Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

brundik
11. bře 2008

Rioko, dekuju 🙂 No kez by.
Aqui, ja si myslim, ze az zacneme platit hypoteku, tak uz na nehrazene pokusy bude zbyvat 0 Kc 😒 Ale zatim jsem tam jeste ani nedosla, tak nebudu predbihat.

rioko
11. bře 2008

evi spoustu lidí na to mít nebude a te´d je takových lidí, kterým to nejde přirozeně víc a víc.... my bysme si to taky nemohli s hypotékou dovolit

aquila
11. bře 2008

Já myslím, že neplodnost je nemoc, tudíž IVF je jeden ze způsobů léčby.

rioko
11. bře 2008

já si to taky myslím, že je to nemoc a že by to mělo být placené úplně - pokud někdo žije zdravě, měl by přece tu možnost mít . vláda dává peníze na jiné věci, které nejsou tak důležité - a hlavně na lidi , kteří si to nezaslouží

brundik
11. bře 2008

Neplodnost je nemoc, ale souhlasim s Evcou, ze se na to da nahlizet i obracene, ze je to jen obejiti problemu za ucelem otehotneni, ale nedochazi k leceni priciny. Kazda zenska, ktere se nedari mit miminko trpi po psychicke strance, tak by se to mohlo brat jako vyleceni duse 😀

rioko
11. bře 2008

brundik : pěkně řečeno 😉

aquila
11. bře 2008

Já bych klidně nechala třeba doplatky ná léky, to myslím každý dá dohromady. Ale jinak všechny výkony zdarma.

evamik
11. bře 2008

Rioko, jen pro Tvoji informaci - peníze na léčbu nedává vláda, ale zdravotní pojišťovny...
Brundik, dobrej nápad, ale psychoterapie se většinou taky platí!! 😉

aquila
11. bře 2008

No ale vždyť je spousta zákroků a operací, které přece neléčí příčinu, ale pomůžou při určitém typu nemoci. Tak proč je IVF vyjímkou?

rioko
11. bře 2008

no jo ale zrušit to chce vláda aby byly peníze na něco jiného...no ale my to fakt nevyřešíme a hlavně to ještě není jisté

brundik
11. bře 2008

Taky bych souhlasila s doplatky na leky, proste aby to zustalo jak to je ted-3 hrazene pokusy. Uvidime, co na nas ty paprdove pripravi 😒

aquila
11. bře 2008

Jasně, stejně to budeme muset akceptovat co jiní rozhodnou a vypořádat se s tím podle svých možností.

brundik
11. bře 2008

Aqui, to je fakt, medicina dost casto neleci pricinu, ale dusledky.

brundik
11. bře 2008

Tak jsme se tady rozohnily, ze pujdu asi zehlit 😀 Papaaa 😉

aquila
11. bře 2008

Já se taky chystám žehlit, teď skládám prádlo co se žehlit nemusí a pak naběhnu k prnu 🙂

evamik
11. bře 2008

Brundik, já právě taky žehlim! 😉

rioko
11. bře 2008

teda holky, vy jste pracantky 🙂 já budu žehlit zítra 🙂

aquila
11. bře 2008

Úterý-žehlení je třeba 😀 No jo, když člověk o víkendu vypere, tak co by pak chtěl dělat v úterý, že jo...

brundik
11. bře 2008

Mame zehlici odpoledne 😀 Rioko, kdepak pracantka, ja vzdycky cekam az se mi to nakupi a kdyz neni vyhnuti, jdu na to 😉 No a takova doba prave nastala.

rioko
11. bře 2008

tak to já jsem teda pozadu,asi se budu muset nad sebou zamyslet a žehlívat taky v úterý 😀

brundik
11. bře 2008

No jo, ja budu mit mozna i zehlici stredu, dneska budu prat svetle pradlo. Tak zitra budu Rioko zehlit pro zmenu s tebou 😀 Holky, tak jdu na to. At nam to peken ocejpa 😉

rioko
11. bře 2008

to jsi hodná, že mě v tom nenecháš samotnou 😉

evamik
11. bře 2008

Já už na to dneska s..., takže budu taky žehlit i zítra! 😉 Manžel vygruntoval celej byt, tak abych taky něco dělala, že jo?! 😀

rioko
11. bře 2008

evi teda Ty máš chlapa 😉 tak to bych mohla svému taky navrhnout, takový jarní úklid aby zkusil 🙂

evamik
11. bře 2008

No, já to beru tak, že prostě bydlíme tu oba, takže pracujeme doma taky oba! 😉 On měl přede mnou takovou hospodyňku, takže doma nehnul prstem, navařeno pod nos apod.... a jak teď švihá! 😎 A ještě je rád, že může uplatnit své kuchařské umění!

dckami
11. bře 2008

já hlásím, že jsem od sedmi hodin žehlila a mám hotovo. 😅

bbrita
autor
11. bře 2008

a víte holky, proč jsem tu doteď nebyla? protože jsem žehlila... FAKT! Takže za rok touhle dobou všechny žehlíme dupačky, je vám to jasný?

rioko
11. bře 2008

evoi to ho máš super naučeného - to ten můj taky pomůže,ale těch řečí kolem 😀 když třeba umyje nádobí, vydrží o tom mluvit do druhého dne 🙂

aquila
11. bře 2008

Taky už mám vyžehleno. Jsem nějaká zmožená, tak už asi půjdu do hajan. Tak dobrou všem 😉

georgik
12. bře 2008

dobré ranko všem 🙂
TO BYLY OVU TESTY!!!!! 🙂 asi jsem to napsala blbe, tak se za mystifikaci omlouvam....
ad žehlení - taky jsem to měla v plánu včera, ale vzhledem k nepříjemnostem, které se u nás během posledních dvou dnů udály, jsem na to jaksi vůbec neměla ty správný buňky, tak si vyžehlím snad dneska 🙂