Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

ivomal
28. bře 2008

protože jsem ta blbá tříbarevná inženýrka...a jen proto, že jsem studovala a měla jiné zájmy, tak jsem divná.... 😒

ivomal
28. bře 2008

... samozřejmě se to týká pouze některých drben mého pracovního kolektivu.... v práci to nekomentuji...měly by radost...ale zamrzí to, když vám to řeknou, nebo se to dozvíte od jinud.... proti tomu se fakt špatně bojuje, jedině ignorace se osvědčila.....když nereaguji, nebo nekomentuji, tak jsem sice blbá, ale druhý den už řeší jiný problém, nebo jinou, ale bolí to....... Maximálně je pošlu do prd... i když jsou o 25 let starší..ale co mám dělat....?

dckami
28. bře 2008

holky, tak Eliška už nemá zoubek. Kýval se jí tak, že taťka za něj malinko vzal a zůstal mu v ruce. Elinka byla hrozně statečná, ani neplakala, smála s tomu, vůbec to prý nebolelo ani to moc nekrvácelo. Zítra chce vytrhnout i ten druhej. Hned jsem jí vyfotila, abychfotečku poslala i dědovi do Kanady, tak dám fotku do alba. 😀 😀 😀

ivomal
28. bře 2008

statečná holka🙂, zoubek pro štěstí 😵

jelmo
28. bře 2008

Ahoj holky,můžu mezi vás,je mi 34 a mimi se nám nedaří.

brundik
29. bře 2008

Ahoj holky, hlasi se velky pracant, ktery kvuli praci na vas nema cas 😒
Ivo, v potravinarske laboratori, to me zajima, taky mam s timto oborem neco do cineni 😉 Ty kolegyne, to je teda des-bes. V jejich veku by mohly mit rozum, baby jedny 😠
Kami, jak se citis? Uz je to lepsi? Mate doma statecnou holku, jeste se tomu smala, to je dobry 🙂
Sepisuju clanek, bohuzel mi na to zbyl vikend, nebyl by to takovy problem, jenomze ja trubka jsem ztratila podklady, tak ted tvorim z niceho+jsem si vyhrabala v praci neco, co bych mohla pouzit. Ale vcera do noci jsem psala a neco uz mam 🙂
Jelmo, ahoj 😉

brundik
29. bře 2008

Dneska tady o vikendu nikdo neni 😕 Tak ja jdu vytahat pradlo z pracky a pujdu si zaplavcit. A pak zase psat. Zatim pa 😉

evamik
29. bře 2008

Ahoj holky!
Ivomal, Ty jo, vesnice, no... to je na prd! Ještě že si s nimi poradíš! 😉
Jelmo, vítej!
Brundik, Ty tu výjimečně jsi a zrovna nikdo, viď?! 😀

bbrita
autor
29. bře 2008

no, o víkendu to tu fakt nějak skomírá... já jsem sama doma... a tady nikdo nikde.... ☹

bbrita
autor
29. bře 2008

jelmo napiš nám něco o sobě....

bibova
29. bře 2008

Hezký sobotní podvečer 🙂
Jelmo taky tě vítám.
O vvíkendu je tady vždycky mrvo. A tentokrát je venku konečně hezké počasí, tak se toho musí využít 😉 Já jdu zítra po zimě provětrat brusle. Konečně začnu dělat něco pro svou kondici.

brundik
29. bře 2008

Evi, presne tak kdyz tady vyjimecne sem, tak vsechny nekde poletujete 😀
Krasne jsem si zaplavala, byli tam nejaky kraulovy namakanci, tak jsem pozorovala techniku. Je pekny koukat, kdyz nekdo neco umi 🙂 Pak jsem si na pouti koupila pendrek a sla s mamcou k nam na obed. Takhle jsme si uz dlouho nepovykladaly 🙂 Odesla az ted, takze clanek se nepohnul. Ale jdu na nej. Rikala jsem si, ze kdyz dam clanek dohromady behem soboty, ze v nedeli pojedu s kamaradkou na bezky, ale prdlacka.
Bibo, kam chodis na brusle? Taky chodim-nejcastejc do Stromovky, ale jsem dost zoufala, manzel se mi smeje, ze na nich chodim 😀, mu se to rika, kdyz hral hokej a je na bruslich letnich i zimnich stabilni. Nejhorsi je, kdyz potkam psa, deti nebo nejaky vetvicky na zemi 😀 Ale bavi me to 🙂

bibova
29. bře 2008

Já chodím nejčastěji do Braníka, ale občas si zajedeme na Letnou. Ve Stromovce jsem byla všehovšudy dvakrát. Nezáleží na stylu ale na radosti z jízdy. Já jsem jezdila docela dobře, ale před 2. roky jsem měla oeraci kolena a od té doby se nějak bojím. Mám pocit, že to koleno není už tak stabilní. Ale stejně mně to baví.

