Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

simonaa
6. bře 2008

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Taky už je mi přes 30 a žádné mimi... 😕

rioko
6. bře 2008

jo to vím, kamarádka má jí na IVF právě tam kde chodím já a vypočítali jí to na 10 000 kč což ještě jde

aquila
6. bře 2008

Tak to je fakt super cena. No my vzhledem ke špatnému spg budeme určitě připlácet nejmíň 15000.
Vítej simonaa, jasně, že se přidej.

simonaa
6. bře 2008

Díky za uvítání, tak už jsem tu.... 🙂

rioko
6. bře 2008

simonaa : vítám Tě

aquila: jo to je právě celkem ok a je v tom to základní co tam člověk potřebuje si připlatit

georgik
6. bře 2008

rioko: to máš pravdu, že nezbývalo ☹

georgik
6. bře 2008

simonaa: ahojky 🙂 a vítej 🙂

simonaa
6. bře 2008

holky, my už se snažíme od srpna 07, mám za sebou léčbu clostilem a pořád nic....teď jsem začala měřit BT...nevíte náhodou, jestli účinek clostilu přetrvává i když ho už neberu???možná je to blbost se na to ptát, ale jsem z toho všeho volajaká zmatená 😲

aquila
6. bře 2008

Nám to určitě naběhne o ICSI, což je tak kolem 8000 ☹

evamik
6. bře 2008

Rioko, neptala, prot. je mi to celkem jedno... Chodím do soukromýho CARu, tak prostě platím... Stejně jdu ještě tak 1x a končím...
U toho IVF fakt hrozně záleží, co v tom všechno je, jestli i ICSI, as. hatch., zamražení, léky (a který)....
Simčo, vítej!! Tak nám něco napiš o sobě! My tu máme takovou tabulku - jak dlouho se snažíme, co už jsme podstoupily apod. 🙂

simonaa
6. bře 2008

no snažení od 08/07, to jsem vysadila po 15 letech HA a kromě toho clostilu nic (brala jsem ho listopad a prosinec 07....17.2.08 jsem dostala poprvé od vysazení ha MS přirozeně-sice po 38 dnech,ale přece...mělla jsem faaaaakt velikou radost.. 🙂

aquila
6. bře 2008

To jo, já si určitě chci připlatit ty nejlepší léky. Nejsme na tom finančně až tak špatně, tak proč ne. Teda teď to možná blbě vyznělo, že máme peněz na rozhazování, tak to zas ne, ale snad mě chápete 🙂

evamik
6. bře 2008

Simčo, a bylas na nějaký kontrole po tom clostilu???

simonaa
6. bře 2008

jenom na odběrech krve asi 20 DC, žádná folikulometrie, poprvé prý nezabral a po druhé už jsem na žádnou kontrolu nešla a ani nebyla pozvaná tak jsem se na to vyprdla a neberu teď nic (teda kromě pití kontryhele) 😉

aquila
6. bře 2008

A Simčo proč už Clostil nebereš? Dva měsíce je krátká doba ne?

bibova
6. bře 2008

Koukám koukám a zase další nová tvář 😀 Ahoj Simčo
Já sem hodím tu tabulku ať se tam holky můžou dopsat a zítra podle ní upravím tu v albu

bibova
6. bře 2008

Tak doufám, že jsem našla tu poslední

evamik......30........rok..............nevíme (zatím vše OK).............IUI s horm. stim............???
konka.......35.......3 roky...........špatný spg.............................3x IUI se stim..........v březnu IVF
Dckami......33.....přs 1,5 roku....protilátky proti spermiím, štítná žláza...2xIUI.................laparoskopie
bbrita.......31.....1/2 roku.........těžký zánět + asi chybí ovu.......laparoskopie..............horm. stimulace
Rychnov3….30….1,5 roku…………spermio pod 1 mil., 5% živých…..IUI,gnetika-OK……..IVF v březnu
brundik....31...rok a 3/4........zvyseny prolaktin+asi srusty (zatim neprokazano)....HP, folikulometrie....laparoskopie
aquila......32........rok......nepravid. ovu, špatný spg.......HP,folikulometrie,horm.stimulace.....po kontrole asi IVF
deren......31.......3,5 roku...........nepravid. ovu.....................IUI se stimulaci ..........koncem unora vysledek?
vm....skoro 36....víc než 2 roky....já O.K.,manžel spermio kol.10%....6x neúspěšná IUI,...v březnu IVF
koni.kles...31......5 měs...........zatím žádné vyšetření
campi....33....5 let....vysetreni ok, bez priciny...............IUI se stimulaci ..........koncem unora vysledek?
evinka.......31.......18 měs. .............nevíme..........................UTZ, SPG, HSG..................???
mirkson......31......7 měs..................nevíme..............................................................
kacabik.......30......2 mě...........................................................................................
bibova........35.......8 měs................nevíme...........................SPG, HP
calu..........31.......11 měs.............zatím nevíme
georgik.....29.......1,5 roku........... zatim nevime................HP, spg a imuno......... pokud bude OK-laparka

simonaa
6. bře 2008

aquila: bylo mi po něm dost špatně a pak jsem se z netu dozvěděla, co všechno holky podstupují, když jej berou (měření folíků, pregnyl atp.) a já nic takového neměla....

georgik
6. bře 2008

holky jdu se rozloučit, mizím na nákupy.... mějte se a páček zítra (nebo možná dneska večír) 😀
jdu ráno k dr pro výsledky (spg a imuno), tak nám prosím držte palce 🙂

aquila
6. bře 2008

Hmm, tak to je chyba doktora. Ale jak teda víš, že na tebe první měsíc nezabral, když ti nedělali ultrazvuk?

aquila
6. bře 2008

Georgik paaa. Budeme mačkat 🙂

simonaa
6. bře 2008

bibova: simonaa....32...8měsíců.......toť asi vše 🙂

bibova
6. bře 2008

Georgik palce ne, radši pěsti, ty nosí štěstí 😉

simonaa
6. bře 2008

georgik:tfuj tfuj tfuj (pro štěstí)... 😉

aquila
6. bře 2008

Taky se zatím loučím, večer ještě zaskočím. Mějte se zatím krásně 🙂 🙂 🙂

simonaa
6. bře 2008

aquila:říkal to doktor-podle výsledků krve toho 20 DC....

georgik
6. bře 2008

holky díky a paaaaa 🙂

evamik
6. bře 2008

Georgik, tak pa a držím palce! 😉
Simčo, to jsou fakt věci... A Ty jsi byla u svý gyn. nebo v CARu?? To už jsi totiž několikátá, kt. nikdo nekontroloval při užívání clostilu, což mi připadá fakt neuvěřitelný! 😠 A jak to teda poznali, že Ti nezabral???

simonaa
6. bře 2008

holky myslíte, že při 38 denním cyklu je ovu nebo ne???všude na netu doktoří píší, že ne...

simonaa
6. bře 2008

evamik: u svého gyn...ale nejsem u něho moc dlouho asi rok..přistěhovala jsem se do Prahy..jinak jsem chodila ke svému dr.na Moravě, asi 10 let, ale teď už je to trochu z ruky...začala jsem přemýšlet o GESTu tady v Pze...