skoro 4letého Šimonka 🙂 Je to moje štěstí, i když se občas pokouší připravit mě o nervy, ale jinak dobrý 😀

frapik
28. črc 2011

Počkej až budou dva, nebo tři. 😉

barakara
28. črc 2011

ahojky holky,
vitam vsechny nove a preju co nejrychlejsi uspech!

@lucija chapu a soucitim! ale musime verit a nevzdavat to. Jinak vitej do nedobrovolneho klubu tech co se snazi uz pres rok, jak sme to tu resily s Lerou ten rok je magickej a kdyz se prekroci tak uz to neni moc legrace co?

Jinak me dnes napsala moje hodne dobra a blizka kamaradka, ze je tehotna....no tak si asi dokazete predstavit me pocity. Ale je to super, ze se jim to podarilo celkem rychle po 4 mesicich.

@majka12 kdy jdete na to pohlavi? Sem napnuta jak ksandy!! Musis nam to hned rict a preju hodne stesti s triple testama.

svatule
28. črc 2011

taky vítám nově příchozí, přeji úspěšné snažení.
S tou ms to chápu, já měla měsíc než se zadařilo zpoždění už 12 dní, byla jsem natěšená a pak jsem to dostala a byl to taky šok, no a chci povzbudit další měsíc už to vyšlo! takže držím pěsti!
jinak u nás nic nového, snad už dneska nebude pršet, zatím to vypadá nadějně

lucija
28. črc 2011

@frapik kéž by 😵
@lucija jj, jak se ten rok přehoupne, tak je po prdeli. A nějak cítím, že mi ubíhá čas, před Šimonem jsem to tolik nehrotila, až se divím. A to jsem si miminko přála šíleně moc. Ale teď je to jiný, no nic, vy víte, že nikdy moc nedekařím, ale teď je to tak na panáka. Psala jsem drahýmu, jestli si můžu odpoledne skočit na pivko, tak prej ať mažu. No ale to nejdřív musí přejít ta hnusná bolest. Už mám v sobě algifen a čekám až zabere ať můžu skočit aspoň do večerky pro knedlík. Ještě jsme neobědvali. Ale nějak se nemůžu ani hnout. Je to hnus po takovém zpoždění. To to kuva nemůže přijít včas a odpustit si to bolení? 😠 Jsem na to svoje tělo dneska mimořádně nasr...

lucija
28. črc 2011

@svatule děkuji 🙂
Tady je od rána taky hezky, aspoň mi to trošku přidá na náladě 🙂

lucija
28. črc 2011

ha ha, no já jsem vtipná, už píšu sama sobě 😀 Takže tam kde odpovídám sama sobě tak to bylo pro Tebe
@barakara

barakara
28. črc 2011

@lucija chjo je to na pytel, ale neboj bude lip. Uplne te chapu s temi pocity, ze nam ubiha cas. Mam to podobne. Uplne me to desi, vzdycky se podivam do zrcadla a najdu sedivej vlas a zhrozim se....bezdetna a jeste sediva 😀 a o manzelovi ani nemluvim....ale snad to neni jeste tak hrozny.
Pivko urcite pomuze, vycistis si hlavu a hura na dlasi kolo. Dneska sem psala manzelovi o ty my kamosce, ze je tehotna a on na to: ty taky budes neboj.....mno ale kdy?? Me je z toho kolikrat i zle pri pomysleni, ze zas znova cekat az prejde ms pak az prijde ovulace, hrozne moc se snazit a pak cekat jestli se zadarilo, jak u blbecku. Tak rada bych si tohle pozorovani odpustila....
To zpozdeni je hrozny, cim to muze byt? Nervy?

barakara
28. črc 2011

@lucija jj ja sem to pochopila ale taky sem koukala 😀

lucija
28. črc 2011

@barakara no já jsem tento měsíc nebrala ani clostil ani utrogestan, takže moje tělo se jaksi vysr... na to, aby fungovalo samo bez prášků 😠
Hele, kolik si dáváš kapek algifenu aby to zabralo?

barakara
28. črc 2011

@lucija algifen neberu, myslim, ze Kafr si ho dava na bolestivou ms.

lucija
28. črc 2011

@barakara aha, já myslela, že Ty 🙂

lucija
28. črc 2011

Už jsem si uvařila kontryhel.....a přemýšlím....myslíte, že se ochucením bylinkového čaje (cukr a citronka) nějak snižujou účinky těch bylinek? 😕