brundik
29. bře 2008

Na Branik nemam moc dobre vzpominky, jednou se tam musi vyjet takovy maly kopecek a pak sjet a ja si pri tom sjezdu udelala cernou modrinu pres jednu celou pulku 😀 S tim kolenem to je jasny, clovek uz to vnima jinak a vi, ze by si mohl skarede ublizit. Opatrnost je urcite na miste, ale kdyz nejses uplny zacatecnik, tak si myslim, ze je to v pohode, to uz se nepada. Radost z jizdy, jo to ja mam 🙂 Vlastne kdyz jdu s manzelem, tak ho nevidim, vzdycky mi ufrnken a pak me jen obcas prijede zkontrolovat, jestli ziju 😀

brundik
29. bře 2008

Holky, ja ted ani nevim, jestli jsem vam to tady psala. Ve ctvrtek jsme slozili rezervacni poplatek na byt. Chteli jsme domecek se zahradkou, nakonec je to panelak, ale stejne se nemuzu dockat. V jednatriceti bydlet s tatou uz je fakt trapny a ja trapka bejt nechci 😀

bibova
29. bře 2008

Brundi tak moc gratuluji. To máte super, že budete mít něco svého. Kdy se budete stěhovat? Já vůbec nemám představu jak to jde rychle, nebo pomalu?
Jo Braník je trošku kopcovitý. Mně vyhovuje, že se může jet až do Vraného. Ale zítra to vidím jen na krátkou projížďku. Abych pak byla schopná jít v pondělí do práce. Přeci jen jsem přes zimu ten pohyb dost flákala.

dckami
29. bře 2008

holky, jsem doma, byly jsem s Elí a s mamkou na zámku, byla tam pravá česká zabijačka, fakt tam zastřelili prase atd... Davy lidí, jako vždy, když se v tom našem zapadákově něco děje. Potom jsem zašly do cukrárny na zmrzlinu a na dortíčka, mňam

Holky, zkoušela jem úpravu fotek, tak se jukněte...
😉

brundik
29. bře 2008

Bibo, ja taky nemam predstavu 😅 Mame podepsanou jen rezervacni smlouvu. Ted musime zacit vyrizovat hypoteku, to by melo trvat tak mesic a sejit se se soucasnymi najemniky kvuli podepsani smlouvy. Od podpisu smlouvy by se meli vystehovat do 3 mesicu a pak bychom zacali rekonstrukci. Je to klasicky panelakovy byt s umakartovym jadrem. Tu rekonstrukci neumim casove vubec odhadnout, pricky jsou z papundeklu, takze se vsechno da pryc a udelaji se nove, coz je vyhoda, protoze je moznost zvetsit koupelnu, spojit obyvak s kuchyni a tak. Vypada to, ze budem letos travit s manzelem prvni Vanoce spolu. Zatim jsme kazdy byl u svych rodicu, ale ja jsem chapal, ze on nechce byt na Vanoce s mym tatou a me se zas nechtelo byt u nich. Takze se mame opravdu na co tesit. Nikdy by me nenapadlo, ze se budu takhle tesit na sidliste. Verim, ze si tam zvyknu.
Kami, my jsme meli pravou zabijacku v unoru u tchanovcu. Je to zazitek a taky spousta prace kolem 😝 Odpoledne jste si suprove uzily. Eli na me pusobi jako takova vzorna holcicka, nebo se pletu 😉

brundik
29. bře 2008

Holky, ja fakt nejsem chlap, prisaham 😀 Vypadlo mi tam acko

ivomal
29. bře 2008

Ahojky holky...dckami - koukla jsem na fotečky... fakt pěkný... 🙂

Já jsem taky celý den sama doma, manža je služebně pryč..,ale každou chvíli má konečně dorazit...takže - klasika ven se psem, uvařit, umýt nádobí, tv, spánek, nuda a fakt jsem měla depku...nikde nikdo...

brundi - gratuluji k bytečku, to je super !!!! taky jsem si ve třiceti pořidila vlastní a pak ho dávala sama do kupy... moc mě to bavilo🙂, manžela jsem poznala, když jsem dodělala poslední věc, takže přišel do hotového🙂. My chceme stavět domeček...

bibova
29. bře 2008

Kami fotky jsou fakt moc povedený. Jsi šikulka.
Brundi tak ať vše proběhne bez problémů, aby jste si letošní vánoce mohli pořádně užít spolu 😉 .

ivomal
29. bře 2008

je to radost tvořit vlastní bydlení 🙂, společně... 😎 při posledním přiděláváním poliček šel manža raději vařit oběd (a fakt umí), prý si to mám raději navrtat sama, když jsem na to šikovnější .... 😀 , pak jen chválil a kontoloval pevnost🙂

dckami
29. bře 2008

díky za pochvalu foteček, tady je adresa, kde je dělám, je to fakt jednoduchý a pěkný 🙂 http://www.photofun.od.ua/

