• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky po třicítce, přidejte se.

24. dubna 2013 
To věřím, že to musí být nervy s tou hypotékou. Ale určitě tto dobře dopadne.
A ten Řím si moc užijte. Určitě si tam pročistíš hlavu. Závidím :wink:
Tak já se jdu připravovat do divadla. Zatím Pa
18. dub 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, poradne si odfrknem, az tam budem bydlet :slight_smile:
Na ten Rim se moc tesim, pripada mi, ze nemame cas nejak odpocivat a odpocinek budem potrebovat po tom zarizovacim-bydlicim maratonu jako sul :slight_smile:
A abys vedela, tak ja ti taky zavidim :grinning: Urcite vis co :wink:
Tak papaaa, uzij si to :wink: A klid, zadne nervy, aby hlava nebolela :wink:
18. dub 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
kde jste????? O víkendu žádná návštěvnost???

My máme vymalováno a uklizeno :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Je to krááááááásné, barevné.

Horší zpráva je , že jsem ráno začala špinit, takže z toho opět NIC nebude. :angry: V květnu si chci dát pauzu a vyčistit se po antibiotikách (dobírám je zítra), takže další pokus asi v červnu. Ale chci jet do Pronatalu na konzultaci a zeptat se, zda bychom nezkusili IUI se stimulací. Mám vždy 1 vajíčko, tak nevím, zda by nebyla větší šance, kdyby jeich bylo více :confused: .
20. dub 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kami :slight_smile:
20. dub 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami
a ke komu jezdíš do pronatalu??
20. dub 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bibova moooc gratuluji!! :wink:
Ted me vsechno dojima,tak jsem upustila i slzicku...
20. dub 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami to je mi líto. Normálně se cítím blbě, když vám tady píšu, jak nám to vyšlo.
20. dub 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Luzz, já jsem chodila k dr. Těšinovi, ale recepční mi v úterý do telefonu říkala, že zde končí :confused: IUI mi vždy dělal dr. Schmitz. takže teď uvidím, ke komu budu chodit nyní... Chci se objednat asi na 30.4., to budu 11 den cyklu a uvidím, třeba se domluvíme na tom, co jste měli teď vy a IUI v červnu. No, já plánuju dopředu, už jsou to dva roky a je mi z toho hrozně :angry:
20. dub 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holčinky! Dlouho jsem se neozvala, měla jsem šílený depky. Jen jsem občas nakoukla a zas šla pryč. Pořád jsem přemýšlela, jestli vám napsat nebo ne. A dnes jsem se rozhodla. Když už tu nejsou jen snažilky, ale i těhulky, tak já - teď nesnažilka, tu taky můžu být,ne?

Bib - moc moc gratuluju, užívej si to a vůbec neměj divný pocity, když nám píšeš, že se to povedlo! Co blázníš? všichni Ti to moc přejeme.

