• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky po třicítce, přidejte se.

24. dubna 2013 
Rioko, dekuju :slight_smile: No kez by.
Aqui, ja si myslim, ze az zacneme platit hypoteku, tak uz na nehrazene pokusy bude zbyvat 0 Kc :unamused: Ale zatim jsem tam jeste ani nedosla, tak nebudu predbihat.
11. bře 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi spoustu lidí na to mít nebude a te´d je takových lidí, kterým to nejde přirozeně víc a víc.... my bysme si to taky nemohli s hypotékou dovolit
11. bře 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že neplodnost je nemoc, tudíž IVF je jeden ze způsobů léčby.
11. bře 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si to taky myslím, že je to nemoc a že by to mělo být placené úplně - pokud někdo žije zdravě, měl by přece tu možnost mít . vláda dává peníze na jiné věci, které nejsou tak důležité - a hlavně na lidi , kteří si to nezaslouží
11. bře 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neplodnost je nemoc, ale souhlasim s Evcou, ze se na to da nahlizet i obracene, ze je to jen obejiti problemu za ucelem otehotneni, ale nedochazi k leceni priciny. Kazda zenska, ktere se nedari mit miminko trpi po psychicke strance, tak by se to mohlo brat jako vyleceni duse :grinning:
11. bře 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
brundik : pěkně řečeno :wink:
11. bře 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych klidně nechala třeba doplatky ná léky, to myslím každý dá dohromady. Ale jinak všechny výkony zdarma.
Rioko, jen pro Tvoji informaci - peníze na léčbu nedává vláda, ale zdravotní pojišťovny...
Brundik, dobrej nápad, ale psychoterapie se většinou taky platí!! :wink:
No ale vždyť je spousta zákroků a operací, které přece neléčí příčinu, ale pomůžou při určitém typu nemoci. Tak proč je IVF vyjímkou?
11. bře 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ale zrušit to chce vláda aby byly peníze na něco jiného...no ale my to fakt nevyřešíme a hlavně to ještě není jisté
11. bře 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych souhlasila s doplatky na leky, proste aby to zustalo jak to je ted-3 hrazene pokusy. Uvidime, co na nas ty paprdove pripravi :unamused:
11. bře 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, stejně to budeme muset akceptovat co jiní rozhodnou a vypořádat se s tím podle svých možností.
11. bře 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aqui, to je fakt, medicina dost casto neleci pricinu, ale dusledky.
11. bře 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se tady rozohnily, ze pujdu asi zehlit :grinning: Papaaa :wink:
11. bře 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky chystám žehlit, teď skládám prádlo co se žehlit nemusí a pak naběhnu k prnu :slight_smile:
11. bře 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brundik, já právě taky žehlim! :wink:
11. bře 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, vy jste pracantky :slight_smile: já budu žehlit zítra :slight_smile:
11. bře 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Úterý-žehlení je třeba :grinning: No jo, když člověk o víkendu vypere, tak co by pak chtěl dělat v úterý, že jo...
11. bře 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mame zehlici odpoledne :grinning: Rioko, kdepak pracantka, ja vzdycky cekam az se mi to nakupi a kdyz neni vyhnuti, jdu na to :wink: No a takova doba prave nastala.
11. bře 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já jsem teda pozadu,asi se budu muset nad sebou zamyslet a žehlívat taky v úterý :grinning:
11. bře 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, ja budu mit mozna i zehlici stredu, dneska budu prat svetle pradlo. Tak zitra budu Rioko zehlit pro zmenu s tebou :grinning: Holky, tak jdu na to. At nam to peken ocejpa :wink:
11. bře 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsi hodná, že mě v tom nenecháš samotnou :wink:
11. bře 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už na to dneska s..., takže budu taky žehlit i zítra! :wink: Manžel vygruntoval celej byt, tak abych taky něco dělala, že jo?! :grinning:
11. bře 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi teda Ty máš chlapa :wink: tak to bych mohla svému taky navrhnout, takový jarní úklid aby zkusil :slight_smile:
11. bře 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já to beru tak, že prostě bydlíme tu oba, takže pracujeme doma taky oba! :wink: On měl přede mnou takovou hospodyňku, takže doma nehnul prstem, navařeno pod nos apod.... a jak teď švihá! :sunglasses: A ještě je rád, že může uplatnit své kuchařské umění!
11. bře 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já hlásím, že jsem od sedmi hodin žehlila a mám hotovo. :sweat_smile:
11. bře 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a víte holky, proč jsem tu doteď nebyla? protože jsem žehlila... FAKT! Takže za rok touhle dobou všechny žehlíme dupačky, je vám to jasný?
11. bře 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
evoi to ho máš super naučeného - to ten můj taky pomůže,ale těch řečí kolem :grinning: když třeba umyje nádobí, vydrží o tom mluvit do druhého dne :slight_smile:
11. bře 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky už mám vyžehleno. Jsem nějaká zmožená, tak už asi půjdu do hajan. Tak dobrou všem :wink:
11. bře 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko všem :slight_smile:
TO BYLY OVU TESTY!!!!! :slight_smile: asi jsem to napsala blbe, tak se za mystifikaci omlouvam....
ad žehlení - taky jsem to měla v plánu včera, ale vzhledem k nepříjemnostem, které se u nás během posledních dvou dnů udály, jsem na to jaksi vůbec neměla ty správný buňky, tak si vyžehlím snad dneska :slight_smile:
12. bře 2008 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek