Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

evinka
10. bře 2008

Snažíme se od srpna 2006 a zatím chodím jen ke své gyndr. Do žádného CARu. Ještě zkusím tuhle léčbu a v srpnu už budu chtít, aby nás někam poslala

anki
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rioko
10. bře 2008

evinka : a můžu se zeptat kolik Ti je?

anki
10. bře 2008

🙂

evinka
10. bře 2008

v květnu mi bude 32 (jsem i v tabulce u Bibova v albu)

rioko
10. bře 2008

docela mě překvapuje, že už vás doktorka neposlala do CAR, mě říkala že u holek co je jim 30 a víc se čeká půl roku, já jsem teda musela čekat rok, ale jsem ráda, že to řeším v CAR

kalka
10. bře 2008

Ahoj holky.. jdu na chvilku na pokec🙂

kocicinka
10. bře 2008

Rioko, mě přijde, že Tě odněkud znám... nechodila jsi na střední pedagogickou školu v Praze nebo na Evangelickou akademii?

rioko
10. bře 2008

no na evangelikou akademii v Brně... známe se?

rioko
10. bře 2008

kalka : ahoj klidně pojď 🙂

kocicinka
10. bře 2008

Já právě nevím, ale Tvůj obličej je mi hrozně povědomej, jen nevím odkud... ale řekla bych, že jsme se fakt někde potkali...

kalka
10. bře 2008

tak co probereme?..

rioko
10. bře 2008

a Ty jsi nechodila na akademii v Brně? když tak mi napiš do interní pošty TVoje jméno, třeba si to vybavím

rioko
10. bře 2008

kalka : no co chceš, tady se probírá hlavně snažílkování a podobně, ale klidně nahoď jiné téma 🙂

dckami
11. bře 2008

dobrá ránko,
tak dneska jsem tu první 😀

georgik
11. bře 2008

kami: dobré ranko 🙂

brundik
11. bře 2008

Dobre rano 😉
Holky, ja jsem volezla. Na horach jsem se prismahla, pali me cely oblicej a to jsem se mazala. navic mam rymu a boli me v krku, ale uzila jsem si to vyborne. V Krkonosich na hrebenech jeste vladne zima, snehu tam je dost, docela me to prekvapilo. Nalezite jsme toho vyuzili 🙂

raadulka
11. bře 2008

Dobré ráno všem 🙂

rioko
11. bře 2008

brundik : tak to Ti závidím, v Krkonoších je nádherně 🙂 jinak holky dobré ráno všem

georgik
11. bře 2008

tentokrát dobré ranko všem, nejen kami 🙂
brundik: ty hory taky závidím, hnedka bych jela 🙂 byli jsme v Krkonoších na začátku února a nahoře na vrcholcích bylo nádherně 🙂

brundik
11. bře 2008

No v nedeli tam tak krasne nebylo, nevidela jsem manzela na 10 metru, ale v udoli bylo jaro. A v pondeli bylo nadherne i na vrcholcich. My s manzelem jsme asi jediny lidi, kterym je lito, kdyz zima konci.
Holky, kdyby jste me videli, mam napuchlej ksicht, pali to, ale kazdy mi rika, jak jsem hezky opalena 😀
Rioko, ty sis teda s tim zanetem uzila. Skoda, ze ta laparka se musi oddalit, ale z duvodu moznych komplikaci je to lepsi 😉 Snad se ti to ted rychle zhoji 😉

georgik
11. bře 2008

brundik: nam je to taky lito, ze zima konci ... my jsme s manžou lyžařský maniaci 🙂

bbrita
autor
11. bře 2008

ahoj holky! Jsem tu dnes zas jen na skok. Přijede mi kamarádka s 6letou holčičkou, tak musím uklidit...

bbrita
autor
11. bře 2008

pro evamik (i pro ostatní): ovulační testy reagujou na zvýšení hladiny luteinizačního hormonu (LH), kterej se vyplavuje těsně PŘED ovulací. Jak jsi psala, že hormony se tvoří až po ovulaci, tak to se tvoří, ale progesteron... další pravda je ta, že se LH může zvýšit i bez ovulace, takže test je potom falešně pozitivní.

aquila
11. bře 2008

Ahoj holky, tak já jsem toho pravým důkazem ☹ Ovulační test mi vyšel,ale ovulka nikde. Žádný dominantní folík tam včera nebyl. Ale hodně středně velkých,což říkala dr. je dobré pokud bude IVF. Manžel taky žádné extra zlepšení, takže příští týden jdeme spolu na konzultaci do CAR, možná už nám vezmou krev na genetiku a snad se už konkrétně domluvíme na nějaké akci, nejspíš teda IVF. Tak asi tak. To jsou moje novinky.

georgik
11. bře 2008

aquila: tak to uz pujde rychle 🙂
ja jsem vcera nakonec nestetovala, pac na to vubec nebyly myslenky ☹
ale dneska rano jsem to zvladla a testik byl se 2 carkama..... takze moje domněnka byla spravna... bolest vajecniku nezklamala..... 😉

anki
11. bře 2008

Georgink mooooc gratuluji k těhotenství 😀 😉
Rioko poslala jsem ti to na email ju?A jak jinak holky jak se daří nám skvěle 🙂

brundik
11. bře 2008

Ted jsem byla teda trosku zmatena, ale myslim, ze geo pouzila ovu testy a ne tehotenske 😕 Je to tak? kazdopadne kazde prouzky jsou duvodem k radosti 😀
Holky, me je mizerne, huhnam, ksicht me pali, pusu mam oteklou 🙄 Rozhodla jsem se nejit na anglictinu. Odpoledne navic jeste pobezim pro vysledky k doktorovi a ja mam bohhuzel tucha, co se dozvim 🙄 Poznam to podle toho, ze me desne bolej prsa 😒

rioko
11. bře 2008

georgik : byly to ovu testy? já si je asi taky koupím, sice bez stimulace ovu nemám,ale chtěla bych vědět kdy je mám se stimulací
jinak pusa se hojá najednou nějak rychle, dnes jsem byla na převaze a myslím si, že jsem klidně mohla jít ve čtvrtek na tu laparku - přirom včera z toho ještě tekl hnis a dnes to bylo úplně krásné. No co už, teď už je to jedno

brundik
11. bře 2008

Rioko, dobre, ze jsi tady, vyrazim k doktorovi a ty jsi slibila, ze mi dodaz kuraz 😀
Tomu tvemu zanetu chtelo trochu pomoct, snad to bude OK a cim driv tim lip 😉 A laparka taky bude 😉