• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky po třicítce, přidejte se.

24. dubna 2013 
autor
nejbe, tak ještě jednou gratuluju.... teď už teda oficiálně. jinak ta moje kamarádka, co krvácela, byla teď na UZ a už mají srdíčko. Takže to vypadá, že to bude v poho.

moje BMI 17.6 tak schválně.... :sunglasses:
26. bře 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejbe: gratuluju
26. bře 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky fakt dík a bacilů vám posílám strašně moc - ráda se rozdělím
termín by měl být někdy v listopadu, nejspíš kolem 11.11. ale díky posunuté OVU fakt nevim - koník mi hlásí cca o 2 týdny víc, tak uvidíme za měsíc na velkém ultrazvuku.
bbrita - my už jsme včera taky viděli srdíčko - manžu to fakt dostalo. (mě to nejspíš pořád nedochází)
26. bře 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je tak krásný....
26. bře 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem z toho blázen - když jsem to zjistila a zadala na Koníkovi aby se mi to počítalo, tak mi to rovnou nahlásilo 6tt a dle dr. jsem byla 4tt - teď jsem to zkusila zadat znovu a hlásí to 8tt (což podle včerejšího ultrazvuku vychází 7+1) - No prostě to počítat neumím a nerozumím tomu :grinning: , takže asi tak :grinning:
26. bře 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejbe, moooc gratuluji:slight_smile:. krásně si to užívej:slight_smile: ....

jinak, přikládám můj chaosgraf z FF...myslíte že bude ovu? brzy?

http://www.fertilityfriend.com/home/1fc29f
26. bře 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mizím na eliptical...jdu se mučit a pak véču pro manžu....:slight_smile:
26. bře 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky!
Nejbe-samo,že se připojuju ke gratulantkám.
Já teda když koukám, na vaše hodnoty BMI, tak mám z toho málem depréze. Mám přesně opačný problém a hubnout se mi poslední dobou nedaří vůbec...
26. bře 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bib my máme se sperm. něco podobného a nepomohly ani vitamíny, tak snad pomůžou doktoři v CARu... :unamused:
26. bře 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aquil, to vůbec neřeš. Já se zas vždycky stydím v létě svlíknout do plavek. Jsem jak z koncentráku..... No, a co? Každá jsme jiná. Co já se tím natrápila. Nic s tim prostě nezmůžu. Každej kdo mě nezná, si o mě myslí, že jsem anorektička. Pak, když zjistí, že pořád žeru, tak si zas myslí, že chodím tajně zvracet...
26. bře 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bbrit, tak to já jsem ráda... Já když přiberu, tak mám depky, i když mi všichni říkají, že je to lepší... Takže jsem asi trochu anorektička - tada myšlením, jinak ne! :grinning:
26. bře 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, co nadělám. Já teda nejsem anorektička ani myšlením. :unamused:
26. bře 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já přiberu až snad jen v těhotenství.... :sweat_smile:
26. bře 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bbrit, to já taky doufám, že brzo přiberu tímto způsobem. A budu z toho mít poprvé v životě radost :slight_smile:
Ach jo, mě tak děsně bolí břicho. Už je to tři dny, co jsem vysadila Utroš, tak čekám mrchuši obecnou každou hodinou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aquil, z toho bych taky měla radost! :wink:
26. bře 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, jo vlastně aquil, my jsme na tom byly podobně, viď? já dobrala utrouš v pondělí
26. bře 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano :slight_smile:
Koukam, koukam, jake tady mame zpravy :dizzy_face: Nejbe, gratuluju moc :wink: Takova prvni vlastovka :slight_smile:
Holky, doufam, ze jeste nekdy budu mit cas na pokec s vama :frowning2: Je to ted fakt hruza :unamused:
27. bře 2008 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Aquil to jsem ráda, že tady mezi "anorektičkama" nejsem sama :slight_smile: Taky mám opačný problém. A mám takové podezření, že se na tom trochu podepsal utroš. Nevím jak působí na vás, ale já po něm prostě jdu váhově nahoru i když se snažím o opak.
V úterý jdu k dr. a tak uvidím, jestli mně ho ještě předepíše. Podle mně je to k ničemu.
Ivo podle mně ještě OVU nebyla. Uvidíš co ti teplota udělá dál.

Nejbe dnes si pohraju s tabulkou a něco tam vymyslím :slight_smile:
Tak holky, která budete další? Konečně se ta smůla prolomila, tak jen hezky pokračovat.
27. bře 2008 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko!
bib-no já to nechci svádět jen na hormony, ale je pravda, že víc jak půl roku do sebe furt něco cpu-Agolutin, Agofilin, Pregnyl, Utroš... Ale taky je pravda, že co se snažíme o mimčo a vlastně už i chvilku předtím jsem vysadila všechny nízkotučné věci a začala si dopřávat. No a výsledek je, že úspěšně kynu...
27. bře 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aquil tak to já to ráda na něco svedu :sweat_smile:
No snad už bude brzo hezky a budeme moc vyrazit na brusle. To je tak jediný sport, který dělám dobrovolně. Vlastně ještě kolo.
27. bře 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
nejbe: ještě jednou veřejná gratulace :slight_smile: jsem ráda, že je zatím vše OK
tak já poprvé za 19 měsíců ukecávám mrchu ať mě nestresuje a dorazí, páč jsem 30DC :frowning2: a ona stále nikde.....to se mi hoooooooodne dlouho nestalo :frowning2:
27. bře 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
georgik a co takhle testík? :wink:
27. bře 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bbrit.... ja si myslim, ze na neho je jeste brzo.... nejsem si totiz jista ovulaci.... sice mi vysel slabe pozitiv ovulacni test nekdy 13DC, ale to jsme prosvihli a jestli se to povedlo tak az tak 18DC ..... takze si myslim, ze by jeste beztak nebylo nic videt...... :slight_smile:
27. bře 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
georgik - já si nejsem jistá kdy přesně byla ovu, ale jestli byla tak jak si myslím, tak jsme tulili cca 3 dny před tím - pak měl manža noční možná 4 teď nevím :slight_smile:
27. bře 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, já jsem dnes 28DC Včera jsem trošičku zašpinila, dnes zatím nic.... tak uvidíme.
27. bře 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejbe: jenže jak už jsem někdy psala, ja to mam jak hodinky, včetně ovu.... i když je pravda, že celej tenhle cyklus byl nějakej divnej :slight_smile:
no uvidim, zkusim vydržet do pondělka...... ale nevěřím tomu... :slight_smile:
27. bře 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejbe: vy před, my po :grinning:
27. bře 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no po nevim, ale spermijky v těle přežijou delší dobu - vajíčko cca 24h - ale nevimnevim - nesázím na to
27. bře 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejbe: já taky ne..... ale jak už jsem psala výše, já vlastně ani nevím, kdy ta ovu byla......
nebudu to řešit, jen ukecávat mrchu, ať mě netrápí a kouká dorazit :slight_smile:
27. bře 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jsem taky zkoušela, ale je to mrcha :grinning: nedorazila :grinning:
tak šup, ať v tom nejsem sama
27. bře 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek