Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

bbrita
autor
30. bře 2008

tak holky jsem ubračená jak želva.... už včera, když mi začala klesat teplota a dnes ráno, když už jsem měla jen 36.8 jsem tušila..... takže příšernice dorazila......

bojuju s vámi dál......

evamik
30. bře 2008

Bbrit, to je mi líto... Ale tak se zadaří příště, nebuď smutná! 🙂 Já mám taky depku, prot. mám zase teplotu... 😒

bbrita
autor
30. bře 2008

já jsem od začátku ale přesvědčená, že u mě je problém jinde. Takže se bojím že se budu tři měsíce cpát hormonama, bude mi zle, a vše zbytečně. A k tomu moje nejlepší kamarádka, která to se mnou už půl roku prožívá, je teď čerstvě těhotná. A to se začali snažit skoro půl roku po nás....
prostě momentálně jsem fakt naprach.....

bibova
30. bře 2008

Brit to je mi líto. A klidně si pobreč. Já takhle bulela v pátek. Kamarádům se narodila holčička. I když jsem věděla, že se má každou chvílí narodit, stejně mně to dostalo. Přišli k ní tak trochu omylem. Nic neplánovali a bylo to.
A v čem si myslíš že je problém?
Budu muset zítra zaktualizovat tabulku. Nějak jsem se na to vyflákla 😅

Jo a prubla jsem ty brusle a nemůžu se vůbec hýbat. 3,5 hoďky a cca 20 km. Bolí mně snad i prsty u rukou 😀

ivomal
30. bře 2008

Holky, cítím s vámi, ....mám takovou kámošku, ...v listopadu se jí narodil krásný zdravý 4 kg kluk jako buk.. je to její třetí dítě,...řekla že ho chce a do měsíce byla v tom, během těhu hulila jako komín a chodila za tím svým idiotem do hospody, odkud ho ještě v osmém měsíci vláčela, aby došel domů...a to ji občas jednu lísknul apak mi v jedenáct večer bulelya ve dveřích, že se bojí domů...a nechal se živit....no co, porodila a před měsícem mě dostala větou, že to do ní "pere" a bez ochrany a bez antikoncepce a že když bude v tom, tak půjde na potrat...jestli jako vím, kolik to tak stojí....jsem to nekomentovala..jen jsem se zmohla že netuším...ona (promiň kámoško) je jinak fajn, ale rozumu mdlého... padla na úroveň tzv. bílých cik.... a za to může on....lid prostý a sprostý je prostě v tomhle šťastný.....kluk je krásný a moc jsem jí ho přála, koneckonců jsem to byla já, kdo jí do tý porodnice vezl, a chodil za ní na návštěvy...on ne..., ale je tohle spravedlivé?, to je ta otázka, co mě trápí....

ivomal
30. bře 2008

jo a ještě k mému manželovi...on je taky moc šikovný na ty mužský práce, problém je v tom, že já taky a on mi prý jde pouze z cesty... a umýt okna, vařit a prát umí proto, protože se musel postarat o sebe sám...jeho mamka má roztroušenou sklerozu a je trvale upoutána na invalidní vozík a nemůže se starat o domácnost...i když mám vůči mému tchánovi milion proti, to jak ukázkově se stará o manželku....klobouk dolů.. a manža se to vše musel taky naučit....vím že tyhle ženské práce dokonale ovládá, ale nedělá je...kromě vaření, protože ho to baví, je to fajn vědět, že kdybych nemohla, tak že to zvládne.....ale fakt to nemá zadarmo tyto schopnosti......

bibova
31. bře 2008

Dobré ráno 🙂 Tak už jsem byla pilná a upravila tabulku. O případných změnách informujte.
Jelmo vítám tě. Už jsem tě taky zapsala do tabulky. Koukám, že už máš doma taky puberťačku 😉

georgik
31. bře 2008

dobre ranko holky 🙂
bbrit... naprosto te chapu, taky každou MS obulim... zrovna jak ted.... a to to vypadalo nadejne ☹
jinak taky mame kamarady, ty na to vlitli hned po svatbe (v zari) a ted jsou 19tt ☹ říkám si, proč zrovna my, ale duvod se nasel, tak se holt ted bude s prirodou bojovat.....
bib: sikulka 🙂

simonaa
31. bře 2008

Ahoj holky,tak hlásím změnu do tabulky 🙂 -o víkendu jsem zjistila,že čekáme miminko 😵

bbrita
autor
31. bře 2008

simčo.... gratulujuuuuuuuu!!! naprskej nám sem nějaký bacílky, plošim plošim....

