Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

svatule
22. zář 2011

@majka12 😀 😀 jj, ta naivita mě taky přešla cca týden po narození Elinky 😉

barakara
22. zář 2011

@svatule velka gratulace!!!to je uzasna novina.
ja zatim teda stale nic, ale dnes jsme byli s manzeleme na soukrome klinice v Teplicich a mozna zkusime IUI jestli to stihnem s ovulaci a odjezdem zpet do UK. V pondeli jdu na ultrazvuk a podiva se na me.

jinak se stale ucim na zkousku, jdu tam v sobotu a pak mam jeste tyden volna a zas hura do prace.

svatule
22. zář 2011

@barakara díky moc za gratulaci!
to by bylo super, pokud byste stihli už tady IUI, naděje tam je docela vysoká, tak budu držet pěsti, ať to vyjde!
Co děláš za zkoušku? Já se naposledy učila před 2,5lety na atestaci a šla mi z toho hlava kolem, teď už "jen" navštěvuji semináře, ale s malou je to i tak náročné...

barakara
22. zář 2011

@svatule neni za co moc ti preju, uz sem z tyhle diskuze chytala depku🙂
no bylo by to fajn ale musi mi vyjit ta ovulka do 16DC jinak je to pase, uvidime.
Delam zk do komory architektu a prave to jak si rikala uz sem se 4 roky na nic neucila takze je to fakt legrace navic je to jen ze zakonu a to je pro me absolutne spanelska vesnice.
Atestace? Takze si doktorka? Promin, ze se tak debilne ptam ja co je mimo arch tak nejak nedavam🙂

svatule
22. zář 2011

@barakara jsem lékárnice, dělala jsem atestaci v lékárenství, chtěla jsem to mít hotové před mateřskou, je to docela pakárna, semináře, stáže, testy, zkoušky, ale naštěstí to mám za sebou. Architektura je krásný obor, pro mě to je zase vzdálené, ale líbí se mi, studovala jsem v Hradci a ten je úplně nádherný z tohohle hlediska. Tak budu držet pěsti i na zkoušky a hlavně na to IUI, snad to klapne do toho 16DC.

Jo a ty zákony to je fakt masakr, pořád novinky, taky to nemám ráda 🙂

barakara
22. zář 2011

@svatule jako moje segra🙂 lekarny miluju, to jak to tam hezky voni...a bavi me tam nakupovat.
jj Hradec je moc peknej, Kotera se tam vyradil.

dekuju za drzeni pesti dam vedet jak to dopadlo

svatule
23. zář 2011

@barakara to je sranda, mě se lékárny taky vždy líbily, mám svou práci ráda, akorát mě docela štve, jak to je momentálně zpolitizované téma, tak uvidíme, pokud se vše zadaří, tak se budu vracet za 2,5 roku na stálo, brigády nepočítám...

určitě dej vědět, jak jste dopadli, snad to bude dobré! 🙂

frapik
25. zář 2011

Ahoj děvčata, tak jsem jen chviličku pobyla mezi šťastnýma maminkama a už jsem opět mezi snažilkama (zamlklý potrat v 10tt a ve čtvrtek byla revize dělohy). ☹ Šlo o moje první těhotenství.

svatule
26. zář 2011

@frapik to je mi líto ☹ moc držím pěsti, aby se co nejrychleji zadařilo! Myslím, že stačí jen dodržet šestinedělí, nevím, jak vám radili.

barakara
26. zář 2011

@frapik ahoj vitam te tu, to je smutne ale treba se to podari hned zase.

Ja hlasim, ze sem zkousky neudelala asi se jim nelibilo, ze mam prevaznou cast praxe v Anglii, takze budu zkouset odvolat se. Za chvili jedem znovu do Teplic aby zjistil jestli pujde IUI.

svatule
26. zář 2011

@barakara to je klasika v naší republice, drží se zuby nehty starých postupů...tak držím pěsti ať vyjde odvolání.
A hlavně na to IUI, aby to vyšlo!

lukaterka
26. zář 2011

Ahoj děvčata. Ráda bych se k vám také přidala 🙂! Je mi 32 let a snažíme se o první miminko. Před dvěma měsíci na dovolené se nám to po prvním měsíci braní Clostíku povedlo,ale v 7 týdnu jsem měla samovolný potrat. Musela jsem dodržet šestinedělí bez sexu a teď přišla první normální menstruace,tak se hned začneme opět snažit. Nemusela jsem podstoupit revizi dělohy,tak se na to vrhneme hned 😀!

lera1
26. zář 2011

ahojky holky 😉
Vítám nové snažilky a přeju brzo na testu // 😉
@barakara to je děs!!!co z toho maj,že Ti to nedaj a pruděj?Jako škodolibost hadr! 😠 tak držim palečky aspoň s tim IUIčkem,ať to klapne 😉
@svatule moc gratuluju 😵 😵 😵

barakara
26. zář 2011

ahoj holky, takze v patek jdem na IUI, dostala jsem nejaky hormon, ktery si mam pichnout sama den pred tim a rano v osm se to provede mam radost a stoji to celkem 2300Kc takze to jde.

@lera1 ja ti nevim, asi se jim fakt nelibilo, ze mam praxi v UK, ale tak nic zatim to ke svemu povlan nepotrebuju, delala jsem to jen ze svy aktivity, ale skoda penez bylo to celkem drahy.
A co ty jak se drzite uzivas si mesic nereseni?🙂

svatule
26. zář 2011

@barakara to je super zpráva, držím pěsti 🙂

peela
26. zář 2011

Ahojky snazilkam,muzu se pridat?Me bude koncem zari 34.Snazime se poradne asi od brezna,nechtel pritel na vysetreni spermii.Ze sami se o to pokusime.Probehla dovca 3tydny o den se mrcha zpozdila uz jsem doufala a opet nic.V patek byla na preventivce,DR se ptal co novyho tak mu to rikam co a jak.Musi jit nato vysetreni,pak se bude dal resit co a jak.S chlapama je to horor,DR, rikal ze tam nemusi staci jen prinest sperma.Mate stim nekdo zkusenosti nez budu obvolavat a zjistovat co a jak.Do kdy muzu vzorek prinest,DR rikal ze staci vecer a rano prinest.Byl by pruser kdybych to prinesla pozdeji treba o dva dny?Me otazky dochazely az kdyz jsem odchazela z ambulance 😲 😲 uz pritele nato pomalu chystam ale je jak decko.Diky za odpovedi

lera1
26. zář 2011

@peela ahojky,no spermouši se musejí odevzdat do hodiny a udržovat se v tělesné teplotě,proto je to pohodlnější přímo v caru 😉

frapik
28. zář 2011

@lukaterka Přeji hodně štěstí! 🙂

lukaterka
28. zář 2011

@frapik Děkuji a tobě přeji totéž 🙂,měla jsi to ještě horší než já ☹! Na miminko myslím každý den,ale potřebovala bych to z té hlavy nějak vytěsnit,protože jsem se na to moc upla. Za týden přijde ovulka a snažení a já budu doufat že to vyjde 🙂.

peela
28. zář 2011

@lera1 Ahoj tak jsem ho objednala,mame prijit oba,pritel to jeste nevi ale tusi neco 😉 jeste mi budou volat jestli ten datum bude platit.Uz jsem si precetla cosi na netu,kez by jsme tam nemuseli ale uz to jinac nejde.Snad to dopadne vysledky pro nas oba dobre.

svatule
29. zář 2011

ahoj holky, vítám všechny nové příchozí a snad se brzy zadaří!
Včera bylo krásně, tak jsme si odpočinuli, jsme všichni trochu nachlazení, naštěstí to není nic vážného, ale otravuje to život. No a já začínám stříhat metr do screeningu, to čekání je děs 🙂

majka12
29. zář 2011

Ahojky 😉
@svatule ty stříháš metr do screeningu a já už skoro do porodu 😀 😀 😀 No to snad ještě ne, ale už se to teda blíží 😲
@peela my když jsme byli na tomhle vyšetření, tak jsme byli objednaní na nějaký čas a stačilo přinést sperma do ordinace, ale muselo to být do hodiny a držet v tělesné teplotě, takže jsme vzorek pořídili doma a hned jsem si dala zkumavku do podprdy a jeli jsme 😅 😅 Aby to vyšetření bylo k něčemu, tak to musí být opravdu čerstvý vzorek 😉 Zkoumá se pohyblivost,tvar a taky výdrž spermijek a kdyby jsi donesla vzorek za dva dny, tak už by byly všechny mrtvé 😔

svatule
29. zář 2011

@majka12 jj, letí top letí, ty už to máš za pár 🙂

peela
29. zář 2011

@majka12 ahoj diky za infa,sestra na gynde mi to taky rikala dat tam kde je telesny teplo do podprsenky.Cekam az mi zavola sestra s centra ze datum neplati 18.11.zatim nevola tak to snad plati.Mam zaneho vetsi nervy,je to pro chlapi hodne tezky.Zkusim se snim domluvit jestli chce doma a nebo az tam.I tak to bude horor milion kecu 😠

barakara
29. zář 2011

ahoj holky tak zitra rano jdem na to. Drzte mi palce 🙂

@peela to zvladne ten muj se taky cukal, ale bohuzel je to potreba a pak uz ten chlap vlastne nic moc nemusi delat 🙂

lera1
29. zář 2011

@barakara tak držim moc moc palce 😉 !!!!!!!!!!!!!!!!!

svatule
30. zář 2011

@barakara moc držím palce! 😉

lera1
1. říj 2011

@barakara tak jaký to bylo? 🙂 doufám,že vše proběhlo bezbolestně a ok 😉

barakara
1. říj 2011

@lera1 ahooj, no vse v pohode akorat ma manzel udajne liny spermie tak muze byt problem. Vubec to nebolelo, chvili sem si polezela a vecer sme to jeste pojistili jak doporucil doktor 🙂 ted jen cekat jako vzdy
co ty? za 14dni jdes na tu laparoskopii vid? Jak uzivas to krasny babi leto?

majka12
2. říj 2011

@barakara držím palce 😵 😵 Zase kdyby měl manžel nějak extra lenochy, tak by vám to ani neudělali ne? A navíc, však jsi otěhotněla už tolikrát, že v těch spermijkách problém zřejmě nebude 😉