• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky po třicítce, přidejte se.

24. dubna 2013 
@lucija může být účinek snížený, doporučuje se nesladit, nebo spíš medem...ale zase záleží kolik cukru dáváš, pokud to není několik kostek :grinning: , tak to až takový vliv nemá
28. črc 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdyz sem chodila na tu akupunkturu tak sem dostavala k tomu bylinky a babka rikala, sladit pouze medem jinak se snizuje ucinek.
28. črc 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak díky. No já na hrnek dávám lžičku a půl. Já myslela spíš ta citronka. Ok, příště med :wink:
28. črc 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija no ja bych predpokladala, ze citronka moc prirodni neni takze kdyz uz tak citron.....ale presne fakt nevim.
28. črc 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, med je nejlepší, já takřka nesladím, ale když už mám chuť, tak vždy med, cukr používám jen na pečení a zavařování
28. črc 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara
@svatule dám na vás, koupím citrony a med máme, jen budu muset tajně před Šímou, řval by, že mu ho žeru :grinning: Jinak já zase sladký nejím. Ani buchty, ani čokošky, prostě nic. Já jsem spíš na to maso :dizzy_face:
28. črc 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara jdeme 9.8., takže necelých 14 dní :sunglasses: :sunglasses:
@lucija
@barakara já jak vás čtu, tak doufám, že tohle nebudu muset už nikdy řešit :pensive: :pensive: Doufám, že všechno dobře dopadne a budeme mít dvě krásný zdravý děti a tahle kapitola bude za mnou :pensive: :sweat_smile: Ty nervy jsou strašný :frowning2: :frowning2:
28. črc 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hola holky :slight_smile:
Vítám nové snažilky a přeju brzké těhu :wink:
my se před chvílí vrátili s manžou z CARU a jako jak jsem předpokládala,jsem plná nadějí a optimismu :grinning: mudr mě dělala utz a prej ovu byla a folík pěkně prasknul,takže mám radost.Prolaktin mám už konečně v pořádku,cytolog.taky ok.takže zítra jdu znovu na krev,na podrobnější HP profil(v centrech toho zkoumaj víc),no a rozhodli jsme se,že rovnou zkusíme v srpnu první IUI,takže jsem dostala Clostilbegyt a celej proces od 1DC může začít :wink: bude nás to stát 2000Kč,což jde.a hlavně mám radost,že se ledy pohnuli :slight_smile:
28. črc 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija nene,to není bulík....mám chovku Amerických stafordů.... :wink:
28. črc 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 super zprávy, hlavně, že tělo funguje jak má :slight_smile: a brzy z tebe bude těhule :wink:
28. črc 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 ahoj tak to je super to zni vsechno celkem optimisticky.
Koukam ze do toho jdete rovnou po hlave :grinning: to je dobre neni na co cekat ze jo

