Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

luzza
25. lis 2008

ahoj kami 😵 😵 😵

dckami
25. lis 2008

ahoj Luzz 🙂
jak to, že vstáváš takhle brzo, těhulko?

romcca
25. lis 2008

dckami: tak to jde, já myslela že za to chtějí tisíce.

Domlouvala jsem manželovi, že se musíme snažit častěji a ne 2 x měsíčně, koulel na mě očima že to není možný, že se určitě snažíme častěji. Tak nevím, jestli má jiné vnímání času nebo jak to je...

dckami
28. lis 2008

holky, kde se flákáte???
Už vás přepadá vánoční šílenství? já mám dneska sraz z bývalého zaměstnání, tak to nic nestihnu, ale zítra se chystám umýt okna a udělat vánoční výzdobu v bytě. V neděli je tady 1. advent a další rok sanžení za námi.... 😉

romcca
28. lis 2008

Ahoj holky,

mně dnes přišel kurýrem první vánoční dárek pro manžela. Budete péct cukroví? Já určitě, ale nevím kdy začít....Vloni jsem napekla snad 7 nebo 8 druhů, tak uvidím jak mi to letos půjde od ruky 😉

dckami
30. lis 2008

hlásím,že mám od včerejška umytá okna a hotovou vánoční výzdobu 😉 . Dneska dodělávám sklo v obýváku, vyleštím nábytek, dvěře a hotovo 😀 . S cukrovím začneme příští víkend. Pečeme u našich, přijde i babička, strávíme u toho celý den, ale stíháme všechno. Druhý den zdobíme a slepujeme a těsně před svátkama plníme krémom a děláme špičky (vosí úly).
Dneska mi taťka dovezl můj vánoční dáreček, objednala jsem si přes eBay nádherné hodinky, byli o skoro tisícovku levnější než u nás. tak z nich mám radost. Už msem musela zkontrolovat, jestli tam skutečně jsou, ale na Němce je spolehnutí. Necháváme si to posílat ke známému do Německa a on to potom přiveze,pracuje u nás v Děčíně. Bydlí kousek za hranicema, tak je to v pohodě. 😉

monajs
30. lis 2008

Ahoj snažilky, můžu se k vám přidat? Je mi 33 a už máme za sebou první IVF-úspěšné, ale v 8 týdnu jsem potratila.KET se nezdařil a teď se chystáme na 2 IVF.Zítra jedeme do Brna na odběr vajíček.Ale bolí mě docela dost břicho a taky prsa.Tak mám docela strach, protože minule jsem měla hyperst.syndr.Je to paráda, že si tady můžu pokecat o svých problémech a starostech, protože kdo to neprodělal, tak při sebelepší vůli neví...
Tak se zatím mějte.papa

dckami
30. lis 2008

ahoj Monajs,
vítám tě u nás 😉 a přeji hodně ti zítra úspěšnou OPU. Já půjdu koncem ledna na ivf. Koukám,že zde na MKnejsi dlouho, do jakého CARu chodíš?

monajs
30. lis 2008

Ahoj dckami,díky za uvítáni a za podporu 😀 Jezdíme do Repromedy. Jak tady tak čtu, tak asi každé z vás všichni radí ÚSPĚŠNÉ METODY OPLODNĚNÍ a všichni se ptají KDY bude MIMI.Hrůza.Soucítím.Taky mi to leze na mozek.Vím,že to myslí dobře, ale kdo to má poslouchat,nebo ještě vysvětlovat?No jdu se psychicky připravit a najíst.Při munulé narkoze jsem jim vykládala o řízku a bramborovém salátu.Při odchodu se na nás všechny sestřičky smál a říkaly manželovi aby mně vzal na večeři,že prý mám moc hlad 😉
Tak zítra se ozvu.pa a díky 🙂

dckami
30. lis 2008

Monajs, tak držím palečky, aby bylo hodně folíků a dej vědět, jak ti je. 😵

monajs
1. pro 2008

Ahoj holky, tak máme 11 folíků. 🙂 Břicho bolí jak potvora.Jdu spát.Zase jsem sestřičkám básnila o bramborovém salátě a řízku-ostuda 😅 Tak uvidíme co nám řeknou zítra v laborce, kolik jich je k oplodnění.Potom ještě PGD a pokud bude vše OK tak si v sobotu pojedeme pro mimča 😉

dckami
1. pro 2008

jéééé, tiše závidím. Já už chci taky. 😉 Jedu 3.12. na utz a pokud tam něco bude, zkusíme IUI nebo plánovaný styk doma, když to nevyjde, tak při lednovém cyklu stimulace na IVF.

