Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

ivomal
13. bře 2008

ahojky, můžu mezi vás? je mi 33... 😉

aquila
13. bře 2008

Jasně ivo, pojď.

rioko
13. bře 2008

ahoj ivomal, jasně že jo, každý je vítaný

brundik
13. bře 2008

Ahojda Ivo 😉
Dneska tady bylo nejak mrtvolno 😝 Ja jsem byla v praci od sesti do sesti 😝 Ale zitra to snad bude lepsi. Doma jsem si udelala jsem si melirek, musim nejak vylepsit ten svuj oblicej, kdyz mam ten ekzem. Uz nejsem samej puchyrek, ale samej strup-fakt nadhera 😀 Aspon, ze uz to tak nesvedi 🙂
Ted uz jen cekam, az se manzel vrati z prace.

brundik
13. bře 2008

Ze by se to tady rozjelo ted vecer? 😕 Ikdyz, jak prijde manzel, jdu od kompu.

aquila
13. bře 2008

Ahoj rioko, ahoj brundik 🙂 🙂
Taky jsem dneska dost lítala v práci a taky nemůžu v pracovní době sedět u koníka, že jo... 😀

brundik
13. bře 2008

Ahoj Aqui, to jo, nekdy se podari na konovi, proklabosit dost z pracovni doby, ale jindy fakt nic 😉 Nemuze byt kazdy den posviceni a priznam se, ze bych z toho nemela ani radost, kdyby mi prace stala. Ona i tak nekdy dost stagnuje 😀

dckami
13. bře 2008

ahoj holky,
dneska jsem neměla čas ani nakouknout, sand zítra to bude lepší. 😉
Zdravím novou snažilku, Ivomal - napiš nám něco o sobě, jak dlouho se snažíte, co máte za sebou, ať tě můžeme přidat do tabulky. 🙂
Jsem unavená, jdu dneska brzo spinkat, tak dobrou noc. 😔

brundik
13. bře 2008

Ja taky pujdu brzo. Dneska jsem si puvodne chtela vzit nahradni volno, abych zalezla do postele a vylezela se trochu a ono se mi to nakonec v praci takhle protahlo 😝 Cekam jen na manzela.

aquila
13. bře 2008

Taky jsem polomrtvá, jen jsem udělala polívku a pomazánku, jinak sedím u PC a TV 🙂 Ale zítra už je pátek, to je potěšující.

koni.klec
13. bře 2008

Holky ja vas jeste furt z povzdali sleduju, i kdyz moc neprispivam. 5. cyklus neuspesnej, ale ted to nechavam na 3 mesice plavat, prosvihnu ovulu na velikonoce a pak jeste v kvetnu. Nebudeme spolu. Ale nebojte, zase se ozvu.... to uz me ovsem mozna bude 32 ☹ Jinak supr vek, ale uz by to chtelo fakt zapracovat. Davam limit do konce roku, pak fakt beham intenzivne po doktorech. Mam v planu jednu lecitelku, dam vedet, co zjistila. Zatim se nestresuju bilejma plastema. Chce to do te tabulky pridat chlivek na pocet tydnu 😉 😵 😅 🙂 😎 😀

ivomal
13. bře 2008

Ahojky, manžel konečně dorazil domů a tak jsem musela nachvilinku pryč od pc...no co bych o sobě napsala, nic moc toho není...asi před týdnem jsme se začali ofiko snažit.. poslední normální ms v lednu a po provokačce, a proveře jsem v pondělí dostala ms a do včerejška bylo po srandě. zítra frčím na kontrolu k dr, tak uvidíme co se děje. Těhu nejsem, testy neg., ultr. nic....ráda půjdu do tab, když můžu..
🙂

brundik
14. bře 2008

Ahoj holky 🙂
Koni.klec, zatim se nestresujes bilejma plastema. To je dobre, to bys mela stresy i ze me, taky nosim bilej plast 😀

rioko
14. bře 2008

ahoj holky, brundík a co děláš že nosíš bílej plášť...bojím bojím 😀

brundik
14. bře 2008

Ahoj rioko 😉
Neboj ja jsem neskodna 😀 Delam ve vyzkumaku, mikrobiologie potravin je muj obor.

rioko
14. bře 2008

tak to se už nebojím 😀 a co máš v plánu na víkend?

brundik
14. bře 2008

Riok, ja mam vzdycky tolik planu, ze mam po vikendu pocit, ze jsem nic nestihla 😀 Protoze uz my je dneska lip, skoro nesmrkam a muzu volne dejchat, rozhodla jsem se, ze pojedu s manzelem na Vysocinu ke tchanovcum. V sobotu pojedeme na svatbu manzelovic spoluzaka ze stredni a v nedeli se musime brzo vratit do Prahy, protoze mam sluzbu v praci. A jeste bych nejradsi stihla bazen, mame premici do konce brezna a uz ted je jasne, ze ji nevychodime 😒

brundik
14. bře 2008

A hlavne se dospat, to planuju na kazdy vikend 🙂 Co budes provadet ty? Ja vlastne ani nevim, jak ma o vikendu byt.

rioko
14. bře 2008

tak to jsou teda velké plány 🙂 mě zítra přijede ségra a chceme se jet s přítelem podívat na dva vyhlédnuté domečky. a v neděli mě pozvali rodiče jednoho chlapečka ze třídy k nim, mají statek i s koňmi tak si můžu zajezdit

brundik
14. bře 2008

Jak rikam, pisu, plany ja mam vzdycky velky 😀 Koukam, ze taky resis bydleni. My taky, uz dlouho, jediny pozadavek jaky mame je rozumna cena, bohuzel v Prazea ani kousek za Prahou nic takoveho neexistuje ☹ Doted bydlime s mym tatou, ale letos jsme rekli, ze uz to konecne musime vyresit.
Ty jsi pancelka 😉 A nedas si pokoj s konikem ani o vikendu 😀 😉 To bude krasny zazitek.

rioko
14. bře 2008

já jsem na koníkovi závislá 😵 bydlení řešíme, protože bydlíme s rodiči přítele a já jsem z toho někdy zralá na blázinec 😖 my bysme chtěli domeček taky za rozumnou cenu - do 1 200 000 a 3 + 1 ale okolí Brna nehrozí, tak hleáme okolí Vyškova, Blanska a tak někde. Ale moc nabídek není

brundik
14. bře 2008

My jsme taky chteli domecek za Prahou s tim, ze zrekonstruujeme nebo postavime tak nejak sami, ale ona cena tech pozemku je taky desna palak ☹ My zas bydlime s mym tatou, taky uz bych desne chtela neco svyho.
Musim neco dodelat, na chvili se odmlcim

brundik
14. bře 2008

Palak 😀 To melo byt palka

evamik
14. bře 2008

Ahoj holky, koukám, že se to tu trochu rozjíždí! 😉 Já začínám mít PMS, takže tentokrát to taky nevyšlo... ale já s tím tentokrát spíš počítala...
Rioko, do 1200000, nebo to byl překlep??? My teď koukáme na byty v Plzni (nechci v paneláku a trvám na terase) a myslím, že se nevejdeme do 3 mil.! Takže mě ta částka zaskočila.... 😕

rioko
14. bře 2008

evi byty jsou dražší, kdybysme chtěli něco v Brně tak to taky nehrozí, ale v okolí Blanska a podobně se dá sehnat i domeček za 800 000 samozřejmě + nějaká rekontsrukce

martiska
14. bře 2008

Ahoj, taky si myslím, že do 1,2 mil. se nevejdeš - my stavěli, kvůli penězům úplně sami, parcelu jsme šťastnou náhodou sehnali za 120 tis. a už jsme na 1,75 mil. a to ještě tak čtvrt si musíme připravit (chodníky, plot.....) A s firmama počítej ještě jednou tolik....

rioko
14. bře 2008

martiska - už jsme jich sehnali víc do té ceny, byli jsme i na prohlídkách ale zatím se nám nic tak moc nelíbilo. starší domečky se do té ceny sehnat dají

brundik
14. bře 2008

Tak to vypada, ze mi zkoncime v panelaku za 3 melouny, ale ja za to budu vdecna. Hlavne, aby tam byla lodzie, kde budu moc umistit kaktusy 🙂

martiska
14. bře 2008

Starší jo, to je fakt. My to nechtěli, protože tchánovic přestavovali starej barák - začali 2 roky před manželovým narozením a skončili, když maturoval. Co udělali na začátku už po těch 20 letech mohli dělat znovu.... Moje ségra ale koupila domek (menší) i se zahradou za 850 tis. + jim dali vlastní cihlový 2+1, za 200 tis. to opravili a šťastně žijou i se svýmu dvojčátky.... My se ale pustili do stvby, chtěli jsme svoje - buď máš zázemí v rodině a 3 toky jen dřeš, nebo se do důchodu zadlužíš - ale ten pocit být ve svým stojí za to. Nikdy jsme nelitovali, ani jsme neměli žádné krize, kterými nás strašilo okolí. Ale o pár "kamarádů" jsme přišli - závist je hrozná věc...

rioko
14. bře 2008

my se taky zadlužíme do důchodu,ale hlavně že budeme ve svým, protože z toho bydlení jak je teď jsem fakt hotová