dckami
31. bře 2008

Simčo, gratuluju a závidím,,, 🙂

Tak jsem si byla u obvoďáka pro lístek na peníza a chtěla jsem jít od práce, mám smůlu. Jizva v pupíku se moc nehojí, je tam stále krvavá krusta, tak to musím máčet v heřmánku. Ukončit neschopenku mi nechtěl, že to chce napsat od gynekologa, tak snad zítra to dopadne v CARu dobře a pustí mě i do práce. Dnes jsem 14 dní po laparce a je mi fajn, tak snad mě pustí, za 60% platu se mi doma být nechce, když to není nutný... 😅

simonaa
31. bře 2008

holky tak já teda prskááááááááááááááááááááááááááááááááámmm 😉

brundik
31. bře 2008

Aaaa druha vlastovka 🙂 Simco, moc gratuluju 😵
Bbrito, nesmutni, ono to nepomuze a ani neprida. Prece se nebudes takhle tryznit kazdy mesic. Je fakt, ze vybuleni pomuze, dostanes ze sebe stres a napeti. Neni vsem dnum konec, co se nepovede ted, povede se priste, prespriste, jeste je tolik moznosti 😉 Rekla si hezky, ze bojujes 😉
Georgik, nemas nahodou kontakt do Podoli na objednani na spermio. V posledni dobe ztracim same dulezite veci a ted doslo i na to, ze nevim, kde mam papir od doktorky co vsechno podstoupit a kontakty, kde se muzu objednat. Jestli mas, pisni mi ho prosim. Dekuju.

aquila
31. bře 2008

Ahoj holky,
tak koukám další těhule... Moc gratuluju Simčo a chytám taky nějaké baciláče a schovávám si je na IVF 🙂
U mě žádné novinky, mrcha odkráčela, tak je přede mnou další měsíc. Nějak je mi to teď jedno, čekáme na tu genetiku a pak už se snad začne něco dít 🙂

bibova
31. bře 2008

Simčo taky moc gratuluji. Už jsem i upravila tabulku.
Tak jen tak dál 🙂

simonaa
31. bře 2008

holky moc děkuji za gratulace, taky jsem moc nedoufala,ovu byla až 28 DC-příšerně dlouhej cyklus....a vyšlo to.... hlavně neházejte flintu do žita, určitě se vám to taky podaří,držím vám pěstičky 🙂

bbrita
autor
31. bře 2008

holky moc moc díky za podporu. Já včera probrečela celej večer, a ještě dnes, když jsem jela do práce, tak jsem si pár slziček uronila.... teď už jen sbírám síly na další boj. Je moc fajn, že vás tu všechny mám. Díky.

brundik
31. bře 2008

Ja jsem holky taky moc rada, dodavame si kuraz, ze jo 😉

brundik
31. bře 2008

Holky, utikam vyrizovat hypoteku 😉 Zitra nebudu, potrebuju nejake odskodneni za ty moje zbidacene Velikonoce, takze zitra jsem na horach 😵 Papaaa

georgik
31. bře 2008

Simčo: přidávám se ke gratulantům 🙂
BRUNDIK - mám ho doma, jestli ti to bude stačit zítra 🙂

georgik
31. bře 2008

Brundik: aha tak zitra nejsi, no ja ho sem stejne napisu 🙂 tak si to holt prectes pozitri 😀

jelmo
31. bře 2008

Simčo mooooc moooc ti gratuluju!
Taky už jsem párkrát bulela,když ta mrcha přišla,alespoň se člověku trochu uleví.Pořád jsme s mimi čekali,až se trochu vyhrabeme z finančních potíží-stěhování,hypotéka a tak a když jsme si řekli,že už by to šlo,tak nechce příroda 😢 Ale pořád věřím,že se taky dočkáme-my všechny čekatelky tady 🙂

jelmo
31. bře 2008

Moje puberťačka by taky mimi přivítala,občas se zeptá,kdy už budeme mít mimčo,ale než se to povede,bude mít už úplně jiné starosti.Ale pořád věřím,že to bude snad brzy,ve čtyřiceti už do toho nepůjdu 😢

evinka
31. bře 2008

Simčo gratuluju

ivomal
31. bře 2008

Taky moc gratuliji Simčo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bbrita
autor
1. dub 2008

Zdravím... Je tu někdo? Já dnes začínám opět s Clomíkem. Tentokrát už ale 2x1 tbl. 😖

evamik a co Ty? minule jsi začínala se mnou.... nějak o Tobě není slyšet.... že by..???? 🙂

ivomal Co ten Norethisteron? Jak zvládáš?

georgik
1. dub 2008

bbrit: ja se k tobe pridam, dneska jsem si preventivne Clomika nasadila taky 🙂 a od pristiho pondeli budem s manzou bumbat bylinky 🙂

evamik
1. dub 2008

Simčo, gratuluju!
Bbrit, tak to nehrozí! 😒 Jsem zase nemocná - mám pořád teploty, zítra jdu CARu, ale tenhle cyklus nestimuluju. Já fakt nejsem ten typ, že kdybych otěhotněla, že nenapíšu! 😉 Ty už znovu zobeš clostil?

dckami
1. dub 2008

holčiny, myslete na mě - ve 13.30 jdu do Pronatalu na utz. 🙂 Jsem nervozní, co mi dr. po laparce řekne a jak budeme dále postupovat IUI/IVF. 😕

nejbe
1. dub 2008

dckami - držím palečky, dej vědět, jak jsi dopadla a co je nového.
Simčo - gratuluju 😀 - jen tak dál