Elí vypadá jako vzorňáček,ale je to pěkný ďáblík. tatínek si rozhodně nemůže stěžovat, že má holku, protože to není taková ta Barbie, ale sportovní holčina - jezdí s náma na kole, lyžuje.... 😉 Jsem moc ráda, že jí máme a doufám, že bude mít brzo sourozence. 😅

brundik
29. bře 2008

ivo, takovou predstavu jsme taky meli, ale ceny pozemku nas uzemnily 😔 Ale nejaky domecek asi bude-na Vysocine, tam ma manzel pozemek po strejdovi. Koukam, ze jsi holka pro vsechno 😉 To ja umim vylozene zenske prace, ale verim, ze kdyz mi manzel rekne co a jak, postavim se ke vsemu. Monterky mam jeste z praxi ze stredni 😀 Nejvic se tesim na zarizovani, ale to asi nebude moc prasuli, vsechno pujde na hypoteku, ale snad to nejak zvladnem. Teda zvladnem to urcite ne snad 😉

brundik
29. bře 2008

Kami, ja si to myslela, ze to bude taky trosku dablik. To je super, ze takhle sportuje. Nesnasim takove ty tluste deti, jak se cely den vali u telky nebo pocitace a kondicka nulova.
Ivo, jak jsi psala o manzelovi, jak varil a vrtani policky nechal na tobe, tak muj manzel je neuveritelne sikovny na vsechny ty muzsky prace, kde co opravi udela, ale vareni ani tuk, teda abych nekrivdila, uvari asi jen caj, vajicka a udela rybi pomazanku, kterou jsem ho naucila a dokonce se mu do toho nesmim montovat, kdyz ji chysta 😀 A taky mi pomaha v kuchyni pri odblanovani masa nebo treba loupe brambory. To je velice zasluzna prace, kterou moc ocenim. Jeste jsem si vzpomnela, kdyz jsem byla v nemocnici a tata s manzelem, tehda jeste pritelem hospodarili sami doma, prisli za mnou na navstevu a prvni co rekli, ze si delali kure a bylo nejake cerne 😀 a hned druha vec byla otazka, jak maji vyprat 😀

dckami
29. bře 2008

Kočky, pro dnešek se loučím a mažu do postýlky 😔 Nezapomeňte si přeřídit hodiny, mění se čas 😀 😀 😀

brundik
29. bře 2008

No jo, jeste, zes mi to pripomnela, Kami. tak dobrou. Ja budu dneska ponocovat a jeste o hodinu min spat 😝

nikes
30. bře 2008

ahoj holky,

promiňte, že Vám tady tak vpadnu, ale přečetla jsem si od Vás jenom začátek diskuse, kde se některá ptáte, kde se dá zjistit, že máte alergii proti spermiím. Možná, že zde potom někdo už na to odpověděl, ale pokud ne, tak podrobná imunolog. vyšetření se dělají buď v Praze nebo v Plzni, ale je tam docela dlouhá čekací doba na objednání. Moje kamarádka byla na třech IVF+ICSI a žádný pokus nevyšel , pak se na stránkách neplodnosti dozvěděla, že existuje toto vyšetření a zařídila si u svého gynekologa žádanku. Tam ji zjistili právě tu alergii, brala pak 3 měsíce Prednison a zadařilo se. Já jsem si taky myslela, že jsem naprosto v pořádku a když se nám nedařilo několik let, tak jsem si vyběhala taky spoustu vyšetření a nakonec jsme (v mých 34 letech) podstoupili ivf+icsi a naštěstí vyšel hned první pokus. Pokud by nevyšel, tak bych si určitě zažádala o to imun. vyšetření, protože se většinou najde problém tam. Nyní je mi 36 let a moc bychom si přáli druhé mimi a obávám se, že to taky tak lehké nebude. První pokus nás stál se vším všudy přes Kč 25 000,- a to bylo ještě před zdražením injekcí, takže počítám, že nyní by to stálo tak o Kč 10 000,- více. A to nám chce ještě pan Topolánek prosadit, aby každá žena měla nárok na hrazený zákrok pouze 1x za život místo nynějších 3 zákroků, takže by potom takový zákrok vyšel na cca Kč 80 000,-. což si nedovedu představit. Ach jo, závidím kamarádkám, které si řeknou , že vysadily prášky , aby otěhotněly a podaří se jim to tak do 3 měsíců. Má to někdo štěstí.

evamik
30. bře 2008

Brundi, tak to se máte! 🙂 My jsme takhle rekonstruovali před 3 lety! 😉 Měli jsme to hotový asi za měsíc, ale nebylo to úplně nejlevnější... 😒

jelmo
30. bře 2008

Ahoj,tak něco o mně...Mám 13tiletou dceru z prvního manželství a s nynějším manžou jsem 9 let.Chtěli bysme spolu mimi,ale příroda nám to asi nepřeje.Snažíme se už 16 měsíců a stále nic.Hormonální vyšetření mi ukázalo zvýšenou hladinu hormonu prolaktinu a tak beru nějaké pilule.Mám za sebou první stimulaci ovulace clostilbegytem,ovšem neúspěšnou.Takže mě teď čeká další a uvidíme.
Taky chodím na kolečkáče,jezdím ze Zbraslavi do Bráníka a zpět,je to super,ale letos jsem ještě nebyla,jsem nějaká líná a hlavně nebylo zatím moc počasí.Tak zatím ... 🙂