• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky po třicítce, přidejte se.

24. dubna 2013 
Mluvíš mi z duše, já si bydlení s rodiči (oběma) neumím představit. My s nimi výborně vycházíme, ale je to proto, že jsme s nimi nikdy nebydleli! Já jsem maximálně spokojená - mimochodem - v neděli budeme obkládat schodiště...
14. bře 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nový dům je super ale na to bysme my neměli
14. bře 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt, že to byly léta práce a šetření - do svýho jsme se přestěhovali po 12-ti letech manželství! Jo, a nejsme žádní boháči - jen 2 VŠ zaměstnaní u soukromníka, co nijak nepřeplácí - my jsme ti, co jen platí daně.... A podařilo se... Fakt ale je, že jsme začínali před 7 lety a to bylo všechno mnohem levnější. Ale jako moje ségra - opravíte starší a bude jako novej, ale hlavně VÁŠ !!! :grinning:
14. bře 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych si starší taky nekupovala - nevíš, kolik ještě budeš muset investovat a pořád budou nějaký opravy... Ale to je samozřemjmě individuální - my ani jeden nejsme ten typ, že bysme chtěli něco kutit...
14. bře 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem holka z malého města v JČ - domek se zahrádkou, manža z vesnice s hospodářstvím - já si život bez zahrádky neumím představit - umíte si představit, jak jsem trpěla v bytě v centru Plzně! Evamik - ty to tam určitě znáš - v baráku se scházeli kumuly i feťáci....
14. bře 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, a kde jsi bydlela?? Já baráček 100% nechci, ale ty byty jsou neskutečně drahý... Marti, fakt máš pocit, že jsi přišla o kamarády kvůli baráku?!?! :confused:
14. bře 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam, ze bydleni je vecne tema. Ja uz se teda nezapojim, ikdyz je pro nas vic nez aktualani, neb mazu domu :slight_smile:
Super vikend, holky :sunglasses:
14. bře 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brundik, hezký víkend! :slight_smile:
14. bře 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bydlela jsem ve Františkánský - v domě látek. A fakt přišla, ale to nebyli kamarádi... Naopak hodně jsem jich získala v Dýšině, kde jsme postavili, bydlíme v lokalitě se spoustou skvělejch lidí, obyčejnejch, žádní zbohatlíci, pořádáme ohně, výjezdy do přespolních hospůdek, grilovačky, paráda.... Tamti přeboleli, ale bylo to drsný - holčina, která u mě byla pečená vařená 4x týdně, když byla zdravotně a s přítelem na dně, pak to slepili a od doby, kdy jsme začali stavět se vztahy ochlazovaly - nikdy už u nás nebyla... Moc mě to mrzelo, měla jsem jí ráda....
14. bře 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je fajn, že jsi spokojená! To já bych z města takhle vůbec nemohla!!
14. bře 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde bydlíš?
14. bře 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teď bydlím ve Skvrňanech, ale rozhodně nechci strávit dalších 10 let v paneláku, takže příští rok to chceme začít řešit...
14. bře 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam bydlela ta "kamarádka" - v Lábkovce, neř se přestěhovala na Doubravku. Já jsem spíš introvert, nikdy jsem nebyla moc do šumu, tak se těším na skalku apod. Evi, psala jsem na Plzeňské téma - kde a kdy bude ta slezina? Pokud bych měla volno, docela bych za vámi jukla....
14. bře 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, já taky bydlím v Lábkovce, ale jen krátce. Už jsem Ti tam odpověděla - promiň, nějak jsem si Tvého dotazu nevšimla.... :slight_smile:
14. bře 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky....tak jsem před chvilkou dorazila od doktora....mno, nabral mi na 4 pokus krev (mám neviditelné žíly) a pošlou ji na rozbor, jak jsem na tom s hormony...a za 14 dní se mám opět hlásit a pak se uvidí, co se mnou dál bude vyvádět... Tak jsem si šla alespoň udělat radost do Tesca a koupila si něco malého na sebe.

Rioko - ty jezdíš na koni? A kde u Brna, já kdž tam kdysi studovala, tka jsme jezdívali do Žabčic. Taky jezdím, těším se na lepší počasí a zase začnu chodit :grinning:

K bydlení ...moje malá troška do mlýna.... manža koupil pozemek (necelých 1200m2) loni na jaře za Prahou (u Kralup) a dal za něj 490/m2, i včetně sítí, které tam sice ještě furt nejsou, ale už se na nich pracuje...klasické zpožďo , takže, když se hledá, dá se najít i pěkná cena. Takže bych se nevzdávala...:slight_smile: Snad se i nám podaří postavit - financovat se to bude prodejem bytu a spořením...částečně firma a zbytek sami. Domeček byl můj veliký sen a jeho taky i když nemáme bůhvíjaké příjmy, jdeme do toho:slight_smile:... a s tou závistí taky souhlasím, minimálně už ted mám o jednu kamarádku míň... Mě to nebolí, jen mi je to líto.

A Plzeňačky...sice ze Plzně nepocházím....strávila jsem tam část mého dětství....Lochotín:slight_smile:...zdravím :wink:
14. bře 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivomal : jezdila jsem ale už nemám moc čas, jsem ráda když se naskytne příležitost a těším se
14. bře 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rioko, já byla naposled někdy na podzim...ale až se udělá pořádné počasí, tak se budu snažit alespoň jednou za měsíc, taky toho času moc nemám.. do práce z práce, však to určitě znáš... a teď kolotoč s doktorama....ach jo.., ale primář se tváří přívětivě, takže zatím nepropadám panice.... :dizzy_face:
14. bře 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře, že je primář přívětivý - nebo se tak aspoň tváří :grinning:
14. bře 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj "ivomal" - pocity z "kámošky" mám stejné jako ty. A s tou stavbou - budu Vám držet palečky - když se chce, všechno jde a my jsme se taky nijak zvlášť nezadlužili - měli jsme 4x otočený stavebko a 2x úvěr po 150 000 - dnes nám chybí doplatit cca 110 000 a jsme z toho venku... Museli jsme tedy dost šetřit (žádné značkové hadříky - Ping-pongové taky nějaké ty trika vedou....), ale bydlení a dětičky pro nás vždycky byly prioritní. Cítili jsme to tak oba a ty 3 roky stavby nás ztmelili - pohašteřilili jsme se jen jednou....
14. bře 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martiska - taky moc držím palce při stavbě a pevný nervy...:slight_smile:.. já a ani můj manžel si na značkové hadříky moc nepotrpíme, výprodeje jsou to pravé ořechové :sunglasses: , však ani není kde to chodit ukazovat - já jsem v prácí v bílých hadrech...takže to moc neřeším a na těch pár metrů "ve Vystrkově" norka nepotřebuji, stačí, vkusné, levné, čisté a voňavé - takže taky šetříme :slight_smile: Snad to v pohodě zvládneme, vypadá to, že jsme chytli fajn budoucí sousedy a vzájemná pomoc při zařizování papírů apod. funguje dobře. Tak doufám, že nám to tam všem vydrží. Pro mě je na prvním místě míst šťastnou rodinu a k tomu směřuji vše, jenže nám chybí to mímo a tak i přes stavbu jsme se rozhodli pokusit se mít mimčo, protože nejsem zrovna nejmladší a mám s otěhotněním problémy.
14. bře 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivomal, kolik ti je a jak dlouho se snažíte? Plně schvaluji tvoje rozhodnutí pro mimčo - to je to nejdůležitější a jak domek, tak všechny věci světa si na tebe počkají, ale tohle voňavý štěstíčko ne.... My jsme se pro děti rozhodli v podnájmu (proti všem, co nás měli za blázny), ve 40-tém týdnu jsme se stěhovali do 12ti metrové garsonky, ale vždycky jsme byli šťastní - a nakonec všichni bydlíme v domku se zahrádkou, a zase je našim cílem to mimi....
14. bře 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdravím... je tu někdo?
15. bře 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem tu :slight_smile:
Sice jsem vás týden zanedbávala, ale opravdu to nešlo jinak. Práce :rolling_eyes:
Asi nebudu mít sílu dočítat, ale zaznamela jsem tady nové tváře.
Ví už se něco o Nejbe?
15. bře 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já taky koukám, že tu jsou zas nové dušičky. Tak ivomal, martiska,... šup do tabulky...!
15. bře 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi nejlepší by bylo, kdyby mi holky napsali do IP, nebo se přidaly do tabulky tady někde pár stránek zpět. No a já to v pondělí hpřehodím do tabulky.
Brit u vás je něco nového?
15. bře 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já byla ve středu (13DC) na folikulometrii. Folík měl 22mm a Dr. mi řekla, že by mohl prasknout. Zatím ale dle testů a teplot to nevypadá. Tak začínám trochu smutnit, protože mi zbývají 4 dny než začnu brát Utrogestan a pak přijde MS. Takže se bojím, že to nestihnu... :frowning2:
15. bře 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co Ty? už jsi tu dlouho nebyla. Co nového?
15. bře 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jsem tu na chvilku mezi snídaní, cvičením a přípravou oběda. :slight_smile:
Já už jsem včera začala s Utrošem. Teplota stoupla až dnes, což je z toho, takže tento měsíc zase nic :frowning2:
15. bře 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska s utrošem knčím. Dnes jsem 9 DPO, ale moc dobře to nevidím. Žádné náznaky nejsou. Uvidím ve středu, to by měla dorazit MS.
Já měla tenhle týden v práci peklo. Doma jsem pak byla schopná se jen dostat do postele a upadout do kómatu. Bohužel příští týden mě to čeká znova, ale snad to bude o něco lepší. Pak odjede šéf na dovču a snad bude klid.
Brit neuvažovala jsi o tom nasadit si utroš o den později? Já to tentokrát tak udělala.
15. bře 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A brit, proč ti dr nepíchla Pregnyl? Tím se prasknutí folíku pojistí. Aspoň mně to tak minule dr. říkala.
15. bře 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek