• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky po třicítce, přidejte se.

24. dubna 2013 
To je pravda. Nevím, že by se to používalo u něčeho jiného.
2. bře 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, ja se jdu chystat do prace, vykoupat a co nejdriv spat, jestli se to povede :grinning: Dobrou :wink:
2. bře 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám v neděli problém usnout brzo, pak ale to vstávání... Tak dobrou.
2. bře 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou, jen k předchozí debatě: Clomhexal se sice předepisuje při anovul. cyklu, ale běžně i když ovu je pro zvýšení pravděpodobnosti, např. při IUI (to je třeba můj případ). A srovnává cyklus, takže by měl posunout i ovu.
2. bře 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano vsem :slight_smile:
brundik: tak s tím slepákem sis opravdu "užila" :frowning2: takové blicí záchvaty já nemám, ale pravidelně mi ho rozhánějí po sedmi letech :slight_smile: Takže tím letošním doufám mám na 7 let vystaráno.....pokud si ho nenechám vyndat a budu mít klid jednou pro vždy..... :slight_smile:
jinak já mám pravidelý 28 denní ovulační cyklus, clomhexal mi dr předepsal i přes to, právě jak píše evamik kvůli zvýšení pravděpodobnosti a vzhledem k tomu, že ovulaci bezpečně poznám díky bolesti vaječníků, tak vím, že se mi to neposunulo.... ale to asi fakt bude tím, že podle mé pravidelnosti cyklu se dají řídit hodinky.... :slight_smile: takže se cyklus už asi neměl kam srovnat.... :slight_smile:
3. bře 2008 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky je možný, že mě u toho Clomíku tak hrozně bolí břicho, jak první den MS? Já úplně chcípám....
3. bře 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
já používám PC doma i v práci. Ale tenhle víkend jsme měli rodinou idylku a tak jsem se k pc nedostala.
S Clomíkem já nepomůžu, beru jen Utroš.
3. bře 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bbrit to může být hyperstimulací že ti nasazují na vajíčka oba vaječníky a proto ty bolesti. :grinning:
3. bře 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, o víkendu jsem nestíhala, tak jsem vždycky jenom nakoukla :slight_smile: Měla sobotu jsem na návštěvě tchýni a v neděli jsme byli nakupovat a já už zase prolezla všechny zverimexi a vybírala si nějaký zvířátko :sweat_smile:. Naštěstí jsem domů nic nepřitáhla.
Jinak já mám zkušenosti jen s Utrogestanem.
Teď řeším dilema. Máme sprg a ostatní řešit s gynekologem, nebo máme jít raději rovnou do Caru? Od gyn jsem dostala pro manžela doporučení, ale přijde mi lepší zajít do Caru aby to tam s náma i probrali. Co radíte?
3. bře 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nejbe, já jsem taky měla doporučení od svého gyn. Výsledky z CAR poslali jemu, no a protože byl spg špatný, tak nás pak doporučil na konzultaci do CAR. Ale určitě to jde udělat i tak, že si půjdeš pro výsledky rovnou do CAR a objednáš se i na konzultaci. Já jsem vlastně spíš doufala, že problém bude jen u mě a ten že vyřeší můj dr., tak proto jsme to měli takhle.
3. bře 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bbrita: u mě žádný vedlejšáky u Clomíku nebyly....takže bohužel nevím jestli ty bolesti můžou být od toho
3. bře 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejbe... mě přijdou výsledky z spg a imuno na gyndu, takže to budu řešit tam......pokud bude problém, tak je jasný, že půjdem do CARu
3. bře 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejbe koukám, že řešíme podobný problém. Taky přemýšlíme jestli jít rovnou do CAR. Nám napsala dr. žádanku na sexuologii. Otázka: jak dlouhá (přibližně) je obj. doba na spg.?
3. bře 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejbe,
mě doporučení na spg naspala moje dr., oba testy byly super. Udělala jsem si kopie výsledků spg a potom, když jsem byla objednaná do CARu, jsem to vzala s sebou. Ale nic nezkazíš, když to dáš své dr. a v CARu to stejně udělají znovu. 1 vyšetření nic neprokáže, musí se to zopakovat min. 2x.
3. bře 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžela objednali na spg pokaždé tak do 4 dnů.
3. bře 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě jde hlavně o ten přístup - přijde mi, že v CARu si s náma sednou, všechno nám vysvětlej a budeme tam chodit spolu. Takhle manžel půjde na spg já pak na gyndu a doma si řeknem co bylo. Jde mi jen o ten přístup. Vůbec netuším jaká je objednací doba na spg. Asi to dneska obvolám.
3. bře 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě totiž překvapilo, že nám dávají termín až po 27.3. Přijde mi to trochu moc 4 týdny :angry:
Asi zkusím zavolat jinam
3. bře 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme na spg čekali 3 měsíce :frowning2:
3. bře 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky, manža čekal na spg také 2 měsíce, než ho objednali, hrůza. Ale na kontrolní vyšetření byl objednánjiž za 14 dní. :wink:
3. bře 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, to mě překvapujete s těma dobama na spg. My chodíme v Brně, kde myslím, že je velká koncencentrace lidí. A fakt do týdne manžel šel a výsledky do 2 dnů.
3. bře 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aquila: mě zas překvapila ta vaše čekací doba :slight_smile: ale je to tak... objednávala jsem nás v listopadu a termín jsme dostali až na únor.... výsledky posílají do tří týdnů......
3. bře 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že ty obj. doby jsou tedy vesměs spíš delší :unamused: Zkusím zavolat jinam a uvidím co mi řeknou. Podle toho se zařídím. Opravdu jsem si myslela, že tohle vyš. je jedno z těch rychlejších
3. bře 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
bib: ty 4 tydny nejsou tak strašny... a jestli jste z Prahy, tak se bojim, ze jinde to bude ještě horší.....
3. bře 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Brně nee :grinning:
3. bře 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
aquila.... :grinning: tak to jen tiše závidím.... :slight_smile:
3. bře 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dostala jsem m., 1. IUI tedy bylo neuspesne. Chtela bych si ted dat tak 3 mesice pauzu - hlavne na to prestat myslet:slight_smile:. Tak se s Vami loucim, snad vydrzim nekoukat na konika, je to fakt takova mala droga... Preji pevne nervy, stesti a spokojenost!
3. bře 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
campi: Tobě taky hodně štěstí... určitě se zadaří!!!!
3. bře 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Campi držím palce a zase se k nám potom vrať :slight_smile:
Já jsem vydržela bez MK max 1 m. Je prostě návykový :sweat_smile:
3. bře 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem byla na utz - mám jeden domin. folík (19 mm - ten by mi ale nejspíš uzrál i bez stim.) a jeden na druhé straně (18 mm), takže žádná sláva... A navíc v Plzni nemůžu sehnat Pregnyl, to by se člověk pos... :angry:
Bbrit, já měla jen mírné píchání ve vaječnících, ale to až tak 5. den po začátku braní c.
Nejbe, v Tvém případě bych šla raději do CARu - přesně z toho důvodu, co píšeš.
3. bře 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě je fakt šíleně zle. Bolesti krutý, už jsem si vzala prášek... takhle to teda 5 dní nezvládnu.... je to normální...???

my měli spg asi za týden termín a pak za další týden výsledky .... sexuologie LBC - třeba by vám ho tam taky udělali, přítel taky není z Liberce a vzali ho v poho....
3. bře 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek