• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky po třicítce, přidejte se.

24. dubna 2013 
ahoj, romčo
když jdeme na IVF, tak začíníme s hormonální stimulací. Má při ní narůst více vajíček než obvykle a OPU je tzv. ovariální punkce - lidově řečeno odběr vajíček. Provádí se v krátkodobé narkóze, trvá asi 10 až 20 minut. Zákrok je prováděn pod kontrolou transvaginálního ultrazvuku, odběr přes pochvu se dělá asi 32 - 36 hodin po poslední hormonální injekci. Poté dochází k jejich oplodnění a ke kultivaci, následně v ET ( embryotransfer).

Snad se to podaří. :wink:
8. led 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dckami - teda brrr úplně mě zamrazilo, to je teda zákrok!
Tak zítra ahoj, holky!
8. led 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to mně mrzí že ti to nevyšlo Romi :frowning2:
Teda,ale testů máš :wink: Já si včera objednala 10 :wink: Tak uvidíme.
Tak holky,vzhůru do boje! :grinning:
9. led 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky mezi vás patří, i když už jako druhosnažilka :wink: Zítra mi zbývá poslední ovulační test, a asi si budu muset taky dokoupit...
9. led 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj beránku, tak Tě mezi námi vítám.
Kolik Ti je? Jak dlouho testuješ (ovulační testy) a jsi z nich moudrá??
9. led 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ahoj beránku.
Dnes mi mají doručit taky ty ovulační testy,tak jsem zvědavá.Romi,používáš je?
12. led 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mončo. Já je kupuju z levnetesty ty nejlevnější za 38 za kus. Zkoušela jsem je první měsíc, no něco mi ukázaly ale ta testovací nebyla stejně silná jako kontrolní. A to mi ukázaly jen 1x. Zase na jiných diskuzích holky psaly, že nemusí být stejně silné, že může být i slabší a něco to znamená. Tak nevím, dnes jsem 6 DC a od 9 DC začnu zase testovat, třeba ten druhý měsíc měření budu moudřejší. Odkud je kupuješ Ty?
12. led 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já jeˇobjednala z netu,ale ještě nevím ani jaké jsou.Je to z www.prozdravi.cz.
Jeden kus asi za 57.Dost drahé=.Měli i levnější.Tenhle byl druhý nejlevnější.Sama nevím,bude je mít a zkoušet poprvé.Teď jsem 8 DC tak už pomalu začnu zkoušet :slight_smile:
12. led 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No oni tam píšou, kdy začít zkoušet, podle délky cyklu. Já bych podle délky cyklu měla začít zkoušet myslím až 11 DC, ale protože mi to docela lítá (26-35 dní je docela velké rozmezí), tak začínám raději už dřív. Tak pak napiš co Ti to ukázalo, jestli vůbec. Já jsem taky zvědavá :unamused:
12. led 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
bude mi 35let a snažíme se víc jak rok o druhé dítě. Zkouším ovulační testy několik měsíců a mám pocit, že vždy mám pozitivní, nicméně stále nic... :unamused:
Testy jsem zkoušela i při prvním dítěti, ale většinou jsem žádný pozitivní neměla. Tak potom se v tom člověk má vyznat...
A jinak můj cyklus je od šestinedělí naprosto bezchybný v rozmezí 25-27 dní.
12. led 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
beránku, jenže to neznamená, že když se trefíte do ovulace, že otěhotníš. O tom to bohužel je.... A pak jsem taky četla, že nakonec holky otěhotněly v době, kdy ovulaci (podle nich) mít neměly. No a pak se v tom vyznej :confounded:
12. led 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
V tom případě se manža ke mně bude muset tulit každý druhý den :grinning: Každý den to po něm chtít nemůžu,taky si musí dáchnout :grinning:
12. led 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vás obdivuju mončo, to se klidně přiznám, že obden to teda nedáme ani jeden. Dojíždíme do práce hodinu tam a hodinu zpátky denně, spolu s dalšími aktivitami a délkou pracovní doby se to fakt nedá. Málo času, nedostatek spánku, únava, stres... Možná to zní jako výmluva, ale za sebe pravdivě říká, že denně to nezvládnu. Teda - pár dní po sobě ano, ale ne celý měsíc. :confounded:
12. led 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
tak jsem byla dneska v Pronatalu na kontrolních stěrech, utz, vzali mi i krev. Tentokrát budu mít krátký protokol. Vzhledem k tomu, že minule jsem měla dlouhý protokol a stimulaci gonalem a bylo to bez odezvy, dr. mi změnil stimulaci. Od 1.DC budu stříkat Synarel, od 3.DC Puregon. Na kontrolní utz pojedu 7.DC. Od zítřka budu brát ještě Prednison 1-0-0. :wink: Tak uvidíme....... :sweat_smile:
12. led 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dckami: přeju, aby to tentokrát vyšlo!
12. led 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dckami ty mě teda děsíš holka ,já měla krátkej gonalem bez odezvy, tak budu mít dlouhej ,ještě nevim čím bude stimulka a hodně si od toho slibuju..a kdyže začínáš?
13. led 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenkacar,
MS čekám 19.1., původně jsem měla mít i teď gonal, ale dr. mi napsal Puregon, když jsem na něj v září nereagovala. Ale prý to bylo spíš chybně zvoleným protokolem než lékem. Nevím :confused: . Hlavně, aby nám to všem konečně vyšlo... // :dizzy_face:
13. led 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dckami,moc držím palce ať máš konečně // :slight_smile:

Romčo,já to taky nemám ani obden :wink: ale zkusit bych to mohla :wink: jenže začínám v pondělí zase makat a budu směnovat ranní,odpolední a noční,tak to vidím tak 1x o víkendu,pokud bude zrovna chuť :wink:
14. led 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my jsme na tom podobně jako monajs a romcca, jsme hrozně unavení a navíc máme doma antikoncepční pilulku - dceru :sweat_smile: S naším snažením to není moc slavné, ale aspoń se snažíme ve "vhodné" dny...možná :wink:
14. led 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to jste mě uklidnily, začínala jsem už mít dojem, že všichni do toho buší každý večer a že my jsme nějací divní.
14. led 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
dneska jsem se vůbec nedostala na pc. Mám změny, začala jsem špinit, pobolívá mě bříško, tak počítám,že se mi mrcha večer rozjede :unamused: . O 4 dny dřive. Takže zítra začínáme stříkat Synarel a jdeme do toho. Trochu dříve, než jsem čekala, ale možná jeto lepší, než čekat a být nervozní kdy už dorazí....
14. led 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dckami, budeme drže pěsti :dizzy_face:
14. led 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romcco, stejný pocit mám taky u všech ostatních. :grinning:
14. led 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
beránku: jestlipak oni nekecaj :grinning:
14. led 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dckami já si také od jiného protokolu a změny léku hodně slibuji..už to musí vyjít,čekat další 3 měsíce ,já nevim ..asi by mě už kleplo..
14. led 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak na tuto variantu ani nemyslím......... :confounded:
14. led 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, :slight_smile:
dckami,držím palce,ať ti to teď vyjde
15. led 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile: 30 let mi bylo v červenci :unamused: , začali jsme snažilkovat poprvé loni na dovolené v listopadu 2008. Snažílkování bylo úspěšné a vlastně na poprvé jsem byla //, bohužel 04_01/2009 jsem samovolně potratila bez MA.Tak že čekám na první MS a snažílkujeme dál :slight_smile: . Všem // tfuj, tfuj :slight_smile:
15. led 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Magalinko,to je mi líto. :frowning2:
Tak držím palečky do dalšího úspěšného snažílkování :slight_smile:
15. led 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: dekji monajs :slight_smile: I tobě :slight_smile:, jak vy jste daleko ? :sunglasses:
15. led 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek