Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

evamik
26. únor 2008

To je jasný, že neexistuje jeden recept - je to vyloženě osobností záležitost! Ale pro mě by třeba metoda mírného dlouhodobého nátlaku fakt nebyla! To by to dřív jeden z nás nepřežil! 😀 Moje kamarádka mírně dlouhodobě vyvíjí nátlak na svého přítele už 6 let - taky se bála, aby se nebloknul - zatím to vypadá tak, že se spíš brzy rozejdou... Tak to jen tak jako jiný příklad! 😉

bbrita
autor
26. únor 2008

evamik No, to je právě divný. Dr. mi řekl že si mám od 12DC dělat ovu testy. já mu řekla, že si měřím teploty. Tak mi řekl, že je to blbost, ať si dělám testy.... co dr. to názor. Já se teda měřím a dělám i testy. známá mi navrhla, že by se na mě podívala na UZ, jenže ona je na mateřský a může jen o víkendu, což mě se vůbec nemusí do ovu trefit... a Ty tam jdeš teda kdy?

campi
26. únor 2008

Evi: a ted si predstav, ze by na nej tenkrat zadupala, on by ji ustoupil, aby mel klid, meli dite a stejne se pak rozesli...

evamik
26. únor 2008

Bbrita, tak to mi vůbec neříkej!!! To je Tvůj gyn., nebo v nějakém CARu?!?! 😠 To Tě musí kontrolovat utz - 1) aby věděl, jestli to zabralo a 2) jestli se Ti nedělají cysty!!!! Zvl. když to bereš poprvý!
Campi: Tak tos mě teda uklidnila! Takže takhle ztratila 6 let, je jí 34 a je úplně na zhroucení! To snad lepší bejt "opuštěná" matka, ne?! A navíc si myslím, že prostě se má o věcech mluvit a dospělý lidi se snad dokážou rozhodnout, co chtějí... Takže já moc na takový to "hlavně opatrně, aby se nám chudáček nevyplašil" nevěřím!

bbrita
autor
26. únor 2008

tak to jsi mě trochu nastrašila. to teda budu muset zavolat tý známý a dohodnu se na tom UZ. jinak chodím zatím k norm. gynekologovi, sice do nemocnice, ale CAR to není. Taky mi to je divný, že mě vůbec nechce ten Dr. hlídat. Řekl mi, že prášky mám na 3 měsíce, a že když nic, tak ať pak přijdu... i s těma teplotama a ovu testama s ním moc nesouhlasím.

evamik
26. únor 2008

Bbrit, já teda nevím, ale tohle je fakt hodně divný - ještě Ti řekl, že máš přijít až po těch 3 měs.???? Já bych šla asi hned jinam - připadá mi to úplně neskutečný... S kýmkoliv jsem se o tom bavila, tak toho aspoň zkontrolovali.... Navíc můj dr. v CARu (což nemusí být samozřejmě pravda) mi řekl, že ovu testy jsou z tohohle pohledu na nic...

dckami
26. únor 2008

ahoj kočky,
tak jsem to už trošku zkousla to ranní vystoupení 😒 . Snad za týden budu úspěšnější.

Právě jsem byla na poště a vyzvedla jsem si knížku Na cestě za dítětem, kterou mi ochotně koupila Nejbe. Ještě jednou díky. Už se na ní těším.

Eliška mi dneska oznámila, že jí bolí zoubek, ona se jí hýbe jednička vpravo dole. takže za chvíli z ní bude bezzubé dítko. 😀 Do teďka má krásné zdravé zoubky bez plomby. 🙂

bbrita
autor
26. únor 2008

no, nevím. já zatím ty testy soudit nemůžu, protože jsem je zkoušela první měsíc, ale krásně mi to sedlo jak s bazálkama, tak s testama. Obojí mi potvrdilo ovu. Ale bohužel až 26DC, což je dost pozdě.

evamik
26. únor 2008

Bbrito,nechceš jít fakt jinam??? Počkej, a od kdy bereš ten clostil??? Já už jsem úplně zmatená...

bbrita
autor
26. únor 2008

já ještě nezačala. Od včera špiním, takže čekám MS tak zítra nebo ve čtvrtek... a pak začnu.

