Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

aquila
2. bře 2008

To je pravda. Nevím, že by se to používalo u něčeho jiného.

brundik
2. bře 2008

Tak, ja se jdu chystat do prace, vykoupat a co nejdriv spat, jestli se to povede 😀 Dobrou 😉

aquila
2. bře 2008

Já mám v neděli problém usnout brzo, pak ale to vstávání... Tak dobrou.

evamik
2. bře 2008

Holky dobrou, jen k předchozí debatě: Clomhexal se sice předepisuje při anovul. cyklu, ale běžně i když ovu je pro zvýšení pravděpodobnosti, např. při IUI (to je třeba můj případ). A srovnává cyklus, takže by měl posunout i ovu.

georgik
3. bře 2008

Dobre rano vsem 🙂
brundik: tak s tím slepákem sis opravdu "užila" ☹ takové blicí záchvaty já nemám, ale pravidelně mi ho rozhánějí po sedmi letech 🙂 Takže tím letošním doufám mám na 7 let vystaráno.....pokud si ho nenechám vyndat a budu mít klid jednou pro vždy..... 🙂
jinak já mám pravidelý 28 denní ovulační cyklus, clomhexal mi dr předepsal i přes to, právě jak píše evamik kvůli zvýšení pravděpodobnosti a vzhledem k tomu, že ovulaci bezpečně poznám díky bolesti vaječníků, tak vím, že se mi to neposunulo.... ale to asi fakt bude tím, že podle mé pravidelnosti cyklu se dají řídit hodinky.... 🙂 takže se cyklus už asi neměl kam srovnat.... 🙂

bbrita
autor
3. bře 2008

holky je možný, že mě u toho Clomíku tak hrozně bolí břicho, jak první den MS? Já úplně chcípám....

bibova
3. bře 2008

Dobré ráno 🙂
já používám PC doma i v práci. Ale tenhle víkend jsme měli rodinou idylku a tak jsem se k pc nedostala.
S Clomíkem já nepomůžu, beru jen Utroš.

pudlyna
3. bře 2008

Bbrit to může být hyperstimulací že ti nasazují na vajíčka oba vaječníky a proto ty bolesti. 😀

nejbe
3. bře 2008

Dobré ráno, o víkendu jsem nestíhala, tak jsem vždycky jenom nakoukla 🙂 Měla sobotu jsem na návštěvě tchýni a v neděli jsme byli nakupovat a já už zase prolezla všechny zverimexi a vybírala si nějaký zvířátko 😅. Naštěstí jsem domů nic nepřitáhla.
Jinak já mám zkušenosti jen s Utrogestanem.
Teď řeším dilema. Máme sprg a ostatní řešit s gynekologem, nebo máme jít raději rovnou do Caru? Od gyn jsem dostala pro manžela doporučení, ale přijde mi lepší zajít do Caru aby to tam s náma i probrali. Co radíte?

aquila
3. bře 2008

No nejbe, já jsem taky měla doporučení od svého gyn. Výsledky z CAR poslali jemu, no a protože byl spg špatný, tak nás pak doporučil na konzultaci do CAR. Ale určitě to jde udělat i tak, že si půjdeš pro výsledky rovnou do CAR a objednáš se i na konzultaci. Já jsem vlastně spíš doufala, že problém bude jen u mě a ten že vyřeší můj dr., tak proto jsme to měli takhle.

georgik
3. bře 2008

bbrita: u mě žádný vedlejšáky u Clomíku nebyly....takže bohužel nevím jestli ty bolesti můžou být od toho

georgik
3. bře 2008

nejbe... mě přijdou výsledky z spg a imuno na gyndu, takže to budu řešit tam......pokud bude problém, tak je jasný, že půjdem do CARu

bibova
3. bře 2008

Nejbe koukám, že řešíme podobný problém. Taky přemýšlíme jestli jít rovnou do CAR. Nám napsala dr. žádanku na sexuologii. Otázka: jak dlouhá (přibližně) je obj. doba na spg.?

dckami
3. bře 2008

Nejbe,
mě doporučení na spg naspala moje dr., oba testy byly super. Udělala jsem si kopie výsledků spg a potom, když jsem byla objednaná do CARu, jsem to vzala s sebou. Ale nic nezkazíš, když to dáš své dr. a v CARu to stejně udělají znovu. 1 vyšetření nic neprokáže, musí se to zopakovat min. 2x.

aquila
3. bře 2008

Manžela objednali na spg pokaždé tak do 4 dnů.

nejbe
3. bře 2008

Mě jde hlavně o ten přístup - přijde mi, že v CARu si s náma sednou, všechno nám vysvětlej a budeme tam chodit spolu. Takhle manžel půjde na spg já pak na gyndu a doma si řeknem co bylo. Jde mi jen o ten přístup. Vůbec netuším jaká je objednací doba na spg. Asi to dneska obvolám.

bibova
3. bře 2008

No mě totiž překvapilo, že nám dávají termín až po 27.3. Přijde mi to trochu moc 4 týdny 😠
Asi zkusím zavolat jinam

georgik
3. bře 2008

my jsme na spg čekali 3 měsíce ☹

dckami
3. bře 2008

Hoky, manža čekal na spg také 2 měsíce, než ho objednali, hrůza. Ale na kontrolní vyšetření byl objednánjiž za 14 dní. 😉

aquila
3. bře 2008

Teda holky, to mě překvapujete s těma dobama na spg. My chodíme v Brně, kde myslím, že je velká koncencentrace lidí. A fakt do týdne manžel šel a výsledky do 2 dnů.

georgik
3. bře 2008

aquila: mě zas překvapila ta vaše čekací doba 🙂 ale je to tak... objednávala jsem nás v listopadu a termín jsme dostali až na únor.... výsledky posílají do tří týdnů......

bibova
3. bře 2008

Koukám, že ty obj. doby jsou tedy vesměs spíš delší 😒 Zkusím zavolat jinam a uvidím co mi řeknou. Podle toho se zařídím. Opravdu jsem si myslela, že tohle vyš. je jedno z těch rychlejších

georgik
3. bře 2008

bib: ty 4 tydny nejsou tak strašny... a jestli jste z Prahy, tak se bojim, ze jinde to bude ještě horší.....

aquila
3. bře 2008

V Brně nee 😀

georgik
3. bře 2008

aquila.... 😀 tak to jen tiše závidím.... 🙂

campi
3. bře 2008

Dostala jsem m., 1. IUI tedy bylo neuspesne. Chtela bych si ted dat tak 3 mesice pauzu - hlavne na to prestat myslet🙂. Tak se s Vami loucim, snad vydrzim nekoukat na konika, je to fakt takova mala droga... Preji pevne nervy, stesti a spokojenost!

georgik
3. bře 2008

campi: Tobě taky hodně štěstí... určitě se zadaří!!!!

bibova
3. bře 2008

Campi držím palce a zase se k nám potom vrať 🙂
Já jsem vydržela bez MK max 1 m. Je prostě návykový 😅

evamik
3. bře 2008

Ahoj holky, tak jsem byla na utz - mám jeden domin. folík (19 mm - ten by mi ale nejspíš uzrál i bez stim.) a jeden na druhé straně (18 mm), takže žádná sláva... A navíc v Plzni nemůžu sehnat Pregnyl, to by se člověk pos... 😠
Bbrit, já měla jen mírné píchání ve vaječnících, ale to až tak 5. den po začátku braní c.
Nejbe, v Tvém případě bych šla raději do CARu - přesně z toho důvodu, co píšeš.

bbrita
autor
3. bře 2008

mě je fakt šíleně zle. Bolesti krutý, už jsem si vzala prášek... takhle to teda 5 dní nezvládnu.... je to normální...???

my měli spg asi za týden termín a pak za další týden výsledky .... sexuologie LBC - třeba by vám ho tam taky udělali, přítel taky není z Liberce a vzali ho v poho....