Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

dckami
25. bře 2008

ahoj brundi,
to je fajn,že odběr náš za sebou, ale výsledky genetiky jsou za dlouho, co?
Já jsem stále doma, na kontrolu jdu 1.4., tak uvidím, co mi dr. v Pronatalu řekne na výsledek laparky. Jsem zvědavá, zda budu moct už v dubnu jít na další inseminaci. 😕

georgik
25. bře 2008

Ahojky holky,
nějak jsem zavalená prací, tak vůbec nestíhám koníkovat ☹
u nás nic nového, dnes jsem 28DC, zítra má dorazit mrcha, tak se na ni pomalu ale jistě začínám psychicky připravovat.....☹

bibova
25. bře 2008

Ahojky
tak mně MS už v sobotu dorazila. A protože byla se zpožděním, tak mi bylo příšerně. Ale rozhodně líp než Brundi. To jsi teda měla svátky. Dneska se nějak nemůžu rozběhnout. Jsem jak zpomalený film.
Kami a jak je tobě? Už se to lepší?
Jo a zítra jdeme na spermio. Jeden dotaz: výsledky dávají hned, nebo je posílají? Na to jsem se při objednání nějak nezeptala.

brundik
25. bře 2008

Kami, vysledky by meli byt za tri tydny.
Tydenni velikonoce bych brala, ale aspon by mohli udelat volno i v patek pred velikonoci.

georgik
25. bře 2008

Bib: jako zpomaleny film si taky připadam, ja mela volno i v patek, takze se po ctyrech dnech volna snazim prijit na to, jak se vlastne pracuje 😀

bibova
25. bře 2008

Já měla dokonce 5 dní. I když čt až so jsem jen polehávala a dávala se do kupy. Naštěstí tady nemám šéfa a tak je tady docela klídek.

georgik
25. bře 2008

brala bych i 14 dni..... posledni dobou jsem nejaka lina 😀

aquila
25. bře 2008

Ahoj holky!
Velikonoce u nás proběhly tak nějak tradičně. Doma, pak celkem hodně návštěc... Ale odpočinek taky nic moc.
bib-v našem CAR jsou výsledky spermia do 2 dnů

evamik
25. bře 2008

Bib, v CARu nám je říkají hned, na imunologii byly myslím do týdne...

ivomal
25. bře 2008

Ahojky, zdravím po Velikonocích...u nás zatím nic nového, stále měříme, teplota padá, ovulace v nedohlednu a v pátek nás čeká doktor s výsledky na hladinu hormonů...jo a abych nezapoměla...od svatby jsem přibrala 8 kg...to je daň za to, že jsem prostě spokojená a doktpr mi říkal, že výpadek cyklu může být také způsobený tím, že jsem "zblahobytněla" ...a tak jsem začala opět hubnout..., prý tuk v těle není to nejlepší na otěhotnění.. takže zdravá a pravidelná strava, hodně pít (což je problém...velký) a trošku pohybu navíc. Už jednou jsem to dokázala, tak to zkusím znovu. Jenomže potřebuju stres, aby to šlo dolů a ten teď nemám a tak to bude opravdu boj...

evamik
25. bře 2008

Ivomal, to je fakt zajímavý - mně všichni říkají, že mám kvůli otěhotnění přibrat... 😠

bibova
26. bře 2008

Dobré ráno 🙂
Dík za odpovědi. Jsem zvědavá, jak rychle budou výsledky tady.
Ivo tak já od svatby taky přibrala 8 kg. Jen si myslím, že je to tím utrogestanem. Protože i když se snažím, tak ta váha dolů nejde a spíš jde pomalinku nahoru. Což je děs. No a stres u mně působí přesně opačně a to je pak stres + utroš = nadváha jak vyšitá 😀
Evi já ti klíďo nějaké to kilčo pošlu balíčkem 😀 😎

