Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

nejbe
5. bře 2008

aquila - píšou tam, že ti OVU pohlídaj, tak uvidím,pročtu to doma, každopádně dík za odkaz. Dá se z toho dát odkaz na můj graf jako u těch ostatních běžně užívaných?
georgik - ne fakt se nechci ani zkusmo testnout, když tak nejřív příští týden - škoda peněz 🙂

bibova
5. bře 2008

Promiňte jsemdala blbou adresu http://merenibt.xf.cz/

aquila
5. bře 2008

To nevím, já používám fertility. Ono ti to tam po označení jak dlouhý máš cyklus spočítá asi dny, ve kterých by měla proběhnout ovulace, ale nevyznačí ti to ovulaci podle teplot.

bibova
5. bře 2008

U menstruačního kalendáře bohužel odkazy dávat nemůžeš.

nejbe
5. bře 2008

no dobře, ukecaly jste mě 😀, vytáhnu němčinu - stejně se na ní budu muset podívat - v pátek jsem vylítla od ústní zkoušky, takže bych si to měla zase v pátek zopakovat ☹

georgik
5. bře 2008

nejbe... jsem to zkusila... treba bys byla dalsi, kdo by prskal bacily 🙂 doufam, ze se nezlobis, ze jsem ti to navrhla 🙂 tak budem napjatě čekat na příští týden 🙂

aquila
5. bře 2008

Ale fertility v angličtině je hrozně jednoduchej. Vůbec nepotřebuješ ničemu rozumět. Značíš teploty a ono ti to vyznačí ovu nebo ne.

georgik
5. bře 2008

bib díky 🙂

nejbe
5. bře 2008

georgig nezlobím se 🙂 - přiznám se,že minulý měsíc jsem se testovala a fakt to bylo dost velké zklamání, takže vyčkávám - žádné příznaky nemám (ale už zase tajně dofám 😅 )

nejbe
5. bře 2008

no tajně... teď jsem to vykecala 😀

georgik
5. bře 2008

nejbe... ja to mam taky tak... každý cyklus tajně doufám.... 🙂 na jednu stranu jsem ráda, že to mám jak hodinky, protože kdybych měla cyklus pokaždý jinak dlouhý, tak bych při sebemenším zpoždění už nadšeně plašíla,a to bych asi za chvilku skončila u Chocholouška 🙂

georgik
5. bře 2008

nejbe: 😀

aquila
5. bře 2008

A nejbe vy máte co za problém? Nějak mi to asi uniklo a v tabulce jsem tě nenašla 😒

nejbe
5. bře 2008

no snažíme se 14 měsíců a jelikož manžel odmítal jít na spermio, tak o žádném problému nevíme a nic neřešíme

aquila
5. bře 2008

Tak třeba to tentokrát fakt vyjde 🙂 Je ale pravda, že jak jsem ze začátku testovala, tak teď už mě to přešlo. A navíc teplota vždycky když už by to mohlo vypadat nadějně klesne, takže vím, že zas nic...

georgik
5. bře 2008

nejbe: a přesvědčila jsi ho nakonec? Vím, že jsi to někde už psala, ale nějak si nepamatuju, jak to dopadlo 🙂
to by bylo super, kdyby to vyšlo... my na to s manžou příští týden taky snad vlítnem....
já se teď trošku bojím pátku, to budeme mít výsledky spg a imuno.......

aquila
5. bře 2008

Taky nás tento měsíč čekají všechny kontroly a pak rozhodnutí, co bude dál... Taky se trochu bojím, ale snad se nic horšího nedozvíme, než to, co už víme... No je to boj 😖

bibova
5. bře 2008

Holky nestrašte mě. Já musím manžu teprve na spermio objednat. Nastoupil do nové práce a zatím nevíme jak bude dělat. Tak musím počkat, až mi dodá "rozvrh".
Jinak já mám OVU na 99% dneska. Jen doufám, že večer nebude manža moc unavený 😅

georgik
5. bře 2008

aquila: no já jsem si to nepřipouštěla, čekali jsme na výsledky dýl než 3 týdny, ale jak se ten pátek blíží, tak začínám mít trošku strach, jak to dopadlo.....

nejbe
5. bře 2008

no někdy minulý týden přišel domů - dopolko byl na prventivní prohlídce u doktorky a přišel s tím, že má vyšší tlak a že by s tím měl něco dělat, tak jsem se na to zeptala, co budem dělat s mimi a on mi řekl, že nevidí problém, ať mu dojdu pro doporučení na spg. Tak jsem ho odvedla k šuplíku, do kterýho jsem ho v listopadu dala a ukázala mu, že už ho má připravenej. Asi se ještě neobjednal, včera jsme si o tom psali chvilku přes icq, ale já musela bohužel skončit. Zjistila jsem, že je přes icq komunikativnější a já taky 😀 Tak uvidíme co bude dál.

georgik
5. bře 2008

bib: manžel se taky trošku "cukal", ale nakonec šel, prý aspoň budeme mít jasno.....

georgik
5. bře 2008

nejbe: tak to je fajn, že souhlasil 🙂 já jsem měla obavu, že se tam manž. nebude chtít, ale vzal to v poho........ a kolega v práci, který to také podstoupil, o tom ještě vtipkoval a vyprávěl o tom, jak to probíhalo.... nejvíc mě pobavilo, že prý když vyšel z kabinky, tak se ho manželka na celou čekárnu zeptala: "tak co, šlo to? " 😀

georgik
5. bře 2008

bib: tak dneska hodně štěstí!!! 😀 držím palce 🙂

bibova
5. bře 2008

Geo dobrá reakce manželky 😀

georgik
5. bře 2008

bib: jj, to je 🙂

nejbe
5. bře 2008

no manžel psal něco o tom,že o tom četl na netu (zjišťoval si o co vůbec jde) a prý tam někdo psal, že mu to nešlo a že může pomoct manželka. Tak nevim, jestli bude chtít asistovat - mám z toho docela strach 😅

georgik
5. bře 2008

nejbe: tak manželka nevím, ale prý si může přivést vzorek z domova, ale musí to stihnout do určitý doby.... nebo si odskočit na záchod, kdyby mu nevyhovovala kabinka 🙂

nejbe
5. bře 2008

joo, víc holek v různých diskuzích psaly, že do kabinky můž jít s kým chce,al ejá tam nechcííí 😀

georgik
5. bře 2008

nejbe: faaaakt? tak to je pro mě novinka.... 🙂 a prooooč neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