Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

bbrita
autor
18. bře 2008

holky, poraďte mi, jak se dostanu na fertility friend? Mě to tam nějak nechce přijmout....??? ☹

bibova
18. bře 2008

Brit chce to zkoušet. Ono to občas nejde. Nebo ještě zkusit jiný počítač. To taky pomáhá.
Brundi ať dobře dopadnete v CARu. A běhání po úřadech je snad opruz pro každého. Pro mně tedy rozhodně. Určitě brzo něco najdete 😉

bbrita
autor
18. bře 2008

tak díky Bib... budu to zkoušet. jinej počítač ale doma fakt nemam... 😖

bibova
18. bře 2008

Kdyby ti to nešlo, tak můžu tu registraci zkusit udělat tady u nás v práci. Jen by jsi mi musela do IP písnout e-amil, aby ti přišlo heslo.

bbrita
autor
18. bře 2008

nejde mi to. Zkusim to ještě třeba zítra. Docela by mě totiž zajímalo, estli by i to označilo ovu a kdy... mam tepoty naprosto šílený..!

evamik
18. bře 2008

Ahoj holky, taky jsem si říkala, že nám to tu nějak umřelo... To je dobře, že už tu zase jste! 😉 Já mám úplně hrozný období - v pátek jsem začala krvácet a od tý doby beru 3x denně duphaston a estrofem a je mi potom hrozně blbě! 😖 Navíc to beru určitě zbytečně, prot. to podle mě byla norm. MS - jenom dřív! 😒

brundik
18. bře 2008

Ahoj holky 😉 Uz jsem popsala dnesni doktorskou obihacku v jine diskuzi, je to delsi, tak vam to sem nakopcim, abch to nemusela psat znovu.
Prichazim s hlavou jak patraci balon Ceka nas dalsi kolotoc vysetreni, nevim, jestli jsem se v tom uplne dobre zorientvala. Manzel pujde na vysetreni pohlavne prenosnych nemoci a opakovane na spermio. Me bude cekat opakovane HP 2-5 DC, bohuzel jsem to ted prosvihla, dneska jsem 6DC, takze se to cele o mesic posune Pak pohlavne prenosne nemoci, protilatky, dal se musim objednat na trombofilni mutace a jeste UTZ na konci toho pristiho cyklu. Az budu vedet termin laparky, taky cytologie a mikrobiologie.
To abych si na to vzala dovolenou. Dneska se to taky protahlo, takze jsem do prace nesla. Jeste, ze te dovolene mam tolik, teda zatim.
Takze, ledy se pohnuly, pekne se to rozjizdi. Jen mam starost, jak se to o mesic posune, ze mi to blokne zajezd do Rima, ktery chci dat manzelovi ke tricetinam. Ten rusit nebudu, takze se to posune vlastne o dva mesice 😒

georgik
18. bře 2008

ahojky holky 🙂
brundik: kam chodis k dr?

brundik
18. bře 2008

Myslis obvodaka nebo CAR? Do CARu chodim do Podoli.

brundik
18. bře 2008

Teda chodim, dneska to byla premiera 😉

georgik
18. bře 2008

tak pri premiere opravdu dobry kolotoc 🙂 .... a ty jsi byla primo v CAR Podoli nebo na imunologii....

georgik
18. bře 2008

brundik... my totiz taky chodime do Podoli.... muj gyndr nas nejdriv poslal na protilatky a spermio... to jsme byli na imunologii v Podoli... ted tam jdeme v kvetnu na kontrolu.... a kdyz jsem si volala na CAR Podoli (uz mam zadanku od sveho gyn) tak mi rekli, ze po vysledcich... jsem zvedava, na co vsechno se nas rozhodnou poslat.....

brundik
18. bře 2008

Ja jsem sla rovnou do CARu. V kvetnu tam taky asi budu chodit. Treba se tam potkame, nebo se muzem domluvit na kafco, kdyby se nam to seslo 😉

georgik
18. bře 2008

my jdeme na kontrolu 12.5. 🙂 tak se klidne muzem domluvit.... 🙂 ja se jen bojim, ze na tom CARu si vymyslej dalsi vysetreni a dalsi vysetreni a bude to trvat dlouho ☹ ale treba ne.....

georgik
18. bře 2008

jinak kdyz jsem volala do CAR tak mi moc sympaticka sestricka rikala, ze na objednani do CAR se ceka tak mesic... takze na zacatku cervna budem mit vysledky z kontrolnich odberu a snad v cervenci CAR......

evamik
18. bře 2008

Brundik, to je teda vyšetření! Ale aspoň už se něco děje!! A třeba otěhotníš v Římě a nebudeš tam už muset! 😉

aquila
18. bře 2008

Ahoj holky,
jsem ráda, že zase trochu povídáte. Taky jsem měla nějaké horší období. jaksi to na mě dolehlo, ale už je zase líp 🙂 My máme za sebou další návštěvu CAR, už jsme se domluvili, že jdeme do IVF. Vzali nám krev na genetiku a zhruba za měsíc si jdeme pro výsledky a už pro konkrétní plán na IVF - termín, léčebný protokol atd. Teda doufám, že do toho nepřijdou žádné komplikace. 😉

evamik
18. bře 2008

Aquil, tak to budeš za dva měsíce už těhu!!! 😉 🙂

aquila
18. bře 2008

No dneska už se mi zdálo, že jsem těhotná. Fakt mi hrabe... Ale bylo by to krááásný...

evamik
18. bře 2008

To je skvělý! (Teda ne to, že se Ti to zdálo, ale že už tak brzy budeš!) 😀

georgik
18. bře 2008

aquil: to je paráda 🙂

aquila
18. bře 2008

No holky nevím, jestli se mám víc těšit nebo mít strach. Pěkně se to ve mně mele...

evamik
18. bře 2008

Aquil, těš se!!!! 😀 Chápu to, asi bych taky měla strach, ale je to fakt skvělý, že je teď taková šance! 😉

georgik
18. bře 2008

Aquil: souhlasim s evou, taky bych se tesila 🙂
jinak k tomu těžkému období... takové mám zrovna poslední tři dny, ale verim, ze brzy prejde 🙂 ......

brundik
18. bře 2008

Aquil, ty obavy jsou vzdycky. Ale snaz se nenervovat. Je to jeden ze zpusobu, tak proc ho nezkusit 😉
Geo, to ja zatim nemam v Podoli naplanovanou zadnou konkretni navstevu, az podle tech mych cyklu 😉

georgik
18. bře 2008

brundik... tak az budes, dej echo 🙂

brundik
18. bře 2008

Geo, jeste k tomu Podoli, ja jsem sla rovnou do CARu, protoze jsem mela doporuceni na laparku. Spermio nam delali u obvodniho gyndare. Urco dam vedet 😉

georgik
18. bře 2008

Brundik: ja se jen bojim dalsiho kolecka vysetreni... no uvidime 🙂
dej.... na to kafco muzem zajit nejen v Podoli 😉

georgik
18. bře 2008

tak já pádím z práce, hezký zbytek dne všem🙂

ivomal
18. bře 2008

Ahojky, tak to zkouším znovu...dneska jsem se sem dostala až teď .... 🙂 ..a moooc díky bibova za tip...moc se vto FF ještě neorientuju...

http://www.fertilityfriend.com/home/1fc29f