Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

kocka5
18. srp 2011

Hojte baby😀, neklesejte na mysli. 😀
@bakara minulý měsíc jsem si taky dala pauzu s koníkem. Měla jsem to jako ty, od dubna jsem byla napuchlá jako žába ....bolest břicha jak hovado.....jsem byla úplně znechucená......jak jsem předtím psala...... nechápala jsem jak z 30 denního cyklu se stane 48denní. Ale zdá se, že už se to samo nějak začíná spravovat. Já jsem v klidu .....dala jsem si termín, že v lednu s tím něco začnu dělat. V říjnu bych měla jít na gyndu....tak uvidím.... poptám se.

Jen MM pořád něco říká o tom, že budeme mít jedináčka..... strašně pospíchá na 2 dítě. Myslí si, mám pocit, že to nějak oddaluji schválně😀

barakara
18. srp 2011

@janinek nemyslim si, ze jedna kontrola v cr to taky vyresi. Zatim mam tady v UK zkusenosti dobry. Ja sem to tu uz psala mame zazadano do nemocnice a az se vratime z dovci a CR tak mame prvni schuzku.
Predpokladam, ze nam tam poradej co a jak, tam gynekologove sou.
Do ty doby to nechci nijak hrotit uz tak sem z toho celkem na nervy 🙂

@kocka5 48dni je taky dobry, no kouma vsechny se tu potykame s peknejma zalezitostma 🙂
tak drzim palce!

svatule
19. srp 2011

Ahoj holky, tak je na pár dní konečně léto, aspoň, že tak, zítra nás čeká svatba, pro jistotu jsem dělala test, negativní, tak uvidíme, jak to dopadne, strašně mě bolí nad jizvou po CS, tak jestli se to chystá ms...je mi jen divné, že to je zatím od porodu poprvé. Jinak nic nového.

@barakara ty se drž, dej si pivko, vínko, prostě cokoli ještě teď můžeš 😉

a co majka? snad vše ok, už se ukázala stydlínka? 🙂

majka12
19. srp 2011

@barakara aj ta krajta už zase ☹ ☹ ☹ To je už vážně hodně divný 😖 😖
@svatule díky za optání 😉 Až na ten tlak to je dobré. Nízký tlak je nahouby, páč z toho mě hodně bolí ta hlava a mám stavy na omdlení. Motám se teda míň od té doby, co každé ráno piju kafe. Hlava pořád naprd tak 3x do týdne. 😠 😠 A stydlínka se snad ukáže ve středu 😉 😉 Manžel má v sobotu příští narozky a docela bych byla ráda, abychom už věděli co to čekáme, tak snad to vyjde 😎 😎 A taky doufám, že holčičce za těch 14 dní nenarostl pindík 😀 😀

zajda007
22. srp 2011

Konečně jsem se sem dostala🙂) Přibrala jsem si další práci a nějak teď nestíhám. Ale prašule jsou prostě potřeba, máme rozdělaný barák a něco našetřit. A taky se lípo odchází na mateřskou jako zaměstnanec 😵
Jsem si naivně myslela, že otěhotním raz dva a ono nic. Kolem mě to těhotní hned první cyklus po vysazení pilulí a já nic 😠 Však to znáte...
Minulý víkend jsem měla ovulaci, tak uvidíme, co tentokrát. Ale moc šancí tomu nedávám. Díky práci teď ani nemám čas nad tím přemýšlet.
V půlce září odjíždíme na 14 dní do Chorvatska. A zrovna mi tam vychází ms. Tak nevím jestli ji nějak oddálit nebo začít brát na měsíc pilule. Co mi poradíte?

majka12
23. srp 2011

@zajda007 ahojky, no penízky jsou potřeba, to je jasný 😔 Hele mě taky říkala jedna známá, že podle postavy, kterou mám ryze ženskou otěhotním určitě jedna dvě, že to je jasný 😝 😝 😝 Já bych teda zašla za dr. a snad je nějaká injekce nebo prášky na oddálení ms. Do prášků bych asi nešla 😖 😅

kocka5
23. srp 2011

Hojte, dnes mám dovču...na celý jeden den.....sama pro sebe....... zatím peru😀
@zajda007 ....já bych pilule ani injekce nebrala...vždy jsem to zvládla s tampaxem...... 😎

zajda007
23. srp 2011

@kocka5 Nad touto variantou jsem taky přemýšlela. Mám strach, aby mě injekce nebo prášky nerozhodily ještě víc než jsem.

@majka12 Taky mám postavu ryze ženskou 😉 a taky jsem slýchávala, že otěhotněmí raz dva. A ono už čtvrtý měsíc a nic 😅

fouckova
23. srp 2011

🙂

kocka5
23. srp 2011

@zajda007 přesně..... chemie je na prd. Já byla minulý týden v termálu.....v den odjezdu to přišlo...... ale přežila jsem to.
😉

😉

majka12
24. srp 2011

Ahojky 😎

tak náše baby se dneska ukázalo v plné kráse a ze stydlínky je STYDLÍNEK 😀 😀 😀 Naprosto ukázkový kluk jako buk je to. 😎 😎 Musím říct, že pocit zklamání se nedostavil, naopak jsem v naprosté euforii. 😵 😵

lera1
24. srp 2011

@majka12 no tak to je nádhera!!!Vlastně je to ve finále jedno jestli kluk nebo holka,ne?Hlavně zdravej jako buk aby byl 😉 Jméno už máte?

majka12
24. srp 2011

@lera1 to víš , že je to jedno. 😎 😎 Chceme jméno Denis 😵 😵 Už vidím, jak zase zklidíme od příbuzenstva kritiku jako u Maxe. 😔 😝 😝

lera1
24. srp 2011

@majka12 Denis a Max,to jde dohromady a mě se to líbí 😉

majka12
24. srp 2011

@lera1 no naše okolí si spíš představuje jména typu Tomáš, František, Honzík apod. 😔 Tím spíš, že máme hodně české přijmení. 😖 Bohužel teda pro dnešek už nemám náladu cokoliv někomu oznamovat, protože mě zase naprosto dostalo příbuzenstvo, které mě lituje, že je to druhý klouček a že je to teda škoda ale co se dá dělat. 😝 😝 😝 Už i slzu jsem uronila, protože mě to teda ta reakce dost zamrzela. 😔

lera1
24. srp 2011

@majka12 ježiš,to miluju!!!To je přece jedno,jestli kluk nebo holka!!!!Co furt maj všichni s tim párečkem?Klid,hlavně že jsi zdravá,ty i Denísek a na hloupý reakce se vyprdni 😉

majka12
24. srp 2011

@lera1 tak jak vidíš, blbý kecy nás budou provázet asi pořád - ve snažení i v těhu 😝 😝 😝

majka12
24. srp 2011

@lera1 a co vůbec vy? Jak pokračujete? Byla jsi na IUI? 😕

lera1
24. srp 2011

@majka12 no jo,tomu se nejde vyhnout 😒 a až se Denísek narodí,všichni z něj budou poprděný a budou říkat,jak je dobře že máte jeho a ne nějakou holku 😀

lera1
24. srp 2011

@majka12 jj,v sobotu byl náš den D 😉 😵

majka12
24. srp 2011

@lera1 přesně tak. 😉 Já jsem to možná někde ve skrytu duše tušila, protože když nám řekli minule tu holku, tak jako dobrý, ale dneska jsem byla fakt nadšená a šťastná, když mi řekla dr. že je to kluk. 😅 😅 A taky jsem měla problém si tu holčičku pořád představit a ty holčičí věci mi moc nešly, za to kluka jsem viděla hned. 😅

majka12
24. srp 2011

@lera1 takže teď jsi zase v čekací fázi 😉 No tak to držím palce 😵 😵 Bereš nějaký léky nebo to nechávají na přírodě?

lera1
24. srp 2011

@majka12 jj,zase čekám 😀 začla jsem Clostíkem,pak Pregnyl a teď beru Utrouš 😉

majka12
24. srp 2011

@lera1 a stimulace dobrý? Dobře se to vyvíjelo? 😕 A po Utroši je ti dobře? Mě po něm bylo zle 😖

lera1
24. srp 2011

@majka12 jj,měla jsem 2 dny před IUI 2 folíky každej 20mm,takže ještě určo malinko poporostli 😉 utroš zavádim,takže asi to má na mě dobrý vliv 😉

beritek
24. srp 2011

Ahoj všichni!
Jaké jsou novinky? Někdo čerstvě těhotný? (No "čerstvě"... moc jsem tu od té revize nebyla..a to už bude přes měsíc.. 🙂 )
Mé tělo se už ráčilo dát dohromady a přemýšlíme nad dalším pokusem...
@lera Držím pěsti! Mně ten Utrogestan pomohl!🙂 Ale teď si vzpomínám, že jsem ho měla začít brát až asi 4.den po IUI - tobě ho dali hned poIUI??
@barakara Úplně se vidím. Mě se to stalo 4x. Pozitivní test - a pak nic. ☹ Moc a moc držím palce! (Doktor v CARu říkal jediné-vydržet, klid a Utrogestan... Jinak prý nejsou schopni to v takhle raném stádiu ovlivnit).

lera1
24. srp 2011

@beritek ahojky 😉 Děkuju 😉 já ho začala brát druhý den ráno 🙂

majka12
24. srp 2011

@lera1 to je hezká velikost folíků 😵 😵 😵 Držím palce 😉 😉

lucija
25. srp 2011

Nazdárek 🙂
@majka12 Maji, gratuluji ke chlapečkovi 😵 A na blbý kecy se vyprdni 😠
@lera1 Ty jo, tak držím palce ať to vyjde 😵 Já dneska začínám 4tý cyklus, začínám clostil brát už 3DC a zvýšili mi dávku na dvě tablety a tento měsíc mi chce píchnout i pregnyl. Tak uvidíme.....vidíš...měla bych se objednat na UTZ.
@barakara to je pech ☹ snad přijdou na to, co s Tebou. Moc držím palečky 😉

svatule
26. srp 2011

@majka12 moc gratuluji k chlapečkovi a vidím, že se mi zase potvrzuje teorie, že jiné těhotenství, než první, je stejné pohlaví 😵 😵 ale hlavně ať jste zdraví!

@lera1 držím pěsti, ať to dopadne!
no a jinak my se vrátili z chalupy, malá stojí, sedí sama, lozí jak drak, tak to je teď náročné, zítra jdu do práce a pak mám skoro 3 týdny pracovní. Čekám ms, tak uvidíme, kdy dorazí