• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky po třicítce, přidejte se.

24. dubna 2013 
Bbrit, hele to je ňáký divný... Zavolej raději na gyn. - takovýhle bolesti bys podle mě mít neměla!!!
3. bře 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bbrit: to není normální.....souhlasim s evamik, zavolej dr.
3. bře 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravim vas v ramci poledni pauzy. Hazim do sebe rizoto. Mam toho dneska strasne moc.
Campi, drzim palce :wink: Preju, aby navrat na konika byl ve velkem stylu :wink: bylo by to super :slight_smile:
Bbrit, to je mi lito, jak ty leky s tebou mavaj. Kazda to snasi jinak, ale pri takovejch potizich bych taky nevahala a okamzite kontaktovala doktora.
3. bře 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem tam volala a pý je to divný... že takový bolesti bych z toho neměla mít.... tak jen doufám, že to není nějakej zánět nebo neco...??? Prý když to nepřejde, tak mám přijet. No, já prostě nemůžu mít nic normálně... :frowning2:
3. bře 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bbrit snad se ti to ještě srovná. Každé tělo reaguje na hormony jinak. Ale kdyby to nepřecházelo, tak raději mazej k dr. Nemá cenu to podceňovat. Třeba jen budeš potřebovat změnit lék. Držím palce!
3. bře 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
bbrit: to bude dobrý, uvidiíš.....
3. bře 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsem se s vama stihla privitat a ted se jdu rozloucit :sweat_smile: Ale koukam, ze jste byly asi vsechny dost zaneprazdnene. Mazu z prace, hezky vecer :wink:
3. bře 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel se taky chtěl objednat na spg, dostali jsme číslo u dr. a když tam zavolal, tak mu řekli, že má přijít kterékoliv ráno.
3. bře 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno všem :slight_smile:
Tak co Kami, na kdy tě objednali? Byla jsi se dneska doufám objednat na tu laparku?
4. bře 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já přeji krásné ráno všem :slight_smile:
4. bře 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čao holky! Tak břicho nebolí (aspoň zatím). Dala jsem si večer teplej obklad a snad jsem to zahnala.
Ale! Mám zablokovaný záda a skoro se nemůžu hejbat..! Jak to mimi uděláme?
4. bře 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bbrit: tak to je dobře, že to břicho přešlo....!!!! :slight_smile:) a s těma zádama to je pech... :frowning2: ale na něco určo přijdete :wink:
4. bře 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasný bbrit - nejdřív masáž a pak už to půjde samo :wink:
4. bře 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
si připadám jak důchodce... :confounded:
4. bře 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bbrita - upozorňuji, že důchodce asi nebolej vaječníky :grinning:
4. bře 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže jsem na tom hůř.... no, díky... :slight_smile:
4. bře 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
neee, líp :slight_smile:
4. bře 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bbrit, tak to je super, že to přešlo!! :wink: Nestěžuj si, hl. že nemusíš měnit léky a zlepšilo se to... :wink:
4. bře 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
tak už jsem objednaná na laparoskopii, s trochou protekce mi stanovili termín už na 17.3.2008, na příjem jdu v neděli 16.3., dneska mi dělali utz, potom mě vyšetřovala ještě další doktorka. Byla super, vše mi vysvětlila. :wink: Tak snad vše dobře dopadne.
4. bře 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda kami, to je fofr - jo tááák protekce :slight_smile: - budu držet palečky, a hlavně se neboj :wink:
4. bře 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky držím palce Kami
4. bře 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsem byla na krvi a za tyden budu znat vysledky.
Bbrito, super, ze je lip :slight_smile: Co chodit na nejakou rehabku kvuli zadum. Pokud mas dobrou praktickou, napise ti na to doporuceni :wink:
Dckami, to jsou fofry. Ja chci takyyy :grinning: Doufam, ze mi pak vsechno povykladas, abych vedela co a jak :wink:
4. bře 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami: tak to je fakt super rychle.... přidávám se k mačkání palců :slight_smile:
4. bře 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Kami to je super, taková rychlost. Určitě to dobře dopadne.
Bbrit já jsem četla, že při milování se krásně uvolňují svaly. Tak to vem jako rehabilitaci :grinning: Ne , jelikož vím co to je bolest zad, tak můžu poradit jen suché teplo. Néééééé horkou vanu! Večer apirin a ležet.
4. bře 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jediný co mě nebolí, tak je když sedím. Nebo teda to bolí nejmíň. Takže na koníka...??? :grinning:
4. bře 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bbrit: no teď jde o toho, na kterýho :grinning:
4. bře 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bbrit, to už je jedno jak, hl. že... :wink: :grinning:
4. bře 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem volala do Gennetu a strašně mě překvapilo, že potřebuju doporučení od doktora. Už se vidím jak k němu jdu - dobrý den, můžete mi napsat doporučení...
4. bře 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejbe, tak zkus jiný CAR...
4. bře 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - to bych zkusila hned, ale další nejbližší je v Praze - 100 km
4. bře 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek