Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

georgik
7. srp 2008

ahojky holky 🙂
tak já jsem byla na té první konzultaci v Podolí.... no popravdě jsem z toho trošku rozpačitá, ale to bude tím, že jsem si od toho asi slibovala víc než jsem měla..... ☹ tak to bude poučení pro příště..... V ordinaci jsem byla všeho všudy asi 10 minut... klasika: rodinná anamnéza apod.. no a vymysleli si, že chtějí nový spermiogram (asi jim nestačí závěr MUDr. Madara ze dvou odběrů), znovu HP..... trošku nechápu proč, když to není tak starý (ale dva měsíce jsou asi dost)... takže mám přijít 2-5 den cyklu na krev a manžel se musí znovu objednat na spermiogram..... po výsledcích nás objednají a proberou další postup..... tož tak v Podolí.... V pondělí jsem byla na štítné žláze (na doporučení Imunobiologie) tak mi spadl šutr ze srdce..... mám sice zánět, nicméně hormonální funkce štítné žlázy tím není nijak narušena, takže můžu těhotnět jak chci, dostala jsem nějaké tabletky a budou mě hlídat......
Koukám že je tady hodně nových tváří, tak zdravím a přeji brzké // 🙂
ten můj román výše je spíš asi pro ty, co tu jsou dýl 🙂
Přeji krásné odpolko a pro Brundik: nejspíš tam na tu krev jdu příští pátek 🙂 tak jestli tam máš cestu, dáme to kafe 😉

evamik
7. srp 2008

Georgik, tak to mě mrzí, že nejsi zrovna nadšená... Nám teda na 1. konzultaci vysvětlili všechny možnosti a věnovali se nám asi hodinu... No, ale to byl soukromý CAR. Ale tak to je otázka jednoho cyklu (HP a spg.) a pak už se něco začne dít! 😉

georgik
7. srp 2008

Evi ja vim ze jde o jeden cyklus..... ale fakt jsem si od toho asi slibovala vic nez jsem mela..... kdyz jsme vydrzeli dva roky, par tydnu navic uz nas nezabije 😀 jen jsem zvedava, jestli budu na tu dalsi konzultaci cekat dalsi dva mesice 😀
A co vy???? Jak se mate? (ty a mimi) 🙂

evamik
8. srp 2008

Georgik, doufám, že příští návštěvy už budou úspěšnější!
Já už se mám celkem dobře, mimčo uvidím 20. 8. 🙂

georgik
8. srp 2008

Evi: taky doufám 🙂
tak to je super.... 20. je za chvilku..... budete chtít znát pohlaví miminka?

evamik
8. srp 2008

Georgik, no mně to moc za chvilku teď nepřijde... 😉 Určitě! Doufáme, že to bude holčička...

georgik
8. srp 2008

Evi to uteče...😀 podivej, je to nedavno co jsi oznamila že čekáte mímo a už jsi 16tt 🙂 a jméno(a) už máte vymyšlené?

evamik
8. srp 2008

Georgik, no mně to moc neutíká... Ale těším se moc! 🙂 Zatím máme jen Madlenku, ostatní je ve fázi "asi ne"... 😀

dckami
8. srp 2008

ahoj kočky,
hlásím se po dovolené, krásně jsem si odpočinuli a poznali jsme krásy Pálavy a Slovenska. Počasí nebylo nic moc, ale poslední týden u babičky jsme se koupali a bylo prima 😎 .
JInak koukám,že těhulkám naskakují týdny hrozně rychle 😵 . tak si to užívejte.

U nás nic nového, příští týden jedu do Pronatalu na kontrolu a koncem měsíce na utz. Pokud bude vše v pořádku, tak snad v září 1.IVF.

dckami
11. srp 2008

ahojky,
kdepak jste??? To jsem tu zase sama, vždyť začnu trpět samomluvou 😀

georgik
12. srp 2008

ahojky kami:
já sem občas nakouknu......🙂
to je paráda, že jste si dovču užili a teď vzhůru na mimčo 🙂

dckami
12. srp 2008

ahoj, konečně se tu někdo objevil 😉 . A co je u vás nového?

georgik
12. srp 2008

kami: popisuju to vyse.....ted cekam az dorazi mrcha abych mohla na HP a musim objednat manzu na spg..... (potřetí ☹ )

nejbe
12. srp 2008

ahojky, já jsem tady taky 🙂 - téda Kamčo, to byla ale dlouhá dovča 😀, jinak mi ani nemluv o těch týdnech - fakt začínám mít hrůzu z porodu 😅 ,ale prý to musí být 😕
Tak se opatrujte a brzy zase napište pá

ivkaj
13. srp 2008

Georgik, u koho jsi byla v Podolí? My tam jdeme začátkem září na spermio a imunologii a koncem září potom na první konzultaci. Jinak HP mi dělala moje gynDr. v červenci, takže předpokládám, že mě na něj budou hnát znova:-/

georgik
13. srp 2008

ivkaj: myslím ze se paní doktorka jmenuje Pavlíková..... na imuno už jsme byli v únoru a květnu... přesto chtějí znova spg (po dvou téměř totožných výsledcích).... HP mám od svého dr z března.... takže tam to i chápu, že ho chtějí 🙂

brundik
14. srp 2008

Ahoj holky 😉
Vy jste uz asi vsechny vydovolenkovany 🙂 To my se na dovcu chystame az v zari a jen tyden.
Vcera jsem byla konecne udelat neco v nasem holobyte, strhavala jsem tapety, slo to vcelku v pohode a pak jsem chodila po meste s prilepenou tapetou na bote 😀
Nejbe, pak zas bude obdobi, kdy se na porod budes tesit az budes mit velke bricho a nebudes se s nim chtit nosit 😀 😉
Georgik, tu Pavlikovou vubec neznam 😕 Ale je fakt, ze tam znat kazdyho nemusim.
Az ted jsem si vsimla tveho prispevku tady na zacatku stranky. Tim pristim patkem jsi myslela zitra? Jestli jo, tak bych jedno rychlejsi kaficko mohla zvladnout nekdy mezi 1 a 2 hodinou, ale to jsou dost prisne nastaveny kriteria, vid? 😀 Ja totiz zitra frcim pryc, tak abych byla pripravena az manzel prijde z prace.

georgik
14. srp 2008

brundik: tak v tom jméně jsem se sekla.... Byla to Dr.Bahníková (ono to zni hodne podobne 🙂 )
jinak to kafčo zitra asi neklapne ☹ ..... mela bych tam byt mezi 7-9h .....navic se mi zpozdila trosku mrcha, takze na HP pujdu nekdy na zacatku tydne, podle toho kdy dofrci..... 🙂

dckami
14. srp 2008

ahoj,
tak já jsem byla dneska v Pronatalu na kontrolních stěrech, prý na pohlavně přenosné choroby a tak. HP dopadal zcela v pořádku. Velké překvapení pro mě bylo, když mi dr. říkala, že tam vidí "plodný hlen" a že brzo budu mít ovulaci. Pro jistotu mi udělala utz a mám vpravo 1 folík 20 mm, sliznici ukázkovou 9,8mm. Tak mi hned sestra píchla Pregnyl a zítra večer máme doporučený styk 😅 Prý by byla škoda to nevyužít, takže to zkusíme.
Jinak budu mít dlouhý protokol z folikulární fáze, vyfasovala jsem poučení a tiskopisy, další návštěvu máme 25.8. 😵

ivkaj
14. srp 2008

Kami, tak to zní vcelku nadějně. Třeba si tělo dá na poslední chvilku říct 😉

brundik
14. srp 2008

Georgik, u nas taky nastala zmena planu, manzel si vzal dneska pul dne dovci, aby obehal druzstvo s projektama a pak hned, ze to donese na stavebni urad, ale na druzstvu maj oba lidi, ktery se tim zabivaji dovolenou, takze puldenni dovolenna a k prdu. No a zitra si manzel dovybere druhou pulku, takze budem odjizdet asi brzo, takze by to kafco bylo strasne ve spechu. A das mi urcite zapravdu, ze takove veci je lepsi uskutecnit pekne v klidku 😉
Jinak k Markete Bahnikove chodim taky. Prijde mi bezva.
No a me uz se MS taky hlasi spinenim, ale ja jsem rada, ze tenhle mesic nic, protoze jsem brala ATB kvuli fleku na noze a podezreni na boreliozu. Takze bych radsi otehotnela az pristi mesic 😀
Kamco ja jsem taky na konovi cetla o spouste holek, kterym to vyslo tesne pred IVF, to by bylo neco 😉

dckami
26. srp 2008

ahojky, kdepak jste zase???? To tu mám trpět samomluvou????

Tak jsem byla včera v Pronatalu a jsem úplně hotová. Dr. nějak neměl náladu a dával nám to patřičně najevo - budu mít dlouhý protokol, to jsem věděla,ale dr. mi změnil léky. Měla jsem mít sprej do nosu Synarel, místo toho si mám dát píchnout 2.-3.DC injekci Zoladex a za 18 dní se objednat. To by nebyl problém, bohužel dr. zjsitil, že stále nemám schválené léky od zdrav.pojišťovny Takže Gonal mi nedali, musím čekat na schválení. Ještě, že mám dlouhý protokol, jinak by se to muselo odložit o měsíc. Tak jsem neváhala a volala na OZP, kde mi řekli, že zde žádná žádost o schválení léků na IVF není. Znovu jsem tedy volala dr. do Teplic, nic konkrétního mi neřekl, ale mají v tom pěkný bordel. Tak si chci za týden zkusit zavolat znovu na OZP, zda žádost dorazila, abych měla jistotu. Dnesl poprvé nemám z jeho přístupu dobrý pocit. 😖

nejbe
28. srp 2008

Ahojky, nenene Kamčo, určitě tu nebudeš trpět samomluvou - ještě jsem tu já 😀.
Teda po pravdě... vůbec nevím o čem píšeš, ale vyčetla jsem z toho, že 1. ivf máš už za pár dní. Tak to budu moooc držet palečky. Prosím dej vědět co a jak - já tuhle diskuzi stále lovím v propadlišti a sleduji co je kde nového.
Tak písněte všichni co je s vámi.
pa

dckami
29. srp 2008

ahoj nejbe,
co tu děláš takhle v noci??? 😕

Hlásím,že nám poslední pokus o početí mimíska přirozenou cestou nevyšel 😠 , dneska ráno jsem to dostala 😢 . Takže zítra si musím nechat píchnout Zoladex a začínáme s stimulací na 1.IVF..............

jana.jaro
29. srp 2008

ahoj holky,taky sem občas nakukuju,máme první měsíc snažení za sebou a mrcha dorazila,tak jdem na druhý kolo.Vzhledem k tomu ,že mám za sebou dvě zamlkl.těhu tak chytám dost nerva,že se to už nepovede.No uvidíme co nám přinese září 😉 .

evamik
29. srp 2008

Ahoj holky!
Dckami, držím palce na IVF!
Jani, být Tebou, tak si po dvou zamlklých nechám udělat minim. imunologické vyšetření (pokud Ti ho ještě nedělali), aby nebyl problém tady...

nejbe
29. srp 2008

Kamčo, já byla pokecat s kamarádkou a trošku se nám to protáhlo 😅. Sem byla ráda, že jsem konečně někam vypadla. Začíná mi doma hrabat... Moc držím palečky na IVF...

dckami
1. zář 2008

ahoj kočky,
Máme úspěšně za sebou první školní den. Děti tam byly opravdu velmi krátce, pustili je v 9 hodin. Máme mladou paní učitlku, Elí chodí do 1.C, zajistili jsme družinu i obědy a od zítřka to začne....Zatím si přinesla pár sešitů, zbytek dostanou během týdne. Sedí s Jiříkem, kamarádem od dětství, se kterým chodila i do školky. Ve tříde je 24 dětí - 15 kluků a 9 holek. Do alba jsem hodila pár fotek z rána. Teď mám chvíli klídek a za hodinu začíná aerobik. 😅

nejbe
1. zář 2008

kamčo teda, to už máš ale velkou princeznu - no a zítra to začne i tobě 😀, tak ať to hezky zvládnete 😉

bbrita
autor
8. zář 2008

Ahoj holky! Zdravím po stodvaceti letech! Jak se vám daří? koukám, že nejbe bude brzy rodit...! Tak držím pěsti. Třeba Tě někde potkám v LBC s kočárkem.....