A jak je to se mnou - před dvěma týdny se mi udělalo strašně zle, přítel mě odvezl do nemocnice, a tam si mě hned nechali. ležela jsem týden na interně připojená na monitor. Bylo mi tak zle, že jsem se bála, že půjdu z nemocnice nohama napřed....mám nějakou srdeční arytmii, a co je nejhorší, doktoři mají podezření, že mi to vyvolaly hormony, který jsem brala. takže jsem se totálně sesypala. Užívám léky na srdce jak stará bába, a mám prozatím zákaz jakýchkoliv hormonů. Dneska odpol. jedu na další vyšetření a konzultaci co se mnou dál. Tak mi držte pěsti!
21. dub 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
bib: moc gratulujuuuuuuu :slight_smile: To je super, ze se vam to povedlo i bez lekaru.... :slight_smile:
Jestli si pamatujes, tak jsme minuly mesic meli stejne zpozdeni, vubec bych se nezlobila, kdybych se po Tobe tenhle cyklus zase opicila :grinning:
Jinak mas IP :slight_smile:
bbrit: to je mi moc lito :frowning2:
21. dub 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bbritto,
je mi to líto :confounded: Ale zdraví je přednější a srdičko máme jenom jedno. Bude líp, uvidíš. :wink:
21. dub 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamco: to spineni prece jeste nic neznamena..... :wink:
21. dub 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bbrit, je mi to hrozně moc líto!!! Říkala jsem si, co je s Tebou... Arytmii měla moje kamarádka a tady jí to zhoršil clostil, ale ona už před tím o ní věděla... Uvidíš, že se to upraví a bude to dobrý... Arytmii mám hodně mladých lidí - jde o to, jak je vážná... Tak moc držím palce, ať to dopadne dobře!!
21. dub 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brit to je mi hrozně moc líto. Ale jak píše Evamik, hlaní je, že už to mají doktoři pod kontrolou. Držím palce!
Georgik už jsem odepsala :slight_smile:
Kami co to tvoje špinění?
21. dub 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ráno se mrcha hnusná rozjela v plné síle :confounded: , takže nic. Vysadila jsem utroš a pokračování asi v červnu... :confused:
21. dub 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bbrita: jasne, ze tu muzes byt, jestli Ti nase problemy nebudou pripadat malicherny. Ach jo, zivot je fakt desne tezkej, ale musime bojovat dal.
21. dub 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moc díky za podporu
právě jsem se vrátila z kardiologie a mám dva měsíce počkat, co bude. Jak mi zaberou léky, a jak je budu snášet, atd. no, na kontrolu jdu 30.6., takže víc než dva měsíce.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Strašili mě s operací, tak to jsem teda hned zavrhla. jenže když to jinak nepůjde..... achjo.
21. dub 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bbrit, a co Ti řekli?? Spustily to ty hormony?
21. dub 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
řekl mi, že to nikdo neví, ale že je to spíš tak, že jsem k tomu měla už předpoklad a ty hormony to jakoby nastartovaly. Takže nikdo neví, jestli mě to třeba samo přejde, nebo jestli to už budu mít napořád. Hlavně se budu bát ty hormony začít brát třeba i po těch 2 měs., aby mi zas nebylo zle... no, fakt nevim. Ještě se musim poradit s gyndařem.
21. dub 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, to je na prd... Poraď se v CARu - snad něco vymyslí...
21. dub 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo stojí to za h... a doma taky na prd. Miláček si myslí, že když nejsem šťastná a veselá, že za to může on. Nějak nedokáže pochopit, že když mi je zle, někam zalezu a nic mě nebaví. Nezvládá to.
21. dub 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, to je mi fakt líto... :frowning2: A subjektivně už je Ti líp, nebo máš pořád nějaké potíže?
Snad se to zlepší - hlavně s ním o tom mluv, aby věděl, že je pro Tebe důležitý, i když Ti nemůže pomoct!
21. dub 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
21. dub 2008 v 17:27 • anki
Anki, díky, ale já osobně na tyhle zázračný potravinový doplňky nevěřím!
21. dub 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bbrita snad ti ty prášky pomůžou a budeš mít brzo pokoj. A jak ti je teď?
Kami to je mi moc líto.
21. dub 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co se týče srdce, je mi po těch práškách líp. Před tím jsem někoikrát za den měla pocity jak u infarktu (slabo, bolesti na hrudníku, nepravid.bušení srdce,...) Ale zas mi ty prášky strašně snižujou tlak, mám tak 80/60, což je fakt maso. pořád mi je zima, mám úplně ledový nohy a taky se mi hůř dýchá (mám od dětství sklon k astmatu, a ty prášky by astmatici neměli brát). Takže je to takový vymítání čerta ďáblem.... :confounded:
21. dub 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bbrit to je pech s tím astmatem. Řekla jsi to doktorům?
A s tím tlakem vím jak se cítíš. Já ho mám takoký normálně. Ledové ruce a nohy jsou klasika :wink:
Hlavně že je ti trochu líp.
21. dub 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
právě že v nemocnici mi primář řekl, že kvůli astmatu mi ty prášky nedá, a přišel ošetřující dr. a ten mi je dal. jenže mě bylo tak zle, že mi to bylo jedno. A při kontrole už mi řekli že když je nasadili, tak se uvidí, jak to bude s nima dál.... Tak mi nezbývá než bojovat....
21. dub 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
právě jsem volala naší dětské dr. na výslekdy moči naší holčiny - vše zcela OK. Takže pálení a další věci pravděpodobně souvisí s návštěvami bazénu, zřejmě je citlivější na chlorovou vodu. Takže máme týden bazén vynechat a pokud nebudou potíže, víme, čím to je. Je pravda, že od čtvrtka na bazénu nebyla a problémy nemá... Byla mi doporučena důkladné očista těla po koupání bazénu a sledovat, kdy se to zhoršuje. Takže začnu psát deniček, kdy chodí s tátou plavat a uvidíme. HLavně, že nemá žádný zánět nebo něco takového.
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. dub 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami: tak to je super, ze je to vsechno OK :slight_smile:
22. dub 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek