Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

svatule
28. črc 2011

@lucija může být účinek snížený, doporučuje se nesladit, nebo spíš medem...ale zase záleží kolik cukru dáváš, pokud to není několik kostek 😀 , tak to až takový vliv nemá

barakara
28. črc 2011

no kdyz sem chodila na tu akupunkturu tak sem dostavala k tomu bylinky a babka rikala, sladit pouze medem jinak se snizuje ucinek.

lucija
28. črc 2011

Aha, tak díky. No já na hrnek dávám lžičku a půl. Já myslela spíš ta citronka. Ok, příště med 😉

barakara
28. črc 2011

@lucija no ja bych predpokladala, ze citronka moc prirodni neni takze kdyz uz tak citron.....ale presne fakt nevim.

svatule
28. črc 2011

jj, med je nejlepší, já takřka nesladím, ale když už mám chuť, tak vždy med, cukr používám jen na pečení a zavařování

lucija
28. črc 2011

@barakara
@svatule dám na vás, koupím citrony a med máme, jen budu muset tajně před Šímou, řval by, že mu ho žeru 😀 Jinak já zase sladký nejím. Ani buchty, ani čokošky, prostě nic. Já jsem spíš na to maso 😵

majka12
28. črc 2011

@barakara jdeme 9.8., takže necelých 14 dní 😎 😎
@lucija
@barakara já jak vás čtu, tak doufám, že tohle nebudu muset už nikdy řešit 😔 😔 Doufám, že všechno dobře dopadne a budeme mít dvě krásný zdravý děti a tahle kapitola bude za mnou 😔 😅 Ty nervy jsou strašný ☹ ☹

lera1
28. črc 2011

Hola holky 🙂
Vítám nové snažilky a přeju brzké těhu 😉
my se před chvílí vrátili s manžou z CARU a jako jak jsem předpokládala,jsem plná nadějí a optimismu 😀 mudr mě dělala utz a prej ovu byla a folík pěkně prasknul,takže mám radost.Prolaktin mám už konečně v pořádku,cytolog.taky ok.takže zítra jdu znovu na krev,na podrobnější HP profil(v centrech toho zkoumaj víc),no a rozhodli jsme se,že rovnou zkusíme v srpnu první IUI,takže jsem dostala Clostilbegyt a celej proces od 1DC může začít 😉 bude nás to stát 2000Kč,což jde.a hlavně mám radost,že se ledy pohnuli 🙂

baboo
28. črc 2011

@lucija nene,to není bulík....mám chovku Amerických stafordů.... 😉

svatule
28. črc 2011

@lera1 super zprávy, hlavně, že tělo funguje jak má 🙂 a brzy z tebe bude těhule 😉

barakara
28. črc 2011

@lera1 ahoj tak to je super to zni vsechno celkem optimisticky.
Koukam ze do toho jdete rovnou po hlave 😀 to je dobre neni na co cekat ze jo

@majka12 to se ti nedivim je to des bes. Taky uz nechci ty nervy a chci zdravy miminko ted hned 😀 stacilo by to tehotenstvi pro zacatek....

lucija
28. črc 2011

@lera1 Tak paráda, vítám Tě v Clostilkách 😉 Určitě Budeš brzy těhule, to je jasný 😉
@baboo Já jsem se pak zakoukala, že nemá klabonos, ale nebylo to moc vidět 🙂 Já mám jednu bulinu doma 🙂 Hoď mi odkaz na Tvou chovku, okouknu Ti ji 😉 😀

lucija
28. črc 2011

@barakara souhlasím, taky by mi zatím stačilo těhotenství a pak už nic takového neporžívat 😵

baboo
28. črc 2011

@lucija celkem chápu tvou depku, moje ségra teď nechtíc otěhotněla a já se stavím na hlavu a prd....
včera jsem s dcerou lítala po krámech a v dětským jsem neodolala a koupila nádherný bodýčko....doufám,že ho budu mít komu dát, mladá mi řekla, že jsem fakt střelená a prej ho přinejhorším schováme pro její děti 😅
Nejhorší je, že manža má hroznej odpor k doktorům a bojím se, že když to fakt delší dobu nepůjde, nedostanu ho nikam.... 😖

lucija
28. črc 2011

@baboo no já jsem ráda, že ten můj šel na spermio, ale jakmile nás budou posílat někam do Car tak je to v prd.. To neklapne. A to už mudra o tom pletla něco na podzim 😖 Jdu kouknout na chovku. 😉

lera1
28. črc 2011

@svatule no snad funguje,zatím mě teda spíš zlobí 😠 🙂
@barakara přesně,není na co čekat!!!Vždyť mě bude v září 31 a ráda bych 2 děti,tak už prostě skok přímo po hlavě 😀
@lucija děkuju,může se při Clostíků pít? 😕 😀 😀 jinak takovou depku,co máš jsem měla minulej cyklus a naprosto Tě chápu! 😔

baboo
28. črc 2011

@lucija nooo,já mám dceru s prvním manželem a jak jen naťuknu, že by třeba nemuselo u něj být všechno OK, tak vyskočí jak čert z krabičky a už se vidím, jak ho táhnu na spermio..... 😠

barakara
28. črc 2011

@baboo jee to sou pekny stenatka!

@lera1 jj ten vek je pro me taky strasak, ja sem jeste celkem v poho oproti manzelovi tomu tahne na 40.
Hele aby vam z toho pak nevylezly dvojicky 😀 u toho IUI to hrozi? nekdy si rikam, ze by me to snad ani nevadilo, aspon by to bylo sfoukly jednim stouchem.

lucija
28. črc 2011

@lera1 jj, já vím, pamatuji si to 😔 Hele, pít...asi tak normálně jo, bereš ho jen pět dní, ne? 😉 😀
@baboo krásný hafany máš, kolik se pohybuje cena za štěně? Stejně jak u bulíků?

baboo
28. črc 2011

@lucija díky, jsou to moji miláškové 😵 ceny jsou různý podle toho z jakýho jsou krytí, jaká barva atd.....v rozmezí 10 000,- - 18 000,- Kč.
@bakara děkuju, zrovna mi dva devastujou v kuchyni lopatku na smetí 😀

lucija
28. črc 2011

@baboo Takže jak u bulíků 🙂 My plánujeme krytí na srpen. Jestli teda madam bude hárat tak jak má. Bydlíme v bytě, tak to bude mazec, no ale snad to zvládneme 😀

lucija
28. črc 2011

@baboo Jinak taky mám kluka s minulým partnerem. No tak uvidíme... Dneska mi řekl, ať se nebojím, že naděje umírá poslední 😵

baboo
28. črc 2011

@lucija jj, asi jako u bulíků. No,my měli jedny štěnda na podzim a od druhý fenky teď na jaře a další neeejdřív za rok....mám toho plný kecky a to máme barák a zahradu....v bytě to musí být masakr, ne?

baboo
28. črc 2011

@lucija mě ten můj dneska teda pěkně naštval, ještě že nemám ovu, to bych musela překousnout, takhle můžu v klidu trucovat 😀 😀

lucija
28. črc 2011

@baboo já nevím, zatím jsme štěňata neměli 😕 Snad to zmáknem. Co to tam máš za ohrádku? Koukala jsem na rajčeti na vrh B. Bože jak jim koukaj ty jazíčky z pusinky, bych jim je ukousla asi 😀 Nevím jak to přežiju mít doma štěňata bulíků. Asi jim ublížím ňuchňáním 😵

lucija
28. črc 2011

@baboo 😀 😀 😀 to je mazec jak se nemůžeme ani pořádně zdravě naštvat a trucovat, co? 😀

lera1
28. črc 2011

@lucija pravda beru ho jen pár dní 😀
@barakara dvojičky taky beru 😉

lucija
28. črc 2011

@lera1 😀 Já už bych je snad brala taky 😀 😵

lucija
28. črc 2011

No nic, jdem se oblíkat a jdem se Šímou na jedno dvě, abych měla klidnější večer 😎 Tak páááá