Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

janazizraele
28. únor 2008

Aquila-ono je to trochu těžší než si myslíš,já už zkoušela vytáhnout něco z internetu,ale to co mě zajímá,je zavřená informace,souvisí to se zákonem o ochraně osobních dat.Je nemožný i získat informaci sama o sobě,i na to je potřeba povolení.

bibova
28. únor 2008

To po mě chcece moc, abych to přepočítávala 😲 😝 Nějak to zkusím a případně to opravíme.

nejbe
28. únor 2008

ale nechceme, třeba to to prozradíme do IP 😀

campi
28. únor 2008

Taky pisu do diskuzi nepravidelne, vcera jsem tu proflakala cely den, tak dneska makam a jenom kratce zdravim.

Na vylepsovani tabulky se vykaslete, at si tam kazdy zaktualizuje sve udaje - je-li co aktualizovat - a neva, ze to neni presne pod sebou, nee?

Jani z izraele: jak je dneska?

janazizraele
28. únor 2008

Campi:slunečno 20stupňů,v TV nic,na oběd budeme mít pizzu!Ňam! 😉

deren
28. únor 2008

Nová tabulka, hmm to bude luxusní diskuze 😀

Nás se naštěstí okolí taktně přestalo ptát, kdy už taky něco budeme mít. Jinak tchány docela pobavilo, když jsem jim řekla, že čáp dočasně ztratil naší adresu...

Dovolím si taky malinko postěžovat. Už se těším, až přestanu baštit pilule. U mě na psychiku nijak moc nepůsobí, ale zato na tělo jo. Jsem nafouknutá jako balón a děsně mě bolí prsa, pomalu bychmohla začít nosit podprsenku o číslo větší 😝

nejbe
28. únor 2008

deren a co je to za prášky??? Já jen že kdybych měla stejné účinky jako ty, tak už bych snad konečně mohla nosit podprsenku 😀 😀 😀

janazizraele
28. únor 2008

Deren-vysvětli mi proč tolik holek bere nějaký prášky? 😒 Já vím,že to asi zní hloupě,ale já nikdy žádný prášky nebrala,tak je to pro mě tak nějak nepochopitelný.

nejbe
28. únor 2008

já myslím, že to jsou hlavně prášky na podporu funkce vaječníků

janazizraele
28. únor 2008

Aha,jasně.Dík.A co ty prášky vlastně dělaj?

deren
28. únor 2008

Clomhexal (mezi tím IUI) a Duphaston.

Chceš, já ti kus pošlu do podprsenky, já mám na rozdávání 😎 Všeho moc taky škodí 😀

nejbe
28. únor 2008

no jak který - to o čem píšou holky, tak nejspíš podporujou to aby vajíčka (folikul) vůbec rostly a pak praskly. Ale to spíš budou muset napsat ty co to berou.

nejbe
28. únor 2008

deren, to mi slibujou všichni a nikdo nakonec nic nedá. Asi si založím spoření... a nějaký pěkný si vyberu.

dckami
28. únor 2008

Nejbe, tak do toho jdu taky. I já bych potřebaovala nahoře o číslo přibrat 😀 . Potom bych byla spokojená. Ale řeknu vám, že když jsem kojila, tak to bylo super, to jsem měla krásný plný prsa. 😉

nejbe
28. únor 2008

kami, tak nevim, jestli si to mám dát do plánu práce na letošek, nebo až příští rok, třeba dostanem množstevní slevu.

janazizraele
28. únor 2008

Kami-já si myslím,že,co se týká plnosti prsou v době kojení,je to u každé jinak a snad i každé kojení u té samé holky může být jiné(co se týká "objemu").Ze své zkušenosti říct nemůžu.

aquila
28. únor 2008

Prozatím se holky loučím, mějte se krásně. Paaaa 😉

evamik
28. únor 2008

Nejbe, vydrž naštvaná do večera a zítra dej vědět! 😉
Deren, zlatý nafouklý břicho! Fakt! Hned bych měnila - mám pocit, že jestli se na mě někdo ošklivě podívá, tak se rozbrečím... 😒

calu
28. únor 2008

Teda holky, ja zatim pilulema nedotcena chytam nerv z toho, co me ceka 😕 obcas mama podobny stavy i bez piluli, tak to nevim, co se bude dit, az je budu brat 🙂

janazizraele
28. únor 2008

Calu,proč máš brát prášky?

bibova
28. únor 2008

Tak jsem tady dnes s vámi moc nepobyla ☹ To tak bývá, když si naplánuji klidný den. Snad mě večer děti pustí k PC. Jinak já jsem po Utrogestanu strašně náladová a dost výbušná.
Jani prášky naordinuje dr. u někoho na podporu OVU, nebo potom na zvětšení sliznice. Je to různé.
Tabulku snad večer dodělám a hodím ji do alba. Bude to trochu přehlednější a dá se i líp upravovat. Kdyby se případně někomu něco nelíbilo, stačí upozornit.
Tak a teď už padám z práce. Pa

calu
28. únor 2008

jani, já zatím nevím, teprve půjdu na vyšetření, ale co jsem zatím slyšela a četla, tak skoro každý, kdo nemůže otěhotnět, bere prášky...ikdyž já mám ke všem práškům obecně odpor 😒 uvidíme... 🙂

janazizraele
28. únor 2008

Bude to dobrý,neboj! 😉

evamik
28. únor 2008

Calu, já jsem vůbec hormony nechtěla (mám k tomu dost nedůvěru, a navíc mám ovu i bez nich), ale už jsem rezignovala... Dokonce si po tomhle teď říkám, že čím dřív půjdu do IVF, tím líp pro moje psych. zdraví! 😒 A to jsem se toho hodně bála... Manžel teda s tím zatím nesouhlasí, ale asi mu nic jinýho nezbyde...
Jinak se, Calu, neboj - někdo to snáší úplně v pohodě... 😅

calu
28. únor 2008

dík holky, kdyby člověk věděl, že mu to pomůže, tak by leccos překousl🙂 evamik proc s tim manzel nesouhlasi?

evamik
28. únor 2008

Protože se nesnažíme ještě moc dlouho (on si to zdaleka tak nepřipouští), a navíc mu to připadá "nepřirozený" - ne že by byl principiálně proti, ale přijde mu, že bysme se mohli ještě snažit normálně...

janazizraele
28. únor 2008

Evamik-dlouho je relativní pojem.Pro někoho je už rok dlouho a někdo si i po 100letech říká,že má času dost. 😉

vm72
28. únor 2008

evamik-To můj manža měl dojem,že taky moc tlačím na pilu. 😕 Že by jsme jako ještě klidně mohli zkoušet normoš...Přitom jsme neúspěšní už víc jak dva roky a mě bude v červnu už 36... 😅 Chlapi to prostě asi vůbec neřeší,nebo prostě nedomýšlejí až tak daleko...Prostě jestli už se na to cítíš,nic bych asi neodkládala.On to určitě pochopí. 😉

evamik
28. únor 2008

Vm, jj, on by to pochopil, ale já si říkám, že to třeba fakt přeháním... No ale u Tvýho manži už je to fakt na pováženou... 😉

vm72
28. únor 2008

Asi to bude tím,že už jednu holčinu-9 letou máme a tak to s mimi tak nějak neřeší cvelkově...Ale na IVF už jsem nastartovaná tak jako tak.Prostě jsem ho "přehlasovala" 😀 .