Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

chrisula
19. led 2013

@bbrita imunologii vysetruji v praze docent Madar,take se tam chystame porad potracim

chrisula
19. led 2013

ahooj,je mi 33 let 1 dite uz mam ,o druhe se snazime ,ale potracim.musim na imunologii do Prahy,zda me telo to vzdy nevypudii

pinkpet
20. led 2013

Ahoj holky, můžu k vám? Je mi 35 let, mám 4letého chlapečka a teď jsme se rozhodli, že bysme druhé mimi.

chrisula
20. led 2013

@pinkpet tak at se vam to brzy podarii

krul
22. led 2013

Ahoj,i já jsem zde nová,je mi 31 a mám doma 2,5 letého rošťáka,který se zadařil zplodit hned první měsíc po vysazení HA,nyní od srpna 2012 neberu HA,ale zatim se nedaří 😒

hradkovka
1. únor 2013

@dckami Ahoj,my se také snažíme více jak rok,pak mi udělali odběry krve a zjistili hypofunkci štítné žlázy,tak jsem byla na endokrinologii a užívám už přes měsíc Letrox,a v pondělí jdu na kontrolní odběry a pak k doktorce,jsem zvědavá jaké budou výsledky.Máme už skoro 3 letého chlapečka.Letos mi bude 36 let.

hannyy
9. dub 2013

Holky nezoufejte pridejte se ke mne do soukrome skupiny Snazilky bez rozdilu veku a spolecne to dokazeme

iwuska19
24. dub 2013

@hannyy Ráda bych se přidala,ale nemůžu skupinu najít.....