Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

georgik
28. únor 2008

evamik ahojky 🙂

evamik
28. únor 2008

Georgik, jestli chceš tak se přidej k nám do tabulky - ona ji má teď Bib v albíčku, takže Tě tam vlastně musí přidat ona, ale Ty jí musíš do IP napsat ty údaje... 😅
Holky, není to fakt trochu komplikovaný?? Nezůstaneme u obyčejný tab., do kt. se budeme samy přidávat??? 😕

georgik
28. únor 2008

evamik: ráda se přidám 🙂 chodím na koníka už dlouho, ale zatim jen na čumendu 🙂

evamik
28. únor 2008

Já taky dlouho jen pokukovala, prot. mi připadalo, že se tu všichni znají...

georgik
28. únor 2008

tak to jsme na tom asi stejne 🙂

nejbe
28. únor 2008

studuju vyšší odbornou hospodářskou - daně a účetnictví 😖 Sice to dělám každý den v práci a myslela jsem si, že se mi ten papír bude hodit, což asi jo, ale svádím neskutečný boj s angličtinou a němčinou - to mi fakt nikdy nešlo. Myslela jsme si, že už jsem zodpovědnější a že když se budu víc učit tak že to půjde - a nejde. Vůbec sem si neuvědomovala co to je přijít domů z práce a učit se - fakt pakárna. Nezvládám a to bych měla dělat v němčině absolutorium.

georgik
28. únor 2008

nejbe ale obdivuju tě, že ses na to vrhla při práci. Měla jsem kolegyni, která při práci studovala poslední dva roky vysoké školy dálkově, navíc se starala o sedmi (resp.osmi) letou dceru.... zvládla to a já před ní smekám 🙂

nejbe
28. únor 2008

já jsem si to fakt představovala jak Hurvínek válku 😅, až teď obdivuju všechny co to dokončej...
manžílek mi dorazil z práce - jdu na něj 😀

evamik
28. únor 2008

Ty jo, Nejbe, tak to se nedivím, že Tě to štve! Já němčinu úplně nenávidím... A z účetnictví jsem málem propadla, ještě že jsem šla na humanit. VŠ! 😀

georgik
28. únor 2008

nejbe.... vrhni se 🙂

evamik
28. únor 2008

Nejbe, tak zítra napiš!!! 😉

bibova
28. únor 2008

Nejbe držíme ti palce 😀
Hele je mi to jedno s tou tabulkou. Není problém do téhle tady to doplnit a já podle toho upravím tu v albu. A každá bude používat tu co jí bude víc sedět.
Tak Georgik přidej se do tabulky. Je někde pár stránek zpět.
Já jsem byla taky nesvá, nic se nedělo a jen jsme čekali. Ale zítra jdu k dr. a snad se zase trochu pohnem dopředu.

aquila
28. únor 2008

Hezký večer holky.
bibova, myslím, že tabulka je super. Je fajn, že nemusíme dohledávat stránky dopředu, jen mrkneme k tobě do alba a je to 🙂

evamik
28. únor 2008

Tak Bib, zítra napiš, jak to dopadlo!! 🙂
Já sem tu tab. hodím, aby se tam všichni doplnili. Stejně se k tomu nikdo další (kromě Nejbe) nevyjádřil... Jsme tu jediné tabulkářky my! 😀 Tak ne, už i Aquila, tak jste mě asi přehlasovaly... 😉

evamik
28. únor 2008

Doufám, že je to ta poslední (ale to je vlastně jedno). Tak až se tam G. přidá, tak už to budeš mít, Bib, kompletní, viď?! 🙂

evamik......30........rok..............nevíme (zatím vše OK).............IUI s horm. stim............???
konka.......35.......3 roky...........špatný spg.............................3x IUI se stim..........v březnu IVF
Dckami......33.....přs 1,5 roku....protilátky proti spermiím, štítná žláza...2xIUI.................laparoskopie
bbrita.......31.....1/2 roku.........těžký zánět + asi chybí ovu.......laparoskopie..............horm. stimulace
Rychnov3….30….1,5 roku…………spermio pod 1 mil., 5% živých…..IUI,gnetika-OK……..IVF v březnu
brundik....31...rok a 3/4........zvyseny prolaktin+asi srusty (zatim neprokazano)....HP, folikulometrie....laparoskopie
aquila......32........rok......nepravid. ovu, špatný spg.......HP,folikulometrie,horm.stimulace.....po kontrole asi IVF
deren......31.......3,5 roku...........nepravid. ovu.....................IUI se stimulaci ..........koncem unora vysledek?
vm....skoro 36....víc než 2 roky....já O.K.,manžel spermio kol.10%....6x neúspěšná IUI,...v březnu IVF
koni.kles...31......5 měs...........zatím žádné vyšetření
campi....33....5 let....vysetreni ok, bez priciny...............IUI se stimulaci ..........koncem unora vysledek?
evinka.......31.......18 měs. .............nevíme..........................UTZ, SPG..................HSG
mirkson......31......7 měs..................nevíme..............................................................
kacabik.......30......2 mě...........................................................................................
bibova........35.......8 měs................nevíme...........................SPG, HP
calu..........31.......11 měs.............zatím nevíme

aquila
28. únor 2008

Teda už je nás tady celkem dost 🙂 Doufám, že za rok tam budeme jen doplňovat termín porodu 😀

bibova
28. únor 2008

Ale klidně můžeme doplňovat i tuhle. Vždyť to není takový problém.

evamik
28. únor 2008

Ne Bib, ta Tvoje je přehlednější! 🙂

janazizraele
28. únor 2008

Holky,co to tu je za tabulku? 😲

bibova
28. únor 2008

Jani taky se doplň a já to zítra v práci upravím. Doma mám bohužel starý křáp (novější pc snad bude brzo) Nemám tady potřebný program.

aquila
28. únor 2008

Podívej se k bib do alba. Je to náš stručný seznam.

janazizraele
28. únor 2008

Jak se tam mám zapsat?To je statistika?

janazizraele
28. únor 2008

Tak až zítra,dobrou.

bibova
28. únor 2008

Je to takové seznámení. Aby jsem o sobě něco málo věděly. Aspoň se trochu líp poznáme a líp se komunikuje.
Buď to zkopíruj a nebo mi písni ty údaje do IP.

nejbe
28. únor 2008

Tak holky - nakousla jsem téma a manžel se sám nabínul, že půjde. Najednou mám strašnej strach co bude dál...
Tak pá zítra

bibova
28. únor 2008

Nejbe super, vidíš ani to nebolelo 😉
Mě začalo bolet břicho jako na OVU, ale je to nějak brzo. No uvidím zítra.
Za chvilku mi dorazí manža, tak ypínám PC. Přeji dobrou noc všem

dckami
29. únor 2008

dobré ránko,
Nejbe, to je skvělá zpráva, že manža půjde na spg 🙂 , alespoň budete vědět,jak na tom jste.
My máme jasno - manža O.K.* já K.O. 😒

konka
29. únor 2008

ahojte holky, vitam nove snazilky .. tabulka je nadherna, to ja bych nesvedla.. musim rict, ze me opet prepadla depka ... jak vagon. manzel na me ve stredu vybafnul, ze IVF je proti prirode.. a ze vlastne by to jeste chtel zkousset normalne, ale ja uz normalne ne, protoze je to dlouha doba co porad nic. mame jet v po do Ol mam pocit, ze se toho boji, ze zase bude muset podstupovat nejake vysetreni a ja blba mu ze srandy rekla, ze se mu treba kouknout na pytlika ☹ . ach jo. taky se bojim, ale nemuzu moc cekat, cas a pojistovna jsou neuprosne.
bibova: tak napis jak jsi dnes dopadla, obavam se, ze moje IVF v breznu se trosku posune, kdyz jsme zmenili centrum.. kdyz nevim co a jak

jinak ja mam za sebou 3 IUI se stimulaci, jsem taky v poradku, pry ukazkova, ale manzel bohuzel velice kriticky spg. takze me stimulovali, aby se utvorilo vice folikul a aby nektera z jeho linych mrsek doputovala alespon k jednomu. ale po tech hormonech jsem byla jako balon. bricho jak v 5mesici tehotenstvi. udesne. nemohla jsem v noci ani spat na brichu.

georgik
29. únor 2008

Dobre ranko všem 🙂

georgik
29. únor 2008

Bib doplnila jsem se do té tabulky 🙂
evamik......30........rok..............nevíme (zatím vše OK).............IUI s horm. stim............???
konka.......35.......3 roky...........špatný spg.............................3x IUI se stim..........v březnu IVF
Dckami......33.....přs 1,5 roku....protilátky proti spermiím, štítná žláza...2xIUI.................laparoskopie
bbrita.......31.....1/2 roku.........těžký zánět + asi chybí ovu.......laparoskopie..............horm. stimulace
Rychnov3….30….1,5 roku…………spermio pod 1 mil., 5% živých…..IUI,gnetika-OK……..IVF v březnu
brundik....31...rok a 3/4........zvyseny prolaktin+asi srusty (zatim neprokazano)....HP, folikulometrie....laparoskopie
aquila......32........rok......nepravid. ovu, špatný spg.......HP,folikulometrie,horm.stimulace.....po kontrole asi IVF
deren......31.......3,5 roku...........nepravid. ovu.....................IUI se stimulaci ..........koncem unora vysledek?
vm....skoro 36....víc než 2 roky....já O.K.,manžel spermio kol.10%....6x neúspěšná IUI,...v březnu IVF
koni.kles...31......5 měs...........zatím žádné vyšetření
campi....33....5 let....vysetreni ok, bez priciny...............IUI se stimulaci ..........koncem unora vysledek?
evinka.......31.......18 měs. .............nevíme..........................UTZ, SPG..................HSG
mirkson......31......7 měs..................nevíme..............................................................
kacabik.......30......2 mě...........................................................................................
bibova........35.......8 měs................nevíme...........................SPG, HP
calu..........31.......11 měs.............zatím nevíme
georgik.....29.......1,5 roku........... zatim nevime................HP, spg a imuno......... pokud bude OK-laparka