@majka12 to se ti nedivim je to des bes. Taky uz nechci ty nervy a chci zdravy miminko ted hned :grinning: stacilo by to tehotenstvi pro zacatek....
28. črc 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 Tak paráda, vítám Tě v Clostilkách :wink: Určitě Budeš brzy těhule, to je jasný :wink:
@baboo Já jsem se pak zakoukala, že nemá klabonos, ale nebylo to moc vidět :slight_smile: Já mám jednu bulinu doma :slight_smile: Hoď mi odkaz na Tvou chovku, okouknu Ti ji :wink: :grinning:
28. črc 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barakara souhlasím, taky by mi zatím stačilo těhotenství a pak už nic takového neporžívat :dizzy_face:
28. črc 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija celkem chápu tvou depku, moje ségra teď nechtíc otěhotněla a já se stavím na hlavu a prd....
včera jsem s dcerou lítala po krámech a v dětským jsem neodolala a koupila nádherný bodýčko....doufám,že ho budu mít komu dát, mladá mi řekla, že jsem fakt střelená a prej ho přinejhorším schováme pro její děti :sweat_smile:
Nejhorší je, že manža má hroznej odpor k doktorům a bojím se, že když to fakt delší dobu nepůjde, nedostanu ho nikam.... :confounded:
28. črc 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. črc 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baboo no já jsem ráda, že ten můj šel na spermio, ale jakmile nás budou posílat někam do Car tak je to v prd.. To neklapne. A to už mudra o tom pletla něco na podzim :confounded: Jdu kouknout na chovku. :wink:
28. črc 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svatule no snad funguje,zatím mě teda spíš zlobí :angry: :slight_smile:
@barakara přesně,není na co čekat!!!Vždyť mě bude v září 31 a ráda bych 2 děti,tak už prostě skok přímo po hlavě :grinning:
@lucija děkuju,může se při Clostíků pít? :confused: :grinning: :grinning: jinak takovou depku,co máš jsem měla minulej cyklus a naprosto Tě chápu! :pensive:
28. črc 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija nooo,já mám dceru s prvním manželem a jak jen naťuknu, že by třeba nemuselo u něj být všechno OK, tak vyskočí jak čert z krabičky a už se vidím, jak ho táhnu na spermio..... :angry:
28. črc 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baboo jee to sou pekny stenatka!

@lera1 jj ten vek je pro me taky strasak, ja sem jeste celkem v poho oproti manzelovi tomu tahne na 40.
Hele aby vam z toho pak nevylezly dvojicky :grinning: u toho IUI to hrozi? nekdy si rikam, ze by me to snad ani nevadilo, aspon by to bylo sfoukly jednim stouchem.
28. črc 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 jj, já vím, pamatuji si to :pensive: Hele, pít...asi tak normálně jo, bereš ho jen pět dní, ne? :wink: :grinning:
@baboo krásný hafany máš, kolik se pohybuje cena za štěně? Stejně jak u bulíků?
28. črc 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija díky, jsou to moji miláškové :dizzy_face: ceny jsou různý podle toho z jakýho jsou krytí, jaká barva atd.....v rozmezí 10 000,- - 18 000,- Kč.
@bakara děkuju, zrovna mi dva devastujou v kuchyni lopatku na smetí :grinning:
28. črc 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baboo Takže jak u bulíků :slight_smile: My plánujeme krytí na srpen. Jestli teda madam bude hárat tak jak má. Bydlíme v bytě, tak to bude mazec, no ale snad to zvládneme :grinning:
28. črc 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baboo Jinak taky mám kluka s minulým partnerem. No tak uvidíme... Dneska mi řekl, ať se nebojím, že naděje umírá poslední :dizzy_face:
28. črc 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija jj, asi jako u bulíků. No,my měli jedny štěnda na podzim a od druhý fenky teď na jaře a další neeejdřív za rok....mám toho plný kecky a to máme barák a zahradu....v bytě to musí být masakr, ne?
28. črc 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucija mě ten můj dneska teda pěkně naštval, ještě že nemám ovu, to bych musela překousnout, takhle můžu v klidu trucovat :grinning: :grinning:
28. črc 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baboo já nevím, zatím jsme štěňata neměli :confused: Snad to zmáknem. Co to tam máš za ohrádku? Koukala jsem na rajčeti na vrh B. Bože jak jim koukaj ty jazíčky z pusinky, bych jim je ukousla asi :grinning: Nevím jak to přežiju mít doma štěňata bulíků. Asi jim ublížím ňuchňáním :dizzy_face:
28. črc 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baboo :grinning: :grinning: :grinning: to je mazec jak se nemůžeme ani pořádně zdravě naštvat a trucovat, co? :grinning:
28. črc 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucija pravda beru ho jen pár dní :grinning:
@barakara dvojičky taky beru :wink:
28. črc 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lera1 :grinning: Já už bych je snad brala taky :grinning: :dizzy_face:
28. črc 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, jdem se oblíkat a jdem se Šímou na jedno dvě, abych měla klidnější večer :sunglasses: Tak páááá
28. črc 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek