Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

zaneta_
10. zář 2011

@barakara děkuji za přivítání a za pozitivní odpověď. Kdyby mi aspoň někdo řekl, co se to v mém těle děje.... Jsem z toho akorát celá smutná. Snad se už brzy "nakopnu" a bude líp.

zaneta_
10. zář 2011

@berticka Přesně, jak říkáš. Až teď, když chci mít dítě, tak zjišťuju, co to je vlastně zač a co to po vysazení udělá s tělem (ne u každé ženy). HA jsem brala taky 11 let, možná 12. Sice se dvěma přestávkama, ale ty byly vždy jen pár měsíců. A fakt jsem si libovala, jak je to fajn, jakmám pravidelný cyklus bez bolestí, parádička. Kdežto teď...

majka12
11. zář 2011

Ahoj holky 🙂
nějak nám to tu usíná, ale po těch neúspěších se ani nedivím, že se nechce psát. 😔 😢 😢 U nás je všechno dobré a až pořád na ty bolesti hlavy je mi celkem dobře. Už mám pořádný buben a teda musíme s Maxíkem trénovat chování k miminku, páč jinak to bude boj o přežití 😅 😝 😝 Ale to předbíhám a třeba se to ještě změní než se mimi narodí. 😉

@zaneta_ @berticka já už nechci HA ani vidět 😠 😠 A to že už další dítě neplánujeme, tak chci zvolit jinou antiko ale tohle svinstvo už ne. 😖 😖 Taky jsem měla dost problémů díky ní a s klidným srdcem jí brala 13 let 😝 😝

zaneta_
11. zář 2011

@majka12 Já bych ráda psala něco pěkného a pozitivního, ale pořád jen špiním (3.den), ještě mě trochu bolí prsa a přitom menzes nepřichází. Už mě to štveeeee. Já chci pravidelný cykluuuus, ať se můžeme normálně snažit.... chjo. Už mi z toho hrabčí nebo co. A kdyže máš termín, majka12? A kdo je Maxík? Odpusť, že se tak hloupě ptám, ale nemám vše přečtené... 🙂

kocka5
11. zář 2011

hojte,
@zaneta pravidelný cyklus nepotřebuji.....stačí mi se ráno probudit těhotná...... Mimochodem Max je Majčin syn. 😀

zítra budu 1dc..... a začnu počítat dny 🙂 vstříc lepším zítřkům 😎

svatule
12. zář 2011

ahojky všem, taky jsem už rozhodnutá, že po dětech do HA nejdu, ještě nevím, jak to vyřešíme, ale prášky už teda polykat nebudu 🙂 Navíc po porodu to mám nějaké rozhozené, už ani nepočítám dny cyklu, kdy má dotrazit ms... tak ani pořádně už nevím 😀

majka12
12. zář 2011

@zaneta_ Maxík je můj první syn 😉 Kuk do pasu 😎
@kocka5 to už víš jo že ms dorazí? 😕 😕
@svatule já asi půjdu do Mireny 😔 Ještě uvidím.

svatule
12. zář 2011

@majka12 o té jsem taky uvažovala, musím se poptat mezi kámoškama co ji mají, jak jsou spokojené, sice taky obsahuje hormony, ale pořád je to lepší, než prášky. Já je brala cca 10 let v kuse a první asi 3 měsíce po vysazení jsem ani neměla ovulaci

majka12
12. zář 2011

@svatule já ty pvní měsíce jakš takš, ale pak čím dál horší přes rok 😝 😝 Po porodu jsem pak měla sice delší cykly (33), ale krásně pravidelný s ovulkou 😉 Ona ta Mirena má sice nějaké hormony, ale snad to není tolik. Taky budu muset načerpat ještě informace. 😔

svatule
12. zář 2011

@majka12 taky musím pozjišťovat, jak jsou kámošky spokojené, na měření BT jsem líná, tak ta mirena vypadá schůdně
😉

kocka5
12. zář 2011

@majka12 jj, průvodní jevy...... 😉

Tak ženy tento měsíc by to šlo......😀
Mám rýmu jak prase a i Jaris je nemocen.....výborné..... Tento ¨měsíc jsem se rozhodla o přesné počítání dnů do ovulky.....o5 🙂 ..... snad to klapne.....

zaneta_
12. zář 2011

@kocka5 @majka 12 Jsem trouba - pardon holky, zahleděná do sebe nevidím tak jednoduché věci, jako info v pasu 😎 Omlouvám seeee. No to víš, kocko5, že taky bych raději brala být těhotná. Ale tak ms přišla, takže dnes 1DC a jak píšeš - taktéž budu počítat a dělat ovu testy.... držím Ti palce!

majka12
13. zář 2011

@zaneta_ to je v pohodě 😉 😵 😵 Přeju hodně štěstí, ať to vyjde co nejdřív 😉

svatule
13. zář 2011

tak holky, tento týden pracovní a čeká mě ještě i poslední týden v září, pak se to asi na měsíc trochu uklidní, uvidíme... ale nestěžuji si, aspoň mám změnu s malou, akorát doma je to jak v tanku...nestíhám uklízet, ještě max žehlení 🙂
jinak jsem ráda, že je pořád slušné počasí, klidně celý podzim takto!

barakara
13. zář 2011

@kocka5 rymu mam taky ale silenou, smrkam v podstate 24hodin denne 🙂

jinak holky hlasim, ze to opet tento mesic nevyslo takze jdeme uz do 15. mesice. Takze ani mesic bez prace a naprostyho relaxu nepomohl. Fakt nevim v cem je zadrhel a to sme se snazili o sto sest.
Tak se ted soustredim na zkousky a 3.rijna zajdem do toho Caru.

lera1
13. zář 2011

@barakara chjo 😒 to je mě líto 😔 ale jedeme v tom spolu,já jdu 14.10.na tu transku(transvaginální hydrolaparoskopie)tak pak se uvidí co a jak dál.Takže tenhle měsíc vypouštim krom sexíku uplně vše,po zákroku nebudem moc 3 týdny,tak říjen bude 100%v prčicích.3.10.jdete do caru v Anglii?Jinak my už byli i na genetice(na výsledky čekáme) a já si nechala nabrat reprodukční potencionál a ok,tak uf uf 😉

barakara
13. zář 2011

@lera1 ja myslela, ze jdete 14.9. nejak sem to popletla.
tak aspon ze to ostatni u Vas hybe🙂 drzim palce na tu genetiku, dej pak vedet vysledky. Reprodukcni potencional se dela jak? To sou vsechno veci, clovek aby si to zacal psat do notysku co ma vsechno za sebou 😀

My vypustili tenhle mesic vsechno, ani sem nevedela kdy byla ovu a stejne nic, uz fakt propadam skepsi.

barakara
13. zář 2011

@lera1 jo ten CAR je v Anglii. Jdu tam hned prvni den po dovce tak budou mit v praci radost, urcite to nebude na hodku🙂

lera1
14. zář 2011

@barakara ten reprod.pot.se dělá z krve 😉 jinak tenhle měsíc taky prdim na vše a naděje si nedělám ani omylem(z toho už jsem vyrostla 😀 )no a přesně za mesíc zas budu chytřejší 😉

kocka5
14. zář 2011

@barakara já rýmu už nemám ...kleslo mi to na hlasivky☹.

svatule
20. zář 2011

Ahoj holky, tak po delší době mám chviličku. Naše hlavní novina je, že čekáme miminko 😵 Dnes jsem byla u dr, je to potvrzené, jsem 7+5tt, vše v pořádku, akorát mě teda docela vystrašila s tím, že to je brzy po císaři...ale když jsem se na to ptala zase jiných dr, tak prý po půl roce to už problém není, tak uvidíme, nemám zvedat nic těžkého a snad to vše bude ok! Příští týden to chceme oznámit rodině, v pondělí jdu na krev a objednat se na genetiku, tak snad vše bude probíhat v pořádku.
A co jinak nového? Co majka a těhotenství? A jak holky v caru? Snad vše ok.

majka12
21. zář 2011

Ahojky 😉

u nás žádné novinky, snad jen že Maxík jezdí na motorce jako drak a já za ním lítám což v šestým měsíci nic moc 😅 😵 😵 Břicho už mám pořádný, jinak i ta hlava celkem ujde a jinak je mi fajn. Miminko je zdravé, takže co víc si přát 😎 😎
@svatule moc gratuluju 😵 😵 😵 Tak hlavně ať je všechno dobré a netrápí tě moc těhu neduhy 😉

svatule
21. zář 2011

@majka12 díky moc, hlavně ať dopadne genetika ok, jinak je mi fajn, jen mírné nevolnosti a žravka. Dr mi řekla, že bych neměla moc přibrat, kvůli té jizvě, tak snad to zvládnu, ale nevím, nevím, u malé jsem přibrala 13 kg, to snad nepřekročím.
Je to asi záhul, co s tím břichem, trochu se toho děsím...ale zvládnout se to musí. Tento týden mám volno, tak si to užívám, ale čeká mě pracovní víkend a příští týden, snad to zvládnu 🙂

majka12
21. zář 2011

@svatule no tak přes den prostě jedu jak fretka a tak nějak nemám moc čas myslet na to, že mám břicho, ale večer se mi to vrátí i s úrokama a sotva lezu a nemůžu se ani narovnat 😠 😝 😝 Už se budu muset trochu šetřit. 😔 To zvládneš nepřibrat 😉 On ti to strach nedovolí 😅 A jizva to vydrží neboj. 😉

svatule
21. zář 2011

@majka12 no ty večery to musí být kruté, to chápu 😔 😔 tak opatrně, jenže s tak malým prcek je to těžké, mě dr taky říkala, že nemám nic zvedat, ale jaksi malou musím, že... 😉
No do práce si asi budu chodit odpočinout 😎 a koupání přebírá raději manžel, koupal třeba ob den, tak ted bude každý den 🙂
A jak s kočárkem, řešila jsi to nějak?

majka12
21. zář 2011

@svatule no spíš se už teď děsím jak budu zase v noci vstávát na kojení 😀 😀 Už jsem si zvykla na spaní celou noc 😀 Kočárek mám vyřešený, protože jsem dostala od kamarádky zadarmo kočár po dvojčatech a každá sedačka se polohuje zvlášť, takže Maxík budu ve sporťáku a mimčo normálně ve vložné tašce 😉

svatule
21. zář 2011

@majka12 tak to máš super s kočárem, já asi někde na bazaru pohledám, rozhodím sítě, tak snad něco najdu. S tím spaním to je fakt, taky už cca 5 měsíců spím takřka každou noc celou 🙂 no ještě mám dost času se psychicky připravit.... 😉

majka12
21. zář 2011

@svatule já si každou noc říkám ještě mám čas a můžu spát a pak se třeba vzbudím a řeknu si ježiš teď budu třeba vzhůru hodinu a je mi z toho úplně nanic 😅 😀

svatule
21. zář 2011

@majka12 😀 😀 třeba bude spinkat hned celou noc

majka12
21. zář 2011

@svatule 😀 😀 no to určitě 😀 😀 Tak naivní nejsem 😅