bbrita
autor
26. bře 2008

jasně, váha se dá svést na všechno. Já jsem celej život hubená a přitom pořád žeru. Nejvíc mě štve, když mě pořád chce někdo "vykrmit". Ani moje máma ještě dosud nepochopila, že jsem prostě taková a jiná nebudu. A Dr. mi taky říkal, že na ovulaci potřebuje mít tělo aspoň 16kgtuku, což já mám asi tak 2kg.... 😀
Já si prostě myslím, že každej je jinej a kdo má bejt hubenej, tak je a kdo má bejt tlustej, tak s tim taky nic moc neudělá, i kdyby se na hlavu stavěl.
Já mám třeba kamarádku, která je taky hubená. Pamatuju jak ve škole všechny holky chodily cvičit a jedly naposledy ve čtyři odpoledne. A my dvě jsme si šly třeba ještě v 11 večer smažit hranolky....

evamik
26. bře 2008

Bbrit, mně jedna "milá" dr. řekla, že s BMI 18 neotěhotním! 😠 To by znamenalo, že neotěhotní např. žádná modelka...

dckami
26. bře 2008

Holky, s tou váhou to nebude tak strašné. Já měla BMI necelých 19 a otěhotnělajsem po roce snažení, holčině je 5,5 roku. Teď mám o 3 kila víc než tenkrát a také to nejde už skoro 2 roky. 😠 Ale problém v mé váze to určitě nebude...

nejbe
26. bře 2008

jak se počítá to BMI?

evamik
26. bře 2008

kg/m2 (to má být metry na druhou 🙂 )

nejbe
26. bře 2008

tak hlásím, že s 18,36 to jde 😀

evamik
26. bře 2008

Já už mám taky těsně nad 18, prot. jsem teď jenom žrala! 😉

nejbe
26. bře 2008

to půjde 😀
já tedy nechci vědět kolik mám teď a ani to nehodlám zjišťovat. Jelikož to už během zítřka oznámím v práci, tak už to napíšu i vám. Konečně se nám zadařilo a čekáme miminko. Tak nám prosím držte palečky. Dík

evamik
26. bře 2008

Nejbe, tak gatuluju! Od kdy to víš???

nejbe
26. bře 2008

od tý doby co sem nechodím 😀
cca od 10.3.
ráda to svým nadřízeným řeknu sama

evamik
26. bře 2008

A máš pocit, že jsi teď pro to něco víc udělala, nebo že to prostě vyšlo po roce a půl?

bibova
26. bře 2008

Tak máme za sebou spermio. Výsledky byly za 10 min. Nic moc. Spíš teda nic, než moc. 18 mil/ml 10% A+B ☹ No nezbývá než se spolehnout na vitamíny a doktory.

Nejbe moc gratuluji. Já si říkala, že v tom něco bude, když se tak dlouho neukazuješ 🙂

nejbe
26. bře 2008

nemám pocit, že bych dělala něco jinak nebo něco jiného - prostě to samo přišlo, manžel si myslí, že je to Valentýnskym plesem 😀 - co si vzpomínám, tak mě bylo strašně špatně
jo a dík za gratulaci

nejbe
26. bře 2008

dík Bib - sem zvědavá co uděláš s tabulkou - mě vymažeš? 😢

evamik
26. bře 2008

Bib, to mě mrzí, ale to se může fakt změnit... Co je A+B??

bibova
26. bře 2008

A je progres. a B je pohyblivé přímo. Nebo tak něco. Ty ostatní se prostě buď motají dokola a nebo jsou kaput. Těch je 50%. No doporučila L-Arginin a k tomu ten zinak a selen.

Nejbe nevymažu. Nechám tě tam jako příklad pro nás ostatní 😉

bibova
26. bře 2008

Nejbe tobě vychází termín v listopadu? Počítám dobře? Jen jsem zvědavá 😅

dckami
26. bře 2008

Nejbe, veliká gratulace 🙂 🙂 🙂 . Konečně se někomu zadařilo. Tak nám sem pošly nějaké těhu bacílky, chytám všema deseti... 😀 Konečně tu smůlu některá prolomila, tak snad budeš mít brzo pokračovatelky.... já se hlásím 😀