evamik
26. únor 2008

No, já jsem si to právě říkala!! Tak to jo, já myslela, že jsi měla ovu 26 DC po tom clostilu!! A kolikátý jsi dnes DC?

bbrita
autor
26. únor 2008

dnes 37DC

evamik
26. únor 2008

Hm, to je trochu zvláštní, že jsi měla ovu takhle dlouho... A Ty neuvažuješ o změně gyn.?

bbrita
autor
26. únor 2008

já moc nemám na výběr. Tady jsou Dr.přetížený a nový pac. neberou. Mám jen tu známou a ta je zrovna teď na mateřský....

jinak ovu jsem měla za poslední 3 měsíce 21DC, 23DC a 25DC takže jí mám asi fakt vždycky moc pozdě a vajíčko uplave dřív než se chytí... ☹

evamik
26. únor 2008

Tak zkus nějaký CAR... Přece jen se na to specializují... Odkud vlastně jsi?

bbrita
autor
26. únor 2008

severní čechy. Já ani nevím, kde tu nějakej je... asi budu muset popátrat na netu.

evamik
26. únor 2008

Hmmm, to by Ti tady možná holky poradily... Vím, že tu někdo psal, že z Litoměřic (doufám, že to jsou sev. Čechy 😅 ) jezdí do Pha, a jestli si to teda dobře pamatuju, tak je v Teplicích...

bbrita
autor
26. únor 2008

LT i TP je odsud asi 80km... no, já asi popátrám. To by už byla asi nejlepší fakt ta Praha.

evamik
26. únor 2008

No zvaž to... A nech si udělat utz aspoň od tý známý, ať víš, jestli je vše OK! 😉

bbrita
autor
26. únor 2008

jo, to rozhodně nechám. Už jsem rozhodnutá. chci vědět na čem jsem.

evamik
26. únor 2008

To je dobře! Já jdu cvičit Mojžu, tak zatím pa! 🙂

bbrita
autor
26. únor 2008

papa.....

dckami
26. únor 2008

Bbrito, nevím přesně odkud jsi, ale píšeš severní Čechy, to jsme asi skoro sousedky. Já jezdím CAR Pronatal Nord Teplice, jiný tu nemáme. 😉

nejbe
26. únor 2008

ahojky, tak jsem doma. U zubaře fakt nic moc 😒
dckami - tak nezapomeň na zubní vílu, víš, že plní ta nejtajnější dětská přání 🙂. Víš co si Eliška přeje?

nejbe
26. únor 2008

jo a ještě mi docvaklo - severní čechy - Gennet Liberec - pobočku měli jen v Praze, ale pár měsíců funguje i v Liberci

bbrita
autor
26. únor 2008

jo, tak LBC bych měla hned za rohem, to by bylo super...! Jdu pátrat. díky

silente
26. únor 2008

Ahojky Nej! Tak doufám, že až se sem za cca 4 měsíce přidám, tak už budeš mít - a nejen Ty - pěkně vysoké číslo TT 😉

Držím nám, holky, všem palečky. Ve věku to přece není, no ne? 😠 😀 😀 😀

campi
26. únor 2008

Mamina sestrenice rodila prvni dite ve 40. Ted je ji 57, holce 17 a jediny problem je s pubertou. A vubec se mi nezda, ze by jedna nebo druha trpely, ze to prislo tak pozde. Proste do ty doby nenasla spravnyho partnera a urcite ji neujel vlak... Musim rict, ze me jeji pribeh a povidani docela povzbuzuje a myslim, ze jsem ve skoro 34 fakt jeste mlada. Spis me depta tech 5 let, ktery to vsechno uz trva...

evamik
26. únor 2008

Campi, tyhle příběhy jsou určitě pro někoho dobrý na povzbuzení, ale já kdybych měla čekat do 40, tak jsem na psychiatrii... Navíc si moc dobře uvědomuju všechny ty rizika, kt. se po 35. roku věku podstatně zvyšujou... 😖

Silente, klidně se přidej už teď! My Ti ty 4 měs. odpustíme! 😉

nejbe
26. únor 2008

Ahoj Sil, ty seš vážně všude 😀