dckami
3. pro 2008

ahoj,
tak jsem byla dneska na utz a jsem domluvená, že v pátek přijedeme na IUI. Tak doufám, že by z toho mohl být nádherný ježíšek 🙂 .

monajs
3. pro 2008

Ahojky,tak držím v pátek palce i pěsti 😉 Nám budou v pátek volat výsledky PGD 😨 Tak mám trošku stresy.Jinak oplodněných embryjek máme 10 v inkubátoru či v čem 😀 tak snad budou alespoň některá OK.Tak pa budu na tebe v pátek myslet 🙂

monajs
5. pro 2008

Ahoj,tak 5 embryjek máme OK 🙂 🙂 Tak zítra frčíme na transfer 😀 jupí 😀

dckami
5. pro 2008

Monajs, to jsou dobré zprávy, tak ať vám to zítra vyjde. Kolik si necháš zavést embrií?

Já mám po 5.IUI, manžel má excelentní spg, tak doufám, že by se to mohlo povést a byla by z toho malé čertice nebo čertík 😀 😀 ..............

monajs
5. pro 2008

dckami, tak třeba budou i čert i čertice 😀 Necháme si zavést zase 2. Když už tak už 😀 Asi se začnu modlit.
tak zatím papa

dckami
5. pro 2008

tak na tebe budu zítra myslet - my se chystáme zítra na pečení. 😝

monajs
5. pro 2008

jéé,nechce se ti napéct i pro mně? 😉

dckami
5. pro 2008

no,, ani ne, už takhle pečene pro 3 rodiny, takže to máme na celý den. 😉

monajs
6. pro 2008

škoda,zkusit jsem to musela 😉

monajs
6. pro 2008

ahoj,tak už je tam mám 😀 teď jenom v klidu zvládnout těch hrozných 14 dní nejistoty ☹ Zatím pěknou sobotu,jdu se nechat obskakovat 😀

monajs
10. pro 2008

haló,kde jste kdo? 😕

romcca
10. pro 2008

Ahoj, monajs, odpočíváš nebo pečeš na Vánoce?? 🙂

monajs
10. pro 2008

ahoj romcco.odpočívám,ale na zítra mám udělané těsto na perníčky. 😉 ať to trošku voní vánocema.a co ty? určitě máš napečeno? 🙂

romcca
10. pro 2008

nemám, spadlo na mě všechno v práci, jsem docela ve stresu, s manželem se dost i hádáme - myslím že ty vánoční svátky přicházejí v pravý čas, protože mám pocit, že na mě všechno padá!

dckami
10. pro 2008

ahoj kočky,
Romčo, neboj, bude líp 😅 .

Já také nemám stále tu pravou vánoční náladu, v neděli jsou u nás vánoční trhy, tak se těším na svařáka a medovinu 😀 . Odpoledne půjdeme s rodinou do hospůdky zapít narození synovce. Dnes jsou mu 4 týdny a má 5290g - takový obřík. 😵

monajs
11. pro 2008

Ahoj holky.Romčo,hlavičku vzhůru. 🙂 Je to hrůza,že? Já to dělám taky jenom na silu a moc. ☹ Asi by jsme měli někam vyrazit,tak jako dckami... 😀

romcca
11. pro 2008

My se s manželem předevčírem tak krásně pomilovali. Bohužel po taaaak dlouhé době! Dostanu za pár dní menstruaci, tak jsem to dělání dětí vypustila a pomilovali jsme se jen tak.

Není to dobré, zbytečně se hádáme a já jen stresuju. Není žádná radost. Jen povinnosti.

Včera jsem si udělala radost a koupila si na sebe nějaký hadřík a botky.

Jo, a pořídíme si psa, štěně už máme zamluvené, mají se narodit každým dnem (vlastně měli termín 9.12., ale zatím nic). Třeba se trochu srovnáme. Oba.

(jo včera jsem v záchvatu hysterie pročetla diskusi na téma adopce - myslím, že další komentář k tomu netřeba).

dckami
11. pro 2008

ahojky,
škoda, že nebydlíme někde blízko, mohly bychom zajít společně na kafíčko a pokecat 😉